Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 20. 02. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatĂ˝ roh  Náhodný citátkulatĂ˝ roh
Karel Čapek:
Pravými otci zákonů jsou darebáci, ne právníci.

kulatĂ˝ roh  Hlavní menukulatĂ˝ roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatĂ˝ roh  Přehled rubrikkulatĂ˝ roh

kulatĂ˝ roh  NejčtenějšíkulatĂ˝ roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2606x)
Cesta dále
(27. 02. 2017, 2409x)
Mayský sněm
(12. 03. 2017, 2365x)
Mayská poselství
(12. 03. 2017, 2305x)

kulatĂ˝ roh  Počasí, Slunce, LunakulatĂ˝ roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatĂ˝ roh  O Jitřní zemikulatĂ˝ roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Cesta každého k duchovnosti je jeho vlastní ... není "jediné cesty" k Bohu.


Převzato (/www.innerenergies.org) - Duchovno - 16. 07. 2010 (3443 přečtení)

Před zahájením této cesty jsme všichni nějak plánovali.....Před zahájením této cesty jsme všichni nějak plánovali. Děti prováděly výzkum USA, hledání zajímavých a vzdělávacích míst k návštěvě a já jsem se poohlížela po kempech, místech přírodních krás a míst v USA které jsou považovány za posvátné.

Myslela jsem, že je to důležité pro dovršení vzdělání s přiblížením se k Přírodě a Duchu (Spirit). Brzy jsem zjistila, že jakékoli vzdělávání by nemělo postrádat tuto dvojici, A, obojí je složitě propojeno..

Jak jsme křižovali zemí, zahrnuli jsme návštěvy posvátných míst do našich pravidelných "exkurzí." Mnoho míst bylo státem nebo celonárodně chráněných a dokonce mělo informační centra s informacemi o kultuře lidí, kteří žili v této oblasti. Ačkoliv někdy jsme nalézali tato místa pouze pocitem uvnitř.

Nasloucháním našim instinktům jsme se přiblížili k přirozené vnitřní práci na Zemi. Mohli jsme "cítit" naši cestu na místa a zakoušet čas a směr. Často se lidé a jiné druhy "pomoci" objevovali jen tak po cestě ... i když jsme si "pomocníky" ani nemuseli uvědomit.

Když jsme dorazili na posvátné místo, chtěli jsme se držet za ruce v kruhu, říci modlitbu Stvořiteli, který nám umožňuje, abychom tady byli a nechat kámen nebo krystal jako "obětinu" Zemi (jako peníze dané do kostelní pokladničky). Než jsme začali meditovat jsme měli pár standardních řádků naší vděčné modlitby:

"Děkujeme ti Stvořiteli že nám umožňuješ být zde.
Doufáme, že tato obětina nese naše modlitby
Naděje a Lásky všem kteří to potřebují
ve znepokojivých časech. "

Pak jsme mlčky seděli několik minut. Já jsem pomáhala uvolnit se, vyčistit mysl a "naslouchat" tomu, co Země, Bůh nebo některý z Těch před nimi může chtít "říci." Doufala jsem, že vštěpuji dětem smysl pro meditaci a hlubokou modlitbu, kdy mohou začít naslouchat svému nitru a rozvíjet smysl pro spojení s Velkým Bytím v každé živé bytosti.

Asi po roce jsem zjistila že naše cesta je "mise" mnohem hlubší, než jen učení ....

Když jsme se vrátili na Floridu po první části naší cesty, prostřednictvím společného přítele jsem potkala ženu Původní krve. Vyprávěla jsem jí o našich cestách a co jsme dělali, a ona spolu s kmenovým náčelníkem Floridy měla pocit, jako kdyby jsme byli na "větší misi." Všichni jsme měli podobné sny/vize o tom, že přineseme novou energii na americkou půdu, skrze krystaly a modlitby jsme vytvořit "mřížku" láskyplné a léčivé energie, aby byla k dispozici pro všechny, kteří jí potřebují cítit. Včetně samotné Země.

Vždyť jsme Ji všichni zneužívali až na okraj propasti, a teď je to další generace, která se bude snažit, aby Ji zachránila ve světě rozpínání se všemi druhy znečištění a všech druhů požitkaření, negativity a dokonce i beznaděje. Je to také příští generace, která bude zodpovědná za přinesení změn do bytí v postojích a životním stylu - s respektem, péčí a láskou ke Všemu Živému, Zemi a Stvořiteli/Bohu.

22. září 2008, s vedením naší Původní rodiny jsme se zúčastnili s modlitbou a krystaly výsadby posledních semen duchovní části této cesty. Máme "propojena" všechna místa skrze modlitbu a milující záměr léčit a skrze píseň, vytvořenou mým nejstarším synem a mnou výslovně pro tento obřad. Píseň obsahuje tato slova (v Algonquin):

Ah-ah tak-Chee tapalot TAH
(Máme lásku)
Adaneedah toolah
(na pomoc Zemi)
Ah-tak nee-ez Tay Chee ahtn
(Víme, že ji potřebuje)
Weel-ah wuskie Go-wah
(pro své znovuzrození; nový tanec)

Navštívili jsme kolem 80 posvátných míst po celém Želvím ostrově (Turtle Island - Severní Amerika) na pěstování milující energie v modlitbě, krystalech, obřadech a prostřednictvím naší písně. Fotky z mnoha z těchto míst jsou níže, (na originální stránce) stejně jako mapy a seznam. Doufám, že tyto obrázky vám pomohou k "Ztotožnit se s vaším Božským."

Mír a Lásku mé sestry a bratři. My VŠICHNI jsme spojeni ....

Wendy (Nový Vítr - New Wind)

 

převzato z http://www.innerenergies.org/id26.html

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatĂ˝ roh  Přihlášený čtenářkulatĂ˝ roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatĂ˝ roh  AktualitykulatĂ˝ roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium ?patří bolivijskému lidu?? západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být?"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku? oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů ? konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!