Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 26. 09. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
George Orwell:
Každá revoluce končí tím, že se nová prasata dostanou ke korytům.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2780x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2730x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2729x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2647x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2388x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Každý má svého Anděla strážného


Reklama - Duchovno - 27. 09. 2011 (3334 přečtení)

V říjnu budete mít možnost se setkat s Andělským učením světoznámé Doreen Virtue prostřednictvím jejího syna Charlese Virtue, který přijede do Bratislavy. Zážitek setkání s Anděly prostřednictvím  Charlese je jedinečný a nepřenosný. Zažijte i Vy tyto blahodárné a požehnané okamžiky.


V poslední době u řady lidí vzrůstá potřeba rozvoje duchovního života. Jednou z možných cest je práce s Anděly. Všude se o Andělech hodně hovoří a píše, mluví se o jejich poselství, o tom, jak s námi komunikují a jak dokážou lidem až zázračně měnit život. Vzhledem k tomu, jak zasvěceně o Andělech mnozí hovoří, může to někdy vypadat, že je tato práce vyhrazena vyvoleným. Opak je pravdou. S Anděly může pracovat naprosto každý. To je zásadní myšlenka, kterou zdůrazňuje Charles Virtue a stala se pro něj životním posláním – učí studenty po celém světě přijímat poselství od andělů a otevírat jim tak dveře k novým možnostem a doslova k novým životům.

Kolik je na světě lidí, tolik existuje cest k Andělům. Možná se už nějaký čas o Anděly zajímáte, možná máte nějaké knihy nebo karty od Doreen Virtue, Andělský svět a práce s Anděly Vás láká, ale stále si nejste jistí, jestli zrovna VY máte ten dar. Je možné, že jste už zažili zázrak setkání s některým z Andělů nebo jste od nich přijali zprávu. Také se vám mohlo stát, že se na vás obrátil někdo z blízkých o radu a o pomoc, když se dozvěděl, že se o Anděly zajímáte. Velmi pravděpodobně se téměř každý z Vás ocitl v situaci, kdy byl v nebezpečí nebo se cítil ohrožen a vzpomněl si na staré a důvěrně známé „ Andělíčku, můj strážníčku…“ Seminář Andělský certifikovaný program® je místo, kde se můžete dozvědět jméno svého Anděla strážného i řadu překvapujících informací o Andělech i o sobě.

Andělský certifikovaný program® (ACP)
s Charlesem VIRTUE & Tinou DALY na Slovensku 14.
16. října 2011 je příležitost:

 • Setkat se s energií Andělské říše a pracovat s ní, mít s Anděly hlubší, intimnější napojení, učit se na hlubší úrovni a také jak je vidět, slyšet, cítit a poznat jejich zprávy a vedení v každodenním životě.
 • Naučit se žádat, přijímat a rozpoznat Andělská znamení.
 • Uvolnit své obavy, pochybnosti, vzory a energetické bloky a to až do buněčné úrovně.
 • Otevřít své třetí oko a díky němu prohloubit svůj duchovní zrak a posílit své intuitivní schopnosti.
 • Uvolnit vazby, které nám už neslouží - k ostatním lidem, místům, situacím a minulým životům.
 • Získat důvěru v sebe sama a vydat se vstříc k naplnění svých snů a tužeb.
 • Dostat se více do souladu se svým životním cílem a posláním.
 • Stát se součástí duchovního společenství, které je rozšířené po celém světě a poskytuje podporu v osobním růstu a rozvoji.

 

Místo konání:   Falkensteiner Hotel Bratislava, Slovensko
Cena:                    12.121 CZK / 499 EUR

Pro čtenáře těchto stránek po uvedení hesla „JITŘNÍ ZEMĚ“ sleva 13%, tj. 1.576 CZK / 65 EUR

Více informací:                http://www.kodava.cz


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

 • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
 • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
 • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...


10. 09. 2020:

Jaroslav Štefec: "Zajímalo by ale určitě nejen mě, jakou svobodu měl pan senátor (Vystrčil) na mysli. Svou svobodu kašlat na doporučení prezidenta, premiéra a ministra zahraničí a na ekonomické zájmy ČR? Svobodu vyhazovat peníze českých občanů za nesmyslné cesty, které nás navíc naprosto jistě o další peníze ještě připraví? Svobodu Tchaj-Wanu? Svobodu Číny? Nebo svobodu lidí v ČR? Netuším, a opět jsem si naprosto jist, že by to nedokázal vysvětlit ani on sám..."

Celý článek...


10. 09. 2020:

Pavel Černocký: „Proč popularita ANO a Babiše stále neklesá? Prosté... když "obyčejný" člověk poslouchá, co Babiš říká a dělá, a porovnává to s nenávistnými výlevy exotů jako Fiala, Vystrčil, Bartoš a nebo Rakušan, tak si říká: "No, on ten Babiš asi není nic moc, ale ono by mohlo být daleko hůř...", kdyby se dostali k lizu ti "liberální pseudodemokraté" ... "

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!