Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 03. 03. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Deborah Eisenbergová, americká spisovatelka:
Američané jsou jediný národ na světě, který věří své vlastní propagandě.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2753x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2191x)
Párové duše
(01. 02. 2019, 2097x)
Věřte ve svou jedinečnost
(27. 07. 2018, 1996x)
Co je pro naše dobro
(24. 08. 2018, 1814x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Šamanismus s J. Hawkenem

* Let Okřídleného Hada, 5.-8.července 2007


Pozvánka - Šamanismus s J. Hawkenem - 24. 06. 2007 (5337 přečtení)

Ohňová medicína je učení, pocházející ze šamanských kultur, o posvátné sexualitě. Ohňová medicína je pro americké Indiány, Maye nebo Kelty to, co je tantra v buddhistické nebo hinduistické kultuře.

Zrušeno!Let Okřídleného Hada - Úvod do Ohňové Medicíny
5.-8. července 2007

zač. 16.00 hod , konec 14. hod.
Tuněchodský mlýn u Stříbra

Ohňová medicína nás učí, jak si být více vědomi našich energií, jak vědomě budovat naše energetické tělo vyváženým a harmonickým způsobem a jak používat naši sexuální energii pro vize a cestování (prozkoumávání naguálu) stejně jako pro úžasné prožitky stavů rozšířeného vědomí (budování orende).

Tento třídenní seminář bude iniciací do základů Ohňové Medicíny: 20 čaker šamanského systému, probouzení posvátného těla, techniky vyrovnávání a propojování čaker, masky milenců, posvátná platforma, Kiva tanec, potěšení srdce. Během skupiny proběhne také jemná tradiční sweatlodge (potní lázeň), očista skrze čtyři elementy, která nás navrací zpět do lůna Matky Země.

Tento seminář se koná v nádherném prostředí Tuněchodského mlýna u Stříbra, v odlehlém údolí obklopeným panenskými lesy. Klid a nerušená příroda tohoto místa ideálně podporuje učení Ohňové Medicíny cestou krásy. Prožívání Hlubokého propojení s přírodou a jejími rostlinami a zvířaty je smyslné, radostné a hluboce vyživující. Připravuje nás to na intenzitu spojení s lidmi, což představuje realizaci a zároveň oslavu nás samých, našeho neomezeného potenciálu a našeho posvátného snu.

Had je v mnoha kulturách starodávný symbol sexuální energie. Okřídlený had je obraz z májské kultury, představující posvátnou sexualitu, ve které je sexuální energie zvedána do vyšších čaker za účelem prožít transcendentálnost a vyšší stavy spirituálního vědomí.

Tento seminář je vhodný pro ty, jenž nemají žádnou předchozí zkušenost s tantrou nebo šamanismem. Je zároveň velmi zajímavý pro tantriky, které zajímá šamanismus, stejně tak pro studenty šamanismu, kteří mají odvahu rozšířit své prozkoumávání na pole lidské sexuality. Účast na tomto semináři také splňuje požadavek účasti na úvodním semináři před vstupem do ročního tantrického nebo šamanského výcviku s Johnem Hawkenem.

Kdy a kde
5.-8.července 2007             zač. čtvrtek 16.00., konec neděle 14 hod, Tuněchodský mlýn, v krásné tiché přírodě, s možností koupání v nedalekém jezeře
Kontakt a informace
Gabriela Římská Email: skydancing@seznam.cz", Eliška Holubová +420 776 294 712
Přihlášky
vyplněním přihlášky na www.skydancing.cz/cz/  spolu se zasláním zálohy ve výši 850,-Kč na účet č.: 0 - 1802384143/0800,
jako variabilní symbol uveďte Vaše datum narození (ve tvaru RRMMDD).
Cena a platba
Kurzovné činí 2400,-Kč.  Poplatek za ubytování a stravu se hradí na místě (viz níže)
Záloha je vratná do 1 měsíce před konáním semináře po odečtení admin. poplatků 250,-Kč. Po té je záloha nevratná.
Strava a ubytování
Strava je zajištěna 3 x denně, vesměs vegetariánská v ceně 200 - 250 Kč/osoba/den (v závislosti na počtu účastníků). Ubytování: 250Kč/osoba/noc + 5% DPH základní ubytování ve spacáku v meditační místnosti, za příplatek 120-165 Kč/osoba/noc + 5% DPH 2-5tilůžkové pokoje s povlečením . Jsou tam velmi vhodné podmínky pro kempování za základní cenu.
Více informací
 
Více informací  o tantře na www.skydancing.cz/cz/

Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 02. 2021:

Senátor Jaroslav Doubrava: " ...chovali se (poslanci) jako úchylové. Dokonce hejtmani z opozičních stran prosili své strany, aby neblbly a nouzový stav prodloužily. Politické hovězí hlavy ze stáda opozice z toho ale udělaly předvolební mejdan. Poslanci, kteří zařízli nouzový stav, jsou stejní primitivové jako ti, kteří demonstrovali proti nošení roušek. A opozice neustále do vlády bušila, že neudělala to či ono, že něco mohla dříve a lépe. Změnilo se to v politickou štvanici, nakonec vláda ztrácela rozhodnost, aby nebyla obviněna z nedemokratických zásahů...
...ČT1 se stává největším šiřitelem nenávisti, polopravd a dezinformací v ČR. Z tohoto hlediska se nedivím, že se takhle urvali z řetězu i primitivové z opozice. Poslanci z opozice ukázali, že nemají ani páru o tom co potřebují lidé dole, v konkrétních vesnicích, městských čtvrtích, ti kteří jsou odkázáni měsíc od měsíce na plat nebo v horším případě na podporu...
"

Celý článek...


10. 02. 2021:

Bohumil Pečinka:  "...je to třicet let stále o tomtéž. Už v letech 1990-92 dělalo právnické expertní duo Jičínský-Rychetský zákulisní rozhodnutí a nátlakové akce, jimiž stavělo parlament i vládu do neřešitelných situací. Často tomu sekundoval i Jan Filip z pozice experta, plně podřízeného Pavlu Rychetskému. Třicet let nato stejní lidé, tentokrát už bez zesnulého Zdeňka Jičínského, rozhodli o volebním zákonu a dostali politickou reprezentaci pod tlak..."

Celý článek...


29. 01. 2021:

Petr Žantovský: "...USA pro mnohé z nás před rokem 1989 symbolizovaly svobodu a demokracii, zatímco sovětský blok symbolizoval třídní boj a všeobecné hlupství. Dnes je to jinak. Amerika se chová hůř než naši rudí za Jakeše. Je to symbol? Jistě: úpadku země, která si neví rady sama se sebou, a tak nabízí zástupné terče. Jen my jsme stále stejní, tedy aspoň naše vrchnost: dříve odezírala ze rtů Moskvě, dnes Washingtonu případě Berlínu a Bruselu. Ale změní to nás, občany, co tomu musejí přihlížet? Ani v nejmenším. Jen to prohloubí skepsi a nedůvěru. Jako za toho Jakeše. Kdybych byl optimista, řeknu, že cítím v kostech změnu, jako byla cítit dejme tomu od roku 1985. Ale protože jsem realista, bojím se, že tato změna bude draze vykoupena..."

Celý článek...


26. 01. 2021:

Proč? Martiny Kociánové: Sklapni, nebo Tě smažem!

YouTube channel Svobodné Universum
Kupředu do minulosti: Svobodné universum


26. 01. 2021:

Ivo Rušák: „Putinova rezidence“ u Černého moře
"...dnešní vlna mediálního „zájmu“ o tu „Putinovu rezidenci“ je už historicky druhou vlnou, jaksi reinkarnovanou a znovu rozvířenou zjevně v souvislosti s návratem A. Navalného do Ruska a tak nějak zakrývá skutečnost, že A. Navalného po návratu ruská policie ze zákona prostě musela zatknout, protože byl dříve odsouzený k podmíněnému trestu (30 dní vězení) a neplněním jeho podmínek ten trest podmíněný přešel v trest nepodmíněný. Jistě mu nikdo nebude vyčítat to období, kdy se jako léčil z té „otravy“ a kdy byl v „rekonvalescenci“, ale od té doby pobýval (schválně?) v Německu dále, a tedy se (schválně?) nehlásil v pravidelných intervalech ruské policii, jak stanovovaly podmínky trestu..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!