Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Tiskový mluvčí George Bushe:
V prezidentské debatě můžete říct cokoliv chcete a bude to slyšet 80 milionů lidí. Pokud reportéři později zjistí, že kandidát nemluvil pravdu - no a? Bude to číst 200 lidí, možná 2 tisíce nebo 20 tisíc lidí.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2871x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2810x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2799x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2470x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2427x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Lenka Buštová nad dotazy čtenářů

* Co mám dělat s pocity viny vůči svojí ženě?


Lenka Pokorná Buštová - Lenka Buštová nad dotazy čtenářů - 09. 07. 2008 (6110 přečtení)

Co mám dělat s pocity viny vůči svojí ženě?

V návaznosti na můj poslední článek PAST NA CHLAPY mi přišel následující dotaz:

„Co mám dělat s pocity viny vůči svojí manželce, se kterou jsem strávil téměř dvacet let života, máme spolu dvě skoro dospělé děti a vybudované slušné materiální zázemí. Poslední dobou ale čím dál víc pociťuji stále silnější pouto k jedné ženě, která mi doslova nedává spát. Připadám si jako mezi dvěma mlýnskými koly. Na jedné straně manželka, ke které mě váže zvyk a na druhé straně cítím tolik života. Nevím, co mám dělat.“
 Milý příteli, 

naprosto totožnou situaci řeší v současné době až neuvěřitelná spousta mužů.

Situace je totiž taková, že se Vesmír záměrně zapříčiňuje o popsané stavy, neboť je nezbytně nutné, aby právě onen „život“, jak to krásně nazýváte, vstoupil do partnerských vztahů, ale nejen tam, aby doslova naplnil atmosféru naší planety. Po staletí totiž lidé potlačovali svoje skutečné pocity a touhy, které se však nyní derou na povrch.

Evidentně si velice dobře uvědomujete mrtvolnost Vašeho současného stagnujícího manželského vztahu, který je naplněn pouze nucenou povinností, zvykem, strachem a závislostí.

Tyto vlastnosti ovšem měly smrtelný vliv i na Vaši sexuální energii, která se však díky ženě Vašich snů začíná tak citelně hlásit o slovo. A ještě aby ne, když jste jí tak dlouho zašlapával a bránil jí projevovat se.

Pocity viny vůči Vaší ženě však vůbec nejsou na místě. Víte, co je největší vtip? Že z devadesáti procent stejné dilema řeší i druhá polovička. Tedy žena, která se takovou dobu nachází ve Vámi popsaném manželství, většinou plnící jenom svoje povinnosti a ve skutečnosti má v hlavě úplně někoho jiného. S dotyčným chlapem zůstává jen z důvodu finančního zabezpečení. Když ale děláme něco jenom z povinnosti a strachu, ve skutečnosti na sobě pácháme násilí, doslova se znásilňujeme.

Vtip ale spočívá i v tom, že se ve skutečnosti nebojíte svojí ženy, ale svojí maminky v přeneseném slova smyslu. Neboť Vaše matka do Vás vložila kód: „Nesmíš v životě milovat jinou ženu, než mě.“ Tento kód je samozřejmě pouze doslovně nevyřčeným přenosem informace, ale v konečném důsledku způsobuje, že jste ke své současné ženě poután jen díky tomuto faktu, neboť mezi Vámi ve skutečnosti ani nikdy láska neexistovala. Podvědomě jste si vybral ženu, kterou tak jako svou matku milovat nikdy nebudete.

Tudíž nyní se objevila žena, která splňuje všechna kritéria Vašeho ideálu, ale tříská se to s představou Vaší maminky. Nemůžete si přeci namlouvat někoho, o kom víte, že se mamince líbit nebude, protože zákonitě budete cítit, že se bude maminka cítit ohrožena. “Maminka se prostě bude zlobit.“

Co s tím? Uvolněte se, zavřete oči a vstupte do toho, co cítíte. Je to bez nadsázky otázka života a smrti. Když budete ulpívat tam, kde jste, začnete za chvíli hodně rychle stárnout a umírat zaživa, pokud se to ovšem už neděje. Začnou Vám vypadávat vlasy, budete neurotický tak, že s Vámi nebude k vydržení a až překročíte rubikon extrému uvidíte, jakej to pak bude teprve rachot, jak doma začne lítat i to, co peří nemá.

Ona vyvolená je totiž Váš nový život.

Vím, že je těžké nahlížet na situaci mužským, racionálním rozumem, když je do věci zakomponován majetek a určitě značné úsilí k jeho vybudování, ale Vesmír teď bude všem ukazovat pravou podstatu bohatství. Tedy tu, že se z něj budeme moci radovat pouze v okamžiku, budeme-li celiství. A celistvost bude představovat skutečnost, že žijeme to, co doopravdy cítíme.

A pokud máte strach, že by Vám po případném rozvodu nic nezbylo, nemějte obavy, neboť Vesmír sype tam, kde cítí spokojenost. Čím totiž budete naplněn, to posléze naplní i Váš život.

No a pokud Vás už tyhle kecičky unavují tak vězte, že pokud si nezačnete užívat milování plnými doušky podle vlastní chuti, budete se později muset těšit z pěkné prostaty.

 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 126 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...


24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!