Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 23. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Paul Kingsnorth :
Obávat se, že po kolapsu současné civilizace se dostanou k moci psychopaté, je omyl. Ti nám už přece dávno vládnou!

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2863x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2803x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2790x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2461x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2418x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Cesta domů: Sdílení - základ společného vzestupu


Jiřina Miltech - Duchovno - 26. 05. 2008 (3130 přečtení)

Obvykle vstávám, třeba s migrénou, ale s dobrou náladou a obrovskou chutí prožít co nejradostněji a nejlépe jak dokážu další den. Tentokrát to však bylo jinak. To, co jsem zažila v noci, mně vůbec nenaplňovalo příjemnými pocity. Bylo mi smutno, cítila jsem se zklamaná a po dlouhé době zase osamocená.


Mé sny pro mě již dlouho mnoho znamenají. Věřím, že je to souběžná realita s naší fyzickou. V nich obdržím mnohá vysvětlení dějů nejen v mém životě. V nich se učím. Inspirují můj bdělý život, vysvětlují jej a dávají mu smysl. A naopak. Někdy až po prožitém dni mi mé sny teprve dávají smysl.

Mé sny jsou prorocké. Plní se. Od jisté doby se má skutečná realita a sny doplňují. Ve snu propracovávám nadcházející děje v mém fyzickém vědomém životě. Ve fyzickém životě pokračuji v propracovávání těchto dějů a informací. Ve snech se připravuji na svůj bdělý život a v nich ho také vyhodnocuji.

Tento dvojí stav života – v době, kdy mé tělo odpočívá a v době, kdy skrze něj aktivně a akčně žiji, tento stav mi dává možnost žít a prožívat dokonaleji. Mám více možností, jak řešit děje a události v mém životě. Následné vyhodnocení bez účasti fyzického těla a jeho smyslů mi dovoluje vytěžit z mého života mnohem více než kdybych využívala a vnímala jen polovinu života. Fyzické tělo se svými 5 smysly je velmi zavádějící v hodnocení čehokoliv. Nad smysly totiž vládne ego a to kontroluje, co můžeme svými smysly vnímat.

Použiji názoru z orientální védské filozofie. Přirovnává naše fyzické bytí k vozu taženému oři. Vůz je naše fyzické tělo. Koně jsou naše smysly a ty řídí naše ego, které je kočím vozítka, kde v koutku na sedátku se krčí naše duše a čeká až se uspokojí smysly, skrze ně naše ego, kterému slouží naše inteligence sídlící v mozku. Pak se teprve dostává ke slovu naše duše.

Kde se tedy vzal můj smutek onoho rána?

Poselství v mých snech přichází v podobenstvích. Děje jsou však velmi prozaické a skutečné, reálné.

Jsem zkušenou a pokročilou dušičkou, která má za sebou již mnohá zasvěcení. Mám nestarosti celou komunitu. Pečuji o své svěřence s láskou a upřímností. Tak to cítím a prožívám. Zrovna celá moje skupinka dosáhla svými vibracemi úroveň středního stupně duchovnosti, řekli bychom, že mají po maturitě.

Přepravujeme společně velkou slavnost, abychom uctili jak naše zdatné studenty, tak i všechny, kdo se na jejich úspěchu podílejí. Součástí je divadelní představení. Herci jsou jak oslavenci, tak učitelé. Připravujeme také občerstvení.

Vše je přichystané. Hosté se už scházejí. Vysílám skupinku svých nejbližších pro Starší, pro bytosti, které jsou na velmi vysoké vibrační úrovni. Jsme domluveni, že také přijdou a budou sdílet naši radost. Vždyť oni učili a učí i nás, pokročilejší. Hlediště je již plné. Herci připraveni. Čeká se jen na čestné hosty a vyslance.

Nepřicházejí. Nepřicházejí ani naši vyslanci. Divadlo nemůže začít, protože nám chybí mnoho z hlavních herců. Je mi smutno. Ostatní se na mně dívají se smutkem a zklamáním v očích. Nemohu odejít, chci být s nimi v tento okamžik. Vyslanci jsou nejlepšími z nás. Věřím, že své poslání splní a stále na ně čekám. Všichni se už začali bavit, je to jejich velký den, přece mají co oslavovat. Snažím se být nad věcí. Nevím jak se mi to podařilo.

Jsem doma a medituji, abych se zklidnila a necítila bolest a zklamání. Čekám jejich příchod a vysvětlení. Přichází jen jeden. Jde domů, jeho místo je přece u mě.

Oni slavili u Starších a bez nás. Vím, že jim tam bylo dobře. Vím, jak je v jejich společnosti blaze a veselo. Jen nechápu jak se mohou radovat beze mě a bez mých svěřenců. Jejich radost nemůže být celá. Vždyť ji nesdíleli s oslavenci. S těmi, s kterými bylo zapotřebí slavit, protože oni byli důvodem k oslavě. Jejich úžasné bytí ve vyšších vibracích, kterých zrovna dosáhli. Jejich vibrace se přidají k vibracím nás mírně pokročilejších a starších.

Vždyť si vychováváme armádu samých Kristů v akci. Nevím, co je důležitější. Tyto úžasné bytosti s nekonečným potenciálem jsme zapálili Světlem, aby ho nesli dál. Zapalovat může jen ten, kdo hoří. A já jsem měla pocit, že svou nepřítomností ti, co vedou nás, tovaryše Světla, dnes skutečně nepřidali Světla našim mladým.

„Ten guláš byl stejně slaný,“ – to přece není žádná omluva. Bodejť by nebyl slaný. Osolila jsem ho svými slzami.

Jaké je poselství tohoto příběhu?

Základem pro globální duchovní vzestup lidstva je duchovní vzestup každého jednotlivce. Víme to, proto pracujeme s každou bytostí individuálně, s láskou a upřímností.

Potravou duše je energie čisté síly, moudrosti a lásky.

Síly, abychom měli sílu vzestup absolvovat.

Moudrosti, aby z našeho vzestupu měli prospěch všichni.

A lásky, abychom vše dělali s láskou.

Základem úspěchu našeho snažení, jehož cílem je globální vzestup nejenom lidstva, ale i planety, je všechno sdílet.

Sdílet úspěch, sdílet, i neúspěch.

Sdílet s bytostmi nižších vibrací, ale i vyšších. 

Umět vibračně sestoupit a sdílet, ale i vystoupit a sdílet.

Sdílet nejenom práci, ale především výsledky.

Všichni se všemi.

Společná práce, společná radost, a – nemohu si odpustit – i společná oslava.

Jiřina Miltech

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,67 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!