Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 19. 02. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatĂ˝ roh  Náhodný citátkulatĂ˝ roh
polský básník Julian Tuwim:
"Mysleme na chudé", řekl lodžský fabrikant: "To nic nestojí."

kulatĂ˝ roh  Hlavní menukulatĂ˝ roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatĂ˝ roh  Přehled rubrikkulatĂ˝ roh

kulatĂ˝ roh  NejčtenějšíkulatĂ˝ roh
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2603x)
Cesta dále
(27. 02. 2017, 2407x)
Mayský sněm
(12. 03. 2017, 2363x)
Mayská poselství
(12. 03. 2017, 2302x)

kulatĂ˝ roh  Počasí, Slunce, LunakulatĂ˝ roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatĂ˝ roh  O Jitřní zemikulatĂ˝ roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Každý má svého Anděla strážného


Reklama - Duchovno - 27. 09. 2011 (3288 přečtení)

V říjnu budete mít možnost se setkat s Andělským učením světoznámé Doreen Virtue prostřednictvím jejího syna Charlese Virtue, který přijede do Bratislavy. Zážitek setkání s Anděly prostřednictvím  Charlese je jedinečný a nepřenosný. Zažijte i Vy tyto blahodárné a požehnané okamžiky.


V poslední době u řady lidí vzrůstá potřeba rozvoje duchovního života. Jednou z možných cest je práce s Anděly. Všude se o Andělech hodně hovoří a píše, mluví se o jejich poselství, o tom, jak s námi komunikují a jak dokážou lidem až zázračně měnit život. Vzhledem k tomu, jak zasvěceně o Andělech mnozí hovoří, může to někdy vypadat, že je tato práce vyhrazena vyvoleným. Opak je pravdou. S Anděly může pracovat naprosto každý. To je zásadní myšlenka, kterou zdůrazňuje Charles Virtue a stala se pro něj životním posláním – učí studenty po celém světě přijímat poselství od andělů a otevírat jim tak dveře k novým možnostem a doslova k novým životům.

Kolik je na světě lidí, tolik existuje cest k Andělům. Možná se už nějaký čas o Anděly zajímáte, možná máte nějaké knihy nebo karty od Doreen Virtue, Andělský svět a práce s Anděly Vás láká, ale stále si nejste jistí, jestli zrovna VY máte ten dar. Je možné, že jste už zažili zázrak setkání s některým z Andělů nebo jste od nich přijali zprávu. Také se vám mohlo stát, že se na vás obrátil někdo z blízkých o radu a o pomoc, když se dozvěděl, že se o Anděly zajímáte. Velmi pravděpodobně se téměř každý z Vás ocitl v situaci, kdy byl v nebezpečí nebo se cítil ohrožen a vzpomněl si na staré a důvěrně známé „ Andělíčku, můj strážníčku…“ Seminář Andělský certifikovaný program® je místo, kde se můžete dozvědět jméno svého Anděla strážného i řadu překvapujících informací o Andělech i o sobě.

Andělský certifikovaný program® (ACP)
s Charlesem VIRTUE & Tinou DALY na Slovensku 14.
16. října 2011 je příležitost:

  • Setkat se s energií Andělské říše a pracovat s ní, mít s Anděly hlubší, intimnější napojení, učit se na hlubší úrovni a také jak je vidět, slyšet, cítit a poznat jejich zprávy a vedení v každodenním životě.
  • Naučit se žádat, přijímat a rozpoznat Andělská znamení.
  • Uvolnit své obavy, pochybnosti, vzory a energetické bloky a to až do buněčné úrovně.
  • Otevřít své třetí oko a díky němu prohloubit svůj duchovní zrak a posílit své intuitivní schopnosti.
  • Uvolnit vazby, které nám už neslouží - k ostatním lidem, místům, situacím a minulým životům.
  • Získat důvěru v sebe sama a vydat se vstříc k naplnění svých snů a tužeb.
  • Dostat se více do souladu se svým životním cílem a posláním.
  • Stát se součástí duchovního společenství, které je rozšířené po celém světě a poskytuje podporu v osobním růstu a rozvoji.

 

Místo konání:   Falkensteiner Hotel Bratislava, Slovensko
Cena:                    12.121 CZK / 499 EUR

Pro čtenáře těchto stránek po uvedení hesla „JITŘNÍ ZEMĚ“ sleva 13%, tj. 1.576 CZK / 65 EUR

Více informací:                http://www.kodava.cz


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatĂ˝ roh  Přihlášený čtenářkulatĂ˝ roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatĂ˝ roh  AktualitykulatĂ˝ roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium ?patří bolivijskému lidu?? západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být?"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku? oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů ? konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!