Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 13. 04. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Aldous Huxley:
Skutečně efektivní totalitní stát může existovat, bude-li všemocná vláda složená z politických bosů a armády jejich manažerů budou ovládat populaci otroků, kteří nemusí být za mřížemi, protože své otroctví milují.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2091x)
Spojení s bytostmi Země
(29. 04. 2021, 2006x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1601x)
Dveře do blízké budoucnosti
(16. 04. 2021, 1565x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1476x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tantra

* Co říkají plejáďané o sexualitě (3.)


Ukázka z knihy (Učení plejáďanů) - Tantra - 10. 12. 2003 (13047 přečtení)

Sexualita je naše dědičné právo, orgasmus je dar bohů. Tak toto poselství nám plejáďané přinášejí ve třetím pokracování článku o sexualitě.

Dar bohů

Orgasmický zážitek vysílá do vašeho těla léčivé a omlazující energie.

Branou do Živoucí knihovny jsou ve vašem těle genitálie, a když se naučíte tuto bránu používat, poslouží vám jako cesta k časovým záznamům. Lidé většinou dosahují vrcholu při pohlavním styku během několika minut. Často nevěnují čas k tomu, aby se vzájemně sexuálně zkoumali, protože smyslná rozkoš je někdy spojována s hlubokou emocionální bolestí. Mnohým z vás byl vtištěn pocit hanby z tužby po rozkoši. Pamatujte si, že jak příběh vypráví, dostali jste dar bohů.

Je zajímavé, kolík pozemských škol myšlení prohlašuje, že nejvyššího uspokojení lze dosáhnout mimo sexualitu. Mějte na paměti představy, které vás odvádějí od vaší podstaty, od toho, kdo jste. Tyto myšlenky a koncepce vypadají vznešeně, ale odvádějí vás od pozemskosti a bohatosti vaší fyzické formy. Vaše tajemství a záhady jsou dary, které byste měli zkoumat s důstojností, laskavostí, vážností a respektem v závazném, oddaném vztahu.

Je naším záměrem inspirovat ve vás novou interpretací sexuality. Uvědomte si, že v souvislosti se změnami probíhajícími na Zemi nastane pohyb, přeměny a přeskupování ve všech oblastech vaší bytostí. Nemusíte se bát, že na to budete samí - jste schopni navazovat velmi hluboké partnerské vztahy.

Díky sexualitě se vaše tělo bude uzdravovat a otevře brány ke hvězdám. Sexualita jako součást vztahu spojení a lásky může být velice hluboká. Zavede vás do jiných světů, oživí vaše tělo a připomene mu jeho nejlepší zvyky.

Sex vám nabízí možnost poznat duchovní i fyzickou říši. Je třeba dosáhnout rovnováhy. Dlíte ve fyzickém těle, které vzniklo diky sexuálnímu vztahu vašich rodičů. Najděte ve své sexuální energii uvolnění a vyrovnanost. Važte si této vitální sily, která vámi protéká, a přijímejte ji. Chceme, abyste byli oživeni a obohaceni a chápali, jakým jste nástrojem.

Na vaši planetě vás v minulosti udržovali v nevědomosti o sexu. Pro vás je to záležitost místního charakteru, která se teoreticky považuje za dobrou, ale ve skutečnosti jde o věc kosmického významu. Při každém sexuálním styku s druhou osobou vás energetický vzorec okamžitě spoji a přitáhne neviditelné energie. Bohové a bohyně jsou vašimi hormony zcela poblázněni - natolik, že vás dokázali jíst zaživa, když jste se nacházeli ve zvláštním stavu hormonální sekrece. Takové informace se vám nemusí líbit, protože pociťujete větší odpovědnost za sebe. Nutí vás ohlížet se a přemýšlet, co jste se svým životem udělali. Ideální by bylo, kdybyste neposuzovali, co jste udělali a kde jste byli, ale poučili se z toho, co si pamatujete, že jste udělali - v tomto životě nebo v některém jiném.

Využívat sexuálního styku spíš k vlastní regeneraci než degeneraci, to je ideál, za nímž půjdete. Záležitost sexuality souvisí s otázkou hormonů. Sex vyvolává vzrušení v samotném jádru vašich buněk - a světelně zakódovaná vlákna se začnou vzájemně proplétat. Působením magnetu se všechny energie seřazují a míří stejným směrem. Jakmile jste sexuálně naladěni a dáte se do tance začínajícího ve vašich hormonech, celé tělo se nastaví jedním směrem. Když jste se svým partnerem spojeni, působíte jako severní a jižní pól. Buňky v těle za běžných okolností připomínají houfy lidí na hlavním nádraží nebo na nějakém jiném rušném místě, kde se pohybují všemi směry. Při sexuálním styku to pak vypadá, jako by zapískala píšťalka a všichni se otočili a podívali stejným směrem. Když dosáhnete při sexuálním aktu opravdového spojení s druhou osobou, vzájemně se "probudíte" a všechny vaše buněčné energie se seřadí shodným způsobem. Tělo se změní na magnet. Jakmile s partnerem dospějete ke zvýšenému stavu elektromagnetické síly, vznikne mezi vámi rovnováha. Až v tomto počínáni dosáhnete skutečné dokonalosti, nebudete se muset jeden druhého ani dotýkat. Vytvoříte mezi sebou spojeni přes sít' lásky a díky tomuto silovému poli se začnou vaše vnitřní těla vznášet a putovat do jiných světů.

Mnozí z vás jste vybíraví v jídle. Buďte také vybíraví v tom, jak potěšit své tělo. Dejte si povolení objevovat rozkoš, mluvit o ni a pociťovat ji. Podívejte se na své tělo - odhalte se a pozorujte své tělo ze všech úhlů, hledejte božství v každé vrásce a štěrbině. Vzpomeňte si na přiklad o autu a kufru. Neřiďte se pokynem nedívat se do kufru. Přijímáte auto jako celek. Všechny jeho části musí pracovat společně, abyste mohli jezdit. Stejné je to s vašim tělem.

Myslíme si, že sexualita je jedním z nejzajímavějších darů, které jste dostali, a naším přáním je vést vás dále po této cestě, abyste dosáhli lepšího života na Zemi. Milujte sebe a milujte Zemi, protože jde o jedno a totéž, a to znamená, že je třeba milovat každou část svého těla. Potřebujete mluvit o sexu. Slibte si, že budete přijímat všechny složky svého těla a připoutáte k sobě partnera, který si bude vážit každé oblasti vašeho těla. Vězte, že váš partner bude chtít a bude ochoten poznávat tuto nádhernou součást vaší božské sily.

Je důležité, abychom s vámi mluvili o sexu. Naši předkové mohou za to, že jste byli odváděni od vlastní sexuality, napomohli vašemu nesprávnému chápání této důležité oblasti lidské existence. Až si začnete uvědomovat vlastní životní priority, nastane čas léčení. Uskuteční se díky pochopení životni síly zvané sexualita. Je to jeden z hlavních prvků léčení, které musí na této planetě nastat.

Máme pro nás několik doporučení. Maji co dělat s tím, jak se při zkoumáni záhad spojit s partnerem a uctívat své i jeho tělo. Pamatujte si, že pátráte pro tom, kolik energie dokážete se svým partnerem udržet a kam vás tato energie dopraví.

Při působení hormonů přitažlivosti prožíváte výměny energie mezi všemi čakrami a čakrami svého partnera. Vaše energie splývají. Když energii pozvednete výše a nebudete ji zadržovat ve svých genitáliích, tok energie se zvýši a začnete pracovat s novým vědomím. Naučte se zvedat energii vzhůru po páteři partnera a pohybovat jí v těle při oddalování orgasmu. Během samotné soulože zjistíte, že se dostáváte do kolapsu času.

Když sdílíte sexuální energii ve dvojici, otevíráte se a jiné síly s vámi mohou splynout. Pro energie přicházející zvenčí je splývání s lidmi, kteří se právě milují, zvláštní a vzrušující částí Živoucí knihovny. Kdysi bylo považováno za nejvyšší čest, když bůh nebo bohyně splynuli s vámi a vaším partnerem při sexuálním aktu. Největším zážitkem bylo splynout s vysoce vyspělými bytostmi, které si vás vážily a přinášely vibrace lásky, takže se tento akt stal multidimenzionálním sexuálním stykem. O kolika lidech víte, že do sebe před milováním vtahují vysoké vibrace? Někteří lidé se opíjejí nebo užívají drogy či dělají něco jiného, co by je sexuálně povzbudilo. Musíte vysvětlit hodnoty, normy a podmínky své sexuality nefyzické říši, aby k vám přicházeli jen ti, kdo vám vyhovují.

Buďte otevřeni k energiím, které s vámi chtějí pracovat. Řekněte jim, aby se začleňovaly do činností, v nichž můžete být úspěšní. Mějte hlavní slovo, když mluvíte s Plejáďany, se všemi ostatními mimozemšťany, s bohy a bohyněmi. Rozhodněte se a řekněte: "Poslouchejte. Učím se o vás. Nerozumím všemu. Chci vás poznat. Toto jsou mé normy. Miluji se jen s tím, koho mám rád. Vážím si svého těla. Vážím si Země. Integrita je pro mne nanejvýš důležitá. Jestliže vyhovujete mým hodnotám, vítám vás ve svém životě, abych vás naučil lidské sexualitě." To je správný přístup.

Naučili jste se poznávat naše plejádské vibrace, že? Kdyby sem něco přišlo a předstíralo, že jsme to my, poznali byste to. Přesto jste se možná nenaučili, jak poznávat jiné energie, takže nevíte, které to jsou. Vyšší říše nejsou nepochopitelné. Když chcete na Zemi navázat přátelství, jak poznáte, že dotyčná osoba je dobrý člověk? Máte pro to cit. Chceme, abyste použili stejné schopnosti vnímání u nefyzických říší.

Doporučujeme vám, abyste při zkoumání práce a her s entitami hledajícími člověka, jemuž by pomohly dostat se do formy, trvali na svých hodnotách a velmi jasně vysvětlovali, o co vám jde. Znovu a znovu opakujte tyto hodnoty a vysvětlujte. Važte si svého těla, važte si těla svého partnera a věnujte se sexu jen ve spojení s láskou - to je hlavní klíč. Sexuální energie v těle je vaší životní silou. Je to božská síla přítomná ve vás. Je v ní tajemství všech tajemství - je to tvořivá síla.

Většina lidí používá sexualitu způsobem, který je spíš degeneruje než regeneruje. Před dávnou dobou byla Bohyně v takovém souladu se silami přírody, že vytvářela vibrace a přírodní síly jich mohly využívat. Pamatujte si, že všechno spolu souvisí - nic není odděleno, všechno je navzájem propojeno. To, co dnes děláte zde, ovlivňuje celý svět.

Získáváte otisk každého člověka, s nímž se milujete, takže máte nejen svou podstatu, ale také podstatu toho druhého. Když se vaše tělo spojí s tělem jiného člověka, vaše čakry se probudí a kundalini se dá do pohybu. Jestliže se kundalini pohybuje v dolních dvou čakrách a nedochází k naplnění v celém těle, můžete mít "háčky" v aurickém poli druhé osoby a ona může mít "háčky" ve vašem. Proto je důležité, abyste při hledání partnera pro sexuální styk byli velmi vybíraví. V dnešní době zrychleného času a energie existují náhražky, můžete sex přijmout od kohokoli. Jde-li vám však o skutečný vztah, dbejte při výběru partnera na to, abyste k němu pociťovali závazek a oddanost. Na setkání se dobře připravte.

Doporučujeme vám, abyste ze svého těla odstranili všechny staré vazby. Dohlédněte na to, aby vaše tělo bylo očištěno a požehnáno a veškerá sexuální energie z předchozích vztahů odstraněna. Udělejte všechno, co budete moci, abyste něžně propustili bývalé sexuální vztahy z vlivu na váš život. Přestaňte mluvit o minulosti a posilovat vztahy se starý mi partnery. Nechte je odejít. Když budete nadále hovořit o lidech, s nimiž jste se stýkali před lety, budete pokračovat v posilování jejich myšlenkových forem ve svém aurickém poli, zvláště, když jste s nimi byli sexuálně spojeni. To vám zabrání poznávat nové "nyní".

Podobá se to posedlosti. Jako byste nastavovali magnet energiím lidí, s nimiž nejste v kontaktu už dvacet let. Cyklujete jejich energií. Možná nejsou zdaleka takoví, jací bývali, ale vy obnovujete to, co jste s nimi prožili. To je velmi ošidné. Před dvaceti lety bylo všechno nostalgické. Jezdili jste se zapnutým rádiem - nedělní odpoledni projížďka ulicí s obchody, popíjení kokakoly, alkohol a opilost, cesta na pláž, potulování. Život byl jako jízda rychlým pruhem, jeden skvělý večírek. Věci se změnily. Bavili jste se, pak jste snili a fantazírovali. Mezi dobou, kdy jste na něco mysleli, a dobou, kdy jste toho dosáhli, byla velká časová propast. Trvalo celé věky, než jste dostali to, co jste si naplánovali. Nyní to takové není. Kdykoli dnes o něčem přemýšlíte, narazíte na to, když přecházíte přes pokoj. Tak rychle se to k vám dostane. Buďte vybíraví. Važte si časového prostoru, v němž se nacházíte. Dochází ke kolapsu času a změně ve způsobu, jakým člověk bude pohlížet na realitu.

Papírový kapesník vezmete, vysmrkáte se do něj a pak jej vyhodíte. Lidé takoví nejsou. Postup není tak rychlý a tak hladký. Když máte s partnerem sexuální vztah, jste k němu připoutáni. Jestliže se spojí dvě těla, třeba jen na jedinou noc, jejich aurická pole splývají ještě dlouho potom. Možná jste si to do této chvíle neuvědomovali.

Sex je nádherný. Je to rozhodně jeden z nejvýznamnějších darů, který jste jako lidské bytosti dostali k objevování vlastní identity. Nikdo vás nevychovával. Nikdo vás neučil o důsledcích energetického spojení vyplývajícího ze sexuálního aktu. Můžete připravit řadu obřadů nebo rituálů s cílem uvolnit lidskou energii ze svého energetického pole. Vykuřování je velmi vhodné k jeho vyčištění, používají je všechny církve. Nejčastěji se pracuje s kadidlem nebo nějakým jiným druhem kouře. Kouř je multidimenzionální, zajišťuje očistu a uvolnění energie. Odstraňují se tím bývalá spojení. Můžete jej použít i k očistě těla a domu.

Do procesu oddělování se od lidí musíte vkládat energii podobně, jako jste ji museli vložit při spojení s nimi. Nelze tady postupovat jako s kapesníkem, musí zde být nějaké zakončení. Jak to udělat? Pracujete s lidskou energií na éterické úrovni. S láskou jí požehnáte, propustíte ji a požádáte, aby odešla z vašeho pole. Poděkujete jí za to, o co se s vámi podělila.

Pokud jste si toho nevšimli, intenzita sexu je dnes větší. A když se právě nemilujete, je to pravděpodobně přiměřené stadium vašeho vývoje. Ale jestliže jste neměli sex velmi dlouhou dobu, řekli bychom: "Před čím se skrýváte a co si o sobě myslíte, že se u.

nesnažíte mít sexuální vztah? Orgasmický zážitek vysílá do vašeho těla energii uzdravování a omlazování. Častokrát může vyvolat intenzivní emocionální uvolnění a záplavu nádherných pocitů.

Endokrinní systém uvolňuje ve vašem těle všechny možné hormony a chemické látky. Některé z nich mají být rozsety, zatímco jiné se mají uchovat v těle. Ty druhé tělo absorbuje a vstoupí tak do vyššího řádu. Budete autonomnější, informovanější. Životní síla vědomě zaměřovaná ven ve formě semene je použita k oplozování. Podobně jako se ženám tvrdilo, že nemohou otěhotnět, když si nebudou přát mít dítě, tak byli muži přesvědčováni, že proces ejakulace je jedinou možností, jak dosáhnout orgasmu. Postup však lze zadržet a tekutiny rozvést po těle. Je to vyšší forma sexuality, která se na východě provozuje už celé věky. Když muži ejakulují při každém dosažení orgasmu, ztrácejí v jedné verzi reality svou životní sílu.

Jste-li mužem, můžete se naučit při sexuálním aktu zadržet semeno a neejakulovat. Existuje k tomu několik použitelných technik. Stisknutí perinea, malé oblasti mezi řití a šourkem, zadrží životní sílu v těle a orgasmus se změní. Lidé jsou sváděni ke genitálním orgasmům, což jsou spíš zážitky lokální než celotělové, zážitky kosmické. Když si uvědomíte, kolik těl máte, pochopíte, že můžete zažít orgasmus ve všech. Takže až přehodnotíte, jakého potěšení se vám dostává, začnete prožívat různé způsoby dosahování rozkoše a odpoutáte se od oblasti genitálií.

Sperma je katalytická síla existence. Muž pokaždé při výronu spermatu do určité míry vyčerpá své tělo. Ideální je, když muž ejakuluje podle svého přání, bud' při potřebě plození, nebo jestliže po tom zatouží. Byly vám vnuceny představy udržující vás ve velmi nízkém vibračním stavu, který spíš degeneruje než omlazuje. Především vám byla naočkována představa, že sex je něco špatného. Potom byly vytvořeny instituce, které vám páchání špatných věcí odpouštěly. Tato rozpolcenost vámi zmítá. Mnozí muži a ženy, zvláště v západním světě, netuší, jak hluboce je v nich zakořeněna domněnka, že sex je špatný. Natolik ovlivnila veškeré jejich chování, že spěchají se sexem, protože když už dělají něco špatného, nechtějí být při tom alespoň přistiženi.

Správné místo najdete v rovnováze, kdy po skončení sexuálního aktu nemáte pocit viny ani hanby. Proto tvrdíme, že je důležité, aby mezi vámi a partnerem bylo hluboké pouto lásky. Láska zabraňuje pocitu hanby a viny, ale sex bez ní často vede k velmi hlubokým pocitům provinění a nepatřičnosti a může vyvolat výraznou emocionální destrukci.

V genitální oblasti muže a ženy se nachází ještě mnoho neprobádaných míst. Ve vstupních otvorech jsou místa neboli akupunkturní body, které lze dráždit. Mají velmi málo společného s genitálním pronikáním.

Velké vzrušení můžete zažít také při vzájemném pohledu do očí, při vyměňování šroubovic DNA. Je to spojení srdce s očima a srdcem duše. Můžete ovšem také zavřít oči, ale při dlouhém očním kontaktu dochází ke změně prožitku. Lze se rovněž zabývat čakrami, vzájemně se dotýkat čaker, zejména čakry srdce. Položte ruku na srdeční čakru partnera a mějte své srdce otevřené.

Při stimulaci pomocí očí, používání čaker a aktivování akupresurních bodů v genitální oblasti se tato místa oživují. Když se jich dotknete, dochází k chemické reakci, která vás přivede k orgasmu, ten se šíří ven do mnoha vašich těl. Umožňuje vám šplhat po žebříku k vyšším znalostem a vstupovat do svého božství. Patří k tomu také vzájemné zkoumání těl partnerů - aby byli zcela svobodní ve formě a výrazu svých těl. To je další cesta.

Bádejte o tom, kdo jste, připravte si plán, za čím půjdete, a z času vyjadřování své sexuality udělejte čas radosti. Sex se nepředvádí, je to nejintimnější možné spojení a sdílení. Nejde jen o vyjádření: "Byl jsi skvělý". Jde o intimitu, splynutí s druhým při zachování vlastní suverenity. Týká se dávání a přijímání, ale důležité je zachovat si suverenitu, objevovat, co je to rozkoš a radost. Vaše tělo si to bude pamatovat.

Snad dokážete během pohlavního styku změnit své zaměření a nedosáhnout vyvrcholení okamžitě. Prožívejte uspokojení do chvíle těsně před vyvrcholením, pak setrvejte v této frekvenci, ustaňte na okamžik a znovu a znovu začínejte. Postupujte takto nějakou chvíli. Až se vám tato technika zalíbí, bavte se jí celé hodiny. Přispívá totiž k hluboké intimnosti a příjemný zážitek ta.

bude trvat mnohem déle. Omlazení a regenerace životních sil nastává po hodinách a hodinách intimního styku s otevřenýma očima a učením se získat od svého těla maximum příjemného, naplnění přání.

Orgasmus není lokální zážitek. Jsou lidé, kteří dosahují orgasmu při polechtání na uších. Jiní jej prožijí při hlazení zápěstí. Vyvrcholení můžete mít při snění, i mimo svého těla. Orgasmus nebývá správně chápán. Domníváte se, že jde o záležitost odehrávající se v genitáliích. Není tomu tak. Je to věc kosmická, která byla interpretována jako místní, abyste ji nepochopili. Je to neustále probíhající pulsace božství - z radosti a ze spojení s pulsem existence. Může k ní proto dojít všude. Kdybyste byli skutečně naladěni na svou sexualitu, i sousto lahodného ovoce by ve vás vyvolalo orgasmus. Je to ocenění božství ve všech věcech.

Na masturbaci není nic špatného. Je to dobrý zvyk, pokud si umíte vážit svého těla a správně v něm stimulovat určité pocity. Masturbujte bez plánu, bez pocitu hanby a nevtahujte do svého těla různé neznámé prostřednictvím myšlenek. Je to forma krásného umění, a proto složitá, ale neměla by se používat jako výlučná forma uvolnění. Jestliže používáte masturbaci k uvolnění napětí, měli byste vše znovu zvážit. Pokud jste nikdy nemasturbovali, jak můžete očekávat, že budete mít sex s někým jiným a myslet si, že pozná vaše tělo, když ho neznáte ani vy sami.

Když vás láká vyjádřit vlastní sexuální energii, můžete si myslet: "Jestliže se rozhodnu zabývat se uměním masturbace, tentokrát to bude jednoduše proto, že se chci uvolnit. Potřebuji zmírnit napětí". Cítíte-li to tak, řekněte si: "Dobrá, jak si poradím s tímto přebytkem energie? Místo svého starého způsobu masturbování, uvolňování energie a několika příjemných okamžiků, raději půjdu za zlatem a vydržím trochu nepohodlí. Budu tuto energii zadržovat. Místo masturbace se někde posadím, použiji krystaly nebo techniku dýchání a vstoupím do sloupu světla." Představte si ve svém oku mysli jak přitahujete světlo, vnímejte, jak zaplavuje vaše tělo.

Úžasně vám to prospěje, protože se chcete poznat, ocenit a zjistit, kde jsou vaše hranice. Toužíte po větším uvolnění a širším pohledu, přesto neustále dosahujete jen určitých úrovní své energie. Př.

zadržování sexuální energie využíváte míst, jako je solar plexus, srdce, hrdlo a třetí oko. Korunní čakra se otevře a vy si pomyslíte: "Aha, stávám se chytřejším. Jak to, že jsem inteligentnější?" Odpovědí je: protože používáte svou sexualitu rozmanitými způsoby, a ne jen podle jednoho receptu. Je to vaše životní síla. Existuje mnoho způsobů, jak ji použít.

Jedna věc je zkoumat svou sexualitu a mít orgasmické zážitky, když se chcete cítit dobře a chápat svou sexualitu, abyste poznali, kdo jste. Něco jiného je cítit se sexuálně vzrušeni, zažít všechno to sexuální naplnění, prostě masturbovat pro uvolnění napětí a dosáhnout vrcholu. Sex je posvátná oběť těla, něco soukromého a smyslného. Pomáhá vám pochopit sílu, která je ve vás a přináší vám radost.

Mnoho lidí dnes žije v celibátu, protože si uvědomuje, že druh sexuální aktivity, kterým se dosud zabývali, z nich odčerpává energii. Možná tomu tak bylo, protože měli sexuální styk s druhými lidmi bez lásky, bez oddanosti a duchovního pouta s partnerem. Jak jsme řekli, vaše elektromagnetická těla a aurická pole splývají. Je navázána vzájemná telepatie - "Ty máš mě, já mám tebe" - rozehraná na éterické úrovni.

Prožíváte-li období celibátu, je to výborné, protože to, co děláte, je vlastně zadržování energie. Máte-li sexuální styk a nejste plně integrováni ve svých čakrách, je to velmi vyčerpávající. I když pociťujete vzrušení a rozkoš, energie pracuje jen s vaší první a druhou čakrou, které fungují s první a druhou šroubovicí vaší DNA.

Přestanete-li mít sex, stále se ještě můžete cítit smyslně. Toužíte po sexu, ale učíte se zadržovat energii a naplňovat jí své tělo místo prostého sexu kvůli uvolnění. Když vstřebáváte tuto energii do těla, ceníte si svého těla mnohem více, protože energie vám náhle ukáže, že stojíte za víc, než jste si mysleli.

Ideálem je nevyhýbat se sexu, ani ho nepřehánět. Ideální je přehodnotit svou sexualitu - přehodnotit samotnou podstatu toho, co vaše fyzické tělo dělá při pohlavním styku a zážitku orgasmu. V sexuálních projevech bude více volnosti a experimentování. Pamatujete se na 60. léta? Kdo by na ně mohl zapomenout? Ženy odhodily podprsenky a odhalily prsa. Za posledních patnáct až třicet let se ženám zalíbilo nudistické opalování a koupání "nahoře bez". Zkoumali jste se po sexuální stránce a věci sexuální povahy se začaly kultivovat a vyvíjet.

V posledních letech došlo k pohybu směrem zpět, ke strachu ze sexuality. Lidé ustupují od sexuality: "Nerozumím této síle. Při styku s někým se cítím naprosto báječně. Připadá mi to jako stovka skvělých čokoládových pohárů, aniž byste po nich přibrali. Ale potom se necítím tak dobře." Intimnost, čestnost a oddanost jsou základní součásti dobrého pohlavního styku. Musíte být v očích druhého zranitelní a otevření. Pak se dostává sexuální aktivita do vyšších vibrací. Podobně jako nastalo velké experimentování po velkém uvolnění energie v 60. letech, dojde k velkému experimentování se sexem v 90. letech a většinou bude zahrnovat duchovní zkoumání. Dodržování celibátu je dobré, pokud pro vás neznamená ztrátu sexu, ale přemýšlení o sexuálním zážitku. Na okamžik jej odkládáte, protože jste sexualitu nesprávně pochopili a odpoutání od ní vám umožní ji lépe pozorovat zpovzdálí. Jestliže jste vyšplhali na nějakou horu, víte, že je něco zcela jiného být na jejím vrcholu, než ji pozorovat zdola. Takovým procesem někteří lidé procházejí. Dívají se na horu a nedeprimuje je, že nejsou na ní. Znovu hodnotí, co je sexualita, co je láska, kdo jsou oni a jaké hodnoty si pro sebe stanoví.

Sexualita je jedním z nejintimnějších aspektů vašeho života. Přesto většina lidí na této planetě prožívá sex bez jakékoli intimnosti. Je to funkční záležitost, chovají se, jako by dávali olej do auta: "Potřebuji sex, otoč se." Je to stejné u mužů i u žen. Důvodem, proč jste byli odváděni od sexuality, byla obava, že v sexu bez strachu byste mohli objevit bránu k vyššímu vědomí. Samotná životní síla, kterou můžete použít k početí dětí, slouží také jako kouzelný koberec pro let do jiných říší existence. Nakonec bude možné šroubovice DNA číst z duhovky oka. Když jste v sexuálním vztahu s druhou osobou a díváte se vzájemně do očí, dostáváte se do jiných realit. K nastartování cyklické energie můžete použít také dechu a představivosti. Tyto energie se podobají síle vysílající kosmickou loď na oběžnou dráhu kolem vaší planety - energie sexuálního projevu vás mohou uvolnit a vyslat na cestu.

Sex je vrcholná záležitost, proto musí být zvláštní a jedinečná. Je také třeba, aby byla velmi spontánní, ale měla i vlastní rituální ocenění a přístup.

Láska je proces spojující těla, ať jde o muže a muže, ženu a ženu nebo muže a ženu. Tělo bylo zkonstruováno pro spojení muže a ženy. To je velmi zjevné - protivy se přitahují. Je to otázka biologie, přestože je třeba říci, že není nic špatného na tom, když jsou k sobě přitahovány podobné vibrace. Na tom pracují, když se o sobě učí. Nepřísluší nám je soudit. K nejvyššímu zážitku dochází v přítomnosti lásky, oddanost a oči jsou otevřené. Pak můžete začít cestovat.

Sexualita získá zcela jinou hodnotu a stane se jednou z nejmocnějších sil, až budou změny na Zemi jasnější, vaše společnost se rozpadne a budete všechno přehodnocovat. Budete si chtít být bližší, oddanější a mít partnera, na kterého byste se mohli spolehnout. Až si uvědomíte, že se život prodlužuje, a pochopíte, jak se všechno urychluje, zažijete velké změny v omlazování. Budete si vybírat partnery, které znáte desítky tisíc let.

Otevírat se intimnímu vztahu je většinou snadnější pro ženy než pro muže. Je tomu tak jednoduše proto, že ženy nemívají problémy s city. Jako lidé stále hledáte vibrace extáze, lásky a spojení, které se vyjadřují city. Nemůžete přistoupit k sexuální frekvenci extáze nebo lásky bez citu, protože sexualita je cit. Mnozí lidé zoufale touží po této frekvenci a ani nevědí, že ji hledají. Ve své naivitě znají jediný způsob - hledání sexuálního vyjádření.

Jste-li ženou, můžete pomoci svému partnerovi otevřít se tak, že přijmete sebe a své tělo a vytvoříte si normu druhu muže, k němuž se hodíte. Budete magnetizovat tento druh muže, protože on se bude chtít učit a měnit. Mužské vibrace jsou v této době všeobecně velmi zmatené, nevědí s jistotou, jaká je jejich identita. Zjistí, že k sobě musí přitáhnout ty, kdo je budou integrovat do těchto změn. Čím více se muži dokáží stabilizovat v lásce ke svému tělu a budou ochotni poznávat, co chce a jaké jsou jejich záměry, tím snadnější to pro ně bude.

Příliš mnoho žen dlouhou řadu let mlčelo a považovaly za štěstí, když měly v sobotu večer schůzku. Ženy si nestanovovaly žádné normy pro muže. S aktivací energie Bohyně a s pochopením celé ženské formy, jak byla vytvořena, vznikla nová norma. Ženy se musí naučit mluvit o svých pocitech a přáních, aby vytvořily novou normu zážitku. Potom bude pro muže snadnější otevřít centra citů, prožívat emoce, nést svou sexuální energii čakrami vzhůru a příjemně prožívat větší intimnost, než jakou kdy považovali za možnou. Takové věci si vyžádají více času. Ženy byly tak uzavřeny, že nemluvily, a muži neprojevovali city, proto se takové změny nemohou uskutečnit přes noc. Mějte se sebou trpělivost. Mějte pochopení pro všechny lidi a pro to, co prožívají. Máte toho spolu mnoho sdílet a musíte jeden druhého učit.

Jedním z velkých tabu ve vaší společnosti byl orální sex. Řekli jsme, že ženskou substancí síly je krev, zatímco substancí síly mužů je sperma. Sperma je nositelem obrovského množství informací a krev lze přirovnat k elixíru přinášejícímu zdraví. Vztah lásky je vrchol při sdělování vaší tajné síly. Je tím nejvýznamnějším při slučování vašich identit, takže si můžete zapamatovat, kdo jste a proč jste se v tomto životě setkali.

Mnohé ženy dokáží se svou krví dělat nesmírně tvořivé věci, když si začnou uvědomovat záhady krve. Pochopí, že to není hrozná, páchnoucí, ošklivá, zlá věc, a že obsahuje spoustu tajemství. Budou s ní zacházet tvůrčím způsobem, s úctou a bez pocitu hanby, aby viděly, co se s ní dá dělat. Totéž bude platit o spermatu.

Jestliže tyto látky pozřete, vytvoříte velmi hluboké pouto. Je to jako vypít tajemství lidí, od nichž pocházejí, a naplnit se jimi. Opět na tomto místě zdůrazňujeme, že bez lásky nikdy nemůžete dosáhnout tohoto povzneseného stavu.

Když pociťujete lásku, důvěru a touhu po sdílení, pozření a užívání těchto tekutin otevře nejhlubší brány paměti, spojení a intimnost. Dostanete se až za hranice tajemství. Většina lidí si dokáže udržet tento stav jakkoli dlouhou dobu. Jsou si bližší a mohou vše prožívat, ale nedokáží dovést další fázi intimnosti k vyvrcholení, které přesahuje fyzično.

Intimnost vycházející z tohoto sdílení je veliká. To, co prožíváte a co je vám odhaleno, je velmi hluboké. Ke správnému použití krve a spermatu je třeba lásky a důkladné přípravy. Při experimentování s nimi musíte mít jasný záměr. Pak se otevřou pro vaše cesty nové možnosti.

Doporučujeme, aby dvojice, které spolu souloží, přistupovaly k sexuální aktivitě s jasným záměrem. To neznamená, že ji zbaví spontánnosti. Ani tím nechceme říci, že než se sejdete, musíte být vyrovnaní a uspořádaní a připravit schůzku a všechno, co s ni souvisí. Když se mezi vámi vytvoří intimní vztah, k sexuální aktivitě nedochází jenom tehdy, kdy k tomu vyzvou hormony. Sexuální vyjadřování probíhá nepřetržitě. O své sexualitě můžete vést rozhovor třeba na trhu, nemusíte uzavírat tuto zkušenost do ložnice, nebo se jí věnovat, když se napijete či navštívíte představení. Budete touto energií naplněni. Je součástí toho, co vás bude učit o vašem božství. To je podstatné.

Nepochopíte, co to je být bohem nebo bohyní, aniž byste měli sexuální zkušenost, protože jste lidé a sex je součástí způsobu, jakým byla vaše těla stvořena. Všichni tvorové na této planetě mají nějaký druh sexuálního vyjadřování - nějakou metodu dráždění a reprodukce. Nechápete, jak se dvě mouchy mohou dotýkat tykadly a vzrušovat se. Tvorové na Zemi - rostliny a zvířata - se vzájemně stimulují a přivádějí se do vyšších stavů aktivity bez reprodukce.

Zapojte svou představivost. Je potřeba, abyste to pochopili a nebáli se své sexuality. Nedělejte z ní něco nepatřičného, protože se bojíte samotné své životní síly.

Když se spojíte v páry, hovory a objevování sexuality budou mnohem volnější. Časem to začnete považovat za velmi příjemné. Nikdo se nebude ptát na takzvaný morální názor, protože se nebudete kvalifikovat k návštěvě takového učení, nebudete-li chápat, o čem je. Jde o duchovní sex.

V sexuální aréně se můžete těšit na spoustu věcí. Buďte otevření, hodnoťte své současné názory na sexualitu a zkoumejte své hranice. Sexualita je vaše dědičné právo a odkaz lidstva.

Cvičení s energií

Zhluboka se nadechněte a uvolněte se. Představte si, jak světlo nabité částicemi naplňuje vaše plíce a pohybuje se tělem. Najděte místo, kde jste v souladu se svou pozorností, a najděte tu část svého já, která si uvědomuje, kdo jste. Nyní žeňte energii svým dechem do těla až k subatomové úrovni. Naplňte toto místo světlem.

Současně vnímejte energii kolem vás a zcela tiše seďte a přemýšlejte o svých ideálech. Představte si, jak se dvanáct čaker zářících barvou a světlem proplétá ve vašem těle a vychází z něho ven. Pociťujte energii proudící mezi čakrami a snažte se otevřít sexuální kódy, záhady a tajemství uložené ve vaší bytosti pomocí transformačních vlastností zlata.

Naslouchejte velmi pečlivě, abyste rozlišili zvuky, kterými tělo rezonuje. Sledujte tyto zvuky a představte si, jak ležíte na stole vyrobeném ze čtyřiadvacetikarátového zlata. Uchovejte ve vědomí každý obraz svých představ Podívejte se na podrobnosti stolu. Vnímejte, jak na něm ležíte a pohlcujete teplo vycházející ze zlata. Zlato je prvotřídní vodič. Představte si, jak zlatý stůl přenáší kódy elektrických impulsů do všech buněk ve vašem těle. Jste v naprostém klidu. Stále ležíte na stole a vaši průvodci a vyšší já stojí kolem, dohlížejí a pozorují vás. Jste velmi uvolněni, nacházíte se v hloubi svého těla. Na tomto místě cítíte zlaté světlo a vidíte pulsace elektřiny pohybující se dobře osvětleným prostorem těla.

Čtyři rohy stolu obdélníkového tvaru působí jako kotvy, jimiž vstupuje energie. Zůstaňte v tomto subatomovém vědomí a prožívejte přesun elektrické energie na subatomové úrovni. Je to, jako by se obrovské blesky světla pohybovaly z planety na planetu. Jsou to elektrické střely pohybující se mezi atomy. Je vám teplo a jste stimulováni zvukem, který vás volá a udržuje vás ve snění. Jste okouzleni sledováním těchto míst ve svém těle, podobně, jako byste se dívali na elektrickou bouři nad rozlehlou krajinou.

Světla a záblesky elektrické energie nabíjejí nejmenší částice ve vašem těle. Ty ožívají a pamatují si svou identitu, sdělují vám, že jsou při vědomí. Vidíte, jak víříte v těle, se vzrušením se setkáváte s probouzejícími se atomy. Vnímejte, jak vám tělo vyjadřuje ochotu, inteligenci a přání pracovat na všem, co budete chtít. Začněte si představovat nekonečné možnosti. Zjišťujete, že vás to vzrušuje. Ponořte se hlouběji do uvolňování a důvěry, podřizujte se procesu, který vás přemění a přinese větší smysl a cíl vašemu sexuálnímu, smyslovému já. Ponořte se do hlubokého polštáře paměti, vnímejte se jako cenná bytost a odrážejte svou hodnotu a ocenění druhých. V tomto okamžiku nečinnosti si představte něco, co vnese smysl do vašeho života, bude příspěvkem pro planetu a zaujme mnoho lidí. Vnímejte probíhající jemnou elektrickou stimulaci, a až dnes večer usnete, sněte o tom, že ležíte na zlatém stole a vydáváte se na cestu za transformací sexuálních hodnot.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

Související články:
Proč porod bolí? (26.05.2009)
Sexuální příručka (30.01.2009)
Knihy o zaručeném sexu (05.11.2008)
Afrodisiaka IV. (22.12.2006)
Jedenáct minut (Paulo Coelho) (30.04.2006)
Vajíčka z kostní dřeně (25.09.2005)
A tenhle znáte? :-))) (03.06.2005)
Ženský orgasmus je v genech (03.03.2005)
Sexualita mužů a žen (30.10.2004)
O milování (28.08.2004)
Scénář tantrického obřadu (10.05.2004)
Jin a Jang (2.) (09.04.2004)
Margo Anand o tantře (04.04.2004)
Proč tantra? (30.03.2004)
Svobodné vstupování do forem (26.03.2004)
Tantra pro Ženy (24.03.2004)
Tantra a její přístup k životu (22.03.2004)
Tantra jako cesta (21.03.2004)
Vliv stravy na naši sexualitu (16.03.2004)
Tajemná chemie lásky (13.03.2004)
Proč se milovat co nejčastěji? (05.03.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (11.) (29.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (10.) (22.02.2004)
Sex a zdraví (19.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (9.) (15.02.2004)
Sexuální abstinence snižuje plodnost (14.02.2004)
Láska a nebo jenom sex? (11.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (8.) (08.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (7.) (01.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (6.) (26.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (5.) (21.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (4.) (19.01.2004)
Taoistický a tantrický přístup k sexualitě (18.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (3.) (15.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (2.) (10.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (1.) (07.01.2004)
Vztahy "volného tance" (16.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (4.) (11.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (2.) (09.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (1.) (08.12.2003)
Pohlavní priority a potřeby (03.12.2003)
O seminářích (01.12.2003)
První seminář s Johnem Hawkenem (28.11.2003)
Lilith (24.11.2003)
Závazky monogamního vztahu (23.11.2003)
Duchovní sexualita podle Chuluaqui Quodoushka (20.11.2003)
Svátek magické lásky (20.11.2003)
Krása vztahu (20.11.2003)
Tantrismus a promiskuita (18.11.2003)
Mluvící hůl (18.11.2003)
Kolik sexu je "příliš mnoho"? (18.11.2003)
Co je to Tantra - může být nebezpečná? (12.11.2003)
Tantra - cvičení pánevního dna (2.) (12.11.2003)
Tantra - cvičení pánevního dna (1.) (12.11.2003)
Tantra (2.) (12.11.2003)
Tantra (1.) (12.11.2003)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!