Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 27. 09. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Francouzský osvícený právník a spisovatel Françoise de Pitaval (*1673 - 1743):
Jakékoliv setkání s právem znamená katastrofu pro každého, ať je již vinen nebo ne.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2792x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2739x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2738x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2655x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2397x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Cesta každého k duchovnosti je jeho vlastní ... není "jediné cesty" k Bohu.


Převzato (/www.innerenergies.org) - Duchovno - 16. 07. 2010 (3597 přečtení)

Před zahájením této cesty jsme všichni nějak plánovali.....Před zahájením této cesty jsme všichni nějak plánovali. Děti prováděly výzkum USA, hledání zajímavých a vzdělávacích míst k návštěvě a já jsem se poohlížela po kempech, místech přírodních krás a míst v USA které jsou považovány za posvátné.

Myslela jsem, že je to důležité pro dovršení vzdělání s přiblížením se k Přírodě a Duchu (Spirit). Brzy jsem zjistila, že jakékoli vzdělávání by nemělo postrádat tuto dvojici, A, obojí je složitě propojeno..

Jak jsme křižovali zemí, zahrnuli jsme návštěvy posvátných míst do našich pravidelných "exkurzí." Mnoho míst bylo státem nebo celonárodně chráněných a dokonce mělo informační centra s informacemi o kultuře lidí, kteří žili v této oblasti. Ačkoliv někdy jsme nalézali tato místa pouze pocitem uvnitř.

Nasloucháním našim instinktům jsme se přiblížili k přirozené vnitřní práci na Zemi. Mohli jsme "cítit" naši cestu na místa a zakoušet čas a směr. Často se lidé a jiné druhy "pomoci" objevovali jen tak po cestě ... i když jsme si "pomocníky" ani nemuseli uvědomit.

Když jsme dorazili na posvátné místo, chtěli jsme se držet za ruce v kruhu, říci modlitbu Stvořiteli, který nám umožňuje, abychom tady byli a nechat kámen nebo krystal jako "obětinu" Zemi (jako peníze dané do kostelní pokladničky). Než jsme začali meditovat jsme měli pár standardních řádků naší vděčné modlitby:

"Děkujeme ti Stvořiteli že nám umožňuješ být zde.
Doufáme, že tato obětina nese naše modlitby
Naděje a Lásky všem kteří to potřebují
ve znepokojivých časech. "

Pak jsme mlčky seděli několik minut. Já jsem pomáhala uvolnit se, vyčistit mysl a "naslouchat" tomu, co Země, Bůh nebo některý z Těch před nimi může chtít "říci." Doufala jsem, že vštěpuji dětem smysl pro meditaci a hlubokou modlitbu, kdy mohou začít naslouchat svému nitru a rozvíjet smysl pro spojení s Velkým Bytím v každé živé bytosti.

Asi po roce jsem zjistila že naše cesta je "mise" mnohem hlubší, než jen učení ....

Když jsme se vrátili na Floridu po první části naší cesty, prostřednictvím společného přítele jsem potkala ženu Původní krve. Vyprávěla jsem jí o našich cestách a co jsme dělali, a ona spolu s kmenovým náčelníkem Floridy měla pocit, jako kdyby jsme byli na "větší misi." Všichni jsme měli podobné sny/vize o tom, že přineseme novou energii na americkou půdu, skrze krystaly a modlitby jsme vytvořit "mřížku" láskyplné a léčivé energie, aby byla k dispozici pro všechny, kteří jí potřebují cítit. Včetně samotné Země.

Vždyť jsme Ji všichni zneužívali až na okraj propasti, a teď je to další generace, která se bude snažit, aby Ji zachránila ve světě rozpínání se všemi druhy znečištění a všech druhů požitkaření, negativity a dokonce i beznaděje. Je to také příští generace, která bude zodpovědná za přinesení změn do bytí v postojích a životním stylu - s respektem, péčí a láskou ke Všemu Živému, Zemi a Stvořiteli/Bohu.

22. září 2008, s vedením naší Původní rodiny jsme se zúčastnili s modlitbou a krystaly výsadby posledních semen duchovní části této cesty. Máme "propojena" všechna místa skrze modlitbu a milující záměr léčit a skrze píseň, vytvořenou mým nejstarším synem a mnou výslovně pro tento obřad. Píseň obsahuje tato slova (v Algonquin):

Ah-ah tak-Chee tapalot TAH
(Máme lásku)
Adaneedah toolah
(na pomoc Zemi)
Ah-tak nee-ez Tay Chee ahtn
(Víme, že ji potřebuje)
Weel-ah wuskie Go-wah
(pro své znovuzrození; nový tanec)

Navštívili jsme kolem 80 posvátných míst po celém Želvím ostrově (Turtle Island - Severní Amerika) na pěstování milující energie v modlitbě, krystalech, obřadech a prostřednictvím naší písně. Fotky z mnoha z těchto míst jsou níže, (na originální stránce) stejně jako mapy a seznam. Doufám, že tyto obrázky vám pomohou k "Ztotožnit se s vaším Božským."

Mír a Lásku mé sestry a bratři. My VŠICHNI jsme spojeni ....

Wendy (Nový Vítr - New Wind)

 

převzato z http://www.innerenergies.org/id26.html

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...


10. 09. 2020:

Jaroslav Štefec: "Zajímalo by ale určitě nejen mě, jakou svobodu měl pan senátor (Vystrčil) na mysli. Svou svobodu kašlat na doporučení prezidenta, premiéra a ministra zahraničí a na ekonomické zájmy ČR? Svobodu vyhazovat peníze českých občanů za nesmyslné cesty, které nás navíc naprosto jistě o další peníze ještě připraví? Svobodu Tchaj-Wanu? Svobodu Číny? Nebo svobodu lidí v ČR? Netuším, a opět jsem si naprosto jist, že by to nedokázal vysvětlit ani on sám..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!