Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 29. 03. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G. Lichtenberg:
Nejlépe poznáme člověka podle vtipu, nad kterým se pohoršil.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2675x)
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2333x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2298x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2275x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Witchcraft

* Goddess moonlodge


Pozvánka - Witchcraft - 27. 11. 2009 (3463 přečtení)

Barbora Nádvorníková Vás zve na dva semináře pro ženy. 11. 12. 2009  je to večerní workshop pro ženy s Katinkou Soetens (UK) a 12.12.2009 seminář Cailleach – moc Stařeny.


Goddess moonlodge
 
11. 12. 2009 Praha, Dům Maitrea
večerní workshop pro ženy s Katinkou Soetens (UK)
Goddess moonlodge 1Moonlodge Bohyně je posvátný kruh sdílení pro všechny post-menarchální ženy (tedy po začátku menstruačního krvácení bez ohledu na to, jestli stále krvácíte anebo jestli si "držíte svou pokrevní moudrost" = ženy po menopause), bez ohledu na jejich věk. Je to termín pocházející z tradic původních obyvatel Ameriky.

Moonlodge je ve své podstatě součástí ženské spirituality na cestě za spojením s božským ženstvím, s Bohyní. Setkání obvykle probíhají na posvátných místech, kde ženy sdílejí a prožívají své, ale i celospolečenské příběhy a napojují se na moudrost svých děloh. Díky této starodávné ceremonii cestujeme do minulosti a můžeme uctít svoji první menstruaci a naše vnitřní panenství.
Po znovunabytí naší vzácné krásy a posvátnosti naší sexuality budeme pracovat s léčením našich osobních a kolektivních problémů a ran, které mohou pramenit ze špatného zacházení ze strany našich blízkých nebo i různých zdravotních problémů. Propojíme se mezi sebou a spojíme naše linie, abychom mohly uctít každou ženu pro to co je: jedinečné ztvárnění Bohyně.

Goddess moonlodge 2
Katinka Soetens pochází z Holandska, nyní žije v Cornwallu v Anglii. Je matkou 3 dětí, kněžka Avalonu, kněžka Bohyně, dula a lektorka v oblasti domácích porodů, břišní tanečnice, tantrická léčitelka a vedoucí workshopu Goddess movement-meditation.

“Již mnoho let se považuji za pohanku vyznávající rituály bohyně. Od roku 2001, kdy jsem byla zasvěcena jako Kněžka Bohyně, vedu workshopy Bohyně různé ceremonie, spojující ženy a muže v oblasti ženské posvátnosti, sexualitě, mystériích krve, a smysluplných rituálech zasvěcení. Jsem součástí ceremoniální skupiny pro Goddess Conference v Glastonbury a sloužím v Chrámu bohyně, kde pomáhám při léčitelských obřadech. Pracuji s posvátnou sexualitou a léčím zranění související s touto oblastí jak ženám, tak i mužům. Pořádám ženské kruhy na posvátných místech, pracuji s tématem alternativního porodnictví, zasvěcujícími ceremoniemi a mnoha dalšími  tématy.“

Překlad z AJ do ČJ zajištěn. Vstupné: 450 Kč.
Přihlášky: barbora@eastwick.cz, tel: 604 700 109
 
        Pořádáno ve spolupráci Eastwick www.eastwick.cz a Lilia www.mistsofavalon.cz

Volně navazuje:
12.12.2009 Cailleach – moc Stařeny – Dům MAITREA 1.200kč
V našem rituálu utkáme společně niť pojící nás k ženským předkyním až na nejvzdálenější konec jejich řady. Pro někoho zde stojí Bohyně, pro někoho Matka Země, pro někoho velmi stará a vrásčitá Žena...Cailleach jako patronka zimního období odhaluje kosti dávné ženské spirituality spojené se zemí, je temnou ženou, která nám přináší dary moudrosti a vhledu.
Vede Barbora Nádvorníková.
Při přihlášení na oba semináře je celková cena 1500kč, lze ale absolvovat každý samostatně.

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!