Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 05. 12. 2022     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Aldous Huxley:
Skutečně efektivní totalitní stát může existovat, bude-li všemocná vláda složená z politických bosů a armády jejich manažerů budou ovládat populaci otroků, kteří nemusí být za mřížemi, protože své otroctví milují.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2173x)
Věřte ve svůj záměr
(04. 04. 2020, 1502x)
Toto je pouze začátek
(12. 05. 2020, 1494x)
Nový svět
(21. 04. 2020, 1448x)
Ocitáte se v bouři dění
(21. 06. 2020, 1395x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Indie a mimozemšťané?


Převzato (www.zahady.cz) - Tajemno - 28. 01. 2005 (13014 přečtení)

V diskusích na Záhadách.Cz a na SpaceInfo.Cz se objevil zajímavý příspěvek o dění v Indii

Indie by mohla být první velmocí, která oficiálně oznámí své mimozemské kontakty

Experti na UFO a mimozemský život vědí, že všech pět atomových velmocí už poměrně dlouho udržuje kontakt s bytostmi od jiných hvězd. Poslední dobou se Indií šířily vzrušující novinky o UFO kontaktech a utajovaných bázích nedaleko čínských základen v Himálaji. Například místní obyvatelé Ladaku poukazují na již všední pozorování velkých trojúhelníkových kosmických lodí startujících ze země, zatímco toto území jistí indické bezpečnostní síly.

Možnost, že Indie byla kontaktována připustili i vojenští funkcionáři a politici. Indii byly odhaleny kosmické zákony. Současná debata je na téma, zda Indové tyto skutečnosti mají, jako ostatní země, držet v tajnosti nebo je správné v rámci tradiční otevřenosti společnosti vstoupit a říct lidem pravdu. Největší starostí vlády dnes je, že na rozdíl od ostatních zemí zde bude velmi obtížné držet takovou věc v tajnosti. Kdyby totiž tato informace napřed unikla prostřednictvím neoficiálních kanálů a teprve pak ji museli přiznat ke zdi přitlačené autority, mohlo by to mít dva neblahé důsledky. Především to skutečně může vyvolat paniku, a to jak v zemi, tak i ve světě. A pak, podle tradiční praxe v indické politice, kdyby vyšlo najevo, že vládnoucí strana veřejnosti zatajila podobnou informaci, byla by okamžitě zbavena vlády.

Světoví vůdci jeví v současné době pozoruhodný zájem o návštěvu Indie. Ruským prezidentem Putinem počínaje a důležitými americkými senátory konče, všichni Indii buď navštívili, nebo to mají v plánu. Debata o rozsáhlé spolupráci s Indií probíhá i v Evropské Unii. Veškeré sankce vůči indických nukleárním programům a indické Space Research Organization budou vbrzku zrušeny. Indie spolupracuje s Evropany a Američany při vesmírném výzkumu a na výzkumných technologických programech. Stala se součástí Světové obchodní organizace a získala mnohé zahraniční kontakty při IT. V důsledku přímých mezinárodních investic ze západních zemí, Japonska, Koreje apod., je indická rezerva, Forex, na předtím nikdy nepředstavitelné úrovni. Je zajímavé, že věčný soupeř Indie, Čína, v posledních několika letech změnila pozici v zájmu přátelství a obchodování. Idie spěje k bodu, kdy bude přijata za stálého člena Rady bezpečnosti OSN. Její začlenění podporuje všech pět členů Rady bezpečnosti: Čína, Amerika, Rusko, Francie a Británie.

Když sečteme a analyzujeme všechny tyto faktory zdá se, jakoby svět po Indii chtěl aby se řídila skrytým protokolem; výměnou má být uznána za další velmoc.

(kráceno)

Zdroj: http://www.indiadaily.com/editorial/01-06a-05.asp

Jsou v Himálaji testovány antigravitační liftery?

Dighi v Pune, městem s nejbystřejšími indickými vědci a inženýry v oblasti obranného výzkumu, se v poslední době šeptem šíří podivné zprávy. Podle některýcdh zdrojů drží vědci z Pune v tajnosti něco, o čem, jak říkají, nemohou hovořit až do roku 2012. Co se má stát v roce 2012? Na jakékoli otázky v tomto směru znají jen jedinou odpověď: "Nic nevím!" Když ale začnete pozorně naslouchat šeptandě, zjistíte, že Indie testuje něco, o čem nikdo nechce mluvit. Jde o průlom v konvenční fyzice a tradičním strojním a leteckém inženýrství. Otázkou která zbývá je, proč by se o tom mělo mlčet právě do roku 2012? Odkud pochází tato patrně antigravitační technologie? Na indické straně Himálaje jsou už nějaký čas hlášeny podivné aktivity. Někteří říkají, že jde o technologii pocházející z výzkumu na finské Tampere University of Technology, jehož se tam účastnil jeden z indických vědců. Jiní míní, že to ve skutečnosti má jen záměrně odvést pozornost - věc prý pochází z tuzemského výzkumu, který začal v sedmdesátých letech poté, když Indie v Pokhran vyzkoušela první nukleární pumu. Paní Indira Gándhí se za předvolebního shonu v pozdních sedmdesátých letech v jednom rozhovoru s novináři zmínila, že Indie musí prozkoumat zapomenuté technologie, tvořící součást hinduistické mytologie, jako Ramayana a Mahábhárata. Když se snažili dozvědět více dodala, že bychom pak měli být schopni létat bez námahy, jako za pradávných dnů.

Cesty do kosmu by se staly rutinou, protože celá nákladná a nebezpečná raketová technologie slouží jen k zápasu se zemskou gravitací. Zařízení čerpající kapaliny proti gravitaci využívající běžné gravitace k jejich spuštění zpět k zemi turbínami by mohla způsobit převrat ve výrobě elektrické energie.

Indie nejspíš tento objev oznámí jako součástí mirové inovační série. Ale je samozřejmé, že jeho vojenské upotřebení může udělat běžné řízené střely a letectvo přes noc zbytečné.

Možnost snadno zdvihat těžké náklady za nízkých výdajů dočasným zrušením jejich hmotnosti může změnit náš svět. A jestliže se v útržcích informací skrývá pravdivé jádro, může Indie jednou provždy změnit svět. Ale proč zrovna v magickém roce 2012? A proč se o tom do té doby musí mlčet?

Zdroj: http://www.raidersnewsupdate.com/lead-story8.htm český překlad obou článků přineslo poslední číslo WM magazínu (37/2005)

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,20 / Počet hlasů: 20] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 11 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!