Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 15. 06. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
William S. Lind:
Každý stát, který podporuje americká armáda, ztrácí legitimitu.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2250x)
Vzpomeňte si, kým jste
(04. 05. 2022, 1496x)
Co se po nás chce?
(01. 07. 2021, 1424x)
Rok 2022 a budoucnost
(13. 12. 2021, 1413x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tantra

* Co říkají plejáďané o sexualitě (2.)


Ukázka z knihy (Učení plejáďanů) - Tantra - 09. 12. 2003 (8987 přečtení)

Další pokračování článku o sexualitě z pohledu "plejáďanů". Hlavním tématem této části je úcta k Ženě, Bohyni.

Oživení Bohyně

Objetí Bohyně vám otevře Živoucí knihovnu a naučí vás tajemstvím skrytým hluboko v lůně Matky Země, neboť kdo je Matka Země, když ne Bohyně sama.

Když myslíte na Prvotního stvořitele, co nebo koho si představíte? Ve vaší společnosti vás učili, že energie boha představuje zdroj a ženská energie její využití nebo činnost. My bychom řekli, že je to naopak - žena představuje zdroj a muž to, jak je zdroj používán.

Je pravda, že Prvotní stvořitel je ženská vibrace. Zdroj, jak víme, je ženská vibrace. Doprovod tohoto ženského principu, mužská vibrace, se začal před miliony let v soutěži o lásku Bohyně oddělovat kvůli nesprávnému použití energie. Vy jste jednou z oddělených částí této nesprávně použité energie. Dva plejádští synové průměrného boha dobyli Zemi, bojovali mezi sebou a přivodili dnešní dilema. Šlo vlastně o menší rodinný spor. Božská bohyně Matka se rozdělila a vytvořila se v mnoha formách, aby mohla doprovázet početné bohy. Chtěli smír a lásku a toužili pobývat ve vibraci matky, protože právě odtud pocházejí všechny tvořivé vitální síly.

Bohyně má vědomí, které připouští všechny věci. Je zdrojem, který udržuje vše pohromadě, je pojivem tvoření. Pro některé je obtížné to pochopit, pokuste se o to. Ženy si těžko umí představit mocnou bytost, která putuje v jejich vlastní krvi a má jejich podobu. Pro muže je šokující pomyšlení, že by snad ženská vibrace mohla být zdrojem všeho.

Pociťujte ve svém nejhlubším nitru, jak vás matka živí, je pro vás darem a tajemstvím. Nastane čas návratu a probuzení energie bohyně Matky. V tomto desetiletí zjistíte, že všechna vaše náboženství jsou založena na klamném ideálu. Všechna jsou založena na řízeném, chladném, patriarchálním hnutí, zatímco ve skutečnosti za vším stojí bohyně Matka. Na Plejádách jsme přišli na hlavní příčinu nesprávného použití energie: neuctívali jsme matku. Dělali jsme něco, abychom upoutali pozornost matky, ale nevážili jsme si jejího díla, jejího daru.

Vaše planeta musí poznat, kdo je Bohyně - Stvořitelka. Vy to musíte poznat. Pochopení tajemství Bohyně je částí zkoumání její energie, protože Bohyně udělala něco, aby ztratila svou sílu. Je v buňkách vaší bytosti, protože vy všichni, muži stejně jako ženy, máte v sobě Bohyni.

Bohyně se zrodí skrze vás, ať jste muži nebo ženy. Z velmi závažných důvodů došlo k odmítnutí a pádu Bohyně. Energie Bohyně vždycky uznávala právo na oplodnění. Energie Bohyně nebyla jako váš západní svět. Pro ni sex nebyl hanebný. Bohyně milovala sex. Sex je samozřejmě vaše přirozené dědictví, ale jako u všeho, došlo i zde ke zneužívání sexuální energie.

V říši Bohyně byla doba, kdy se nadměrně zneužívala mužská vibrace. Zeny ovlivněné vnějšími zdroji ztratily úctu a partnerství mužů a smysl pro jednotu mezi mužem a ženou. Po nějaké době neměli muži v říši Bohyně jinou úlohu než plnit úkol hřebců. Ženy tak podlehly moci Bohyně, že muže nepovažovaly za sobě rovné. Muži byli chápáni jako objekty, které měly zaručit právo na oplodnění. Mnoho mužů bylo po jediném oplodňovacím rituálu s reprezentantkou místní Bohyně zabito. Prováděly se kastrace a docházelo k dalším obětem. To je pravda. Ženy zneužívaly sexuální energie mužů a vyvolávaly odvetné reakce. To všechno se změnilo. Zjistíte, že Bohyně s citem vstupuje do životů těch, kdo jsou ochotni ji vnímat.

Energii Bohyně kdysi prostupovala nesmírná negativní síla a deformovala ji. To bylo v předkřesťanských dobách. Potom se kyvadlo vychýlilo na opačnou stranu, takže když mužské vibrace začaly hrát svou roli, jednaly odhodlaně v reakci na některé činy žen. V buňkách a krvi jsou uloženy vaše vzpomínky a své zážitky jste určili volbou.

Byli jste příliš zatíženi negativní ovládající energií Boha a je načase, aby začala být uznávána Bohyně. Je nutné nastolit rovnováhu a nedopustit, aby byla jedna vibrace uctívána více než druhá. Muži se při uctívání Bohyně musí učit vážit si života. Ženy se budou znovu učit, jak dávat život. Život může přijít s peklem jednoho silného vzrušení při porodu. To je oblast, v níž musíte přetvořit svou víru a zkušenosti.

Až budete zkoumat Bohyni, začnete si vážit života a pak nebudete přelidňovat Zemi, ani zabíjet. Do popředí světového paradigmatu se musí dostat porozumění, co vlastně život je, co je smrt, co jsou všechny druhy, ale také skutečnost, že všechno spolu vzájemně souvisí - že všechno je napojeno na stejný zdroj.

Patriarchální hnutí změnilo vaši historii, omezilo Bohyni na vyprávění mýtů a legend. Kde je Bohyně ve vaší bibli, ve vašem koránu, ve vaší tóře? Bitva mezi Bohyní a patriarchálním řádem pokračuje a vy jste tak vzdáleni od energie Bohyně, že před sebou nemáte ani představu nebo vzor role, abyste viděli, jaká by mohla Bohyně být. V jaké západní společnosti se uctívá Bohyně? Přesto samotný vstup k Východnímu pobřeží Spojených států reprezentuje žena nesoucí pochodeň.

Bohyně je velmi šlechetná. Zůstala v pozadí v této patriarchální bitvě, protože ví, že ona je tvořivou silou ve všech věcech a že všechny věci ji nakonec musí najít. Ve své šlechetnosti to dovoluje. Co to znamená dávat život, milovat, co jste stvořili, a dovolit tomu, co stvoříme, samostatný vývoj bez jakéhokoli zasahování? Je láska ochranná nebo dovolující? Kdyby božská síla ochraňovala a ovládala všechno, co stvořila, co by se dozvěděla od svých výtvorů? Mohla by se dozvědět jen tolik, kolik by jim dovolila. Jen síla, která dovoluje všem věcem, aby našly příležitost učit se neomezenými způsoby, může říci: "Ukaž mi. Uč mne. Já jsem ty. Ty jsi já." Toto je stav vědomí.

Byli bychom rádi, kdybyste všichni poznali Bohyni. Přivolejte ji nějakým způsobem k sobě. Pozvěte Bohyni, aby vás učila o životě. Začne s vámi pracovat velmi promyšleným způsobem. Řada z vás přivolala nás, Plejáďany, do svého života. Hrajeme si s vámi a vy znáte naše vibrace, náš humor, naše triky - i my pracujeme s Bohyní.

Věci se musí změnit. Bohyně vskutku řídí události jako součást řešení. Energie Bohyně pracuje s vaším srdcem a pomáhá, aby zůstalo otevřené. Žádáme vás, abyste měli otevřená srdce nejenom pro sebe, ale i pro ty, jejichž cesty křižují v tomto čase velkých lekcí vaše. Vážíte-li si ženského principu v sobě a na této planetě, poslouží to jako nový základ pro vaše komunity a civilizace.

Chceme, abyste hledali tuto formu života. Podívejte se dál, za to, co vás učili. Najděte podíl bohyně, ženskou energii, která je v muži i ženě a čeká na zrození. S humorem sledujte, jak dokážete ovlivnit druhé a jak oni budou hovořit o věcech, které objevíte. Všechno, co se učíte, bude zvětšeno a telepaticky naprosto srozumitelně sděleno těm, kdo tuto cestu sdílejí s vámi.

Matka Bohyně představuje princip lásky. Zmínili jsme se o frekvenci světla - světlo jako informace - a frekvenci lásky, zajišťující tvoření. Nejhlubším rubem plejádské informace je její smyslnost a sexualita- její tvoření pomocí milostné vibrace s Bohyní. Práce s energií Bohyně vyžaduje hlubší studium ženského principu.

Je načase, aby vědomosti žen byly vysloveny, ukázány a sdíleny magickým, mystickým způsobem. Je načase, aby se ženy dozvěděly více o vlastních tajemstvích - procesu menstruace a rození a o cyklech emocí. Je čas sdělit to také mužům. Mnohé ženy říkají: "O co se mám podělit? Nerozumím sama sobě." Je třeba, aby si ženy řekly: "Co to mám za pocity? Kdybych někomu měla vysvětlit, jaké to je být ženou, co bych vysvětlovala? Co mohu udělat, abych se stala více bohyní v ženském těle - více kouzelnicí?" Bohyně ve vás je někdo, kdo ví - kdo předává informace z jednoho systému do druhého.

Jak budou desetiletí plynout, nastane značný nárůst počtu učitelek a vedoucích pracovnic, protože Bohyně se ztělesňuje prostřednictvím svého druhu. Tím nechceme říci, že Bohyně nepracuje s mužskými vibracemi, protože muži se budou také učit ztělesňovat Bohyni. U Bohyně nenajdeme žádnou diskriminaci a žádný hněv. Bohyně je velmi povolná entita. Celé věky dovolovala, aby se mnohé stalo, a každý se to mohl dozvědět. Nyní Bohyně žádá, aby bylo uznáváno, co umožnila vytvořit prostřednictvím základního tajemství krve - daru z jejího vlastního lůna.

Krev a její tajemství jsou klíčem k porozumění sobě, své genetické linii a samotné Živoucí knihovně. Dá se říct, že jste součástí veškerého putování vaší krve - zpět i kupředu v čase. Je možné přistupovat k vašim předkům a předchůdcům, cítit je, poznávat a ovlivňovat s pozorností vědomě zaměřenou na krev. Jako lidé se živíte před narozením krví své matky a díky tomu rostete. Prostřednictvím žen se tato bohatá a životodárná látka objevuje jako kouzlo. Na krvácení žen se muži i ženy dívali jednak jako na akt síly, ale i jako na něco ostudného a směšného.

Krev je živoucí symbol demonstrující cyklický důkaz spojení s předky a kódy vědomí uloženými ve všech bytostech. Jste genetickou knihovnou a ve vaší podstatě ducha j sou roztříděny archivy osobních, planetárních a nebeských zážitků. Tyto zážitky se k vám dostávají v trojrozměrné podobě prostřednictvím krve.

Vaše krev je bohatá na příběhy. Je naplněna vzorci a vzory geometrické povahy, které se samy reorganizují podle stavu vědomí a záměru. Abyste se vyburcovali k novému pohledu na život, musíte být ochotni znovu o všem přemýšlet a provést změny. Vaše krev zaznamenává vaše myšlenky. Jsou vytištěny zřetelným písmem na základě vašich pocitů a pak vyzařovány do všech světů, aby si je mohly přečíst. Díky své krvi jste ve fyzické formě celým svým já.

Krev vzniká v kostech, které slouží jako kosterní struktura těla. Podle vašeho plánu je obohacována nebo něčeho zbavována a kombinována s vaší schopností dekódovat život jako sérii samostatných lekcí. Vaši krev lze snadno obohatit a přetvořit.

Způsob, jakým může být měněna a obohacována, závisí na záměru. Ve vašem mozku se nacházejí drobné částice působící jako magnety, které jsou ovlivňovány paprsky slunce. Velké vlny energie a telepatické kódy určené civilizacím jsou posílány po kosmických dálnicích z Plejád k vašemu Slunci. Slunce dopravuje tuto energii k vám a k Měsíci. Energie vstupují do vaší lebky a jsou udržovány díky elektromagnetickému procesu těmito malými magnety ve vašem mozku.

Tělesné cvičení může změnit strukturu vaší krve. Až zaměříte své vědomí tak, abyste byli zdravější, vaše krev se stane čistější. Stává se něčím velmi, velmi posvátným. Informace jsou uloženy v kameni a v kostech. Červené krvinky produkuje kostní dřeň. Když přeměníte kost, ovlivní to její působení v těle. Taková kost čistí krev, vytváří přístupnější krevní linii a uchovává vnitřní tajemství identity.

Lidé ženami často kvůli jejich menstruační krvi spíš opovrhovali, než aby ji chápali jako zdroj síly. Krev je nositelkou genetického kódu, a protože bohyně Matka je zdrojem všech věcí, právě z ní pocházejí kódy. V nich je skryta historie. Menstruační krev lze použít k výživě rostlin, k označení Země, k oznámení Zemi, že Bohyně opět žije. Ženy již většinou do Země nekrvácejí. Takové krvácení se považuje za přímé přenášení energie Bohyně. Krev ženy Zemi vyživuje. Celé věky se ženám tvrdilo, že jejich krev je prokletí, a tak se jí začaly bát. Nechápou, že to je jejich zdroj a síla. Když se zbavíte starých tabu a budete pracovat s menstruační krví, zjistíte, že se změnil váš vliv na zvířata a rostliny Živoucí knihovny.

Ženy, krvácíte-li, buďte moudré při hodnocení svého těla a krve. Vaše krev je jedním z nejvyšších zdrojů zúrodnění a teritoriálního značení, jaké můžete vyvolat. Pochopení záhad krve je klíčem ke zdroji vaší síly a hluboké vnitřní znalosti.

Svou menstruační krví můžete označit zem, kde žijete. Měli byste začít u světových stran: severu, jihu, východu a západu. Za čas můžete pokračovat v označování Země jako malíř kladoucí tahy štětce na plátno. Krev můžete zředit vodou a tak zvětšit množství. Můžete ji požehnat a použít krystaly k udržení vibrací. Tento proces se považuje za označování teritoria Bohyně. Přiláká rostliny a zvířata, získají tak novou vitalitu a cítí, že tvoří s Bohyní jeden celek.

V řadě starých příběhů byla krev používána k odvrácení zla nebo uskutečnění záměru. Snad i dveře byly označovány menstruační krví.

Nikdo by se neodvážil dotknout takových dveří, ani ti, kdo za nimi žili, protože to znamenalo, že v domě vládne Bohyně. V dávných dobách byla Bohyně ještě uctívána. Mělo se za to, že když si zahráváte s Bohyní nebo ji neposloucháte, vaše práce není dokonalá.

Při budování a rozšiřování nových komunit doporučujeme, aby se shromáždily ženy všeho věku, snažily se pochopit smysl doby krvácení a podělily se s muži o svou sílu a znalosti jako o klíče k vědění. Zkoumejte tajemství krve jako přirozený proces společného života. Vaše tělo a jeho cykly vytvářejí představu o životě. Je pro vás velmi důležité pochopit sílu. Přemýšlejte o dynamice obsažené v ženě čekající dítě. Chová v sobě životní sílu, která se pohybuje a přeje si být zrozena. V tom je tajemná moc. Tolik moci, že se mužská vibrace bojí procesu a kouzla porodu. Muž zapomněl, jak porodit na této planetě prostřednictvím svého těla, a proto se děsí síly ženy. Muži si musí zvyknout na krvácení žen a podporovat ho. Přijde čas, kdy budete chtít vědět o svém původu a odpovědnosti za patřičné a včasné těhotenství, protože život začne být velmi vzácný.

Krvácení žen se stane v komunitě velmi důležitým momentem. Když ženy díky této síle porozumí, Bohyně bude oživena a vrátí se k vám všem.

Jestliže chcete mít úrodnou zahradu, nejlepší zahradu ve městě, použijte na ní svou krev rozředěnou vodou. Vaše zahrada bude vzkvétat. Zjistíte, že vaše krev dokáže urychlit růst. Urychlí mnoho, mnoho věcí. Není chybou, že žena krvácí. Je to jeden z největších darů, elixír bohů.

Australské domorodé ženy uchovávají svou menstruační krev ve váčcích a používají ji k léčení ran. Se svou krví mohou ženy dělat mnoho věcí. Některým z vás se nelíbí představa, že jste ženy. Menstruaci považujete za nepříjemné, nepohodlné, bolestivé, nevhodné období a zážitek. Muži často netuší, co se děje, proto je to i pro ně nepříjemný čas. V příštích dnech se spojte s Bohyní, otevřete své srdce a objevte, kam vás krvácení může zavést a čemu naučit, protože v procesu krvácení spočívá mnoho klíčů, které mohou přivést Bohyni zpět na tuto planetu. Je potřeba se vrátit ke sdílení síly prostřednictvím partnerství.

Ještě mnoho dalších tajemství je nutné odhalit, otevřít a znovu interpretovat. Někteří z vás se možná divíte, proč se zabýváme tímto tématem. Je velmi důležité. Upozorňujeme vás: Jestliže se nezajímáte o energii Bohyně a tajemství krve, budete postrádat integrální část života a nepochopíte, co se na této planetě děje. Pokud vás otázka krve odrazuje, nebo si myslíte, že je nepodstatná, naprosto se mýlíte. Je to jedno z nejmocnějších učení, které vám v této době můžeme dát, abychom vám pomohli pochopit, co se děje. Všichni bez výjimky, muži i ženy, si musíte vážit vibrací Bohyně, které procházejí vašimi srdci a pomáhají je otevírat.

Menstruační krev je velmi silně okysličená, nejčistší krev, a je nositelkou dekódované DNA. Je to kyslík, který dekóduje šroubovice a umožňuje rekonstruovat údaje. Vaši vědci si nyní hrají se třetí šroubovicí DNA. Dozvídají se, jak vytvářet šroubovice DNA na základě světelných fotonů - vlákna, která nazýváme světelně zakódovanými vlákny.

Tajemství krve bylo ve vašich moderních náboženstvích překrucováno. Uvažovali jste někdy o křesťanském přijímání? Říkají vám, abyste jedli Kristovo tělo a pili jeho krev. Jaký to má význam? Jestliže jste byli vychováváni v duchu křesťanství, znovu a znovu jste slyšeli slova: "Toto je moje tělo. Toto je má krev." Tento rituál je deformací. Přijímání těla a krve vyvolává kanibalské představy a je založeno na dávném a nevyléčeném plazím cejchu.

Smutná je na této planetě tendence mnohých ochotně se něčeho zastávat, aniž by věděli, co to ve skutečnosti je. Éra neznalosti končí. Vstupujete do období požehnaného vědění. Vybrali jsme několik klíčových frází, které vašim myslím něco říkají, a pomocí zvuku vám je sdělujeme. Ale na jiné úrovni se používá jazyk, který dekódujete svými těly, podobně jako je tomu u obilných kruhů.

Na tomto místě bychom rádi ještě něco doplnili. Měsíc ovlivňuje rytmy Země. Kdo může říct, že to není naplánováno? Měsíc ovládá tok energie v těle stejným způsobem, jakým řídí příliv a odliv na vaší planetě. Je to velmi výkonný elektromagnetický počítač. Jestliže Měsíc ovlivňuje příliv a odliv, ovlivňuje i příliv a odliv ve vašem těle, krev v těle a hormony v krvi.

Na této planetě byly různé cykly připomínající pohyby kyvadla. Na Zemi dlouho vládla matriarchální energie. Pak nastoupila vládu patriarchální energie a potlačila jakýkoli náznak ženského řízení a vědění. Ženské znalosti se přenášely pouze v mýtech a legendách, kde byla žena uznávána jako účastnice a "vnímatelka" života. Vnímala spojení se sítí existence při porodu.

V jednu dobu zde působily síly mimozemské inteligence, které kvůli schopnosti žen přinášet život a vnímat pracovaly na oživení ženských principů. Odtud pochází asociace ženy a Měsíce. Z Měsíce přicházely vlivy, které vysílaly program ženské energie. Měsíc je jako velký počítač, takže různé bytosti a formy inteligence mohou Měsíc vlastnit nebo mít schopnost jej programovat. Byly zde bytosti, které naprogramovaly Měsíc do ženského cyklu. Na to se nezapomíná, protože šlo o dobu lásky a benevolence. Potom se ovšem všechno změnilo.

Energie z Měsíce už celé věky vyzařuje na Zem elektromagnetické frekvence, aby zachovala DNA se dvěma šroubovicemi. Nezlobte se na Měsíc, že to dělá, ten za nic nemůže. Je to jen záležitost vysílacích programů. Měsíc v ženách zakládá chovný program, reprodukční cyklus umožňující produkovat děti častěji než sluneční systém.

Pochopte, že do Měsíce byl vkoncipován váš chovný program. Ale jako druh se můžete pro plození nafázovat na nový cyklus. To pomůže stabilizovat přelidnění, které se na této planetě začíná vymykat kontrole. V dnešní době se vyslovují obavy, že se ve velmi krátkém čase počet obyvatel Spojených států zdvojnásobí. Už teď praskáte ve švech. V příštích padesáti letech bude Měsíc pod jiným vlivem a nové měsíční cykly změní i cykly zemské. Všechno se velmi drasticky změní. Zeny do té doby mohou otěhotnět každý měsíc. Pak půjde o něco jiného, když budou mít tuto schopnost jen jednou za rok. Změny vyvolají přestavbu celého ženského cyklu, změní se proto počty těhotných žen. Současný systém nefunguje, přehnanou reprodukcí se ničíte. V tomto stadiu prudkého zvýšení počtu obyvatel na světě není vhodné, aby ženy mohly otěhotnět v každém lunárním cyklu.

Mnoho století byla porodní bába považována za největšího nepřítele křesťanského náboženství, protože uměla zmírňovat bolest, mohla vyprávět ženám o tajemství jejich těla a rozuměla bylinám, posvátné části Živoucí knihovny. Křesťanské náboženství začalo velmi patriarchálně a bálo se Bohyně a žen. Církev a muži se obávali, že jim ženská síla odebere autoritu.

Otázka potratů nemá nic společného s tím, zda těhotenství může být přerušeno nebo ne. Má rozdělit lidi a udržet je v nejistotě a zmatku kvůli ženské energii. Je to plán zaměřený proti Bohyni, má ženy zbavit síly a nutit je, aby si myslely, že nemají na výběr, nebo je-li možnost volby, přimět je myslet si, že výběrem je potrat. Jsou to plány, které mají do značné míry zmást ženy, pokud jde o jejich těla. To je dobré. V tom není problém, protože každý z vás si vybere lekce, kterým se potřebuje naučit. Můžete otevřít svá srdce a poslat lidem léčivou energii, pozvat je do stavu rozšířeného vědomí. Ale nemůžete je přimět, aby se změnili.

Energie Bohyně je velmi pohyblivá. Je připravena pracovat s těmi z vás, kdo jste ochotni vyslechnout její volání. Žádá vás, abyste ctili své tělo a Zemi a svou sexualitu, protože prostřednictvím těchto atributů jste byli všichni stvořeni. Víme, že některé z takových myšlenek vám jsou nepříjemné, a proto se o nich zmiňujeme. Používejte plně svá těla a dělejte, co je potřeba. Pracujte společně, hrejte si společně.

Ženy, probuďte se a přečtěte si o svém těle. Přijdete na to, že vlastníte něco cenného. Muži, i vy máte něco cenného, a toto něco je tělo s jeho cykly, rytmy a vzorci. Dokáže zázračné věci.

Je velkou deformací vaší identity považovat sex jen za záležitost oplodňování. Je parodií, že vás tomu učili. Nikdo nemusí mít dítě, když ho nechce. Začněte přemýšlet a cítit v pojmech ovlivňování všech funkcí svého těla včetně početí. Můžete si říci: "Vím, že moje myšlenky a city kontrolují funkce mého těla. Působím na ně, a když jsem připravena mít dítě, uvedu je v činnost. Jinak neotěhotním." Je to velmi osvobozující představa.

Kdyby každá žena na této planetě věděla, kolik má síly, co si myslíte, že by se stalo s patriarchálním řádem? Před mnoha staletími začala být jiná verze patriarchátu ohrožována ženskou silou. Ženy chtěly skrýt svou sílu, vyjadřovaly o sobě pochybnosti, aby muži mohli vystoupit a říci: "Dejte nám šanci řídit svět a uvidíme, jaké to je." Ženská síla ustoupila do pozadí. Ženy byly ochotné uvěřit, že jejich tělo postihla kletba a že krvácení je něco špatného. Ženy zpochybnily samotnou životní sílu v sobě a skutečnost, že na ni mají nějaký vliv.

Nejen ženy jsou ovlivňovány a řízeny Měsícem, platí to i o mužích. Rodí se podle cyklu žen a Měsíc ovlivňuje jejich sexuální cykly. To ale není všechno. Měsíc ovládá příliv a odliv a lidské tělo je z 90 procent složeno z vody, Měsíc tedy ovlivňuje přílivy a odlivy i ve vašem těle. Muži mohou také vnímat výkyvy hladiny hormonů, když tělo prochází svými cykly, a pracovat s nimi. Mohou se naučit poznávat citlivost mužských rytmů. V důsledku neúprosného tlaku a sebekontroly mužů nejsou tyto cykly tak patrné jako u žen, kde se projevují zevně nepřehlédnutelnými symboly, jako je krev. Mužské vibrace jsou v rozporu se spontánností a do značné míry ladí s poslušností. Jakou poslušností? Poslušností k víře a myšlenkám, které přijímají bez ohledu na to, zda cítí nebo necítí, že jsou správné.

Doporučujeme, aby se více mužů ptalo autorit a říkalo: "Neudělám to. K čertu s tím. Udělám raději toto." Mužské vibrace jsou nyní vybízeny, aby hledaly stejnou emocionální svobodu jako ženy. Bez svých citů muži nepoznají, kdo jsou. Aby se dostali na kloub hlubším záhadám, musí se smířit sami se sebou a pochopit, že emoce jsou ženskou částí jejich osobnosti.

Krev je pro mužské vibrace záhadnější, protože všechna mužova krev je v něm. Není to něco, co by mohl vidět a vnímat každý měsíc jako žena. Válka je jednou z deformací vyvolanou patriarchátem ve snaze dát mužům sílu krve. Tato krev však není tatáž. Je důsledkem násilí, ničení života, mrzačení a zabíjení prováděných se ztlumenými a potlačenými emocemi. Muž může přijmout sílu krve jen jediným vhodným způsobem - a je na ženě, aby ho obdarovala svou krví, aby se s ním rozdělila o vlastní elixír. Lze to udělat mnoha způsoby. Muž by mohl například jíst ovoce a zeleninu vypěstovanou s menstruační krví. Žena může také svou menstruační krví pomazat muže na zadní části krku nebo na chodidlech. Jeho tělo pak absorbuje znalosti obsažené v krvi.

Stav, kdy muži budou potřebovat ženskou krev a ženy budou mít na paměti Bohyni ve svém nitru a ztělesní princip Bohyně, vytvoří na této planetě rovnováhu. Je naším cílem zajistit, aby skutečně každá žena pochopila záhady svého těla a zcela otevřeně je sdílela s příslušnou mužskou vibrací bez jakéhokoli utajování. Muži se někdy bojí ženské krve. Muž často váhá, zda se má spojit v sexuálním aktu se ženou, která krvácí. Žena se může znepokojovat, zda muži nebude přítomnost krve nepříjemná. Jestliže se vám sex při menstruaci líbí, ať jste muž nebo žena, blahopřeji, protože jste překonali silný vliv, silné tabu. Sdílíte s druhým člověkem hlubokou úroveň buněčného spojení.

Sex v pevném svazku během menstruace je velmi významný způsob sdílení krve. Je to velmi starý rituál. Nedoporučujeme však, abyste se dělili o menstruační krev při náhodném sexuálním styku. Je to posvátný a mocný akt. Proč si myslíte, že existovalo takové tabu? Proč jste byli celé věky odváděni od tajemství krve? Možná proto, že by vám otevřela dveře k poznání, kterému bohové chtěli zabránit. Krev obsahuje archivy osobní, planetární a nebeské zkušenosti. Když při sexuálním spojení vnímáte krev, jste zaplavováni vlnami vědomostí, z nichž většinu ještě nedokážete pochopit. Může trvat celá léta, než dojde k odhalení významných poznatků zašifrovaných ve vašem těle prostřednictvím krve.

Mužským protějškem menstruační krve je samozřejmě sperma. Spermie jsou jako počítačové čipy, nositelé kódu inteligence pro vývoj vědomí. V současné době se měří stupněm, do jaké míry si mužská vibrace dokáže zapamatovat Bohyni a přijmout ji. Sperma rozhoduje o tom, zda bude dítě mužského nebo ženského rodu. Vajíčko zůstává stejné, sperma rozhoduje. Sperma je matčina historie zakódovaná do mužské vibrace a obsahuje interpretaci toho, jak si muž tuto historii pamatuje.

Umíte si představit, že sperma má telepatické spojení se svým majitelem? Když se muž miluje se ženou v době menstruace, jeho sperma může vystupovat jako průzkumník a telepaticky mu sdělovat, jaká je síla a znalosti této ženy. Během ženiny menstruace může muž vstoupit do úplné identity této ženy. Ženy, jestliže se budete milovat během menstruace, musíte být připraveny sdílet se svým partnerem nejhlubší tajemství o sobě samých. Musíte být ochotny dovolit svému partnerovi, aby převzal a sdílel vaši sílu. To je nejstarší záhada. V sumerských příbězích bohové Enlil a Enki se dohadovali o zacházení s poddanými lidmi a o tom, v jakých žili podmínkách. Vládce Enki se zastával lidí a prostřednictvím ženy daroval lidem sexuální vědění. Vládce Enlil přísně zapovídal, aby lidé o sexu cokoli věděli. Bál se, že by pak byli rovni bohům. Tyto koncepce a domněnky o neviditelném, buněčném kořenu se vztahují k moderní verzi příběhu o stvoření světa - Adamovi a Evě, hadovi a Rajské zahradě. Sexuální vědomosti byly darem Enkiho, zatímco Enlil chtěl lidmi manipulovat a oddělovat je, aby jim zabránil poznat činy bohů.

U žen je krev vibrace červené barvy. U mužů je sperma vibrace bílé barvy. Když se krev a sperma smíchá dohromady, vznikne další elixír. Bývalo největším kacířstvím jen pomyslet, že by se muži dotýkali právě menstruujících žen, natož s nimi měli pohlavní styk nebo míchali semeno s jejich krví, či je dokonce ochutnávali. V dávných dobách, kdy se krvi Bohyně rozumělo a žen si všichni vážili, byla tato směs považována za nápoj nesmrtelnosti pro muže. Muži věděli, že když vypijí menstruační krev nebo ji smíchají se spermatem, budou živější a energičtější. Byl to jeden z klíčů nesmrtelnosti.

Tito bohové (nazýváme je běžně bohy, ale možná by byl vhodnější pojem bůžek) byli tak očarováni energií Bohyně, že chtěli přijmout tuto sílu v kombinaci spermatu a ženské krve. Vzpomeňte si, že sperma při oplodňování vajíčka používá krve. Využívá ji mnoha různými způsoby. Všichni to máte v sobě zaznamenáno. Upozorňujeme na to, protože si přejeme, abyste se touto otázkou zabývali. Chceme, abyste si uvědomovali mocnou povahu svých těl a nepovažovali je za něco hanebného. Mějte na mysli, že vás mnohé autority úmyslně odváděly od porozumění největším darům - životním silám bílého spermatu a červené krve.

V mýtu o Rajské zahradě dostala ženská vibrace jméno Eva. Nebyla samozřejmě první ženou. Tou je Bohyně, která přináší život. Později se příběh o Evě změnil, aby se zdálo, že mužská vibrace má schopnost vytvářet život. V této verzi stvoření světa žena vyskočila z mužova žebra. Ve skutečnosti tomu tak není. Byla to vždy Bohyně, kdo uměl stvořit život, protože Bohyně je nositelkou krve.

Bible vypráví příběh o Stromu života a o Stromu poznání. Strom poznání vám může poskytnout informace. Sexuální schopnost a praxe odpovídá Stromu poznání, z něhož lidé nesměli jíst. Nemohli se podílet ani na Stromu života.

Co je Strom života? Mnozí si myslí, že Strom života je něco, na čem roste ovoce. Říká se, že když pozřete ovoce ze Stromu života, dosáhnete nesmrtelnosti. V dávných časech se pod tímto ovocem rozuměla krev Bohyně, ta byla ovocem na Stromu života. Představte si tělo a nervový systém jako strom. Příběhy nevyprávějí o ovoci na stromech, ale o ovoci těla - o tajemstvích a látkách, které jsou skutečnými dary bohů. Celé věky vás bohové od těchto znalostí odváděli.

Mít sexuální styk se ženou, když krvácí, je jednou z nejvyšších vibrací, protože vstupujete do jiných říší. Dělit se o krev znamená dostávat se do vyššího vědomí. V jistou dobu byly tyto věci velmi oblíbené a vážené, protože lidé věděli, o co se jedná. Vzpomeňte si, že v určitém období byla největším nepřítelem křesťanů porodní bába. Mohla totiž udržovat spojení žen s jejich tělem a pomáhat při porodu. Když byly porodní báby postaveny mimo zákon, ženy musely začít navštěvovat lékaře - muže, kteří celá staletí nesměli ženě zmírňovat bolest při porodu. Víte proč? Protože staré náboženské zákony tvrdily, že ženy je třeba trestat za vyhledávání sexuální svobody. Projevily se i v lékařství. Teprve asi v posledních sto letech se dovoluje poskytovat ženám během porodu určitou pomoc, ale jde o pomoc patriarchální, většinou není založena na vrozené znalosti.

Nesprávné chápání ženské síly bylo opředeno tradicí strachu. Strach obklopující tajemství, jehož nositelkami jsou ženy, musí být odstraněn. Je čas partnerství, je čas vztahu.

Chceme hovořit o menopauze. Mnohé ženy rozesmutní, když přestanou krvácet, sotva začaly rozumět síle svých menstruací. Ale menopauza je rovněž časem velké síly žen. Za dávných časů si lidé vážili starých žen kvůli jejich moudrosti a magickým schopnostem a tento aspekt se vrací. Menopauza představuje hluboké naplnění energií, označuje čas, kdy je žena schopna uchovávat vlastní moudrost - spojení s předky.

Když žena prochází menopauzou, prožívá přestávku. Jestliže je schopna čekat, něco se v ní v tomto období promění a žena dosáhne moudrosti. Během větší části nedávné historie se věřilo, že když žena přestane menstruovat, jsou důvody se jí bát, protože prý zadržuje veškerou krev a sílu v sobě.

Většina žen kolem čtyřicítky - a některé ještě dříve - začíná urychlovat proces stárnutí, a tím přibližovat smrt. Ženy jsou odváděny od svých přirozených cyklů a pomocí svých myšlenek, nepřátelských vztahů a proklínání vlastního těla narušují jeho rovnováhu. To je naprosté nepochopení menopauzy. Podobá se nesprávnému názoru, že menstruace je něco hanebného. Každý je náchylný k takovým nedorozuměním. V menopauze je velký dar, neexistuje nic, co by bylo v tomto období života ztraceno. Je to čas velkého získáváni a vzkvétání, pravý opak toho, co vám tvrdili.

Muži, kteří prodělali vasektomii, se často obávají své vlastní sexuální síly a jsou přesvědčeni, že nemají kontrolu nad svým tělem. Symbolika vasektomie vytváří jejich pocit bezmocnosti že jejich spermie a penis nedělají, co chtějí. Strach ze spermatu vyvolává strach z těla. U těch, kdo se podrobili vasektomii, se také dříve objevují potíže s prostatou, protože uzavření toku spermatu vyvolává v těle problémy. Nedoporučujeme vasektomii. Radíme vám, abyste se raději naučili používat svá těla než proklínat tělesné funkce a vytvářet všelijaké okliky. Buďte otevřeni zázrakům, až budete přehodnocovat svou sexuální víru.

Bohyně dokáže vložit svá tajemství do krve, protože právě krev tvoří. Proto ženy krvácejí, a není důvod, proč by se jim mělo bránit v uctívání krve. To všechno jsou věci zásadní důležitosti.

Chceme, abyste jako lidé navázali intimní vztah s matkou Zemí. Jak to uděláte? K základní funkci Bohyně patří vytváření vztahů, způsob, jakým se vyvíjíte a rostete. Nebýváte u toho vždycky sami. Můžete si říci: "Mám více klidu a pokoje, když jsem sám. Mám více času na studium. Mám více času na práci se sebou a na to, abych dělal věci, které se mi zlíbí." Ano, a máte všechen čas na světě k tomu, abyste se vyhnuli růstu, k němuž dochází, když máte k někomu vztah. Je pro vás všechny důležité, abyste navazovali vzájemné vztahy. Musíte se zapojovat do vztahů s ostatními lidmi - v lásce a sexuálním partnerství, v obchodě a společnosti, v rodině, pokud ne v pokrevní rodině, pak ve Světelné rodině. Všichni máte ve svém těle kódy a všichni se vzájemně potřebujete.

Energie Bohyně není nezbytně něco, co do sebe vtáhnete jako světelný sloup. Když si představíte přivádění světla do svého těla a čaker, doslova tyto oblasti otevíráte. Zaujímáte postoj k tomu, jak se dívat na sebe jako na nějakou pevnou hmotnou bytost na rozdíl od bytosti naplněné prostorem a světlem. Bohyně je síla stojící nad tímto vším. Nemusíte vtahovat Bohyni do sebe prsty, očima, do Země - Bohyně prostě je. Uvědomujte si její vitalitu ve vyživování všech organizmů, protože Bohyně je nositelkou a stvořitelkou života.

Žít znamená znát Bohyni. Hledejte tuto sílu v sobě a ve všem kolem. Řekněte: "Ukaž mi, Bohyně, kdo jsi. Chci se s tebou setkat." Dokud se většina z vás dívala na Prvotního stvořitele jako na zosobnění muže, neměli jste žádný problém. Když se máte nyní přeorientovat na ženu, někteří z vás to nedovedou pochopit. Život přichází z ženské vibrace. Eva nepochází z Adamova žebra. Tento příběh sloužil k posílení mužské vibrace, která zoufale potřebovala mít nějakou identitu během zápasu o kulturu Bohyně.

Toužíme po rovnováze. Když se rozhlédnete kolem sebe, vidíte, že jste mužského a ženského rodu, a všechny příběhy o vaší identitě a tvoření spřádají pravdu o jednotě obou sil. Jestliže v sobě hledáte rovnováhu mužské a ženské stránky, v ideálním případě k sobě připoutáte partnera, v němž jsou tyto aspekty vyrovnány stejným způsobem. Vnitřní rovnováha znamená, že jste svým vlastním zdrojem. Vaším dalším krokem pak je spojit svůj zdroj s jiným, abyste se stali větším zdrojem. Ne že byste nutně potřebovali partnera. Ale vaším přirozeným cílem je postavit něco společně - dát dohromady své klíče, jako mužské a ženské aspekty. Tyto aspekty odpovídají fyziologickým aspektům, které vás dovedou do duchovních a emocionálních říší.

Oboupohlavnost představuje božský aspekt integrovaného mužského a ženského jedince. V každém z vás je uložena životní síla kundalini, která je výrazem energie tvoření. Velká většina lidí na této planetě však ani netuší, že v nich nějaká síla je.

Ideální by bylo, kdyby byl ženský a mužský aspekt v rovnováze. Muži a ženy mají v sobě tuto životní sílu kundalini. Má svůj vlastní přirozený cyklus s velkými vrcholy aktivity. Všichni musíte ve svém těle udělat místo pro životní sílu, abyste se mohli setkávat s energií Bohyně, léčit, přeměňovat a uskutečňovat. Tato energie se podobá hadu a je uložena v základně páteře - když šplhá po stromu páteře, její energie se rozšiřuje do celého těla.

Nemůžeme se pohybovat, protože vy se nemůžete pohybovat. Vy se nemůžete pohybovat, protože jsme vám zabránili vyvíjet se, když jsme vás geneticky přestavěli. Učinili jsme to proto, abyste neměli schopnosti, které máme my, a nemohli se nás zmocnit. Nyní - o půl milionu let později - jsme se ocitli v kritické situaci. Víme, že jsme udělali obrovskou chybu, pokud šlo skutečně o chybu.

Stručně řečeno, objevíte svou schopnost vytvářet život a schopnost být bohy. Čtyřicet let vaši vědci předstírají, že jsou bohy, protože vytvořili v podzemních laboratořích život jako obnovenou inscenaci dramatické lekce Atlantidy. V ideálním případě naplnění Bohyní znovu nastolí morální hodnoty a hodnotu života, protože Bohyně miluje děti včetně hadů, hmyzu, kočičích lidí, miluje všechny formy života. Potom vás budeme sledovat a uvidíme, jestli neomezujete život při jeho vytváření. Budete se bát, že vznikající život bude větší než vy? Zatoužíte zakázat životu, který tvoříte, aby se spojil se Stromem poznání a Stromem života? Nebo vybídnete tyto životy, vaše děti - budoucí rasu modrých dětí - aby rostly, hledaly a měnily? Vybavíte je k tomu vším, co znáte? Uděláte-li to, oni zase na oplátku naučí všemu vás.

Když jsme vás tvořili, neuvědomovali jsme si, že i vy nás můžete něčemu naučit. Byli jste otroci, kopáči zlata. Někteří bohové jsou dosud naplněni iluzemi. Ale někteří z nás se vyvíjejí, a to díky těm z vás, kteří se usadili zde na Zemi, aby nám pomohli s tímto obrovským úkolem.

Nyní musíte přenést své vzpomínky do nejhlubšího nitra Země k těm, kdo si nechtějí vzpomenout, k těm, kdo zde byli vzhledem ke genetické proměně zdánlivě navždy uvězněni. Všichni musí pochopit tento dramatický příběh a odpustit. Oživení Bohyně bude vyjadřovat nesmírný pocit uzdravení.

Bohyně to ve svém soucítění dovolí. Přijmete-li energii Bohyně do svého nitra, dospějete všichni k novému porozumění a úctě k životu a k nové a hlubší lásce ke všemu. Přijetí Bohyně vám otevře Živoucí knihovnu a naučí vás tajemstvím uschovaným hluboko v nitru Země, protože kdo je matka Země, když ne samotná Bohyně.

Cvičení s energií

Několikrát se zhluboka nadechněte, vědomě sledujte, jak vdech vchází do vašeho těla a výdech z něho vychází. Když vdechujete, představte si své plíce naplněné silně nabitým kyslíkem, který víří a krouží jako molekuly světla. Představte si, jak plíce pohlcují tyto světelné částice a vysílají vlny světla do krevního oběhu, a tak posilují celé tělo. Ve svém třetím oku si představte sebe v základně páteře. Dívejte se, jak je tato oblast a celá kostra naplněna světlem. Pozorujte se v mikroskopické velikostí zevnitř.

Nyní si představte otvor do tmavé a tajemné jeskyně v základně vaší páteře. S odvahou krok za krokem vstupujte hlouběji a hlouběji do jeskyně a uvědomujte si, že to je domov velkého hada. Vnímejte, jak postupujete pomalu krok za krokem kupředu. Je naprostá tma a cítíte, jak vám chlupy na celém těle vstávají. Při vstupu do své jeskyně síly pociťujete vzrušení.

Představte si obrovského syčícího hada. Jeho otevřené oči září v temnotě jako zelené žhavé uhlíky. Vidíte, jak had otevírá čelisti. Vstupujete jako zářící světelná postava do hadových úst. Až vejdete hlouběji dovnitř, uvědomíte si, že jste vlastně v další jeskyni. Vnímejte, jaké je to jít k samému jádru vlastní tvůrčí energie.

Nyní vstupte do hadova břicha. Had je bohyní Matkou. Projděte jejím břichem do reprodukční oblasti a staňte se sami vajíčkem, kuličkou světla. Zbystřete smysly a napněte vůli, vytlačte hada, který má svou skrýš síly ve vaší první čakře, ven z temné jeskyně.

Všímejte si, jak se začíná svíjet a vydávat svou sílu. Vnímejte třpyt a klouzání šupin, jak se had natahuje a vystřeluje kupředu ze základny vaší páteře.

Nyní vidíte, jak šplhá vzhůru. Vnímejte tuto stoupající energii. Pociťujte, jak kundalini vzrůstá, energie se pohybuje nahoru vašim tělem a vychází ven z hlavy. Energie vás zvedá, spojuje vás se sítí existence. Snažte se s ní navázat kontakt a představit si, jak pluje vzhůru vaší páteří - had je vaše kundalini, vaše vášnivá touha po životě, vaše verze životní síly existence - síly, pomocí níž se cítíte spojeni a můžete tvořit. Žádejte své dědictví a buďte povzneseni.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

Související články:
Proč porod bolí? (26.05.2009)
Sexuální příručka (30.01.2009)
Knihy o zaručeném sexu (05.11.2008)
Afrodisiaka IV. (22.12.2006)
Jedenáct minut (Paulo Coelho) (30.04.2006)
Vajíčka z kostní dřeně (25.09.2005)
A tenhle znáte? :-))) (03.06.2005)
Ženský orgasmus je v genech (03.03.2005)
Sexualita mužů a žen (30.10.2004)
O milování (28.08.2004)
Scénář tantrického obřadu (10.05.2004)
Jin a Jang (2.) (09.04.2004)
Margo Anand o tantře (04.04.2004)
Proč tantra? (30.03.2004)
Svobodné vstupování do forem (26.03.2004)
Tantra pro Ženy (24.03.2004)
Tantra a její přístup k životu (22.03.2004)
Tantra jako cesta (21.03.2004)
Vliv stravy na naši sexualitu (16.03.2004)
Tajemná chemie lásky (13.03.2004)
Proč se milovat co nejčastěji? (05.03.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (11.) (29.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (10.) (22.02.2004)
Sex a zdraví (19.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (9.) (15.02.2004)
Sexuální abstinence snižuje plodnost (14.02.2004)
Láska a nebo jenom sex? (11.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (8.) (08.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (7.) (01.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (6.) (26.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (5.) (21.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (4.) (19.01.2004)
Taoistický a tantrický přístup k sexualitě (18.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (3.) (15.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (2.) (10.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (1.) (07.01.2004)
Vztahy "volného tance" (16.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (4.) (11.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (3.) (10.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (1.) (08.12.2003)
Pohlavní priority a potřeby (03.12.2003)
O seminářích (01.12.2003)
První seminář s Johnem Hawkenem (28.11.2003)
Lilith (24.11.2003)
Závazky monogamního vztahu (23.11.2003)
Duchovní sexualita podle Chuluaqui Quodoushka (20.11.2003)
Svátek magické lásky (20.11.2003)
Krása vztahu (20.11.2003)
Tantrismus a promiskuita (18.11.2003)
Mluvící hůl (18.11.2003)
Kolik sexu je "příliš mnoho"? (18.11.2003)
Co je to Tantra - může být nebezpečná? (12.11.2003)
Tantra - cvičení pánevního dna (2.) (12.11.2003)
Tantra - cvičení pánevního dna (1.) (12.11.2003)
Tantra (2.) (12.11.2003)
Tantra (1.) (12.11.2003)
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 2 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!