Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 05. 12. 2023     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
William S. Lind:
Každý stát, který podporuje americká armáda, ztrácí legitimitu.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2870x)
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 1878x)
Jaká je ta správná cesta?
(18. 03. 2021, 1817x)
Spojení s bytostmi Země
(29. 04. 2021, 1774x)
Vzkříšení víry a naděje
(05. 04. 2021, 1620x)
Trhliny v mlze
(30. 03. 2021, 1540x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Když se tak rozhlížím… (5.)


Wiesner Ivo - Tajemno - 08. 04. 2005 (22255 přečtení)

Záhady kolem UFO, to je další pokračování článku...

Od počátku padesátých let se vedou více či méně smysluplné debaty o tom, zda je existence UFO (nebo IFO-Identified Flying Object) na Zemi je skutečností, věrolomnou fikcí, či produktem příliš fantazií obdařených lidí. Americké tajné služby vynaložily neskutečnou energii a velké množství peněz na to, aby své občany přesvědčili o tom, že žádní mimozemšťané a žádné jevy UFO neexistují a pokud ano, jsou to přirozené úkazy, nebo optické klamy. Cíle této desinformační akce, nazvané Project Blue Book, bylo dosaženo a tak se každé i sebepřesvědčivější hlášení o výskytu tohoto fenoménu, stalo vítanou záminku k zesměšňování ze strany médií i státních orgánů po celém světě. Leč po skončení studené války, když poklesla „ostražitost“ tajných služeb vůči již neexistujícímu nepříteli, se ukázalo, že existují skutečné záznamy o haváriích letounů mimozemského původu, jejichž trosky úsilovně vytěžovaly armádní složky obou velmocí i dalších států. Když se otevřely archivy Gestapa a technické divize SS- Schwarze Sonne, ukázalo se, že Němci již na počátku II. světové války měli nejen nejméně dva havarované mimozemské letouny, ale v prastarých podzemních hangárech v Antarktidě, pro ně mimozemšťané uložili několik desítek různých letuschopných typů UFO v perfektním technickém stavu. Po roce 1995 se otevřely i mnohé části dosud nepřístupných armádních archivů Spojenců a ty, mimo jiné, obsahovaly dokumentaci několika případů havárie či sestřelů malých UFO určených zřejmě k průzkumným akcím. Nakonec po zhroucení sovětské říše se otevřely i archivy KGB.

Obrázek 05

Někdy v březnu roku 1969, nalezl nejmenovaný lovec v tajze v oblasti Svěrdlovska (dříve Jekatěrinburg) zpola do země zaražený podivný disk, který krátce na to začaly pečlivě zkoumat technické složky armády a KGB. Ukázalo se, že šlo o jednomístný průzkumný letoun s posádkou jediné malé mimozemské bytosti, který havaroval asi před před 20-25 lety, což dokazují vzrostlé stromy v jeho těsné blízkosti nejevící sebemenší stopy poškození. Obrázek 06Zbytky ohořelého a zčásti mumifikovaného těla malé bytosti byly později podrobeny pitvě. Tři z lékařů účastnících se pitvy do týdne zemřeli na krvácení do mozku. Další obrázek pochází z armádního archivu a podrobnosti ani lokalita nejsou známy.Obrázek 07 V současné době byly zpřístupněny archivní záznamy s přesnými údaji o nálezech několika stovek (asi 300 případů) havárií UFO, kdy byly získány trosky, mrtvá těla i živé bytosti a také několik prakticky nepoškozených mimozemských letounů (asi 20 objektů). Obě velmoci tyto nálezy velmi intenzivně technologicky a technicky vytěžovaly a výsledkem je několik typů tajných vojensky využitelných letounů, obsahujících tuzemské i mimozemské technologie, schopných operovat nejen v v blízkém kosmu, ale i na Měsíci a na Marsu. Jedním z nich je letoun signovaný jako Astra Locust TR3-B další jsou:Obrázek 08 US Flying Discs XF5SU-1; Lockheed X-22A; Dron X-22 Dark Star; prototyp X-33A; Nautilus; X-33 Venture Star a Interceptor TD 121-S atd. Doufám, že tyto údaje podávají dostatečné svědectví o realitě existence fenoménu UFO a mimozemských pilotů. Dlouho bylo záhadou v čem spočívá tak obrovské množství havárií mimozemských UFO. Teprve v souvislosti s projektem Montauk se zjistilo, že soustředěné vysokofrekvenční radiové záření v rozsahu 710-750 MHz mají schopnost „otevírat okno“ do mozku a rušit či vymazávat řadu funkcí vědomí. Mimozemští piloti (malí „šedivci“) jsou uměle zhotovenými bioroboti s upraveným mozkem, řízenými vzdáleným centrálním komputerem. Když byl mozek takového biorobota ozářen radarovým paprskem ze stanic tak zvané „včasné výstrahy“, které pracovaly obvykle v rozsahu frekvencí 700-780MHz, bylo vědomí robota-pilota odpojeno od komputeru a pilot nebyl schopen žádné vědomé reakce a havaroval. Domnívám se, že tyto okolnosti mohly být Greys (Deros) vyhodnoceny jako aktuální výstraha a proto se neodhodlali k masovému výsadku na Zem již v průběhu II. světové války či v druhé polovině čtyřicátých let a tak raději tajně uzavřeli smlouvu s USA. Malá část těchto mimozemských letounů byla zřejmě sestřelena pozemní protileteckou obranou, nebo vojenskými letouny.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!