Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 09. 12. 2022     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
George Orwell:
Každá revoluce končí tím, že se nová prasata dostanou ke korytům.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2176x)
Věřte ve svůj záměr
(04. 04. 2020, 1506x)
Toto je pouze začátek
(12. 05. 2020, 1496x)
Nový svět
(21. 04. 2020, 1450x)
Ocitáte se v bouři dění
(21. 06. 2020, 1396x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Když se tak rozhlížím… (1.)


Wiesner Ivo - Tajemno - 26. 03. 2005 (10990 přečtení)

Další zajímavé povídání o mimozemšťanech. První část je zaměřená na podivné pozadí vlád Země.

Bizarní historie nemůže být srozumitelná
bez stejně bizarní analýzy.
Pravda nebyla zrozena žádným pozemským náboženstvím,
nepochází z mysli nějakého  mudrce,
není darem starodávných bohů
či žebráckým grošem od civilizací považujících se za bohurovné,
ba ani podivuhodná povaha lidského ducha s ní nesouvisí.
Abychom pochopili Pravdu o Bohu a světě ve kterém žijeme,
musíme si uvědomit nejprve to,
že jsme nesmrtelnými mnohadimenzními bytostmi
stvořenými Bohem k jeho obrazu.
To je také důvod, proč  musíme  jako polydimenzní bytosti přemýšlet,
činit rozhodnutí a jednat.
Toto je naše dědictví a úděl,  jehož se nemůžeme zbýt,
aniž bychom se dopustili zrady na svém Božském Otci.


Je téměř veřejným tajemstvím, že na Zemi působí v hluboké konspiraci několik velmi tajných společností, intimně vrůstajících do státních organizací některých supervelmocí a usazeni v klíčových postaveních usilují o převzetí absolutní moci, k čemuž využívají nejen po staletí shromážďované bohatství a zejména hustou konspirativní síť obsahující a propojující mocenské struktury jednotlivých států. Občané a voliči těchto struktur států nemají sebemenší tušení o skutečném rozsahu reality moci, pouze občas se setkávají s projevy její arogance a bezohlednosti. Většina lidí v blahém nevědomí den co den v poklidu usíná i vstává, lopotí se aby zabezpečila své rodiny, miluje i nenávidí, především ale podléhá vlivu ideologií, uměle rozněcovaných nepřátelství jedněch skupin vůči jiným, je deptána strachem ze ztráty zaměstnání, příchodu bídy a nemocí. Kolik lidí si skutečně naplno uvědomuje, že jsou ve skutečnosti bezmocnými diváky a otroky dokonale propracované technologie vytvářející tento svět virtuální reality? Nebo o faktu existence umělé virtuality ještě nic netušíte?

Kolik čtenářů má alespoň povrchní informace o tom, co je to Greada Treaty a o čem tato podivná tajná smlouva USA pojednává? Je přinejmenším podivné, proč tuto smlouvu americká vláda tak dlouho a tak úsilovně tajila a po prozrazení její existence ji ani nepotvrdila, ale ani nedementovala?

Na popud vojenskoprůmyslového komplexu vláda USA, v květnu 1954 prezident a vláda Spojených států oficiálně uzavřela tajnou smlouvu s mimozemskou rasou Deros na Holloman Air Force Base. Jak se později ukázalo, byli Deros pouze nastrčenými figurkami či spíše loutkami, řízenými pravděpodobně mimozemskou federací Markabianů, kteří vystupují někdy jako rasa Summi-Er, jindy jako skupina K-2 (Kondroskani) či Gizeh Intelligence, ve skutečnosti jsou dominantní silou Orion Empire, což je mimozemská mocnost stará více než 200.000 let, která se již nejméně 25.000 let snaží připojit Zemi jako osmou planu do své federace zotročených planet.

V rámci smlouvy, která byla nazvánaGreada Treaty“, získaly USA mnoho velmi sofistikovaných mimozemských vojensky využitelných technologií, týkajících se antigravitačních generátorů, optoelektroniky, mikroelektroniky, nanotechnologie, biomikročipů, komputerů, otevírání časoprostorových tunelů, metalurgie a technologií umožňujících ovládnutí a kontrolu činnosti lidského mozku (Mind Manipulations Technology). Na oplátku bylo Deros ( a tím nepřímo i Markabianům) dovoleno provádět "kontrolované" množství testů implantační technologie na lidech a na dobytku, odebírat jim krev i různé orgány, provádět rozsáhlé antropologické a genetické výzkumy. USA se v rámci této smlouvy údajně zavázala potlačit veškeré informace o přítomnosti a činnosti mimozemšťanů na Zemi a v jejím okolí. Za smlouvou stála skupina ULTRA z CIA a Pentagonu, ale především Ilumináti.

Deros jsou zbytkem staré vymírající mimozemské rasy, která v důsledku neuvážených genetických experimentů fyzicky zdegenerovala a ztratila schopnost generativního množení. Deros, někdy zvaní také Xhumzové, představují vymírající zbytek kdysi mocné civilizace Rigelianů, kteří během občanské války vyvolané Markabiany a v pozdějších bojích s invazními jednotkami Orion Empire utrpěli velké ztráty, zbytek byl podmaněn, zotročen a geneticky alternován. Původně byli jednou z bílých lyranských ras, ale neuvážené genetické experimenty, jaderné zamoření jejich rodných planet a zničené životní prostředí způsobily tak hlubokou duchovní a hmotnou degeneraci, že prakticky přestali být lidmi. Deros jsou v současné době natolik zdegenerovanou mimozemskou rasou, že dnes nemohou přežít bez úzké spolupráce s Markabiany, kteří je potřebují v roli nastrčených diplomatů a proto jim umožňují doslova biologicky parazitovat na cizích a především humanoidních rasách.

Možná, že jste se setkali s informacemi o podivných konspirativních akcích některých vlád a jejich supertajných složek. Tyto informace jsou málo informovanými občany často zlehčovány či zesměšňovány jako projevy „hysterie spiknutí“, s odvoláním na „zdravý rozum“. Jenže fakta taková spiknutí potvrzují a nejen to, často odkrývají nečekanou hloubku intrik a prorůstání takových spiknutí v ohromujícím rozsahu, kdy se i otrlému systémovému analytikovi zdá, že to je nemožné a neuvěřitelné, jako tomu bylo v případě zmizení více než deseti tisíce bezdomovců v rámci Projektu Montauk, násilném čipování lidí, výrobě lidských klonů pro nahrazování vládám nepohodlných lidí, existence tajných základen NSA na Měsíci několik let před Apollo 11, intenzivní vytěžování technologií z havarovaných mimozemských letounů, zatajení akce nazvané „Operation Hermes“, týkající se objevu prastarého podzemního komplexu komplexu knihoven a technologických skladišť (Hall of Records) na rovině Gíza u egyptské Káhiry. Ostatně může vůbec někdo exaktně definovat co ještě je a co již není „zdravý rozum“? Uvedu několik příkladů nemajících daleko k literatuře sci-fi, pokud ovšem hranice její fantazie již nepřekonávají:

Weekly World News (Washington) otiskl 7. června 1994 zvláštní zprávu svého dopisovatela Nicka Manna „12 senátorů USA jsou původem mimozemštané“! Zkrácené znění říká následující:

„Svět byl omráčen odhalením, že v roce 1992 bylo do senátu zvoleno pět amerických senátorů mimozemského původu. Další bomba dopadla, když se tito senátoři potkali s prezidentem Billem Clintonem v Bílém domě jen několik dnů předtím, než prezident jmenoval dalších sedm senátorů pocházejících ze vzdálených planet! Na základě tohoto obvinění senátoři Phil Gramm, Dennisy DeConcini, John D. Rockefeller IV, Bennett Johnston, Howell Heflin, Christopher Dodd, a William S. Cohen připustili, že nastal čas k odhalení naší skutečné identity. Senátoři John Glenn, Orrin Hatch, Nancy Kassebaumová, Sam Nunn a Alan Simpson zrušili utajení svého mimozemského původu před dvěma lety a nyní shledáváme, že přinejmenším sedm dalších senátorů nepochází ze Země. Nathaniel Dean, který identifikoval první skupinu senátorů mimozemského původu na tiskové konferenci v listopadu 1992. Tento reportér na tomto tiskovém setkání prohlásil:

"Důsledky této situace leží mimo veškeré pochopení. Jedinou dobrou stránkou je to, že nyní víme o tom, že osud nejmocnějšího národa na Zemi je ovlivňovaný a řízený entitami, které dokonce nejsou ani lidmi. Netvrdím, že je to špatné, protože to muže být dokonce velmi dobré. Jestliže je Vesmír obydlen dalšími bytostmi a civilizacemi, potřebujeme o nich vědět vše a cítíme potřebu zapojení. Jestliže to nepřinese nic víc, mohou alespoň tito zákonodárci mimozemského původu mohou sloužit jako naše spojení se světy, který jsou pokročilejší než náš."

Deanova zpráva omráčila politické analytiky a hrozila vyvoláním veřejné paniky, která by se mohla rychle stát nezvládnutelnou. Mluvčí Bílého domu mluvčí se snažil tuto zprávu dementovat, ale soukromé zdroje potvrdily, že prezidentova schůzka s mimozemšťany konala 24. dubna ve 4:36 ráno, když tajná služba doprovodila tyto bytosti do Bílého domu. Bylo naznačeno, že prezident se k tomuto problému vyjádří na některé tiskové konferencí, ačkoli nebyla poskytnuta bližší informace kdy to bude.

Zatímco analytici se snažili odhadnout reakci veřejnosti, senátoři hledali způsob jak minimalizovat negativní dopad a dát správný význam odhalení přítomnosti těchto bytostí.Když byl senátor Phil Gramm z Texasu kontaktován ve své kanceláři ve Washingtonu, řekl, že souhlasí úplným a okamžitým odkrytím Řekl: "To vše je pravda. My jsme vesmírní cizinci. A já jsem ohromen, že vám tak dlouho trvalo než jste to zjistili. Když se dovídáme, že další mimozemšťané byli odhaleni v roce 1992, věděli jsme, že to bylo jen otázkou času, než odkryjete ostatní."

Kupodivu, tito mimozemští cizinci odmítají prozradit planetu či hvězdný systém ze kterého pocházejí. Můžete tomu věřit a nemusíte, ale zmíněný časopis je považován všeobecně za spolehlivý zdroj informací.

(Pokračování)

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,60 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 4 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!