Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 05. 12. 2022     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Alvin Toffler:
Jedna z definic zdravého rozumu říká, že je to schopnost rozlišit, co je reálné a co ne. Brzy budeme potřebovat novou definici.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2173x)
Věřte ve svůj záměr
(04. 04. 2020, 1502x)
Toto je pouze začátek
(12. 05. 2020, 1494x)
Nový svět
(21. 04. 2020, 1448x)
Ocitáte se v bouři dění
(21. 06. 2020, 1395x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Když se tak rozhlížím… (2.)


Wiesner Ivo - Tajemno - 29. 03. 2005 (8583 přečtení)

Mimozemšťané a klonování člověka? Toto pokračování článku se na toto téma zaměřuje podrobněji.

V přednášce na konferenci Meta Tech Org., hovořil B. Robertson na téma: Tajné pozemské aktivity některých mimozemských skupin, především Markabianů, směřujících k převzetí úplné kontroly nad Zemí. Mimo jiné hovořil o tom, že v posledním padesáti letech se tajně přistěhovalo na Zem nejméně 200.000 Markabianů, vyškolených do funkcí mladých úředníků státní správy, agentů tajných služeb, důstojníků ozbrojených složek a policie, podnikatelů a finančníků. Celá akce byla vysoce utajena nejen před Kongresem a Senátem USA, ale i před celým světem a také před Galaktickou ústřední vládou (Great Galactic Council). Poslání tohoto mimozemského kontigentu Markabianů zřejmě může být jedině vytvoření "páté kolony", předurčené k postupnému ovládnutí planety Země s cílem připojení Země jako osmé planety k markabianské federaci. Nemám nezvratně potvrzenou autenticitu této informace, ale dostupné indície hovoří jednoznačně ve prospěch její věrohodnosti. Význam této informace spočívá především v tom, že naznačuje původ, způsob infiltrace a poslání těchto "černých pasažérů" planety Země. Je nutno připustit, že tito Markrabiané svoji pravou identitu velmi důkladně a zdá se i úspěšně skrývají a dovedně k tomu využívají moderní technologie desinformace a manipulace s informacemi. Někdy se vydávají za Siriany, jindy za příslušníky Orion Empire, pak za Deros, ale Galaktická ústřední vláda je nazývá jediným jménem "Markabiané", přičemž dodnes spolehlivě nevíme téměř nic o jejich původu a záměrech. Jisté je to, že patří k jedné z nejmocnějších militantních skupin Sirianů, mající pravděpodobně úzké genetické vazby k civilizaci systému Vegy.

Výroba lidských klonů byla osvojena podle mimozemské technologie (Markabian-Sirianů) ve výzkumných laboratořích University of Utah (Salt Lake City) již v roce 1977. Svět se o tom dověděl ještě téhož roku, když v americké televizi proběhl pořad se zainteresovanými vědci a před kamerou byl ukázán originál člověka a jeho klon. Relace byla na příkaz vládních míst přerušena a již nikdy nebyla opakována. Skutečná výroba klonů probíhá na podzemní základně Mount Hood (asi 60 mil východně od Portlandu) a má charakter biologické průmyslové výroby. Výroba plně dospělého klonu člověka (replikanta) trvá asi 14 měsíců (dnes je to údajně kratší doba), ale musí probíhat v umělých matečnicích uložených v lokalitách se stabilním geomagnetickým polem, přičemž musí splňovat ještě další blíže specifikované vlastnosti.

V americké undergroundové literatuře se často v různých souvislostech hovoří o Iluminátech a o jejich tajné (šedé) nevolené vládě, existující souběžně s oficiální vládou jmenovanou zvoleným prezidentem. Donedávna se o existenci této tajné vlády pochybovalo, dokud penzionovaní vysocí úředníci nezačali hovořit o tajném vládním podzemním komplexu Mount Weather. Jen velmi malý počet prostých Američanů i členů Kongresu si je vědomo existence této tajemné podzemní vládní základny, vybudované hluboko uvnitř pohoří Mount Weather u města Bluemont ve Virginii, jen 74 km od Washingtonu DC. Základna v podzemí Mount Weather, známá také jako Western Virginia Office of Controlled Conflict Operations (WVOCCO) je ukryta nejen v tvrdé žule ale i důkladně utajena.V březnu 1976 časopis The Progressive Magazine publikoval udivující článek nazvaný The Mysterious Mountain. Zpravodaj Richard Pollock, vycházel z informací založených na zprávě vyšetřovací komise senátního podvýboru, ze záznamů výslechů a z několika důvěrných rozhovorů s úředníky dříve spojených s Mount Weather. Jeho zpráva a článek v Time Magazin z roku 1991 nazvaný Doomsday Hideaway, poskytla řadu informací o tom co se skutečně v podzemí Mount Weather nachází. Ted Gup píšící pro The New York Times, popisuje podzemní základnu takto:

„Mount Weather je nezávislé podzemní velitelské středisko Federal Emergency Management Agency (FEMA). Toto zařízení je operačním centrem přibližně pro 100 dalších federálních relokačních center umístěných většinou v Pensylvánii, západní Virginii, Virginii, Marylandu a severní Karolíně. Společně tato síť podzemních zařízení představuje páteř amerického programu "Continuity of Government".V případě nukleární války, nebo při vyhlášení stanného práva, nebo jiných případů národního výjimečného stavu, má sem přesídlit z Wahingtonu prezident se svým kabinetem a zbytek výkonných složek by sem byl "přesídlen".

Pollockova zpráva obsahuje ohromující informace o personálu této základny. V tomto podzemním městě je podle údajů bývalých vysokých úředníků základny umístěna tajná (šedá) vláda Spojených států. Informace pocházející z vysokých státních zdrojů, získal Pollock teprve po slibu dodržení nejpřísnější anonymity. Pollock mi řekl, že každé z federálních oddělení reprezentované v Mount Weather má v čele jednotlivce, který je dle protokolu titulován jako "Mr. Secretary" (ministr) a je v přímém kontaktu s oficiální vládou USA. Není jasné kdo jmenuje členy kabinetu tohoto kabinetu sídlícího v Mount Weather. Názory, že jsou jmenování prezidentem neobstojí, protože funkční období členů tohoto tajného kabinetu (Many Through Several Administrations) je několikanásobně delší, než činí období volených prezidentů. Je tedy zřejmé, že se jedná o skutečné zdvojení zásadních funkce vlády USA. Nachází se zde devět Federal Departements (federálních ministerstev: zemědělství, obchod, zdraví, vzdělání a sociální péče, bydlení a urbanistika, práce, vnitřní věci, státní věci, doprava a finance), právě tak jako přinejmenším pět nejdůležitějších státních orgánů (Federální komise pro komunikaci, Speciální služby, Federální komise pro vojenskou povinnost, Komise pro civilní služby a Administrativa veteránů). Mají zde své sídlo i dvě soukromé společnosti:Ústřední banka (Federal Reserve) a US Post Office. Pollock píše, že neví kým jsou členové kabinetu (ministři) jmenováni, snad prezidentem, ale to není jisté. Není s jistotou známa ani doba služby. Nejasné je i to, která politická strana je "u vesla" v této tajné vládě. Jmenovaní úředníci v Mount Weather, zůstávají ve funkcích po několik volebních období oficiální administrativy. Na rozdíl od jiných prezidentských nominací, jsou tito "apppointments" určeni do funkce bez veřejných voleb nebo souhlasu senátu. Dosud není známo, zda v Mount Weather existuje také alternativní prezident a viceprezident? Je-li tomu tak, kdo je vybírá a ustanovuje? Pollock říká jen toto: "Dalo by se očekávat, že v Mount Weather je také prezidentská kancelář. Federal Preparedness Agency (předchůdce FEMA) zřejmě stanovila speciální režim pro prezidentské sekce, která pravidelně přijímá přísně tajné státní bezpečnostní zprávy a prvotní data z každého z federálního oddělení a agentury. Klade otázku, jaký je skutečný důvod existence tajné vlády v Mount Weather, když samy Spojené státy i jejich spojenci považují studenou válku za ukončenou?

Podle mého názoru sídlí v podzemí Mount Weather skutečná tajná vláda Iluminátů tvořící potenciální výkonnou moc New World Order (Nový světový řád), která má za cíl ujmout se vlády ve Spojených státech při první vhodné příležitosti, nebo při první vhodné zámince. Jestli se mýlím, dokažte mi to prosím! Podle záznamů výslechů senátního podvýboru Constitutional Rights z roku 1975, nemá Kongres skoro žádné informace, znalosti a žádné přehledy týkající se rozpočtu či jiných oblastí vztahujících se k podzemní základně Mount Weather. Již tato okolnost je, ve státě holedbajícím se nejvyšší demokracií a svobodou jednotlivce, na pováženou. Penzionovaný generál Air Force Leslie W. Bray, ve svém svědectví podaném podvýboru Kongresu, uvedl, že nemůže svobodně popisovat jaká je role, organizace a určení základny Mount Weather a nesmí podávat ani žádná další upřesnění. Existence tohoto podzemní vládního střediska Spojených států je, jak se zdá, tajemstvím pouze pro Kongres USA a pro americké daňové poplatníky. Ale abych nebyl obviňován z jednostranného pohledu, přináším informace i z druhého košíku.

The New York Times ze dne 16.dubna 1996, přinesl informaci své dopisovatelky Patricie Neillové

O tajemné základně vybodované Rusy hluboko v podzemí pohoří Ural, v oblasti zvané Jaman-Tau

„V tajném projektu, připomínajícím nejmrazivější období studené války, buduje Rusko mamutí podzemní komplex skrytý uvnitř hory Jaman-Tau v Běloretské oblasti jižního Uralu, vybavený rozsáhlou povrchovou i podpovrchovou železniční a silniční sítí, jehož výstavba zaměstnává desetitisíce pracovníků".

The New York Times v článku cituje vyjádření nejmenovaného vyššího amerického státního úředníka z Washingtonu:

"Nemáme jistotu jaký je účel tohoto zařízení a Rusové nejsou moc ochotni pustit nás dovnitř. Je to celé postavené ve velkém stylu a představuje to významnou zdrojovou investici v době, kdy si Rusové stěžují, že nemají zdroje na financování procesu likvidace nukleárních raket podle odzbrojovacích dohod".

Časopis Aviation Week and Space Technology píše:

"Pozorujeme, že na získání informací o ruském komplexu Jaman-Tau Spojené státy vynakládají téměř 30 miliard dolarů ročně, aniž by získali spolehlivou informací o tom, zda již bylo budování komplexu ukončeno. Stavba tohoto obrovského podzemního komplexu je předmětem amerického zájmu přinejmenším od roku 1992".

Ashton Carter, poradce Pentagonu pro otázky mezinárodní bezpečnosti říká:

"Nevíme přesně jaké je poslání zařízení v Jaman-Tau, pravděpodobně nemá operační poslání a Rusové nabídli "nespecifické záruky", že neohrožuje bezpečnost území USA".

V knize Gambit Mahátmů jsem se zmínil o případu utajeného pokusu amerických Iluminátů o překvapivý nukleární útok na hlavní ruské základny Kosmosferů a Kosmos pěrechvatčiků, nacházející se nedaleko Semipalatinska a Novosibirska. Měla to být údajně odveta Iluminátů za likvidaci amerických špionážních drůžic nad územím Sovětského svazu a za dobytí a obsazení amerických základen na Měsíci, což znemožnilo plánované ovládnutí Země Ilumináty pomocí gigantického plynového laseru a instalaci technologií projektů Mindwreaker a Moonscan. Překvapivý útok, provedený pomocí podhladinových letadlových lodí Angelus nesoucích hybridní létající ponorky Subfighter s údajně izraelskými piloty, zcela selhal. Podle nepotvrzených informací rozezlení Rusové dali USA ultimátum, že tuto akci zveřejní i s ukázkami zničené supermoderní americké válečné techniky, pokud USA nezaplatí škody a reparace v neuvedené výši. Odhadují, že se mohlo jednat o částku 10-30 miliard dolarů. Pro oklamání světové veřejnosti byla tato platba vydávána za pomoc USA při financování likvidace přebytečných ruských nukleárních raket a tanků. Kdo se jen trochu vyzná v cenových relacích souvisejících s likvidacemi raket a obrněné techniky, nutně musí dojít k závěru, že by na to mělo postačit pouhých 1-1.5 miliardy dolarů. Větší zbytek pravděpodobně Rusové, poučení z věrolomnosti Iluminátů, použili k financování výstavby v podstatě nedobytného komplexu Jaman-Tau. V podstatě podobný názor měla i většina členů Kongresu USA.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 6 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!