Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 19. 05. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Bertrand Russell:
Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2145x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1662x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1535x)
Co se po nás chce?
(01. 07. 2021, 1364x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Tajemno

* Měsíc plný tajemství (2.)


Wiesner Ivo - Tajemno - 11. 04. 2007 (25796 přečtení)

Pokračování článku o záhadách na Měsíci...

Stopy bosé lidské nohy a lidská kostra na Měsíci

Americký lunární modul Apollo 11 vyfotografoval lidskou kostru na Měsíci, když tam přistál v roce 1969 (http://area51.upsu.plym.ac.uk/~moosie/ufo/txt/apollo/131.htm). Čínský astrofyzik Dr. Kang Mao-pang, na tiskové konferenci v Pekingu, jako první omráčil svět fotografiemi stop bosých lidských nohou na Měsíci. Vědec tvrdil, že tyto snímky, pocházející ze spolehlivého amerického zdroje, byly tajemstvím astronautů z Apollo 11 a dokonce se ani nevědělo, že existují.

Fotografie lidské kostry byla součástí druhé serie snímků a dokumentů, které obdržel od stejného zdroje na podzim tohoto roku. Dr. Kang řekl novinářům :"Američané skrývají monumentální množství snímků a možná je to dokonce v rozporu s jejich zákony. Skrývali snímky bosých lidských nohou na Měsíci 20 let a podařilo se jim udržet informace o nálezu lidské kostry dokonce ještě déle. Význam toho, co na Měsíci našli je ohromný. Ale Američané zřejmě považují ostatní svět za natolik nedůležitý, aby s ním sdíleli své informace". Tvrzení Dr. Kanga omráčila USA a zpravodajské experty. Další zdroje odmítly věc jakkoliv komentovat, třebaže přiznaly, že čínský expert má kopie více než 1.000 fotografií NASA zřetelně zobrazujících stopy bosých lidských nohou a lidskou kostru na měsíčním povrchu. Je zajímavé, že člověk jehož kostra byla nalezena, nosil plátěné částečně roztrhané kalhoty, soudě podle polohy kostí, šlo o násilnou smrt.

Je pravděpodobné, že kostra byla dopravena do prostoru nálezu dlouho po zabití, protože rozklad masa nemůže probíhat v atmosféře Měsíce. Čínský expert dále poznamenal, že věk kostry nemůže být odhadnut bez analyzy kosti. Snímky stop na Měsíci byly vzaty kamerou s teleobjektivem, nacházející se na palubě přistávacího modulu a obdržel jsem je od amerického zdroje, který je vyhodnocoval. Dr. Kang dále uvedl:

"Mám v držení tajné dokumenty a dopisy, které popisují stopy jako by byly čerstvé a kostra patřila nesporně člověku. Otázka, která musí být zodpovězená, je, jak se stopy a kostra dostaly na Měsíc. Zřejmý závěr je, že mimozemské životní formy byly zapojené, ale my se to nikdy nedovíme, jestliže Američané neuvolní informace, které mají".

Dokumenty citované Dr. Kangem jsou dodnes označeny jako "přísně tajné" , třebaže mají datum 3. srpen 1969, znamená to, že byly vyhotoveny sotva čtrnáct dnů po tom, kdy astronauté Neal Armstrong a Buzz Aldrin přistáli a chodili na Měsíci v botách (20. červen 1969).Velké části textů byly odblokovány. Takže je jasné, že američtí experti tehdy souhlasili s tím, že mimozemšťané měli co do činění se stopami a kostrou na Měsíci.Opakované pokusy o získání úředního stanoviska vlády ke zprávě Dr. Kanga byly neúspěšné. Washingtonský zdroj sdělil:

"Nikdo se nechystá k tomu cokoliv říci bez schválení prezidenta Bushe".
(http://area51.upsu.plym.ac.uk/~moosie/ufo/txt/apollo/131.htm).

Měsíc je zřejmě dutý

Průměrná hustota Měsíce je 3,34 g/cm3, zatímco hustota Země je 5,5. g/cm3. To znamená, že Měsíc nevznikl odtržením od Země a jeho vnitřek musí být dutý, nebo jej vyplňuje nějaká forma vysoce porézní horniny podobná pemze. Dr. Gordon Mac Donald z NASA v roce 1962 uvedl:

"Jestli jsou údaje o hustotě Měsíce oproti předpokladům nižší, musí být jeho vnitřek dutý“.

Nositel Nobelovy ceny chemik Dr. Harold Urey vysvětluje nižší hustotu Měsíce existencí rozsáhlých dutých oblastí uvnitř Měsíce. Dr. Sean C. Solomon napsal:

"Experimenty uskutečněné sondou Lunar Orbiter velmi zlepšily naše znalosti měsíčního gravitačního pole a naznačují děsivou možnost, že Měsíc může být dutý".

Možnost, že Měsíc je dutý připouští i experimenty s měsíčními ozvěnami, provedené 20. listopadu 1969, kdy posádka Apolla 12 odhodila dopravní část lunárního modulu a ten dopadl na povrch Měsíce asi 64 km od místa přistání Apollo 12. Dopad vyvolal serii seismických vln se zarážejícími charakteristickými rysy. Seismografy usazené na povrchu ukazovaly, že Měsíc rezonoval jako zvon více než hodinu. Obdobné pozorování echa seismických vln získala mise Apollo 13, když opět nechala třetí stupeň úmyslně dopadnout na povrch Měsíce. Výsledky byly ještě více zarážející. Seismografy zaznamenaly echa seismických vln trvající tři hodiny a dvacet minut. Seismické vlny cestovaly do hloubky 40 km, což vede k závěru, že Měsíc má neobvykle řídké či dokonce úplně duté jádro. To by vysvětlilo, proč je vnitřní teplota natolik nízká, že se nevytvářejí sopky s lávovými erupcemi. Rozhodující důkaz byl získán 13. května 1972, kdy do Měsíce narazil velký meteorit. Při nárazu se uvolnila energie odpovídající explozi přibližně 200 tun TNT. Šokové vlny postupovaly do hloubky Měsíce, ale ani v jediném případu se neodrazily zpět. To naznačuje, že měsíční jádro musí být buďto dutou koulí, nebo je vyplněné látkou zcela pohlcující šokové vlny.

Ortodoxní astronomové a astrogeologové jsou teorií dutého Měsíce velmi pobouřeni, protože by to mohlo znamenat, že Měsíc může být skutečně pozůstatkem gigantické vesmírné lodě, kterou do sluneční soustavy před dávným časem dopravily inteligentní bytosti. Je zajímavé, že tuto jimi tak tvrdošíjně odmítanou teorii podporují veškerá dostupná data a přitom její odpůrci nejsou schopni předložit nic, čím by bylo možno teorii dutosti Měsíce věrohodně vyvrátit či popřít.

Měsíc jako velitelství a štáb aliance Anchary?

Dan Wilson, autor velmi úspěšné knihy Our Mysterious Spaceship Moon (1975), dospěl k závěru, že Měsíc je umělou kosmickou lodí. Podobně i dva členové sovětské akademie věd (Dr. A. Kazancev a Dr.V. Ažaža) nedávno přišli s teorií, podle níž je Měsíc malou dutou planetou, která byla v dávných časech usazena na oběžnou dráhu kolem Země.Domnívají se, že Měsíc byl vyhlouben uměle, což znamená, že to udělala nějaká pokročilá inteligence. Tento názor ruských vědců je založen na zjištění, že na odvrácené části Měsíce, kterou nemůžeme vidět ze Země, se nachází mnoho kovových skal, tvořených tvrdým kovovým titanem, který je odolný proti korozi a je i na Zemi používán ve výrobě korozně náročných částí nadzvukových proudových letadel a kosmických plavidel. Několik studií amerických vědců dochází ke shodnému závěru s ruskou teorií o dutosti Měsíce, který byl v dávných časech použit neznámou mimozemskou rasou při invazi do sluneční soustavy..Neobvyklá aktivita na povrchu Měsíce byla pozemskými pozorovateli zaznamenávána přinejmenším posledních 100 let. NASA přiznal, že tajemná síla na Měsíici ovlivňovala chování a oběžnou dráhu průzkumných dálkově řízených měsíčních sond.

Poslední experimenty NASA se šířením šokových vln, vznikajících po dopadu dopravního modulu sond Apollo 12 a 13 na povrch Měsíce, otevřely záhadu, protože šokové vlny rozezvučely na několik hodin vniřek Měsíce jako gigantický gong. Rychlost šíření vln se měnila při průchodu jednotlivými vrstvami pláště a nakonec se zrychlila na 10,5 km/sekundu, což odpovídá rychlosti šíření zvuku během průchodu kovem. To dokazuje, že poslední vnitřní vrstva v hloubce asi 65 km je kovová. Kdo vybudoval Měsíc a proč, zůstáva nadále neobjasněno.

Další informace pocházejí z knihy Alexe Colliera (Defending Sacred Ground), který v ní uveřejnil své rozhovory se dvěma vědci z Andromedan Councilu, jménem Moraney a Vasais, během pravidelných fyzických kontaktů.

Měsíc, tato obrovská dutá koule s kovovým pláštěm ze slitin titanu, obalená 35-50 m silnou vrstvou skal původní planety, do níž byl vestavěn, měl původní určení jako štábní a koordinační středisko aliance Anchary pro připravovanou invazi na planetu Maldek. Podle Morenae byl vybudován v soustavě „Chowta“ v souhvězdí Ursa Minor. Chowta je údajně binární sluneční systém, v němž se nachází 21 planet a 47 měsíců. Měsíc prý byl vybudovaný uvnitř sedmnácté planety systému Chowta. Do sluneční soustavy doputoval asi po 11.000 rocích v závěsu za jednou z periodických komet a byl ukotven na oběhové drázek kolem planety Maldek.

Maldek, někdy nazývaný také „Tir Lucifer“, i když se můžeme setkat i se jmény: Faethon, Tistrya, Alanta, Tir Lucifer, Ab-zu, Zlatá planeta atd., byl sesterskou planetou obíhající blízko Země a jeho podnebí bylo velmi podobné podnebí Země, měl však mnohem větší gravitační pole a byl asi 3,7- krát větší než Země.. Jeho průměr byl téměř 46.690 kilometrů (Země 12.756 km). Jméno Maldek bylo chápáno ve smyslu "jazyk plamene", ale údajně to byl jinotaj „prvotního dorozumívacího jazyka“, neboli místo počátku civilizace ve sluneční soustavě. Planeta Maldek měla původně dva přirozené měsíce. První měsíc byl známý pod jménem Lilith či Malona, druhý byl nazýván Marsala (dnešní Mars). Kdy aliance Anchara dopravila na oběžné dráhy kolem Maldeku dva umělé satelity (Měsíc a Phobos) není spolehlivě známo a odhady času se pohybují mezi 0,5 – 1 milionem let. Aliance Anchara v utajení připravovala Měsíc jako velitelskou a koordinační základnu bojových akcí a vyzbrojovala jej po mnoho tisíciletí. Aby svoji činnost maskovala, zabývala se navenek terraformingem a bioformingem obou satelitů. Na Měsíci byla údajně vytvořena dýchatelná atmosféra, velké vodní nádrže na povrchu i uvnitř a bylo zde vybudováno devět velkých měst krytých průhlednými bublinovitými skořepinami. Přibližně před 117.000 roky aliance Anchara napadla jak Maldek, tak i jeho obydlené satelity. Maldek explodoval a Mars i Měsíc ztratili svoji atmosféru i vodu a změnily se v mrtvé planety. Postižena byla rovněž Země, která byla posunuta na novou oběžnou dráhu, více vzdálenou od Slunce, přičemž zachytila Měsíc a přinejmenším jedenkrát se srazila s Marsalou (Marsem), který se choval chaoticky, neboť neměl stabilní oběžnou dráhu. Přirozený satelit Lilith (Malona) byl vymrštěn do prostoru, ale Slunce jej zachytilo a podrželo jako desátou planetu Nimiru s velmi šikmou oběžnou dráhou vůči ekliptice. Podrobněji se touto otázkou zabývám v knize Bohové a apokalypsy. Po porážce aliance Anchary byl chaoticky se chovající Měsíc Andromedany (Galaktickou federací) usazen na stabilní oběžnou dráhu kolem Země. Leč podrobnosti o této akci chybí.

Obrázek 11

Někdy před 23.000-25.000 roky se na Zemi vyhrotilo nepřátelství mezi říší Slunce (říší Mu, říší Ujgur, Společenství Světla aj.) a říší Atlantidy, jež nakonec přerostla ve válku trvající mnoho staletí, kterou ve svých knihách nazývám „válkou démonů“. Obě strany vlastnily natolik pokročilou leteckou a zbraňovou technologii, že mohly létat až na Měsíc a bojové operace přenesly i tam. Ještě dnes můžeme na povrchu Měsíce najít například stopy po salvách částicových děl (Obrázek 11).

Nějaký čas před zahájením invaze do říše Slunce, Atlantané Měsíc obsadili a opravili či obnovili poškozená zařízení a zbraně, aby je mohli využít proti těm zemským oblastem, které kontrolovaly armády říše Slunce, kterou v závěrečné fázi války vedl vojevůdce a král Para-šu-Rama. Dospěl jsem k závěru, že tak zvaných „sedm svatých měst rišijů“, která tvořila páteř říše Slunce, nezničili Atlantané svým pozemním jaderným arzenálem, ale salvami mohutných částicových kanonů umístěných na Měsíci. Během protiúderu letectvo Rámovy armády zničilo základny Atlantanů na Měsíci a z tohoto období patrně pochází i zmíněný „Aitkenův bazén“ v blízkosti jižního pólu Měsíce, který je kráterem po obrovské explozi vzniklé uvnitř Měsíce. Tyto válečné události, z pohledu historických záznamů říše Slunce, popisují známé indické eposy Mahabharata a Ramajana, které , mimo jiné, vyprávují o bitvě na Měsíci mezi Ašviny (Nasatyi, Atlantany) létajícími s letouny Vailxy a Rámovými piloty létajícími v letounech Astras. Podobné zmínky jsou v manuskriptech Bhagavata Purana a Atharva Veda (20:41).

Měsíc je jedinečná stavba. Dříve, než byl silně poškozen bojovými akcemi před 117.000 roky, měl podobnou atmosferu jako Země a měl údajně na povrchu i několik oceánů a moří. Mezi těmito moři se nacházelo několik malých pevnin, na nichž inženýři Anchary vytvořili ekosystém podobný těm, jaké byly nalezeny na měsících v některých hvězdných soustavách obývaných lidmi. Cílem tohoto terraformingu bylo zastření skutečného poslání této koule ukryté uvnitř. Aliance Anchara vytvořila kovovou kouli ze zvláštní slitiny titanu, jejíž speciální vlastnosti ještě zvyšovaly ochranu kolem hlavních zbraní a řídicích stanic v jeho jádru, ale také podporovaly iluzi, že Měsíc je jen vlídná a přirozená družice. Uvnitř Měsice bylo 16 úrovní s laboratořemi, kontrolními a velitelskými centry a 24 bojových postavení útočných a obranných zbraní. Dodnes patrné hlavní vstupní brány se nacházely na obou pólech a na úbočí Archimedova kráteru (Obrázek 12).

Obrázek 12

Měsíc napadl bitevní planetu Galaktické federace a vážně ji poškodil. Během následujícího protiúderu byl Měsíc také vážně poškozen a vržen na novou oběžnou dráhu probíhající mezi Marsem a Zemí.

Jakmile se ocitl Měsíc na nové oběžné dráze, byl zajat a připojen ke Galaktické federaci. Když se o několik tisíc let později Atlantané se svými mimozemskými spojenci rozhodli zničit říši Slunce a potopit kontinent Muror (zemi Mu), obsadili v té době opuštěný a zdevastovaný Měsíc, částečně jej opravili a znovu vyzbrojili. Povrch Měsíce byl nadále udržován tak, aby působil dojmem satelitu bez života, ale pod jeho povrchem byla prováděna rozsáhlá modernizace větší části podzemní základny, neboť Měsíc měl plnit roli mateřské lodě nesoucí početnou válečnou flotilu letounů vailxi, vril a haunebu. Zbytky kdysi bujného měsíčního ekosystému byly využity pro renovaci základny a budování flotily útočných kosmických plavidel. Na počátku roku 1970 tuto měsíční základnu anektovala Galaktická federace a ta na ní umístila své hlavní velitelství v sluneční soustavě. Během tohoto období Galaktická federace sledovala činnost Elohim (Gizanů, Anunnaki atd.) a jejich pozemských nohsledů (Tajnou vládu, Ilumináty, Sionisty), jakož i působení emisarů aliance Anchara, spolupracujících s Ilumináty/Sionisty na ekonomickém ovládnutí našeho světa a na temných zbrojních programech.

Vznešení Mistři (Ascendent Masters, Mahátmové) sdělili, že tyto temné manipulace tajně řízené aliancí Anchara, probíhající na Zemi po tisíciletí, se nyní blíží k předurčenému konci. Duchovní načasování této změny bylo stanoveno na konec první dekády 21. století.

Různé procedury a programy, které uvedly do pohybu lidskou společnost na Zemi , způsobily nevyhnutelný posun ve vědomí lidí a role emisarů Galaktické federace nyní spočívá v režii rychlých změn podle toho, jak to vyžadují změny situace. Síly Galaktické federace a Andromedská vláda zůstávají nedaleko nás a jsou připravené k dokončení prvního kontaktu s námi, jakmile Vznešení Mistři dají pokyn "do toho".

Ústně předané poseltsví andromédských vědců Moraney a Vasais zaznamenal Alex Collier takto:

„Čast měsíční základny, kterou ovládáme, byla pod neustálým vojenským tlakem aliance Anchara až do poloviny roku 1990. Pak Elohim s Galaktickou federací uzavřeli mírovou smlouvu a nyní nám pomáhají převzít celou měsíční základnu, aniž by došlo k vyburcování pozornosti pozemšťanů. Jednotná měsíční základna se stala centrem naší zemské operace. Tím Temná vláda s Ilumináty a Sionisty ztratila svoji mimozemskou mocenskou podporu a rychle ztrácí i své mocenské pozice na Zemi.

Známe dobře souřadnice několika podzemních základen, vybudovaných po zničení Lemurie a Agharty. Kontrolujeme skryté aktivity tajných vládních (podzemních) základen a udržujeme neustále dozor nad vaším světem a činností posledních zbytků Temných sil ve spolupráci s vašimi Vznešenými Mistry. Z naší měsíční základny můžeme rychle sledovat machinace zbytku Temných sil (Tajné vlády) a používat potřebné obranné prostředky. Je nutno říci, že jsme předešli již několika velmi nebezpečným a ohavným spiknutím. Nemorální program Tajné vlády se stává stále zjevnější, což dovoluje mnoha silným jedincům a skupinám ve vaší celosvětové společnosti, shromažďovat nové spolupracovníky i mezi těmi, kteří se nyní houfně distancují od takových úkladů. Zatímco některé důležité aktivity jsou řízeny z měsíční základny, je náše velící středisko pro celou operaci přímo na Marsu, ukryté uvnitř jeho rozlehlého podzemí. Údaje o Marsu, jak jsme již dříve upozornili, jsou ve skutečnosti značně odlišné od informací poskytovaných pozemskou scholastickou vědou. Tato matoucí šaráda měla jediný účel - udržet přesvědčení, že jste na Zemi sami a jste rovněž jedinými rozumnými bytostmi přinejmenším v této sluneční soustavě. Byla to součást rozsáhlého systému kontroly a manipulací pro případ, že narazíte na nějaká data, která by mohla změnit váš současný pohled na realitu. Nicméně Galaktická federace existuje a je velmi blízko k dokončení příprav na první kontakt s lidstvem. Tato jednání zahrnou pozvání pro cestování na různé základny a zařízení pro podporu života zkonstruovaná vědci Galaktické federace. Personál na marsovských základnách se již těší na setkání s lidmi.

Základna na Marsu opět obnovila terraforming a bioforming Marsu . Je to velmi aktuální vzhledem ke sluneční hyperaktivitě, která způsobuje oživování atmosféry Marsu. Horní část atmosféry je ionizovaná, což má za následek vytváření tenké vrstvy ozonu, která postupně brání pronikání škodlivého ultrafialového záření do spodní vrstvy atmosféry Marsu. Tato opatření způsobují, že se nebe jeví stále modřejším. Zvyšuje se obsah vodní páry v nižších úrovních atmosféry díky tání ledovcových polí v polárních regionech. Častější marsotřesení uvolňují do atmosféry mnoho plynů a vodní páry a my urychlujeme obnovování její horní a spodní vrstvy atmosféry zesilováním účinků povrchových magnetických lokalit.

Jak vidíte, náše první, třebaže zatím neviditelná kontaktní mise má mnoho aspektů, ze kterých jsou dva nejdůležitější: stanice na Měsíci a na Marsu. Měsíc je naplněný historickými artefakty. Měsíc má uvnitř 16 úrovní (etáží), s mnoha podlažími, početnými laboratořemi a zkušebními stanicemi, ve kterých bývalí obyvatelé uskutečňovali různorodé experimenty s vašimi předky a dokonce i na vás samotných. Hrůza z těchto temných procedur ještě halí mnoho z nižších úrovní. Tato planeta zažila mnoho temných zlovolných plánů připravenýh aliancí Anchara pro tuto sluneční soustavu, které ji postihly jako první. Proto navrhneme, aby se planeta Mars, kterou jsme znali dříve pod jménem „Bellona“ a Měsíc staly historickým muzeem Galaxie“.

Tyto informace, byly zaznamenané Alexem Collierem (A 1995 Lecture by Alex Collier: Current Moon Bases & Their History), a v knihách Val Valeriana (Editor) : Letters from Andromeda a Diversified Enterprises, ve který je souhrn diskuse, ke které došlo během několikerého osobního setkání se zenetanskými vědci Moraneyem a Vasaisem z Andromédské federace. Většina těchto informací se velmi dobře shoduje s tím, co udává Drunvalo Melchizedek, Cosmic Awareness a další channellingové zdroje, ale technicky vzato jsou mnohem přesnější a detailnější.

Ivo Wiesner
3. dubna 2007

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

Související články:
Mozek na čipu? (31.12.2009)
Ako to bolo s dobou ľadovou (2.) (28.04.2008)
Ako to bolo s dobou ľadovou (1.) (26.04.2008)
Zpráva z orgonautické expedice (18.02.2008)
Kopí osudu. (21.10.2007)
Tajemná relikvie - Svatý grál (20.10.2007)
Neuvěřitelný výzkum (15.09.2007)
Vnímání a prožívání času (17.08.2007)
Mohou za povodně Jupiter a Saturn? (06.06.2007)
Měsíc plný tajemství (1.) (09.04.2007)
Vznik a pohyby dat v prostoru (06.04.2007)
Netradiční teorie stavby egyptských pyramid (07.01.2007)
Hledání kořenů alchymie (30.10.2006)
Tabák (22.10.2006)
Muž, ktorý vynašiel 20. storočie - Nikola Tesla (12.08.2006)
Jiný pohled na Blízký východ (01.08.2006)
Je to, jak to je... (28.07.2006)
Co oči nevidí (2.) (17.07.2006)
Co oči nevidí (1.) (15.07.2006)
Archa úmluvy a kabala (kabb alah) (2.) (01.07.2006)
Archa úmluvy a kabala (kabb alah) (1.) (30.06.2006)
Novinky okolo Bosenských pyramid (09.06.2006)
Symbolika číslic (05.06.2006)
Návod k použití abecedy lidštiny (05.06.2006)
Abeceda lidštiny (05.06.2006)
Léčba rakoviny u myší bez ozařování a cytostatik (25.05.2006)
Šťáva z grapefruitu může uškodit (19.05.2006)
Kanabinoidy tlumí imunitní obranu (18.05.2006)
Wilhelm Reich a orgonová energie (17.05.2006)
Kmenové buňky mohou napravit zpřetrhané vazy (16.05.2006)
Kosmická energie versus aura (15.05.2006)
Znovuzrození alchymie VII. (09.05.2006)
Znovuzrození alchymie VI. (06.05.2006)
Znovuzrození alchymie V. (03.05.2006)
Znovuzrození alchymie IV. (01.05.2006)
Znovuzrození alchymie III. (28.04.2006)
Znovuzrození alchymie II. (26.04.2006)
Znovuzrození alchymie I. (24.04.2006)
Voynichův rukopis (21.03.2006)
Levitující ostrovy v Bermudském trojúhelníku? (15.03.2006)
Síla býčí, kopyšník a luštinka (12.03.2006)
Jazyky jak je neznáte, úvaha průměrného občana. (04.03.2006)
Evoluce: Hranice mezi vědou a metafyzikou (19.01.2006)
Kurupira - recenze knihy (30.12.2005)
Lidské šlápoty staré milion roků? (10.12.2005)
Kurupira – zlověstné tajemství (25.11.2005)
Kosmické cykly a katastrofy na Zemi (28.09.2005)
Piktogramy v obilí v roce 2005 (23.09.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (5.) (31.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (4.) (28.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (3.) (25.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (2.) (23.08.2005)
Channelling a jiné způsoby komunikace mezi hmotnými a nehmotnými dimenzemi (1.) (20.08.2005)
Vonné tyčinky (08.05.2005)
Vonné oleje (02.05.2005)
Zajímavosti o "řeči těla" (15.03.2005)
Zajímavosti o mozku a paměti (11.03.2005)
Zhoršení paměti po kouření marihuany (26.02.2005)
Třetí experiment a konec „předpeklí ráje“ (2.) (21.02.2005)
Třetí experiment a konec „předpeklí ráje“ (1.) (16.02.2005)
Minuta pro Bytost Země (03.02.2005)
Fotoaparát na auru? (27.12.2004)
Křišťálový poklad 2004 (07.12.2004)
Algoritmus na rozpoznávání spamu (30.11.2004)
Statistika k zamyšlení (17.11.2004)
Dušan Zbavitel byl poctěn Státní cenou (28.10.2004)
Dvě události (12.09.2004)
Jsme zodpovědní i za toto... (07.09.2004)
Hétera (01.08.2004)
Ohalo II (30.07.2004)
Změna energetického obalu Země (13.07.2004)
Michel de Nostre-Dame zvaný Nostradamus (20.06.2004)
Jak se liší lidská a šimpanzí dědičná informace? (14.06.2004)
Zemětřesení (11.06.2004)
Co dali světu Arabové (1.) (01.06.2004)
Archaeoraptor (29.05.2004)
Návrat k pohanským kultům (26.05.2004)
Propláchnout se Vodnářem (25.05.2004)
Jdi klidně uprostřed rozruchu a spěchu (24.04.2004)
Neznámá říše Churritů (22.04.2004)
Atlantis, stále pošmourno! (17.04.2004)
Francouzská výprava bude hledat Atlantidu (15.04.2004)
Nerezavějící sloup v Dillí (14.04.2004)
Pokusy o alternativní vědu (2.) (05.04.2004)
Pokusy o alternativní vědu (1.) (03.04.2004)
Archeologie a proroci (04.03.2004)
Hrozí Zemi přelidnění? (28.02.2004)
Štěpný reaktor v hlubinách Země? (30.01.2004)
Blíží se přepólování magnetického pole Země? (23.01.2004)
V tomto státě něco hodně smrdí (11.01.2004)
Žít s otevřenou myslí (26.12.2003)
Egyptská Kniha mrtvých (25.12.2003)
[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 1 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!