Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 19. 04. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
David Duke (2009 - krátce předtím, než jsme mu v ČR znemožnili mluvit):
V právo na svobodu projevu věří skoro všichni. Ale pokud věříte v právo na svobodu projevu jen pro lidi a myšlenky, s nimiž souhlasíte, pak v toto lidské právo ve skutečnosti nevěříte.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2098x)
Spojení s bytostmi Země
(29. 04. 2021, 2017x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1610x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1486x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Lenka Buštová nad dotazy čtenářů

* Budu tě mít rád, když...


Lenka Pokorná Buštová - Lenka Buštová nad dotazy čtenářů - 08. 05. 2008 (6538 přečtení)

Tentokrát opisuji přesné znění dotazu k problému, o němž se domnívám, že trápí mnoho žen.

 "...náhodou jsem objevila tyto stránky..i tuto anketu...po dlouhých 15 letech jsem se rozhodla k rozvodu a hlavou mi probíhá spoustu myšlenek (viz forum ..jak poznám, že nadešel...)...otec mých dětí nepochopil, že nejsem jeho majetek a že už s ním nemůžu být jako s partnerem a postavil se k tomu tak, že když zlobíš a máš jiného partnera, tak přijdeš o děti...a dětem "tak vymyl" hlavy, že dcera (15) už se vyjádřila že bude jen a pouze s otcem a to i po právní stránce....(já si je vypiplala a teď mám pocit, že jsem na stejné úrovni jako matky které se o děti nestarají a kterým se odejmou...a to jen proto, že manžel nechce přijmout že už mu nepatřím...jeho slova...)..a ještě nevím co syn (12let)...doufám že ten zůstane u mě. ale je ve věku kdy záleží na jeho vyjádření a v šíleným presu ...protože manžel přestože 3/4 roku nepřispívá ani korunou vůbec na nic..nájem,služby,jídlo..přesto se nehodlá odstěhovat a užívá všeho bez výčitek a štve děti...neumím si představit, že bych právně přišla i o syna...věřím tomu že ne...i dcera že časem přehodnotí..."

........................................... 

Jako spousta z nás jste celou dobu manželství žila podle vzorce "budu Tě mít rád, když". Domnívala jste se, že když se budete o všechno a všechny krásně starat, budou Vás mít všichni rádi. Ale opak se stal pravdou. Zákonitě. Protože na toho nejdůležitějšího člověka, na Vás samotnou, jste absolutně zapomněla. Tudíž Vám nyní život všechno bere právě proto, abyste zůstala sama se sebou a začala se učit starat právě sama o sebe, protože jinak, pokud tak neučiníte, si vykoledujete pěkně ošklivou nemoc, neboť tomuto způsobu fungování se říká podmiňovaná láska.

Co se týče Vašich dětí, nechť sami okusí na vlastní kůži, kdo to s nimi jak myslí a myslím, že to poznají velmi záhy. Muži typu Vašeho manžela jsou totiž bravurní manipulátoři, ale reál se potom "okecat" nedá a Vaše děti sami poznají, kdo to s nimi jak myslí a budou si Vás potom i více vážit.

No a pokud jde o placení výživného, na to jsou tady přeci příslušné instituce, kam lze danou věc nahlásit, přičemž ale vím, že i v tomto bodě sama se sebou bojujete. Přeji Vám mnoho sil.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 7 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!