Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 20. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Barnes:
Nejsou všichni liberálové lichváři, ale zkuste se ptát, čím to, že všichni lichváři jsou liberálové.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3124x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2593x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2566x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2508x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2441x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Co potřebujeme a hlavně koho


Šaman - Duchovno - 05. 08. 2012 (2437 přečtení)

Tolik se toho namluvilo, jak jsme neschopní, že nás musí zastupovat jiní, schopný nebo schopnější než jsme my sami. Je to pravda???


Znáte ty americké filmy, kde prezident spojených států na palubě letadla letí do krytu, kde se sejde s vládou a generály a přežije případnou válku. Jak na to musí být Američané hrdí, že mají takový systém.  A mají?  Takový systém máme přece i my. Vládní kryty, vládní nemocnice a nebo oddělení v nemocnicích pro VIP pacienty.

Vtip je v tom, komu budou vládnout, když my tu nebudeme. Jsme tak skutečně neschopní,  že potřebujeme nadtřídu nadlidí, kteří jako jediní mají monopol na pravdu a rozhodování. Lidí, kteří jsou nad zákonem, lidí, kteří můžou vše a jsou nepostižitelní. Kecám?? A co imunita našich poslanců. Doživotní imunita. Naši předkové měli jen  starostu ale on žádnou imunitu nepotřeboval. Asi by ho naši dědové hnali, kdyby chtěl být něco víc než oni. Tak proč jim to trpíme my.

Tvrdí a přesvědčili mnohé z nás, že jen ruka trhu rozhoduje….o  tom, kdo smí a kdo nesmí krást.O tom kdo je bezohlednější a nebojí se vraždit a tím získat moc. O tom, kdo nemá svědomí a jde do politiky. Ano nepotřebuji být starý a nebo mít sloní paměť abych našel mnoho faktů, která to potvrzují. Viz prohlášení našeho pana prezidenta (nebudu citovat přesně , nemám sloní paměť), že když někdo tvrdí, že neplnili co slíbili po revoluci nemá pravdu. Oni měli zajistit, aby se nevrátili komunisti a to splnili. Tak nějak to řekl. Už ani nepočítá s tím, že máme ještě zbytky rozumu. Copak ožebračení národa a rozkrádání majetku státu které probíhá dodnes (viz restituce církevního majetku- ještě je stále co tunelovat) ospravedlňuje politiku nenávratu komunistů k moci. Copak si myslí, že jsem aspon já zapomněl, že pan Kožený byl častým hostem tehdy předsedy vlády a v privatizaci byl namnoze jeho poradcem. Aspon to psali tehdejší noviny. Copak  obyčejní lidé, my občané tohoto státu jsme chtěli někdy nějakou válku a nebo odtržení od Slovenska. A jak takovýto občan který schvaluje praktiky politiků dneška a sám nedokázal vysvětlit původ peněz které měl a dodnes má při stavbě domu u jezera či to nebyl střet zájmů když jeho manželka byla v předsednictvu asi 6 firem a konsorcií a on byl vrcholným politikem. Samozřejmě že ( a věřím tomu) to byli čestné funkce a nebrala za to žádný plat či odměnu. Za kumunistů když byl někdo veřejně činný, tak se bál, aby jeho manželka dělala vedoucí samoobsluhy, kam se sama dopracovala, aby si lidé nemysleli, že ji tam dosadil protekcí. To připomínám pro mladé, jak to chodilo. ANO TAKOVÍ LIDÉ SE NAMAJÍ NESMĚJÍ VRÁTIT, myslím tím komunisty. Neagituji za ně, jen srovnávám.

Jak takový morální člověk, jak sám rád vystupuje, nám může mluvit o morálce. Omlouvám se, je nejvyšší a proto jsem si ho v nadsázce vybral za vzor. Ale platí to o všech politicích bez rozdílu. Nebo máme nějakýho poslance bez imunity, nebo chudýho (je tam asi 10 poslanců. Kteří svůj plat posílají na charitu), nebo máme tak čestný poslance, kteří nedají na nátlak a nepřijmou špatný zákon. Nevzpomínám si, že by od revoluce vyšel zákon, který by dodatečně nemusel být nevelizován nebo upravován dodatky.

Vrátím se k americkému prezidentovi. Vyhrává podle našeho prezidenta ruka trhu. Vyhrává ten, který má nejvíce peněz od sponzorů. A pak klidně jde znovuobhajovat a jde do druhého volebního období. PROČ MU STEJNÍ SPONZOŘI DÁVAJÍ STEJNÉ PENÍZE. Protože hájil jejich, JEJICH,, ZÁJMY“ a né naše, obyčejných lidí, zájmy lobistů, osobní zájmy…tak nějak mi to připomíná i situaci v jedné malé středoevropské zemí. A VĚŘÍME RUCE TRHU, KTERÁ OVLÁDÁ SDĚLOVACÍ PROSTŘEDKY A KTERÁ NÁS PŘESVĚDČUJE, ŽE NENÍ NIKDO, KDO JE TAK SCHOPNÝ ABY HO NAHRADIL. Tak schopnýho bychom určitě našli a nebylo by jich málo. Stačí touha po moci.

JAK DLOUHO BUDEME OVCE.

To oni potřebují špióny,s  povolení zabíjet bez soudu a kohokoliv, copak obyčejný člověk chce válku, copak obyčejný člověk může za krizi, růst cen, zničené životní prostředí, nepitnou vodu…a doplň si sám. Tak proč to trpíme?????

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!