Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 02. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Henry Wotton, britský diplomat (1659):
Velvyslanec je čestný muž, vyslaný za hranice, aby tam lhal ve prospěch vlasti.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2737x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2173x)
Sto jedna dní
(27. 02. 2018, 2152x)
Párové duše
(01. 02. 2019, 2075x)
Věřte ve svou jedinečnost
(27. 07. 2018, 1978x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Lenka Buštová nad dotazy čtenářů

* Co mám dělat s pocity viny vůči svojí ženě?


Lenka Pokorná Buštová - Lenka Buštová nad dotazy čtenářů - 09. 07. 2008 (6199 přečtení)

Co mám dělat s pocity viny vůči svojí ženě?

V návaznosti na můj poslední článek PAST NA CHLAPY mi přišel následující dotaz:

„Co mám dělat s pocity viny vůči svojí manželce, se kterou jsem strávil téměř dvacet let života, máme spolu dvě skoro dospělé děti a vybudované slušné materiální zázemí. Poslední dobou ale čím dál víc pociťuji stále silnější pouto k jedné ženě, která mi doslova nedává spát. Připadám si jako mezi dvěma mlýnskými koly. Na jedné straně manželka, ke které mě váže zvyk a na druhé straně cítím tolik života. Nevím, co mám dělat.“
 Milý příteli, 

naprosto totožnou situaci řeší v současné době až neuvěřitelná spousta mužů.

Situace je totiž taková, že se Vesmír záměrně zapříčiňuje o popsané stavy, neboť je nezbytně nutné, aby právě onen „život“, jak to krásně nazýváte, vstoupil do partnerských vztahů, ale nejen tam, aby doslova naplnil atmosféru naší planety. Po staletí totiž lidé potlačovali svoje skutečné pocity a touhy, které se však nyní derou na povrch.

Evidentně si velice dobře uvědomujete mrtvolnost Vašeho současného stagnujícího manželského vztahu, který je naplněn pouze nucenou povinností, zvykem, strachem a závislostí.

Tyto vlastnosti ovšem měly smrtelný vliv i na Vaši sexuální energii, která se však díky ženě Vašich snů začíná tak citelně hlásit o slovo. A ještě aby ne, když jste jí tak dlouho zašlapával a bránil jí projevovat se.

Pocity viny vůči Vaší ženě však vůbec nejsou na místě. Víte, co je největší vtip? Že z devadesáti procent stejné dilema řeší i druhá polovička. Tedy žena, která se takovou dobu nachází ve Vámi popsaném manželství, většinou plnící jenom svoje povinnosti a ve skutečnosti má v hlavě úplně někoho jiného. S dotyčným chlapem zůstává jen z důvodu finančního zabezpečení. Když ale děláme něco jenom z povinnosti a strachu, ve skutečnosti na sobě pácháme násilí, doslova se znásilňujeme.

Vtip ale spočívá i v tom, že se ve skutečnosti nebojíte svojí ženy, ale svojí maminky v přeneseném slova smyslu. Neboť Vaše matka do Vás vložila kód: „Nesmíš v životě milovat jinou ženu, než mě.“ Tento kód je samozřejmě pouze doslovně nevyřčeným přenosem informace, ale v konečném důsledku způsobuje, že jste ke své současné ženě poután jen díky tomuto faktu, neboť mezi Vámi ve skutečnosti ani nikdy láska neexistovala. Podvědomě jste si vybral ženu, kterou tak jako svou matku milovat nikdy nebudete.

Tudíž nyní se objevila žena, která splňuje všechna kritéria Vašeho ideálu, ale tříská se to s představou Vaší maminky. Nemůžete si přeci namlouvat někoho, o kom víte, že se mamince líbit nebude, protože zákonitě budete cítit, že se bude maminka cítit ohrožena. “Maminka se prostě bude zlobit.“

Co s tím? Uvolněte se, zavřete oči a vstupte do toho, co cítíte. Je to bez nadsázky otázka života a smrti. Když budete ulpívat tam, kde jste, začnete za chvíli hodně rychle stárnout a umírat zaživa, pokud se to ovšem už neděje. Začnou Vám vypadávat vlasy, budete neurotický tak, že s Vámi nebude k vydržení a až překročíte rubikon extrému uvidíte, jakej to pak bude teprve rachot, jak doma začne lítat i to, co peří nemá.

Ona vyvolená je totiž Váš nový život.

Vím, že je těžké nahlížet na situaci mužským, racionálním rozumem, když je do věci zakomponován majetek a určitě značné úsilí k jeho vybudování, ale Vesmír teď bude všem ukazovat pravou podstatu bohatství. Tedy tu, že se z něj budeme moci radovat pouze v okamžiku, budeme-li celiství. A celistvost bude představovat skutečnost, že žijeme to, co doopravdy cítíme.

A pokud máte strach, že by Vám po případném rozvodu nic nezbylo, nemějte obavy, neboť Vesmír sype tam, kde cítí spokojenost. Čím totiž budete naplněn, to posléze naplní i Váš život.

No a pokud Vás už tyhle kecičky unavují tak vězte, že pokud si nezačnete užívat milování plnými doušky podle vlastní chuti, budete se později muset těšit z pěkné prostaty.

 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 126 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 02. 2021:

Senátor Jaroslav Doubrava: " ...chovali se (poslanci) jako úchylové. Dokonce hejtmani z opozičních stran prosili své strany, aby neblbly a nouzový stav prodloužily. Politické hovězí hlavy ze stáda opozice z toho ale udělaly předvolební mejdan. Poslanci, kteří zařízli nouzový stav, jsou stejní primitivové jako ti, kteří demonstrovali proti nošení roušek. A opozice neustále do vlády bušila, že neudělala to či ono, že něco mohla dříve a lépe. Změnilo se to v politickou štvanici, nakonec vláda ztrácela rozhodnost, aby nebyla obviněna z nedemokratických zásahů...
...ČT1 se stává největším šiřitelem nenávisti, polopravd a dezinformací v ČR. Z tohoto hlediska se nedivím, že se takhle urvali z řetězu i primitivové z opozice. Poslanci z opozice ukázali, že nemají ani páru o tom co potřebují lidé dole, v konkrétních vesnicích, městských čtvrtích, ti kteří jsou odkázáni měsíc od měsíce na plat nebo v horším případě na podporu...
"

Celý článek...


10. 02. 2021:

Bohumil Pečinka:  "...je to třicet let stále o tomtéž. Už v letech 1990-92 dělalo právnické expertní duo Jičínský-Rychetský zákulisní rozhodnutí a nátlakové akce, jimiž stavělo parlament i vládu do neřešitelných situací. Často tomu sekundoval i Jan Filip z pozice experta, plně podřízeného Pavlu Rychetskému. Třicet let nato stejní lidé, tentokrát už bez zesnulého Zdeňka Jičínského, rozhodli o volebním zákonu a dostali politickou reprezentaci pod tlak..."

Celý článek...


29. 01. 2021:

Petr Žantovský: "...USA pro mnohé z nás před rokem 1989 symbolizovaly svobodu a demokracii, zatímco sovětský blok symbolizoval třídní boj a všeobecné hlupství. Dnes je to jinak. Amerika se chová hůř než naši rudí za Jakeše. Je to symbol? Jistě: úpadku země, která si neví rady sama se sebou, a tak nabízí zástupné terče. Jen my jsme stále stejní, tedy aspoň naše vrchnost: dříve odezírala ze rtů Moskvě, dnes Washingtonu případě Berlínu a Bruselu. Ale změní to nás, občany, co tomu musejí přihlížet? Ani v nejmenším. Jen to prohloubí skepsi a nedůvěru. Jako za toho Jakeše. Kdybych byl optimista, řeknu, že cítím v kostech změnu, jako byla cítit dejme tomu od roku 1985. Ale protože jsem realista, bojím se, že tato změna bude draze vykoupena..."

Celý článek...


26. 01. 2021:

Proč? Martiny Kociánové: Sklapni, nebo Tě smažem!

YouTube channel Svobodné Universum
Kupředu do minulosti: Svobodné universum


26. 01. 2021:

Ivo Rušák: „Putinova rezidence“ u Černého moře
"...dnešní vlna mediálního „zájmu“ o tu „Putinovu rezidenci“ je už historicky druhou vlnou, jaksi reinkarnovanou a znovu rozvířenou zjevně v souvislosti s návratem A. Navalného do Ruska a tak nějak zakrývá skutečnost, že A. Navalného po návratu ruská policie ze zákona prostě musela zatknout, protože byl dříve odsouzený k podmíněnému trestu (30 dní vězení) a neplněním jeho podmínek ten trest podmíněný přešel v trest nepodmíněný. Jistě mu nikdo nebude vyčítat to období, kdy se jako léčil z té „otravy“ a kdy byl v „rekonvalescenci“, ale od té doby pobýval (schválně?) v Německu dále, a tedy se (schválně?) nehlásil v pravidelných intervalech ruské policii, jak stanovovaly podmínky trestu..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!