Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
George Bernard Shaw:
Demokracie je posledním trikem tyranie.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2878x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2815x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2804x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2477x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2433x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2394x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Společnost a vztahy

* Dost blábolů o "ptačí chřipce"


Auro (www.mwm.cz) - Společnost a vztahy - 25. 02. 2006 (7315 přečtení)

Absurdní bezuzdná medializace „ptačí chřipky“ („ptačí chřipka“, H5N1, atd.) probíhající v posledních týdnech v USA a Kanadě nakonec dohnala členy Disclosure k rozhodnutí zveřejnit k tomuto předmětu několik rozumných slov.

Na závěr takřka nepřetržitého šíření popisu hororů provázejících hurikány Katrina a Rita, se všechny větší sdělovací prostředky (MSM) z nějakého důvodu znenadání rozhodly, že dalším tématem dne bude ptačí chřipka. Všechna MSM o ní postupně začala chrlit „zaručené informace“ a poskytovat „rady“, co bychom měli dělat, abychom se na ni „připravili“, a co by prezidující Křoví (v orig. Shrub), tedy Bush mladší, mělo udělat když v USA vypukne pandemie.

O čem ale nebylo řečeno vůbec nic jsou základní fakta o H5N1, jak se lidé mají doopravdy zachovat a obecně, co vůbec je „chřipka“.

(Poznámka: Text v následujících odstavcích by neměl být vykládán či chápán jako lékařské rady. Jsou to pouze základní informace vyplývající z lidských zkušeností, vybrané z rozumných zdrojů.)

Co je chřipka?
„Chřipka“ je virová infekce s relativně krátkým průběhem, během nějž svým obětem působí potíže ve formě několika nepříliš významných efektů (zimnice, vysoké horečky, únava a bolesti kloubů a hlavy, bolesti v krku a mukózní záněty). Tyto běžné „chřipkové“ stavy sice mohou zapříčinit, že se někdo „cítí jako na umření“, ale samotný chřipkový virus zpravidla člověka ani zvíře nezabije.

Co nás zabíjí jsou průvodní jevy pramenící z těchto stavů poté, jestliže o sebe náležitě nepečujeme, když onemocníme chřipkovým virem. Jedná se v první řadě o bakteriální infekce (a někdy plísňová či onemocnění jinými viry, a také o onemocnění z napadení cizopasníky), které u člověka trpícího chřipkou propuknou v důsledku snížené imunity.

Takovou druhotnou infekcí je obyčejně zápal plic anebo řada gastrointestinálních problémů (vyvolaných parazity) provázených průjmy, které po nástupu dehydratace mohou být fatální.

Když zvířata dostanou chřipku a zemřou, pokud vůbec zemřou, je to obvykle kvůli napadení cizopasníky nebo kvůli plicní infekci. Kdy lidé dostanou chřipku lidé, pokud vůbec zemřou je to obvykle na zápal plic nebo v důsledku dehydratace průjmem.

Zdravotničtí profesionálové ovšem lidská „úmrtí na chřipku“ rádi přisuzují samotné chřipce, a ne oportunistickým sekundárním infekcím. Ono totiý přesně zjistit, která bakterie nebo parazit zasadil osudný úder, dá spoustu práce. Jinak řečeno, je to pro ně snazší papírování…

Chřipka vás nezabije
Skutečnost je taková, že „chřipka“ nezabíjí. „Ale no tak!,“ řeknou mnozí kritici „byla epidemie španělské chřipky v roce 1918, jen spoustou povyku pro nic? Neumřel na ni snad prakticky každý v pradědečkově rodině (samozřejmě s výjimkou jeho samotného)?“

Pravda je jiná. Příčiny proč „španělská chřipka“ (má špatný název kvůli nesprávnému předpokladu, že začala ve Španělsku - více o tom dále) zabila tolik lidí byly dvě, a obě jsou velmi, velmi prosté – tato chřipka šla v patách dvěma novým léčebným přístupům: používání aspirinu a „chřipkového séra“.

Důkladný mnohaletý výzkum zdravotnických odborníků odhalil, že skutečné „epicentrum“ chřipkové pandemie z roku 1918 bylo v kansaské pevnosti Riley (specificky šlo o Camp Funston, kde byli vojáci držení v karanténě). Na tuto vojenskou základnu byli po první světové válce přiváděni vojáci ze služby ve Španělsku a dalších lokalit, kteří byli před propuštěním do civilu povinně podrobeni novému očkování. (Španělsko, které bylo za války relativně neutrální, si skutečně nemusí dělat výčitky svědomí, ale prohlášení, že bylo zdrojem této epidemie, je přesto důvodem úplného nepochopení skutečných příčin „španělské chřipky“.)

Zmíněné očkování bylo novinkou: zatímco předchozí verze „chřipky“ chodily dům od domu a dělaly prostě své, byla poprvé v historii „vyvinuta vakcína“ slibující zabránit šíření viru.

Vzali si „vakcínu“ domů
Domů propuštění chlapci si sebou odnášeli bakterie, jimiž byli naočkovaní, a takto přinesli životaschopnou (a pravděpodobně již zmutovanou) verzi viru jako dárek přátelům a rodinám. Lidé, kteří pocítili příznaky nemoci pak navíc běželi k lékaři a dostali stejnou vakcínu v naději, že nebudou další.

Byli.

Záznamy ve skutečnosti vykazují, že „epidemii“ přežili zejména lidé, kteří očkování nedostali (chudí, kteří si to nemohli dovolit a ti rozumnější, kteří očkování odmítli, když už bylo jako „nezbytné“ poskytováno v podstatě zadarmo).

Nepříliš dobré využití Aspirinu
Současně s očkováním přišel objev kyseliny salicylové (aspirinu). Tento rychle všeobecně dostupný produkt byl doporučován lékaři ke kontrole horečky, která chřipku provázela. Když ho lidé brali, teplota, bolesti a potíže ustupovaly, ale nakonec přesto zemřeli. Proč?

Je přirozené, že na každý chřipkový vir ihned zaútočí vlastní obrana těla. „Protiútok“ se vyznačuje vysokou horečkou, která je znamením, že tělo dělá přesně to, co se od něj očekává poté, když ho napadne nějaký germ. Aspirin ale uklidňoval, lidé si nedělali těžkou hlavu, a obyčejně napomohl tomu aby se virus mohl vyvinout do nejagresivnějšího stádia.

Lidé beroucí aspirin cítili, že horečky klesly a bolesti a pocit únavy se zmírnily, takže nadále chodili do zaměstnání, čímž rozšiřovali virus, současně oslabovali svůj organizmus prací (tehdy většinou namáhavější než dnes) a otevírali se dalším oportunistickým infekcím, které je nakonec zabíjely po stovkách.

Je jasné, že současná medicína bude ječet až do nebe, že oba tyto faktory - očkování a aspirin - nebyly příčinou toho, že za celosvětového vzplanutí španělské chřipky zemřely milióny lidí. Smutná skutečnost je však taková a veškerý výzkum v tomto směru ukazuje přesně k těmto příčinám odůvodňujícím, proč se chřipka 


A) rozšířila tak divoce a 
B) stala tak letální.


Lidé neměli ani ponětí o tom, co si sami nadrobili.

K „ptačí chřipce“ – H5N1
Zmíněný virus objevený v zažívacích ústrojích určitých asijských ptáků (kteří jsou společně se zažívacím ústrojím prasat většinou místem kde „chřipka“ vzniká), byl izolován a pojmenován už v roce 1997. Přečtěte si to ještě jednou: v roce 1997. Tedy před dlouhými osmi lety.

I když H5N1 „ptačí chřipky“ mezitím jako většina chřipkových virů mutoval, jeho lidská forma od roku 2003 až dodnes nakazila přesně 116 lidí. Ano. Přečtěte to znovu: 116 lidí. Ve většině případů zemědělců chovajících drůbež (anebo členů jejich rodin), žijících v ne právě hygienických podmínkách asijských zemí. Mnozí z nich doslova bydlí se slepicemi.

Od roku 2003 ku dnešnímu dni virus H5N1 „ptačí chřipky“, zabil přesně 60 lidí. Znovu k zapamatování: celosvětově došlo jen k 60 úmrtím na ptačí chřipku, většina z nich izolovaně v asijských zemích kde hygienická opatření nedosahují právě prvotřídní světové kvality.

Když se podíváme na celé období kdy ptačí chřipka mutovala do lidské formy, postihla v průměru 58 lidí ročně a zahubila průměrně 30 lidí za rok.

To je dva a půl člověka měsíčně, nebo, pokud chcete opravdu specifickou informaci, 0,08 člověka denně. Mimochodem, při 60 z 116 lidí, kteří po nakažení zemřeli, vykazuje ptačí chřipka stěží 52 procentní úmrtnost. Antrax v roce 2001 v tom byl lepší...

S přihlédnutím k enormní části světové populace žijící v asijských zemích je rychlost šíření této infekce prakticky nekonečně malá.

Ze žádné země kde se tento virus objevil nejsou hlášeny žádné případy přenosu viru z člověka na člověka.

Takže to podtrhněme: ptačí chřipka je stěží schopna vyvolat pandemii a opravdu si není třeba dělat starosti. Toto téma neopravňuje ani sekundu času, který mu za posledních pár týdnů věnovala MSM.

Chřipce nezabráníte žádnou injekcí
Abyste se nestali obětí viru „ptačí chřipky“ či nějakého jiného chřipkového viru, je tady pár věcí k zapamatování.
Imunizace očkováním není nic jiného než způsob, jímž farmaceutické společnosti vydělávají peníze. „Zdravotničtí experti“ každému každoročně nabízejí „protichřipkové injekce“ s vysvětlením, jak určují, co do této imunizace dávají, protože „předvídají“, že mezi listopadem a dubnem se bude nějaká verze jakéhosi mrtvého, leč dříve virulentního kmene chřipky poflakovat dům od domu kolem světa, ale hlavně po USA…

Mrzuté na tom je, že než se nějaký „virulentní kmen“, které zpravidla vznikají na jaře v Asii, dostane v zimě do USA či Evropy je už natolik zmutovaný, že je aktuální druh podávané imunizace naprosto nepoužitelný. Aby byli schopni bojovat proti aktuální verzi chřipky museli by vědci a lékařský personál nepřetržitě a bez ohledu na čas putovat rychlostí světla za novinkami z jedné země do druhé. Není možné určit každý virus, který se v sezóně objeví, natož proti němu dokonce úspěšně bojovat.

PROTI PTAČÍ CHŘIPCE NEEXISTUJE ŽÁDNÁ VAKCÍNA!!

Tento bod musí být zvlášť zdůrazněn: proti „ptačí chřipce“ aktuálně NENÍ PO RUCE ŽÁDNÁ očkovací látka!! Abychom pro H5N1získali specifické sérum, musel by vývoj začít u infekční lidské formy viru, která, možná s výjimkou v nějakých vojenských nebo farmaceutických biochemických laboratořích, prozatím neexistuje.

Podle Leonarda G. Horowitze, DMD, MA, MPH, SE, by se „lidská varianta H5N1 napřed musela zdlouhavě kultivovat na lidských buněčných kulturách, pak naočkovat opici a nakonec lidem, aby bylo zřejmé zda experimentální subjekty dostanou tutéž obávanou chřipku“.

Jen pak, a to ještě jen teoreticky, může být připravena vakcína, půjd-li ovšem vůbec nějakou vytvořit.

Pamatujme si: aby byla vakcína účinná, nutně musí být specifická. Pokud nebyl udělán potají, byl by objev cestování rychlostí světla jedinou možností jak získat vakcínu účinkující proti specifickému druhu chřipky a všem jeho mutacím, k nimž může dojít těsně předtím, než se formou „epidemie“ rozšíří v populaci.

Z injekce můžete onemocnět
Lidé, kteří si myslí, že z injekce proti chřipce nemohou onemocnět chřipkou, jelikož obsahuje jen „neživý virus“, mají pravdu, ovšem jen zčásti; mrtvá verze viru daný typ chřipky opravdu nemůže vyvolat. Jen nemnozí ovšem vědíí, že v inkubačním procesu k vytvoření posléze umrtvené virové kultury jsou používána syrová vejce, a že mnozí lidé jsou na syrová vejce alergičtí (spousta lidí je alergická dokonce i na vařená vejce a nevědí o tom, jen je po jídle trápí žaludek a „větry“). Vzhledem k této skutečnosti mohou produkty ze syrových vajec vstřikované do těla vyvolat prudká onemocnění.

Dále je zde rtuť, použitá ve formě thimerasolu v každé vakcíně jako antioxidant. Thimerasol, nic dobrého už obecně, obzvlášť škodí pro lidem citlivým na těžké kovy. Někoho může zabít už samotný thimerasol ve vakcíně, jestliže o své přecitlivělosti neví.

V konečném součtu je injekce proti chřipce výjimečně riskantní a měli bychom se jí vyhnout. Neexistuje vůbec žádná potřeba „protichřipkového očkování“.

Přirozená prevence
Jak se tedy vyhnout jakkoli mutované verzi chřipky? Jednoduše: přirozenou prevencí.
Říká se, že dobrou prevencí na všechno je vitamin C; ale to není tak úplně přesné; je to kyselina L. askorbová v C, která vypomáhá tělesné obraně. Kyselinu L. askorbovou můžete koupit ve formě prášku a pít zředěnou ve vodě s uhličitanem sodným (prášek do pečiva) kvůli rychlému vstřebání (recepturu i přísady objevíte v každém dobrém obchodě se zdravou výživou).

Po ruce jsou i další, velmi důležité a velmi jednoduché „posilovače imunity: koloidní stříbro, česnek, olej z dobromyslu a olivové („bobkové“) listy.

Všechny tyto přísady užívané podle známých receptur udrží dokonce i člověka s nabouranou imunitou dostatečně při síle, aby jeho organizmus odrazil nejen chřipku, ale i ostatní průvodní infekce. To vše dělá injekci proti chřipce absolutně zbytečnou.

Dodržujte hygienu. Vyhněte se davům a náhlým přechodům z velmi teplého do chladného prostředí (například několikrát dovnitř a ven ze zahřáté budovy. Chlad způsobí že se roztřesete, a zdroje energie určené k tělesné obraně se vyplýtvají na zahřívání. Při takto snížené ochraně mohou bacily rychleji vniknout a uhnízdit se v těle. 

Co když chřipku dostanete?
Odpověď je prostá.

Nebojujte s ní. Nechte zapracovat horečku; to je způsob, jímž tělo ničí viry. (Poznámka: nenechávejte horečku stoupnout nad 38,9°C a pozorně sledujte velmi mladé, postarší a chronicky nemocné pacienty s horečkou. Lepší než aspirin je Panadol, ale podávejte ho jen v tak malých dávkách, aby horečka měla šanci virus zničit.)

Vyhýbejte se kontaktům s lidmi, kteří by mohl být nosiči jiného viru, bakterie, plísně nebo cizopasníků, jenž by v kombinaci s chřipkovým virem mohly udeřit na váš oslabený imunitní systém.

Pijte hodně čisté vody (bez bublinek!), aby tělo v horečnatém stavu mělo dostatek tekutin.
A odpočívat, odpočívat, odpočívat. Nevynakládejte vůbec žádné úsilí. Tělo dělá to, k čemu je navrženo – nechte ho.

Definitivní shrnutí 
Ptačí chřipka a celý s ní související humbuk ve sdělovacích prostředcích je jen bombastická reklama. Nenechte s vtáhnout do svinstva obchodů se strachem. 
Tento virus je velmi málo infekční a nakažení vykazuje nízkou úmrtnost, čili opravdu nepředstavuje žádné pandemické riziko – samozřejmě pokud nebude vypuštěn záměrně. 
A i poté je možné se mu vyhnout a ubránit. 

Neplujte s proudem a budete v pohodě.

článek vyšel ve WM magazinu,
původní zdroj

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

Související články:
Kupředu do minulosti - Jiří Kuchař: přírodní a syntetická antibiotika (30.03.2019)
Ako prestať fajčiť (13.01.2012)
Kombucha, "pěstování", obsahové látky, účinky (02.04.2011)
Koloidní stříbro a argyrie (27.01.2011)
Jak je to se zákazem prodeje bylin v EU? (18.01.2011)
Ještě pár údajů k "prasečí" chřipce (11.12.2009)
Prasečí chřipka - "historie" nemoci a možností jejího léčení (02.12.2009)
Očkování a zdraví (30.11.2009)
Prasečí chřipka (26.11.2009)
Léčení emocí (10.04.2009)
M. Norbekov: Na co je nám držení těla a úsměv? (20.09.2008)
Timothy B. McCall, M.D.: Když si lékaři odporují (19.09.2008)
Vysokofrekvenční elektromagnetická pole – reálná hrozba pro lidské zdraví? (29.04.2008)
1. říjen - Světový den vegetariánů (01.10.2007)
Slunce je nebezpečné! (18.07.2007)
Aktualizace textu Vegetariánská výživa v kostce (22.05.2007)
Ryby pro zdraví? (15.05.2007)
Jak na zdravou výživu u vegetariánů? (09.05.2007)
Vánočním cukrovím proti nervozitě (18.12.2006)
Další babský recept (17.12.2006)
Ruský recept na nachlazení (08.12.2006)
Babský recept na bolest v krku (17.11.2006)
Mimoběžné roviny (12.11.2006)
Rakytník řešetlákový Hippophaë rhamnoides L. (10.10.2006)
Thiomersal (thimerosal) v očkovacích látkách (31.08.2006)
Kurzy praktického poznávání léčivých rostlin - nový termín (06.06.2006)
Sojový podvod ? (03.06.2006)
Přihláška na kurz praktického poznávání léčivých rostlin (25.04.2006)
Sladký vrah - Aspartam (19.04.2006)
Afrodisiaka II. (08.04.2006)
Afrodisiaka I. (05.04.2006)
Aromaterapie (26.03.2006)
Extáze vytahuje na světlo skryté deprese (24.03.2006)
Omega-3 kyseliny ovlivňují naší náladu a impulsivnost (18.03.2006)
Homeopatická léčba ptačí chřipky (10.03.2006)
Kurzy praktického poznávání léčivých rostlin (09.03.2006)
Rozhovor s Ivanem Kostovem (29.01.2006)
Vegetariánská výživa v kostce (13.01.2006)
Co je to schizofrenie? (16.12.2005)
Antiperspiranty (09.09.2005)
"Nadupaná" vakcína (08.09.2005)
Zlatá rýže (01.08.2005)
Kotvičník zemní a možnosti jeho pěstování (06.07.2005)
Karcinogeny ve stravě (05.07.2005)
Kdy vlastně vzniká nový člověk? (02.07.2005)
Šišák bajkalský (13.06.2005)
Marihuana a osteoporóza (10.06.2005)
Objeven gen pro návyk k heroinu (09.06.2005)
Psychedelika jako lék? (4.) (07.06.2005)
Psychedelika jako lék? (3.) (05.06.2005)
Psychedelika jako lék? (2.) (04.06.2005)
Psychedelika jako lék? (1.) (02.06.2005)
Ájurvéda: nejstarší medicína na světě (28.05.2005)
Znáte knolau? (03.04.2005)
Rostlinné adaptogeny (10.03.2005)
Která "Éčka" ano a která ne? (02.03.2005)
Skryté nebezpečí drog (27.02.2005)
Šankhaprakšálana (23.02.2005)
Léčba závislosti pomocí ibogainu? (19.02.2005)
Tabulka "Éček" (18.02.2005)
Sedm kroků k očistě našeho těla (13.02.2005)
Arálie madžuská (Aralia mandshurica RUP. et MAXIM.) (09.02.2005)
Žen-šen (27.01.2005)
Marihuana - zvracení po 30 jointech denně?! (19.10.2004)
Šalvěj a kotvičník (18.10.2004)
Urinoterapie (05.10.2004)
Neracionální ignorace „iracionálních“ systémů. (10.09.2004)
Nad šálkem kávy (24.03.2004)
Zdravá výživa v barvách (20.03.2004)
Příznivý vliv horečky (01.03.2004)
Syndrom X (26.02.2004)
Začíná postní doba (23.02.2004)
Melaleuca alternifolia - Tea Tree Oil (20.02.2004)
Aloe arborescens (12.02.2004)
Je vakcinace proti přírodě a proti Bohu? (09.02.2004)
Homocystein (14.01.2004)
Syrská routa (28.12.2003)
Rozchodnice růžová (27.12.2003)
Eleuterokok ostnitý (14.12.2003)
Klanopraška čínská (14.12.2003)
Kotvičník zemní (27.11.2003)
[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 5 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...


26. 10. 2020:

Zdeněk Troška: "...budou dělat haury do chvíle, než jim zemře (na covid pozn.red.) někdo blízký, někdo, koho měli rádi. Mám pocit, že snad nesledují televizi a nevidí záběry ze všech států světa, kde je to stejné, ne-li horší. Musím chránit sebe a své blízké, to je přece moje povinnost a nějaké frajerské pózy nejsou namístě. Stejně mi vadí to věčné fňukání, že nebudou mít na nájem, na jídlo, na toto a tamto, že jsou finančně úplně na dně – ale hned jak se v červenci rozvolnilo, na 105 tisíc Čechů vyrazilo do Chorvatska k moři. A na to peníze najednou měli?..."

Celý článek...


25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!