Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 27. 05. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
William S. Lind:
Každý stát, který podporuje americká armáda, ztrácí legitimitu.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2165x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1677x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1548x)
Co se po nás chce?
(01. 07. 2021, 1377x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Lenka Buštová nad dotazy čtenářů

* Co se právě teď děje v partnerských vztazích


Lenka Pokorná Buštová - Lenka Buštová nad dotazy čtenářů - 30. 07. 2008 (7719 přečtení)

Aniž si to možná uvědomujeme, s přechodem planety Země do vyššího pásma se mění podmínky na zeměkouli ve všech oblastech, a to samozřejmě i v oblasti partnerských vztahů, kde to pociťujeme nejvíce.
 Jelikož jsme celá staletí marodili, čímž mám na mysli, že jsme na základě mylného vnímání reality žili nezdravé životy a to především způsobem, že jsme potlačovali, co se dalo, nastal čas, kdy už se na to intergalaktická federace nemůže dívat, a tak prostě změnila duchovní zákony stejně tak, jako se tady změní třeba vyhláška o silničním provozu. Protože i na tomto poli platí: JAK NAHOŘE, TAK DOLE.

Protože jsme do partnerských vztahů vstupovali z velmi nezdravých důvodů, tj. například proto, abychom nebyli sami, aby nám měl kdo krýt záda, aby nás měl kdo živit a starat se o nás, abychom měli na koho ječet a kompenzovat si na něm svoje mindráky, nastává teď doba, kdy všemu zmíněnému musí být učiněna přítrž.

Směřujeme nyní do fáze, kdy se bude muset každý naučit starat sám o sebe. Chlap se bude muset naučit žehlit, prát, uklidit, uvařit si a ženská se bude muset naučit vydělat si sama na živobytí. Pokud je zase muž víc žena a žena víc muž, budou se muset naučit pravému opaku.

Velká spousta žen se mě nyní ptá, proč se jich muži bojí a proč už nemohou žádného „ulovit“. I zde je odpověď nasnadě. Vesmír už nedopustí, aby se bytosti dál vychylovali z rovnováhy.

Duše, které mají ženské tělo, se mají i jako ženy začít chovat a pro muže platí totéž. Jinak si můžete být zcela jisti, že se prostě už u druhého pohlaví „chytat“ nebudete. Chlapi zkrátka budou chtít pravé ženy a ženy budou chtít skutečné muže.

I jakékoliv manipulativní praktiky už nebudou fungovat. Jestliže si chtěla ženská udržet chlapa jenom tím, že mu to umí dobře udělat anebo prostřednictvím dětí, rovněž záhy pozná, že spláče nad výdělkem.

No a chlapi, jejichž hlavním manipulativním prostředkem byli peníze, začnou zjišťovat, že už nebude možné si jen tak někoho koupit.

Protože je tady ve skutečnosti všechno vzhůru nohama, směřujeme pomalu ale jistě k tomu, že jednoho krásného dne budeme všichni žít na svém a budeme se jen navštěvovat.

Jenom mi řekněte, proč by měl žít muž, který se o sebe dokáže po všech stránkách postarat v jedné domácnosti se ženou, která umí totéž? 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,57 / Počet hlasů: 7] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 156 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!