Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 13. 04. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Aldous Huxley:
Skutečně efektivní totalitní stát může existovat, bude-li všemocná vláda složená z politických bosů a armády jejich manažerů budou ovládat populaci otroků, kteří nemusí být za mřížemi, protože své otroctví milují.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2091x)
Spojení s bytostmi Země
(29. 04. 2021, 2006x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1601x)
Dveře do blízké budoucnosti
(16. 04. 2021, 1565x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1476x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tantra

* Co říkají plejáďané o sexualitě (4.)


Ukázka z knihy (Učení plejáďanů) - Tantra - 11. 12. 2003 (8875 přečtení)

Poslední část článku o "učení plejáďanů" se věnuje zasvěcení a posvěcení Země a času jejích proměn, tomu jak vytvářet komunity, jak změnit společnost i jak se chovat k dětem, jak změnit vztah k přírodě, rostlinám, zvířatům...

Zasvěcení Země

K dnešní epoše patří pád globální civilizace a probuzení zcela nové formy vědomí. To je ve vaší historii něco zcela nebývalého.

Zdůrazňovali jsme vaši hodnotu stejně jako význam Země. Je vaší matkou, cítí vás a zná vaše jméno. Při hledání porozumění dovolila, aby došlo k vážnému zneužití energie, a dokonce ztratila svou pravou identitu. Lidstvo ji znásilnilo a zneužilo. Má-li Země učinit podstatný skok, který by ovlivnil celý vesmír, musí se podrobit očistě a léčení - zasvěcení.

Při zasvěcování musíte projít peklem - bude se vám zdát, že vás chce zničit a omezit. Stojíte před tím, čeho se hojíte. Jestliže se ocitnete ponořeni v tom, čeho se bojíte, zachovejte si představu sebe jako celistvé a šťastné bytosti a změňte energii strachu tím, že se o sobě něco dozvíte. Posilujete-li myšlenky na strach, stávají se skutečností. Když je vaše energetické pole zbaveno strachu, to, čeho jste se báli, už nemá sílu vás zničit. Zasvěcení obsahuje sérii testů, které vás v určité části existence přivedou k mistrovství. Země prochází zasvěcováním a tímto procesem povede i vás.

Země je v jádru krize identity. Ekologické organizace pořádají summity a setkání a jednají, jako by se pomocí náplastí dalo všechno včas napravit. Ne. Přehrada se nedá opravit, když cihly praskají, drtí se a padají. Co je touto přehradou? Jsou to všechny myšlenky, struktury a systémy víry, které drží vody vědomí pohromadě. Jste vyrobeni z vody, drazí přátelé.

Země bude procházet bouřlivými změnami. Po studiu záznamů o Zemi a mnoha světech to vidíme jako nevyhnutelný důsledek extenzivní polarity vaší planety. Buďte ujištěni, že čím více znečišťujete a ničíte Zemi, tím více energie se bude muset věnovat na změny a nápravu. Lidé, kteří nejednají s láskou k sobě a k planetě, budou muset ve velkých počtech a velmi rychle odcházet, až budou vystaveni vlivu paprsků vstupujících na Zem. To je součást elektromagnetické změny civilizace. Ve smrti lidské médium přestěhuje vědomí do jiné říše.

Musíte si představit sami sebe jako duchovní bytosti a použít tuto znalost v praktické aplikaci svého "nyní". Na cestě Země k vlastním zážitkům budou mnozí sedět na éterických nekrytých místech bez fyzických těl a sledovat, jak zákony příčiny a následku přestávají platit. To je jediný způsob, jak mohou zvládnout lekci o hodnocení sebe a planetární existence. Tito pozorovatelé pocítí kolektivní emoce účastníků Země. Tak se jednak zúčastní tohoto dění, jednak vás možná naplní soucítěním jako přátelé všeho, co existuje.

Někteří z vás by rádi předstírali, že k žádným změnám na Zemi nedochází. Ale ony probíhají. Nemusíte se však ničeho obávat, protože tyto změny jsou součástí procesu velkého posunu. Každý z vás vytváří vlastní realitu a příležitost vyvíjet se. Na určité úrovni vědomí všichni, kdo se nyní nacházíte na této planetě, víte o tomto programu, protože tato varianta vývoje Země je obsažena ve všech vzorcích. I když pro mnohé z vás bude překvapením, až se ocitnete na tomto místě zmatku a transformace a podivíte se, jak jste skončili, bylo to vaše rozhodnutí. Skutečně nezáleží na tom, zda pobýváte na planetě a měníte svou vibraci, nebo sedíte a pozorujete toto představení. Na určité úrovni, v některé dráze existence, se toho všeho zúčastníte a dostanete lekci.

Buďte trpěliví a neutrální. Snažte se pochopit, že bolest se může stát mocným učitelem. Jestliže dnes trpíte bolestí, neznamená to, že jí musíte trpět i zítra. Rozhodně není důvod, abyste měli bolesti za týden nebo za dva, protože buňky v těle se mění. Je na vás, abyste pokaždé řekli svým buňkám, jak se mají změnit. Jste to vy, kdo čas od času vytvoří svou kopii prostřednictvím myšlenek, víry a představ.

Krize uzdravování právě začala a horečka stoupá. V letech 1994 až 1999 se dostanete do vrcholného chaosu. Během té doby vznikne velké hnutí, jehož cílem bude vyvolat na planetě atmosféru strachu a zmatku. Současně dojde k velkému splývání multidimenzionálního já, protože energetická pole z kosmu budou otevřena a umožní zdrojům inteligence snadné cestování. Přemístí se k vám a splynou ve vaší doméně.

K současné epoše patří pád globální civilizace a probuzení zcela nové formy vědomí. Je ve vaší historii neznámá. V paměti některých lidí a na samotném povrchu planety je registrován posun zemských mas - katastrofa, která způsobila potopení toho, co nazýváte Atlantidou. Ve svém časovém období byla zemská masa jménem Atlantida entitou sama o sobě.

Dnešní stav globální komunity a globální efektivnost jsou velmi odlišné od stavu panujícího v době Atlantidy. Společnosti byly samozřejmě posunem atlantské zemské masy nějakým způsobem ovlivněny. Ale dnešní účinky budou zcela odlišné. Máte telekomunikační sítě, snadné cestování, výměnu myšlenek mezi masami obyvatel Země, mísení národů a vzájemné sňatky mezi lidmi různých kontinentů a kultur. Tyto okolnosti způsobí, že dopady změn budou mnohem větší než účinky potopení Atlantidy. Atlantida nebyla tak silně integrovaná a spojená se zbytkem planety, jako je tomu u vašich kontinentů. Dnes je izolace mnohem menší, proto se vzájemně daleko více ovlivňujete.

Žádný kontinent nezůstane nedotčen a žádný národ neovlivněn tím, co se stane. Jen málokdo z vás se nebude muset stěhovat, v určitém okamžiku budete muset změnit bydliště všichni. Pro některé je to něco neslýchaného. Přesto změnou lokality nastane velký posun ve vědomí.

Jen málokteří se budou v průběhu příštích deseti let stěhovat jen jednou. Kdosi nám nedávno řekl: "To je pro mne šokující informace. Rozhodně jste mě znepokojili." Odpověděli jsme: "Ano, chceme vás znepokojit." On na to: "Mám tucet opic. Mám kozy. Mám toto. Co budu dělat? Nevím, co zachránit, co sbalit a čeho se vzdát." Poradili jsme mu: "Poslyšte, až se budete poprvé stěhovat, vezměte si velký vůz a naložte do něho své věci. Zachraňte všechno, co můžete, a odjeďte. Příště byste mohli mít čas jen na naplnění auta a odjezd. Při třetím stěhování se vám podaří odejít s tím, co odnesete na zádech. A až dojde k poslednímu stěhování, budete mít na vše jen dvě ruce." Chápete to? Je potřeba zbavit se v duchu této zátěže a zachovat klid.

Možná to jsou pro vás příliš velké změny. Konečně však přestane mít fixace na materiální věci pro vás smysl. Budete se muset starat o svůj život, a ne pečovat o zboží. Naučíte se důvěřovat svému centru vnímání a dovolíte duchu, aby vás zavedl do nového domova, bude-li to potřebné. Abyste posílili své nové místo, můžete říci: "Dobrá, dostávám pokyn, abych se stěhoval. Ale nevím, kam mám jít." Je několik způsobů, které můžete použít ke zjištění nového směru. Každý večer před spaním si říkejte: "Mám v úmyslu aktivovat ve svých snech místo nového domova. Chci snít o svém novém domově. Rád bych si zapamatoval svůj nový domov a chci jej s jistotou poznat v trojrozměrném prostoru..

Použití kyvadla a proutku jsou další metody, pomocí nichž můžete kontrolovat, ověřovat a objevit své místo. Někteří jednotlivci si dokáží prostřednictvím předpovědi živě představit, kde se nacházejí bezpečnější oblasti. I vy to můžete zkusit. Váš život bude z nutnosti jednodušší. Čím lépe se na toto zjednodušení připravíte, tím snadnější pro vás bude. Odstraňte zmatek ze svého života a zbavte se nepotřebných věcí, které by vás jen zatěžovaly povinnostmi - věcí, bez nichž se můžete klidně obejít. Osvoboďte se. Posaďte se na zem, vnímejte Zemi, komunikujte s ní a důvěřujte jí. Věřte, že když se Země bude pohybovat, budete se pohybovat i vy v souladu s ní. Věřte, že vás Země bude milovat, chránit a informovat. Bude s vámi hovořit hmyz spolu s kočkami, psy a ptáky. Při takové komunikaci a s pocitem hluboké lásky a úcty k energii zemské vibrace bude s vámi Země pracovat. Mějte na paměti, že Země ví všechno. Ať jste kdekoli, Země zná vaše pocity a záměry a reaguje na ně.

Až se naučíte věřit, že Země pracuje s vámi, prohloubíte si i sebedůvěru. Když se někdy ocitnete bez jídla, doporučujeme vám, abyste si vzpomněli, že přece jen něco máte, svůj nejcennější zdroj - svou představivost. Je dokázáno, že když si lidé představí sebe při jídle, nasytí je to. Chápete tuto myšlenku? Bude to vyžadovat velkou kázeň, ale můžete si představit, že sedíte a konzumujte jídlo ležící před vámi. Představte si to prostřednictvím svého těla a vnímejte, jak jídlo ochutnáváte a ono vás sytí. To je doporučení, které vám dáváme pro situace, kdy se ocitnete skutečně na hranici možností.

Až nastanou uvedené změny, mnoho zvířat opustí Zemi. Vibrace, které se objeví, budou jiné, protože lidé začnou zpracovávat bolest. V každém je skryta kolektivní bolest a musí být vyplavena na povrch, abyste se mohli zbavit jejího jedu.

Prostředí je tak toxické, že jedům nelze uniknout. Vůbec si to neuvědomujete. Mnozí z vás se cítí každý den skvěle a budou se tak cítit nadále, protože jste takoví, jaké jsou vaše buňky. Jiní mohou vyvolávat toxické situace, které vás mohou zotročovat a výsledkem bude, že začnete klesat po spirále dolů. Nebo možná řeknete: "Vytvářím svou realitu a dozvídám se, kolik toho kolem sebe uskutečňuji..

Změny na Zemi bývají přirovnávány ke smrti, že? Na vaší planetě o smrti skoro nic nevíte. Nastává výborná příležitost dozvědět se při všech těch změnách také něco o smrti. Někteří se domnívají, že když lidé odcházejí, čili umírají, jde o nehody. Připadá vám to, jako by šlo o neúspěch a něco se pokazilo. My v tom vidíme pravý opak. Víme, že lidé opouštějí planetu s novým názorem. Jsou tak obdarováni, protože mnozí z vás mají srdce otevřené a vysílají jednotu záměru, umožňují druhým, aby si uvědomili, pro co přišli. Ne každý sem přišel, aby uviděl novou Zemi. Dokážete si představit, že někteří lidé přišli na tuto planetu, aby zemřeli v míru, bez utrpení a bolesti, s vědomím osvobození.

V současné době je na Zemi hodně připravených na smrt. Jsou schopni a ochotni následovat mrtvé do neznámých říší. Připravují mír pro ty, kdo přecházejí na druhou stranu. Mezi živými a mrtvými dojde k oživení vztahů. Ti, kdo přecházejí, aby zemřeli, nic neztratí. Získají vědomí. Někdo z nich by mohl říct: "Dokončil jsem cyklus. Už nemusím nosit bolavé tělo a už nebudu muset nikdy umírat ve strachu." Mnoho lidí přišlo v této době na Zem, takže se smrt předpokládá. Byli zde zadržování nižšími astrálními pastmi a frekvenční kontrolou.

Velkým úkolem každého z vás je pomáhat jiným opouštět tuto planetu. To neznamená, že byste jim měli brát život. Jako životní síla máte účel a program a čím více komunikujete se svým tělem a zůstáváte s ním, tím snadnější bude váš přechod. V ideálním případě se naučíte vědomě umírat a deaktivovat tělesné funkce. Není třeba se bát smrti, ale jen svých nesprávných představ o ní. Všechno záleží na vašem vlastním rozhodnutí a na rozhodnutí těch, které chcete následovat. Věřte si a navrhněte vlastní zážitek. Odvažte se vytvořit ideál.

Když se bojíte smrti nebo bolesti a máte příležitost pomáhat někomu ve smrti, vaše srdce se možná bude chtít uzavřít. Pomyslíte si: "Nemohu to udělat. Nemohu se dívat na smrt. Je to příliš děsivé." Mějte své srdce otevřené. Odchod každého člověka je úradkem Bohyně a při bližším pohledu zjistíte, že byl zralý a načasovaný. Ano, události musí být řízeny, ale nelze je řídit bez patřičného vědomí. Až odstraníte poslední zbytky strachu a nedorozumění, mnozí z vás budete povoláni, abyste pracovali s mrtvými a pomáhali při jejich odchodu. Až se to začne dít ve velkém měřítku, uvědomíte si, že ti, kdo zemřeli, se periodicky vracejí.

Až se stanete průvodcem smrti, můžete poznat smrt u někoho jiného a vrátit se - jít na druhou stranu a přijít zpět. Zjistíte, že každého člověka na této cestě doprovází mnoho různých energií. Požádejte, aby se s vámi spojila poučená, povzbuzující, moudrá a laskavá bytost a pomohla vám pochopit nejvhodnější způsob, jak vytvořit nejlepší příležitost pro smrt. Požádejte o schopnost umět procházet zážitkem smrti a převádět lidi na druhou stranu, jak se to kdysi dělávalo ve starém Egyptě. Vezměte zesnulého na loď a odvezte ho na druhou stranu, pak se vraťte a vyprávějte každému, kam odešel. Pro některé z vás bude důležité, abyste se tomu ve vaší pozemské rovině naučili v tomto desetiletí.

Když někomu pomáháte zemřít, staňte se velkým pláštěm a dovolte svým molekulám, aby se rozptýlily. Jakmile se proměníte v tento obrovský plášť, splyňte s umírající bytostí v jeden celek a jděte s ní. Vytvořte sloup světla, nechte světlo mířit vzhůru, pak s ním jděte a uvidíte, co se bude dít. Zažijete něco velmi, velmi hlubokého. Existuje spousta zaznamenaných zážitků z blízkosti smrti, k nimž došlo v posledních patnácti nebo dvaceti letech.

Znalosti těch, kdo přešli na druhou stranu a vrátili se zpět, jsou velmi významné pro mír na vaší planetě. Občas se stává, že ti, kdo zemřeli, se vracejí zpět ke svým blízkým, které zde zanechali, a vyprávějí jim, kde se nyní nacházejí, a potvrzují, kam jste je zavedli. Bude také mnoho takových, co zemřou jen zdánlivě. Seznámí se s branou smrti a pak se celí změnění vrátí do života. V takovém případě hovoříme o zážitku z blízkosti smrti.

Proces přesunu lidí z jedné dimenze do druhé - umírání, jak tomu říkáte v pozemské rovině - lze velmi usnadnit prostřednictvím zvuku. Můžete vyzkoušet různé druhy zvuku. Lze vytvářet melodie, použít zvuk nástrojů nebo zpívat. Sami přijdete na to, co je nejvhodnější. Požádejte o radu a podněty. Musíte dospět k dohodě, abyste důvěřovali podnětům. Zachrání vaše tělo. Dostanete-li impuls, který naznačuje "Odejdi," něco vám říká, abyste se pohnuli. Něco vás nabádá, abyste šli, tak to udělejte. Naučte se poznávat takové impulsy a reagovat na ně.

Jedním z největších darů, které můžete dát svým rodičům, je pomoci jim na jejich cestě z pozemské roviny, podobně jako oni pomáhali vašemu příchodu na Zem, když vám dali život. Přivedli vás na svět a v tom musíte chápat cyklus. Uvědomte si uvolňování karmy, umožnění odejít. Řekli vám: "Tak jsi zde. Pomohl jsem ti na svět." Lidé mají děti, aby dokončily a naplnily cyklus. Hledejte radost ve všech fázích existence.

Možná se stane, že se s vámi spojí někteří zemřelí a sdělí vám, že uvázli a potřebují pomoc, aby se mohli dostat na druhou stranu. Snad zemřeli před řadou měsíců nebo let. Jde o jiný druh provázení na smrt. Můžete jim říci: "Jdi za světlem, jdi a hledej nějaké přátele." Budete vědět, jak v takovém případě postupovat, protože je to zaznamenáno ve vašich buňkách, nepotřebujete se tomu učit. Zapamatujete si, jak to udělat.

Dá se považovat za určité privilegium, když můžete trávit čas s lidmi, kteří opouštějí pozemskou rovinu. Možná s nimi nedokážete ve své vědomé mysli cestovat do smrti, protože k tomu je zapotřebí mít jisté schopnosti. Pokud jste na tyto lidi příliš vázáni, nemusí vám být dovoleno, abyste s nimi cestovali. Je totiž možné, že byste se nechtěli vrátit. Ale pokud si myslíte, že se smrti budete vyhýbat, protože je nezdravá, máme pro vás několik informací. V následujících letech se vám nepodaří vyhnout se smrti. Je výsadou - stále na to myslete - je privilegiem pomáhat lidem umírat.

Úkolem průvodce smrti je pomáhat lidem na cestě do místa odpuštění, umožnit jim odcházet bez jakéhokoli obviňování, souzení a pocitu, že jsou oběťmi. Je umění to dokázat, protože v posledních chvílích života jsou lidé často ochotni odpouštět. Když umírající přicházejí ke svému Stvořiteli, čas se hroutí, okamžiky se prodlužují do dojímavých lekcí o životě a velká příležitost je nablízku. Největší čin odpuštění je zcela na vás, protože vy jste soudili a dopustili, že je třeba odpouštět.

Můžete umírajícím pomoci najít mír, aby mohli odejít klidně a s láskou, s úsměvem na tváři. Pomozte jim tím, že je vyzvete, aby vyhledali přátele, příbuzné nebo jiné lidi, které poznají, když jim pokynou, aby šli dál. To je hlavní klíč pro pomoc a doprovod při umírání.

Částí této zkušenosti je umět říci umírajícímu: "Jsi milován. Jsi krásný. Jsi jako novorozenec odcházející do jiné říše. Opusť nyní všechny a všechno, co je ti přítěží. Zanech všeho a uvědom si, že jsi prožil plnohodnotný život. Není z čeho tě vinit. Odejdi v míru, usměj se a upusť od všeho odsuzování. Buď klidný. Přeji ti, aby tvůj následující život byl smysluplný..

Ve smrti je uzdravení, protože na druhé straně smrti je život. Když posíláte energii jednotlivcům, kteří přecházejí do Jiného světa, předejte ji také Zemi. Pomozte Zemi v jejím procesu a sdělte jí, že zde chcete být, abyste se mohli účastnit transformace. Pravou formou uznání je podřídit se tomuto procesu a dovolit Zemi, aby udělala, co je potřebné..

Až bude Země pokračovat ve svém tanci očisty, a otřesy a pohyby budou intenzivnější, budete vybízeni, abyste se shromažďovali a posilovali existující komunity nebo vytvářeli nové. Každá komunita poroste a bude vzkvétat podle schopností svých členů vnímat a společně vytvářet myšlenkové formy. Všechny komunity budou muset spolupracovat a každý, kdo přijde, přispěje potravou, přístřeším, hudbou, pohybem a zvukem. Tento systém komunit se vrátí ke starému způsobu života, v němž jeden potřebuje druhého. Znovu se zavede starý model vztahů, pomocí něhož poznáte vzájemně propojený život. Nastanou neshody, ale celkově všichni budete muset pracovat na posílení podobných myšlenkových forem. Tyto formy vytvoří kolem míst, v nichž žijete, energetická pole a každý, kdo přijde k vašim dveřím, bude vtažen dovnitř. Myšlenky budou působit jako magnety. Budou-li dostatečně silné, a stejně tak i vaše komunita, a vaše vzájemné spojení bude pohotově aktivizováno a posilováno, přitáhnete k sobě lidi s podobným záměrem. Nebudete se zajímat o to, kdo jsou ony stovky lidí, kteří by rádi vstoupili do vaší komunity. Budete vědět, že když se do vaší komunity integruje stovka lidí, vaše myšlenkové formy je přitáhnou s větší pravděpodobností k vám než k jiné komunitě.

Není-li komunita v rovnováze a trpí velkými rozbroji, vytváříte různé druhy chaotické energie. Musíte se naučit pracovat společně, a jestliže někdo nedokáže pracovat ve skupině a vytváří v ní útočnou sílu, pak se komunita bude muset postarat o jeho uzdravení. Budete ho muset léčit. Musí pochopit, že je odpovědný za skutky vytvářející disharmonii. Pokud by ve svém rozkladném chování pokračoval, hrozí mu, že ho přinutíte opustit komunitu. V blízké budoucnosti si nebudete moci dovolit mít soupeřivé skupiny. Hodně práce se bude muset věnovat léčeni, toleranci a soucítění, a také čtení znamení a symbolů. Budete muset dovolit jiným lidem i sobě vyjadřovat, co je potřebné, abyste dosáhli co nejhlubších představ a uměli se v nich pohybovat.

Každý člen komunity je povinen přispívat celku, každý musí věnovat něco ze svého talentu. Komunity se budou specializovat na určité produkty, talenty a schopnosti, které určí kolektivní vědomí lidí. Možná se zeptáte: "Jak poznám, u jakého kolektivního vědomí lidí skončím?" Neviditelná ruka vás přestěhuje do komunity, jíž můžete sloužit a která bude sloužit vám podle vašich záměrů, názorů a přání.

Pocítíte úlevu, že patříte ke komunitě, žijete blíže zemi, dýcháte svěží vzduch a cítíte se aktivní. V potravě najdete novou vitalitu. Smích a vztahy se prohloubí a každý okamžik života získá na ceně. Nakonec dospějete k závěru, že život se má hrát a že jen díky takové hře můžete mít úspěch v práci. Nehrajete-li správně, nemůžete být pracovně úspěšní. Práce musí vždy sloužit komunitě. Nastane uzdravování. Komunity budou podporovány, aby se věnovaly výstavbě. Nastane také renesance chrámové kultury. V celé zemi budou vyznačena staveniště a vzniknou krásné posvátné budovy. Díky změnám na Zemi se přijde na mnohá tajemství ukrývající se v jejím nitru. Na planetě se objeví další pyramidy a v mnoha koutech světa se najdou dávno pochovaná starobylá místa.

Prospěšná bude taková komunita, která dokáže integrovat myšlenkové formy, překonávat osobní ego a přicházet s uskutečnitelnými cíli a vlastnostmi potřebnými pro život. V některých komunitách začne vzkvétat vegetace díky meditaci, zvuku a záměru za průběžné komunikace s přírodou. Členové komunity se mohou společně sladovat, vymýšlet sny a skládat hudbu. Některé komunity se stanou velmi vyhledávanými, protože budou umět hrát tuto hru nejlépe ze všech. To neznamená, že se dostanete do hédonismu, v němž zapomínáte, jíte, užíváte drogy a pijete, abyste zapomněli, a myslíte si, že to je hra. Při pravé hře si vědomě hrajete s energií, uvolňujete ji a zaměřujete ji jako děti. Vaší povinností, odpovědností a horlivou snahou je chtít učinit z komunity velkolepé místo. V interakci se skupinou vzniká velká síla.

Řadu z vašich mimořádných schopností, které komunitě mohou prospět, dosud neznáte a neuvědomujete si je. Toto nadání vzejde z vašeho nitra.

Vaše energetická pole budou založena na spolupráci, s níž musí základní skupina komunity souhlasit. Taková základní skupina k tomu nebude přistupovat tajně, protože žádná tajemství nebudou existovat. Dny tajností jsou dávno pryč. Je potřebné sestavit kodex chování, jehož dodržování každý člen komunity odpřísáhne. Všechny obklopí pole energie a pomůže při vytváření moudrosti a spravedlnosti. V těchto polích budou žít všichni od nejmenšího dítěte po nejstaršího člověka a také všechna zvířata. Jako zakladatelé musíte mít ve všem jasno. Jestliže přijmete základní myšlenky života v harmonii, spolupráci a společném snění, dosáhnete úspěchu. Snění se musí stát podstatnou součástí života komunity, protože právě prostřednictvím snů lidé prozrazují, kdo jsou. Sny vám pomohou objevit energii, která není v rovnováze, a daný stav napravit. Ti, kdo mají problémy v bdělém životě, je mohou přehrávat při snění. Lidé s vážnými problémy v bdělém životě mají více těžkostí ve světě snů. Naslouchání snům vám dá klíče k poznání, jací lidé jsou. Naučte se poslouchat a pozorovat bez posuzování a nechte se vést svou intuicí.

Budete se dělit o zdroje a myšlenky týkající se potravy, vzdělání, obchodu, volného času a míst pro meditaci. Sestavte priority a shodněte se na tom, že na prvním místě stojí silná komunita. Uvědomte si, že každý člověk je pro celek cenným přínosem. Až toto všechno uděláte, založte oblast myšlenek, myšlenkové pole. Vytvoříte v komunitě velké myšlenkové formy. Ti, kdo mají zvláštní zálibu ve čtení myšlenkových forem, budou moci pozorovat vaši komunitu a podle čtení energie v myšlenkových formách poznají, kdo jste a co máte v úmyslu. Vaše myšlenkové formy se stanou novým druhem éterického telegrafu.

Nikdo nebude pověřen vedením komunity, všichni budete přispívat svým rozumem, podněty a spontánností. Nemůžete počítat s tím, že se všemi nápady bude přicházet jeden člověk. Je nezbytné, abyste na této cestě měli všichni o sobě dobré mínění.

Až sestavíte svou komunitu a najdete místo, kde byste mohli žít, musíte být schopni hovořit s rostlinami a zvířaty. To je nesmírně důležité. Vypadá to trochu přitažené za vlasy, ale není, protože právě nyní na to nenacházíte čas. Kolik z vás si v poslední době sedlo a popovídalo si se psem nebo kočkou? Rozvíjí se tím vaše citlivost a přivádí vás to na novou úroveň rozhodování a dávání rad, protože zvířata a rostliny získávají své znalosti rovnou od Země. Jsou na ni naladěni a trpělivě čekají, až poznáte, že vám dokáží poradit a pomoci. Mohou vám prozradit všechna svá tajemství léčení a ukázat, kde se nacházejí důležitá energetická místa. Mohou vám ukázat všechno. Vědí hodně. Víte, proč toho tolik vědí? Protože na rozdíl od vás nezneužívají přírodu a Zemi. Lidé jako druh využívají Zemi, a proto se před vámi všechno skrývá.

Zvířata a rostliny se stanou vašimi průvodci do přírodních říší ovládaných silami, jejichž realitu dosud neznáte. Snažte se najít inteligenci v chryzantémách, lučních kobylkách, mravencích ve všech podobných věcech. Každého, kdo se chce dostat do styku se Zemí, čekají všude velké zážitky. Uzdravování Země nastane v důsledku změn a výměn mezi všemi jejími obyvateli.

Práva na zrození se změní. Význam zrození a toho, co ženy dělají, aby přivedly děti na svět, dosáhne vyššího ocenění. Muž bude považovat za čest, že stojí vedle matky a dítěte a prohlašuje: "Toto je moje dítě". Vysloví to s pýchou a odpovědností jdoucími ruku v ruce s otcovstvím. Ženy už nebudou pociťovat hanbu spojenou s porodem. Proč tolika ženám chybí k dětem otcové? Protože se stydí za tento proces a neváží si toho, co dělají. Přijde doba, kdy muž bude skutečně toužit po přízni ženy. Bude toužit víc než po čemkoli jiném, aby byl v její vibraci, spojen s ní, byl součástí zázraku života a rození dětí. Zcela se to změní. Na vaši současnou éru se bude pohlížet jako na nejbarbarštější dobu, kdy vládla nejtemnější temnota a kdy ani samy ženy nevěděly, že hrají patriarchální hru rození.

Komunity se budou orientovat na děti - na vytvoření podmínek, aby děti žily v bezpečném, láskyplném, výchovném prostředí. Začnete se od dětí učit, stanou se vašimi učiteli. Vysvětlí vám, co vědí a co se podle jejich názoru děje. V tomto desetiletí se narodí série dětí, které nazveme Rodinou lásky. Budou vás učit o energii Bohyně a o lásce jako síle tvoření. Stanou se typickými představiteli tvořivé energie. Narodí se těm, kdo vědí, jak si vážit své sexuality. Když se dvojice spojí v nejvyšší vibraci duchovní energie se zcela otevřenými čakrami a záměrem pozvat energii do života, umožní to zrození Rodiny lásky.

Mnohé z těchto dětí budou velmi vyspělé, naučí se mluvit za několik dnů nebo měsíců po narození. Budou znát a pamatovat si mnoho věcí. Řeknou: "Vrátili jsme se." Budou chodit, mluvit, plnit úkoly a hovořit cizími jazyky. Jejich vzhled bude jiný. Období, po které žena nosí dítě, se zkrátí. Všechno se ve vašem těle zrychlí, proto bude období těhotenství kratší. Tyto děti zažijí vzrušující porody a přenesou na své matky stejný zážitek. Zbaví je bolesti. Nevyčerpají své matky, posílí je. Jejich vědomí bude záviset na vědomí otců a na tom, jak velmi vyvinutá je mužská vibrace na této planetě. Tentokrát je na vaší planetě v rukou mužů, aby ukázali, jaké vědomí můžete vítat z kosmu.

Na tyto děti se bude pohlížet jako na významné členy každé komunity, jako na šťastná znamení. Na celé planetě se vzájemně telepaticky spojí. Ať vstoupí kamkoli, dokáží svým srdcem udržovat stejný proud kreativity, neboť jejich přítomnost bude stimulovat a zvyšovat vibrace všeho, s čím přijdou do styku. Nebudou velké postavou. Budou mít modrou barvu. Vzniknou z modrého paprsku, protože jejich vědomí bude plejádské. Budou pověřeny zvláštními úkoly. Stanou se součástí každé komunity, narodí se na každém kontinentu a v každém kmenu. Přijdou, aby vám přinesly vibrace lásky a učily vás.

Tyto děti budou přímým telepatickým spojením s Bohyní, protože ponesou tvořivou frekvenci lásky. Zrychlí telepatické spojení všech, abyste slyšeli a cítili, co si druzí lidé myslí. To vás ukázní, abyste byli uspořádanější a v myšlení si více vybírali. To je největší úkol planety v současné době. Musíte pochopit, že to, co si myslíte, má vliv na realitu. Nyní se možná mnozí z vás domníváte, že je tato koncepce založena na víře. Ale brzy se ukáže živoucí existující důkaz a všichni lidé jej uvidí.

Tyto děti budou fenomenální. Všichni je budou uctívat pro jejich velmi cenné vědomí. Bude to, jako by mezi vámi kráčelo zlato. Děti změní vibraci všech lidí a ovlivní i tok kreativity. Stanou se významnými členy rodin a společností, všechny komunity budou považovat za nejvyšší štěstí, že je mají ve svém středu. Tito avatarové lásky se budou vracet. Povedou vás a spojí vás se všemi komunitami na světě.

Vytvoří telepatická spojení se svými potencionálními rodiči, aby se mohlo vybírat. Přejeme si komunikovat s vámi všemi, abyste měli možnost výběru. Vyzkoušíte tuto volbu? Nebo se projevíte jako slaboši a budete si myslet, že nemáte žádný vliv na to, co tělo dělá? V nadcházejících dnech bude mít učení velký význam. Každý z vás, žen a mužů ztělesňujících Bohyni nebo Boha ve všech fázích, musí pochopit, že máte moc nad svým tělem, nad procesem dávání života, nad šířením vaší kundalini, a že vy rozhodujete o tom, kdy skrze vás vstoupí dítě.

Takové jedinečné děti nebudete mít všichni. Děti budou vyhledávat lidi s vhodným vědomím a pokrevním příbuzenstvím. Narodí se v každé vesnici a komunitě. Pomohou změnit planetární vibrace a narodí se rodičům, kteří mají duchovní a duševní sexuální praxi. Budou ztělesněním vibrací lásky a ochotně se stanou nositeli odlišného znamení. Budou stvořeny v samotné DNA vašich těl a vašeho krevního oběhu.

V závislosti na možnostech vědomí je dnes pravděpodobné, že mnoho, velmi mnoho míst přestane existovat. Dříve než zavedete do bezpečí sebe, postaráte se o své děti a duch shromáždí děti z celého světa. Děti jsou skutečně vaším drahocenným zdrojem, vaším ztělesněným rodem toužícím žít v živém světě. Považujte za svou prioritu poskytnout jim bezpečný svět. V posledních letech tohoto desetiletí bude mnoho vaší práce zaměřeno na děti a jejich prospěch.

Brzy život na své planetě nepoznáte, protože to, co nyní považujete za běžné a dané, zmizí. Nemusíte se však ničeho bát. Mnozí z vás pochopíte, v čem spočívá vaše síla a kde je vaše energie. Zjistíte, že všechno je ve vás. Všichni máte šanci přežít časy, které se blíží - jezdit na vlnách a vznášet se nad víry a spodními proudy. Všichni víte, jak se udržet na hřebenech vln, proto se nemusíte bát ničeho z toho, co přijde.

Chceme vás o něco požádat. Ať jste kdekoliv, ať se stane cokoliv, ať se události zdají jakkoli vážné, chceme, abyste nám slíbili, že budete vždy přinášet veselí, lásku a smích do svého každodenního života. Najděte si čas na to, abyste řekli: "Hej, poslouchejte, jsme z toho všeho celí pryč. Smějme se chvíli. Posilme frekvenci radosti..

Toto jsou nejskvělejší a nejvíce povznášející časy. Jsou velkolepé. Jen si to zapomínáte denně připomínat. Jedinečné technologie zvuku a světla posilují nové příležitosti k činnosti bez námahy a ke spolupráci. Rodí se velmi mnoho řešení.

Nové civilizace si mohou přát dosáhnout vysokého stupně technologické zručnosti a experimentování. Budou úspěšné pouze v případě, že jejich výtvory budou řízeny myslí ve spojení se srdcem a duchem. Když jsou výtvory spoluřízeny myslí a srdcem, jsou živoucí technologií. Provedeme rozlišení, která technologie se stane živou. Bude řízena ve spolupráci s myslí těch, kdo ji vytvořili. Potom se může objevit jako hardware, i když to bude živé hardware. To je fáze, do níž vstoupíte. Pochopte, že všechno, co tvoříte a do čeho vkládáte život, děláte svou myslí. To, co děláte prostřednictvím své mysli a jak to investujete, je klíčem k přežití vašemu a vaší planety.

Cvičení s energií

Uveďte své tělo do klidu, vnímejte sloup světla, které posiluje, čistí a připomíná vašemu tělu jeho idealizované funkce. Naplňte sloupem světla své tělo a přejte si, aby zdraví a dobrá pohoda pulzovaly vašimi buňkami a podstatou vaší bytosti.

Až ucítíte, že energie prochází vaším tělem, spojte ji s okolním prostředím, aby mohla prospívat všemu. Uvolněte se a s paprsky světla dosáhněte do svého nitra, do oblasti zvané solar plexus, místa vůle, citu a síly. Představte si, že něco vytahujete ven: kus zlata, diamant, drahokam nesmírné ceny. Držte v rukou tento nesmírně cenný předmět, který jste v sobě objevili. Vyjádřete úžas nad velkolepou krásou svého pokladu.

Nyní si představte, že jste s velkou skupinou lidí a každý z vás drží vnitřní drahokam nesmírné ceny. Jeden za druhým kráčíte k zelenozlaté látce a s velkou něžností a úctou na ni pokládáte svůj poklad. Je to symbol hodnoty, kterou v sobě chováte. Jste ochotni jí přispět k prospěchu celého lidstva. Váš dar může být velký nebo malý. Záleží na vašem výběru. Až ho položíte, ustupte dozadu a postavte se do kruhu.Pozorujte drahokamy a poklady představující sbírku příspěvků vaší skupiny. Vnímejte také naši přítomnost. Pociťujte výsledky spojení vašeho bohatství s poklady ostatních členů skupiny.

Nyní si představte, jak byste chtěli, aby tato sbírka přispěla Zemi a také přání vašeho srdce. Když je vaše bohatství uznáno, vnímejte, jak vás posiluje sloup světla. Jaký si myslíte, že to bude mít význam pro Zemi.

Snažte se, aby vaše představa byla co nejjasnější. Vnímejte energii pulzující kolem kruhu vědomí. Nechte ji pohybovat se po spirále a vířit, rychle se přesouvat z jedné osoby na druhou a připomínat vám, že se vkládáte s myslí a srdcem do budoucnosti Země.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

Související články:
Proč porod bolí? (26.05.2009)
Sexuální příručka (30.01.2009)
Knihy o zaručeném sexu (05.11.2008)
Afrodisiaka IV. (22.12.2006)
Jedenáct minut (Paulo Coelho) (30.04.2006)
Vajíčka z kostní dřeně (25.09.2005)
A tenhle znáte? :-))) (03.06.2005)
Ženský orgasmus je v genech (03.03.2005)
Sexualita mužů a žen (30.10.2004)
O milování (28.08.2004)
Scénář tantrického obřadu (10.05.2004)
Jin a Jang (2.) (09.04.2004)
Margo Anand o tantře (04.04.2004)
Proč tantra? (30.03.2004)
Svobodné vstupování do forem (26.03.2004)
Tantra pro Ženy (24.03.2004)
Tantra a její přístup k životu (22.03.2004)
Tantra jako cesta (21.03.2004)
Vliv stravy na naši sexualitu (16.03.2004)
Tajemná chemie lásky (13.03.2004)
Proč se milovat co nejčastěji? (05.03.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (11.) (29.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (10.) (22.02.2004)
Sex a zdraví (19.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (9.) (15.02.2004)
Sexuální abstinence snižuje plodnost (14.02.2004)
Láska a nebo jenom sex? (11.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (8.) (08.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (7.) (01.02.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (6.) (26.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (5.) (21.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (4.) (19.01.2004)
Taoistický a tantrický přístup k sexualitě (18.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (3.) (15.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (2.) (10.01.2004)
Okřídlený drak - sexuální síla (1.) (07.01.2004)
Vztahy "volného tance" (16.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (3.) (10.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (2.) (09.12.2003)
Co říkají plejáďané o sexualitě (1.) (08.12.2003)
Pohlavní priority a potřeby (03.12.2003)
O seminářích (01.12.2003)
První seminář s Johnem Hawkenem (28.11.2003)
Lilith (24.11.2003)
Závazky monogamního vztahu (23.11.2003)
Duchovní sexualita podle Chuluaqui Quodoushka (20.11.2003)
Svátek magické lásky (20.11.2003)
Krása vztahu (20.11.2003)
Tantrismus a promiskuita (18.11.2003)
Mluvící hůl (18.11.2003)
Kolik sexu je "příliš mnoho"? (18.11.2003)
Co je to Tantra - může být nebezpečná? (12.11.2003)
Tantra - cvičení pánevního dna (2.) (12.11.2003)
Tantra - cvičení pánevního dna (1.) (12.11.2003)
Tantra (2.) (12.11.2003)
Tantra (1.) (12.11.2003)
[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!