Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 08. 04. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
David Duke (2009 - krátce předtím, než jsme mu v ČR znemožnili mluvit):
V právo na svobodu projevu věří skoro všichni. Ale pokud věříte v právo na svobodu projevu jen pro lidi a myšlenky, s nimiž souhlasíte, pak v toto lidské právo ve skutečnosti nevěříte.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2351x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2316x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2294x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2269x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* Cesty do nitra 3.


Převzato - Sebepoznání - 06. 06. 2004 (3574 přečtení)

Pozvánka na týdenní zážitkový seminář v Jizerských horách s Marií Hlávkovou.                                                            

Cesty do nitra III. 


aneb Naše kořeny a místo ve světě

 

 

7. – 14. 8. 2004

Lektorka: Mgr. Marie Hlávková

 

Týdenní zážitkový pobyt v Jizerských horách. Podíváme se do svého nitra a budeme mít možnost uvědomit si své zdroje, energie a potřeby, ale i skryté bloky, napětí či strachy, pocházející z našich kořenů a minulých zkušeností. Prostřednictvím prožitkové práce ve skupině se setkáme se sebou a uvědomíme si způsoby chování, které používáme a které nám v životě pomáhají či nás brzdí. Arteterapeutické a psychoterapeutické techniky. Relaxace, masáže, tanec, zpěv.

Program je zajištěn v rozsahu cca 5 – 6 hodin denně. Maximální počet ve skupině je 16.

Základní témata semináře: Můj životní příběh, moje kořeny – rodiče a předci, zdroje a sebehodnotí, místo ve světě a ve skupině, závislost a nezávislost.

Ubytování: V Penzionu UKO v Bedřichově, Jizerské hory. Penzion je nový, pěkně vybavený a bude celý k dispozici pro tuto skupinu. V penzionu je společenská místnost se zařízenou kuchyňkou, bar s nápoji, zahrada s bazénem, zahradním grilem a otevřeným ohništěm, šachová terasa.

Pokoje: 2-lůžkové pokoje a 4-5ti lůžkové dvoupatrové apartmány (všechny se 2 ložnicemi, v jednom apartmánu je k dispozici kuchyňka). Rozmístění účastníků bude přizpůsobeno počtu žen a mužů. V ideálním případě budou na každém pokoji 2 osoby. Každý pokoj a apartmán má vlastní koupelnu a WC, TV+SAT.

Stravování: V ceně je snídaně. Možnost dokoupit společné večeře a obědy (platba na místě). Strava klasická i vegetariánská (nutno objednat předem). Cenové relace jsou v jednání a budou sděleny dodatečně.

Je možno se stravovat individuálně v několika blízkých restauracích, případně si vařit v kuchyňce.

Doprava: Vlastní.

Tipy pro volný čas: V okolí penzionu se nachází mnoho značených turistických tras pro turistiku či cykloturistiku (půjčovna kol je nedaleko). V blízkosti penzionu se nachází bowling, tenisové kurty, koupaliště. Nedaleko je Jablonecká přehrada, rozhledna a další zajímavá místa.

 

Cena: 4 450 Kč

Cena zahrnuje ubytování (7 nocí) se snídaní a program.

 

Platební podmínky: Při rezervaci je splatná záloha ve výši 2 200 Kč. Doplatek nejpozději do 7.7.2004. Doporučujeme platbu na účet s uvedením data narození jako variabilního symbolu.

Storno podmínky: a) 300 Kč jako nevratný manipulační poplatek, b) 20% z ceny pobytu 59 až 30 dní před zahájením, b) 50% z ceny pobytu 29 až 15 dní před zahájením, c) 70% z ceny pobytu 14 až 10 dní před zahájením, c) 90% z ceny pobytu 9 až 5 dní před zahájením, d) 100% z ceny pobytu méně než 5 dní před zahájením

Pořadatel: Ing. Ivana Balková, tel: 724 085 002, email: a1-1@volny.cz, www.volny.cz/a1-1

Bankovní spojení: eBanka, č.ú. 787775001/2400

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!