Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Deborah Eisenbergová, americká spisovatelka:
Američané jsou jediný národ na světě, který věří své vlastní propagandě.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2869x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2808x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2797x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2468x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2424x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* KŘÍDLA – nové "Právě dopadající energie"


Převzato - Duchovno - 19. 01. 2009 (4090 přečtení)

Budete se zajímat: „ co jsou to - Křídla“... 
KŘÍDLA se stanou vebovou stránkou, andělským webem poté, co se "Právě dopadající energie" staly minulostí. Budou vám přinášet informace, které aktuálně souvisí s naším andělským evolučním procesem směřující nás k naší Nové Zemi. Liší se od "Dopadajících energií" tím, že se nebudou tolik zabývat děním na naší planetě, ale budou více zaměřené na nás, na naše nové role a význam toho, kým jsme a jak se dále rozvíjet.


Tím, že jsme loni „maturovali“, držíme v sobě více Světla než kdykoli předtím. To nám umožňuje opustit starý svět a vstoupit do úplně nové reality, kterou nalezneme v novém roce 2009. Naše nová realita si pro nás přijde jako dlouho očekávaný, vytoužený dar, objeví se nová spojení, o kterých jsme mohli zatím jen snít a budeme si moci s úlevou říct: „konečně...“

Spěcháme pryč k našim vlastním bezpečným útočištím, s našimi duchovně blízkými. Tam se potkáváme živi a zdrávi, radostní... naše potřeby se setkáváme, zatímco zbytek planety pokračuje ve svém pádu a v masivní přeměně.

Uplynulý rok a půl nás potkávalo mnoho zkoušek a výzev; my jsme však udělali svoji práci dobře a již brzy budeme obklopeni silnou ochranou, určenou pro nové anděly Země; budeme umístěni do nových pozic jako strážci hlavní proudu - s láskou a úctou.

Někdy se mi zjevuje můj hvězdný průvodce posledních osmi let. Objeví se velmi znenadále v době, kdy začnu scházet z cesty a velmi láskyplně a jemně mě doprovodí zpátky na moji cestu. Obvykle mně říká věci, kterých si již jsem nejasně vědoma, ale jeho ověření platnosti a potvrzení mě dovolí skočit zpět s mnohem větší jistotou.

Naposledy se mi ukázal ve formě, ve které jsem ho ještě nikdy "neviděla". Odhalil sebe celého. Mohla jsem vidět jeho vlasy, jeho šaty a každý detail jeho tváře. Emoce, které jsem cítila, nejdou dostatečně popsat. Bylo to jako příchod domů... jakoby jsem byla znovu-spojená s mým vyšším já... bylo to jakoby něco velmi důvěrně známého a… nyní seděl přímo vedle mne. Trvalo mi několik hodin "vrátit se" z tohoto stavu jednoty a spojení. To byla velmi emocionální zkušenost.

Dříve byl můj hvězdný společník jakoby za závojem, dovoloval mně růst, expandovat a učit se. Nikdy jsem nemohla zcela dosáhnout... on byl vždy jen na dosah ruky. Jednoduše neměl povoleno spojit se mnou. Tentokrát to bylo odlišné. On je teď tady se mnou na mé nové cestě, protože já jsem teď přijela do jeho vibračního prostoru.

A všichni budou mít tuto zkušenost teď. Dostáváme odměnu. Teď budou andělé, kteří na nás láskyplně dohlížejí, našimi průvodci a jejich přítomnost nás bude udržovat na správné cestě. Budeme se provázet a učit ze zkušeností, které jsme měli, a ze způsobů, kterým jsme rostli a otevírali se.

Potřebujeme vědět, kdo jsme. Potřebujeme vědět, co máme dělat. Potřebujeme vědět, jak prospět celku a jak k němu směřovat.

Tyto nové začátky a nová spojení na nás čekají v roce 2009 a je jen na nás, jestli si je zvolíme a obejmeme je. Pro mnoho z nás vytvořil minulý rok a půl výzvy, únavu, nepříjemné zkušenosti, a možná skleslost, některé věci byly opravdu těžké. Ovšem nemůžeme přijít do nové reality, dokud se nepustíme minulosti. Můžeme se cítit dotčeni, zklamaní, zneužití v těchto uplynulých měsících a může to nějaký čas trvat, než se dostaneme přes tyto pocity, ale když to uděláme - otevřou se dveře. Tento uplynulý rok se mnozí z nás možná cítili jako boxovací pytle. Možná jsme zkoušeli mnoho nepříjemnosti, které nejsou nic pro nás. Ale muselo tak být, dokud nebylo dosaženo kritického množství vzestupujících...

Nyní je čas k přeměně nejposlednějších starých energií. To se může prokazovat velkou svalovou ztuhlostí a bolestí, nebo také bolestí hlavy, nervovými poruchami, zvedáním žaludku, nespavostí. Můžeme mít pocit, jako bychom měli 110 let! Tímto způsobem jsou mnozí z nás právě očišťováni a uvolňováni ode všech energií minulého roku a půl. Symptomy z detoxikace a čištění jsou přítomny, ale již jen po krátký čas.

Slunovrat nám také pomohl. Potřebujeme být připraveni na 2009 ….připraveni na tyto nové začátky a nová spojení, seznámení. Potřebujeme být svěží a čistí, a… bez starého.

Spojení s ostatními budou hlubší již teď. Budeme se věnovat několika lidem v našich životech, tak jako nikdy předtím, a oni zase nám. Naše nové společenství bude, a může být, složeno jednoduše ze dvou - a potom budeme růst. To bude nová realita pro nás zde na Zemi… protože nebe není tam nahoře, venku, nebo kdekoli jinde… je tu.

Přeji vám mnoho lásky a vděčnosti.

 
Karen 
 
 
(zkráceno)
translation 2009 by Sanny

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 1 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!