Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 16. 01. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
George Bernard Shaw:
Problémem chudých je jejich bída. Problémem bohatých je jejich zbytečnost.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2622x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2487x)
Zaměření se na odpuštění
(15. 02. 2018, 2128x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2095x)
Sto jedna dní
(27. 02. 2018, 2076x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* KŘÍDLA – nové "Právě dopadající energie"


Převzato - Duchovno - 19. 01. 2009 (4140 přečtení)

Budete se zajímat: „ co jsou to - Křídla“... 
KŘÍDLA se stanou vebovou stránkou, andělským webem poté, co se "Právě dopadající energie" staly minulostí. Budou vám přinášet informace, které aktuálně souvisí s naším andělským evolučním procesem směřující nás k naší Nové Zemi. Liší se od "Dopadajících energií" tím, že se nebudou tolik zabývat děním na naší planetě, ale budou více zaměřené na nás, na naše nové role a význam toho, kým jsme a jak se dále rozvíjet.


Tím, že jsme loni „maturovali“, držíme v sobě více Světla než kdykoli předtím. To nám umožňuje opustit starý svět a vstoupit do úplně nové reality, kterou nalezneme v novém roce 2009. Naše nová realita si pro nás přijde jako dlouho očekávaný, vytoužený dar, objeví se nová spojení, o kterých jsme mohli zatím jen snít a budeme si moci s úlevou říct: „konečně...“

Spěcháme pryč k našim vlastním bezpečným útočištím, s našimi duchovně blízkými. Tam se potkáváme živi a zdrávi, radostní... naše potřeby se setkáváme, zatímco zbytek planety pokračuje ve svém pádu a v masivní přeměně.

Uplynulý rok a půl nás potkávalo mnoho zkoušek a výzev; my jsme však udělali svoji práci dobře a již brzy budeme obklopeni silnou ochranou, určenou pro nové anděly Země; budeme umístěni do nových pozic jako strážci hlavní proudu - s láskou a úctou.

Někdy se mi zjevuje můj hvězdný průvodce posledních osmi let. Objeví se velmi znenadále v době, kdy začnu scházet z cesty a velmi láskyplně a jemně mě doprovodí zpátky na moji cestu. Obvykle mně říká věci, kterých si již jsem nejasně vědoma, ale jeho ověření platnosti a potvrzení mě dovolí skočit zpět s mnohem větší jistotou.

Naposledy se mi ukázal ve formě, ve které jsem ho ještě nikdy "neviděla". Odhalil sebe celého. Mohla jsem vidět jeho vlasy, jeho šaty a každý detail jeho tváře. Emoce, které jsem cítila, nejdou dostatečně popsat. Bylo to jako příchod domů... jakoby jsem byla znovu-spojená s mým vyšším já... bylo to jakoby něco velmi důvěrně známého a… nyní seděl přímo vedle mne. Trvalo mi několik hodin "vrátit se" z tohoto stavu jednoty a spojení. To byla velmi emocionální zkušenost.

Dříve byl můj hvězdný společník jakoby za závojem, dovoloval mně růst, expandovat a učit se. Nikdy jsem nemohla zcela dosáhnout... on byl vždy jen na dosah ruky. Jednoduše neměl povoleno spojit se mnou. Tentokrát to bylo odlišné. On je teď tady se mnou na mé nové cestě, protože já jsem teď přijela do jeho vibračního prostoru.

A všichni budou mít tuto zkušenost teď. Dostáváme odměnu. Teď budou andělé, kteří na nás láskyplně dohlížejí, našimi průvodci a jejich přítomnost nás bude udržovat na správné cestě. Budeme se provázet a učit ze zkušeností, které jsme měli, a ze způsobů, kterým jsme rostli a otevírali se.

Potřebujeme vědět, kdo jsme. Potřebujeme vědět, co máme dělat. Potřebujeme vědět, jak prospět celku a jak k němu směřovat.

Tyto nové začátky a nová spojení na nás čekají v roce 2009 a je jen na nás, jestli si je zvolíme a obejmeme je. Pro mnoho z nás vytvořil minulý rok a půl výzvy, únavu, nepříjemné zkušenosti, a možná skleslost, některé věci byly opravdu těžké. Ovšem nemůžeme přijít do nové reality, dokud se nepustíme minulosti. Můžeme se cítit dotčeni, zklamaní, zneužití v těchto uplynulých měsících a může to nějaký čas trvat, než se dostaneme přes tyto pocity, ale když to uděláme - otevřou se dveře. Tento uplynulý rok se mnozí z nás možná cítili jako boxovací pytle. Možná jsme zkoušeli mnoho nepříjemnosti, které nejsou nic pro nás. Ale muselo tak být, dokud nebylo dosaženo kritického množství vzestupujících...

Nyní je čas k přeměně nejposlednějších starých energií. To se může prokazovat velkou svalovou ztuhlostí a bolestí, nebo také bolestí hlavy, nervovými poruchami, zvedáním žaludku, nespavostí. Můžeme mít pocit, jako bychom měli 110 let! Tímto způsobem jsou mnozí z nás právě očišťováni a uvolňováni ode všech energií minulého roku a půl. Symptomy z detoxikace a čištění jsou přítomny, ale již jen po krátký čas.

Slunovrat nám také pomohl. Potřebujeme být připraveni na 2009 ….připraveni na tyto nové začátky a nová spojení, seznámení. Potřebujeme být svěží a čistí, a… bez starého.

Spojení s ostatními budou hlubší již teď. Budeme se věnovat několika lidem v našich životech, tak jako nikdy předtím, a oni zase nám. Naše nové společenství bude, a může být, složeno jednoduše ze dvou - a potom budeme růst. To bude nová realita pro nás zde na Zemi… protože nebe není tam nahoře, venku, nebo kdekoli jinde… je tu.

Přeji vám mnoho lásky a vděčnosti.

 
Karen 
 
 
(zkráceno)
translation 2009 by Sanny

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 1 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!