Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 07. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Kryl:
1. Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou:
ti, kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou,
ti, kdo nás léta týrali, nás vyhazují z práce,
a z těch, kdo pravdu zpívali, dnes nadělali zrádce.

2. Demokracie prospívá bez nás a pragmaticky,
brbláme spolu u píva, jak brblali jsme vždycky,
farář nám slíbil nebesa a čeká na majetky,
my nakrmíme forbesa za dvě či za tři pětky.

3. Demokracie zavládla, zpívá nám Gott i Walda,
zbaštíme sóju bez sádla u strejdy McDonalda,
král Václav jedna parta je se šmelinářským šmejdem,
pod střechou jedné partaje se u koryta sejdem.

4. Demokracie panuje od Aše po Humenné,
samet i něha v pánu je a zuby vylomené,
dali nám nové postroje a, ač nás chomout pálí,
zaujímáme postoje, místo abychom stáli.

5. Demokracie dozrává do žaludečních vředů,
bez poctivosti, bez práva a hlavně bez ohledů,
a je to mýlka soukromá, snad z optického klamu,
že místo srdce břicho má a místo duše tlamu.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Vzpomeňte si, kým jste
(04. 05. 2022, 1612x)
Rok 2022 a budoucnost
(13. 12. 2021, 1511x)
Láska vítězí
(28. 02. 2022, 1465x)
Cesta duše a cesta člověka
(13. 03. 2022, 1407x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* KŘÍDLA – nové "Právě dopadající energie" - 24.1.2009


Převzato - Duchovno - 02. 02. 2009 (4686 přečtení)

Objevující se nová realita, Barack Obama
 
Vítejte!
 
Udělali jsme ohromný pokrok během několika posledních dnů, všechno je jako vždy v božském, dokonalém řízení. Posun do nového prostoru spolu s novou realitou vytváří jisté kroky a fáze, které se musí stát, aby se dokončil přechod. Doslova jsme byli odstraněni ze staré reality a jsme drženi v ochranném prostoru, připraveni pro další zvyšování vibrací na celé planetě.


Tyto finální kroky zahrnují uvolnění starého. Důvěřujte - opravdu jsme v nové zemi. Chtějte a uvidíte to, i když je to pro vás samozřejmě úplně nová zkušenost vytvářející úplně nové, nepoznané věci.

Koncem prosince jsem si udělala cestu Severní Karolínou z mého domova v Novém Mexiku. Vzala jsem sebou moji dceru a vnoučata. Několik týdnů nebo měsíců předtím mi bylo řečeno mým duchovním hvězdným společníkem, že právě tam najdeme pro ně ideální oblast. Nasedli jsme do auta a on se objevil na předním sedadle vedle mě. Společně jsme řídili 2,5 hodiny a vedl mě k té nové oblasti.

Dovedl mě do oblasti, o které bych vůbec netušila, že je ideální nebo dokonce stvořená pro vyšší vibrace, avšak čím blíže jsme přijížděli, tím více to odpovídalo představám. Ari je již zkušená a stále lépe jsme mohli vidět, že toto je vskutku její ideální místo. Pokaždé, když zapnula televizi, dokázala naladit jen jeden kanál! Rozhodla se opustit malé město, kde žila po uplynulých deset let. Její duše souhlasila s přesídlením a ukázala jí vibraci této oblasti. Avšak postupem času, ji to táhlo zpět dolů, místo přinášení věcí nahoru. (Ari mě dala láskyplně povolení sdílet její příběh s vámi.)

Pokusila se podvakrát opustit místo dřívějšího pobytu, ale nebyla jednoduše připravena, nebylo ještě správný čas. Tento leden se to nakonec podařilo. Nemohu vám říct změnu, která se v ní stala od té doby, co odjela ze své staré země a přijela znovu. Vrátila se k sobě… opětovně se spojila se svou duší, se svým božským volání a je slastně šťastná, její život je nyní kouzelný a plný zázraků. Prolévala jsem slzy štěstí z tohoto nového vývoje, když jsem zavzpomínala, jak posledních deset let doslova trpěla.

Ari a já jsme byly nejlepší přátelé, po celé životy, vždy jsme byli dva jako jeden od okamžiku setkání. Nikdy jsme se nehašteřily nebo bojovaly, prostě jsme se milovaly navzájem. Viděla jsem její trpení, zatímco ona dělala svoje volby - byly často velmi obtížné, a to jak u jejího nejlepšího přítele, tak u jeho matky… ale právě teď, věci došly ke konci své cesty. Je šťastná. Má radost ze svého kroku…začala úplně od znova ….a její život je plný klidu. Sedíme, společně se držíme za ruce a trávíme náš čas s úsměvem, prožíváme velká dobrodružství, užíváme si kouzla života. Sníme o úžasných věcech, které se dají dělat, ve fantastických vodních centrech pro plavce, o nových, velkolepých knihovnách, o sportovní programech pro všechny věkové kategorie. O společenství, které v sobě bude mít ohromnou hrdost obyvatelů, kteří dělají snad všechno s láskou a pro druhé.

Sdílím s vámi tento příběh jako příklad, jak se dá opustit staré a vejít do nového. Věděla jsem po několik let, že právě teď najdeme sebe v chráněných a kouzelných místech na „druhé straně", zatímco zbytek planety bude pokračovat v přechodu během následujících čtyř let. Věci jdou přímou cestou. Ti z nás, kteří v sobě nesou nejvíce světla, dokončili velmi důležitou fázi a nyní jsou uvolnění k dalšímu přesunu. Je to součástí našeho plánu, třebaže jsme se možná cítili vězni minulosti, věci byly řízené z vyšších úrovní. Věci se musely stát takto. Souhlasili jsme, že zůstaneme v nižších úrovních ještě na chvíli …

 
Teď jsme již volní. Ano, jsme volní.
 

Kouzelné věci přicházejí právě teď, ale my si jich mnohdy ani nemusíme všimnout. Máme zkušenost s tak velmi hustou a temnou energií v nedávných časech a tak moc ji potřebujeme přeměnit. Můžeme ji snadno minout, tuto novou a kouzelnou… velmi jemnou….energii nové reality. Ona přichází jako jemný větřík, láskyplně nás objímá, podporuje nás, přináší nám zázraky a nechává nás si na ni pomalu zvyknout, na realitu, kterou jsme ve svých představách vlastně vždy cítili.

Teď jsme umístěni v obalech s velkou ochranou. Některé staré nebo nepříjemné energie jsou odstraněné z naší přítomnosti. Významnější úpravy byly již dokončené. Extrémní tělesná bolest a bolesti hlavy byly součástí menších úprav. Naše fyzická těla musela ze sebe dostat to, co přebývalo z nového vývoje. Bylo to bolestivé. A nebyly to jen svalové bolesti, nervové dráhy se také ozývaly. Mohl přijít i emocionální pláč. Nebo jsme chtěli křičet a nevěděli proč. Nanebevstoupení napodobuje potíže menopauzy a to docela věrně až tak, že může být místy docela obtížné poznat, co je čím ! Ale s tolika muži a ženami každého věku se naštěstí dají dobře rozlišit skutečné projevy vzestupu. Mezi ně patří návaly horka, noční pocení, váhový přírůstek, nespavost, ztrátu paměti, deprese, pocity zbytečnosti. A také velmi často nepomáhá od těchto obtíží žádný běžný způsob léčení.

Pokud jde o tělesné změny, budeme nakonec i zde uvidíme změnu. Nyní je na řadě ztráta hmotnosti ! Začínáme proces příchodu zpět do našich původních, ideálních tělesných hmotností. A pak je tu také stárnutí. Mnozí z nás významně stárnuli v několika posledních létech. A právě teď začneme znovu ožívat. Omládneme. I s našimi mladými náladami a nápady. Naše baterie budou dobity.

Tyto nové začátky budou také zahrnovat nové partnery nebo i společenství v nových a vyšších úrovních. Dřívější vztahy mohou přestat růst nebo se zastaví nebo i skončí. Možná jsme se spojili s dalšími v minulosti za účelem dozvědět se o nových věcech na této planetě.

Červen bude velkým přelomem. V červnu se zase otočí kormidlo této reality, jenž se stará o to, co cítíme. Vše bude záviset do toho, jakou úroveň každý z nás obydluje.

Vězte také že Barack Obama je zde, aby poskytl stabilitu pro tyto změny. Jeho role je ve stabilizaci energií   jak jen bude moci během závěrečného posunu. Aby to bylo co nejúnosnější pro každého. Posun a vlny budou pokračovat po čtyři další léta až do prosince 2012. Obamova duše nás bude vést. Jeho babička odešla den před jeho vítězstvím. Odešla, jakmile poznala, že dokončila svůj úkol …pozvednout ho k naplnění jeho osudu a aby jeho osud byl nedotčený.

Stát se uctívaným nebo očekávání, že jeden muž zachrání planetu, to nejsou jeho role. Jeho úkol zahrnuje objetí mnoha lidí spojujících se v celek a roznášení této energie za účelem vytvořit vyšší úroveň stability. Udržet záležitosti tak stabilní, jak jen to bude možné, zatímco my dokončíme poslední stadia posunu. To je důvod, proč on v sobě zahrnuje tolik rozmanitosti a proč dělá to, co dělá. On jednoduše vytvoří obrovskou mřížku - jeho duše přesně ví, co udělat. (prosím, prosím - nekontaktujte mě ve smyslu, že Barack Obama je negativní a že je „reptilián“ nebo s nějakým dalším nízkoúrovňovým výkladem jeho bytostí.) On je vysoká bytost, která přišla udělat přesně to, co má, právě tak George W. Bush (a jeho administrativa) dělala také tak, ovšem v záporném smyslu, což bylo tehdy také potřebné pro další vzestup této planety.

Během následujících čtyř let můžeme očekávat velké přesuny ekonomik, povětrnostní vlivy a živelné pohromy, změny v jednotlivých vztazích a opravdu snad skoro všeho. Avšak tentokrát budeme božsky chránění, ukryti v bezpečí a budeme připraveni napomáhat různými způsoby až do masivního přechodu v 2012. Až se ohlédneme zpět, budeme ohromení, co všechno jsme dokázali. Časy minulosti se jen zřídkakdy připomenou, jak budou nyní věci velmi odlišné do doby předtím...

 
Přeji vám mnoho lásky a vděčnosti.
 
Karen     

(kráceno)
translation 2009 by Sanny 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!