Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 16. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jacob van Blom
Vlk, který kandiduje na pastýře ovcí, začíná častokrát svůj volební projev prostým: Mám vás rád…

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3116x)
Být vítězi
(17. 09. 2016, 2768x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2587x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2557x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2499x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce

* Miluj svůj život – 30. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů


Reklama - Inzerce - 23. 01. 2011 (3820 přečtení)

Festival se koná ve dnech 11.-13.2.2011 v prostorách gymnázia Omská, Omská 1300, Praha 10-Vršovice


     V polovině února se uskuteční v Praze jubilejní, v pořadí již 30. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život.

Tento festival, jehož první ročník se uskutečnil v létě roku 1999 jako první akce takového rozsahu v naší republice, vstoupil za poslední desetiletí do podvědomí mnoha lidí zajímajících se o ezoteriku, léčitelství, psychologii a záležitosti osobnostního rozvoje. Základní filosofií festivalu je nechat vedle sebe existovat různé ezoterické směry a techniky, nenásilnou formou  nabízet lidem jejich ochutnávku a nechat na každém, aby si sám vybral to, co ho nejvíc zaujme.

Miluj svůj život 1

      Na třicátém festivalu Miluj svůj život se vám během těchto tří dnů představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí a provedou Vás celou akcí, která se koná na osmi místech současně v jednom areálu. Od pátku 11.2.2011 do neděle 13.2.2011 se tu budou konat přednášky, praktické semináře, zážitkové programy a mnoho dalšího zajímavého z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti.

     Můžete zde potkat mnoho zajímavých osobností. Mimo jiné zde vystoupí mezinárodně známý léčitel Boris Tichanovský. Kromě toho, že léčí, ovládá bioenergetiku, akupunkturu, akupresuru a hypnózu také vyučuje různé druhy masáží. Ze Slovenska přijedete výborná dietoložka, regresní terapeutka a autorka jedinečného SM systému Eva Rozsypalová.  Nově zde svoji diagnostickou a léčitelskou metodu představí léčitel Dušan Tomek, který se zabývá akupunkturou a speciálně tzv. pulsovou diagnostikou déle než 25 let. Za zmínku také stojí sobotní večerní koncert bubenické skupiny Gri-Gri, která návštěvníky rozpohybuje africkými rytmy.

Miluj svůj život 2

     Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu. Téměř  stovka firem zde předvede svoji  nabídku výrobků a služeb týkajících se ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu.

Své znalosti Vám zde nabídne i celá řada odborných a alternativních poradců. Kromě klasických služeb, jak je např.výklad karet, snů, feng shui, automatická  kresba, masáže, focení aury, astrologie, numerologii aj. se zde snažíme nabídnout a představit i nové , méně známé metody či informace.

     Na tomto jubilejním festivalu Vám bude představena unikátní metoda Darkfield, což je speciální mikroskopické vyšetření kapky živé krve, které zde bude provádět odborná lékařka přímo na místě. Pomocí této metody je nejen možné odhalit ranná stádia některých nemocí a  jejich příčiny, ale i již  probíhající  akutní stavy. Osobně zde  můžete vyzkoušet  metodu Astrofashion, která vychází z pradávných poznatků o propojení těla člověka a  jeho zdraví s hvězdnou oblohou. Využívá se zde módy, oblečení, doplňků, barev i vůní k dosažení změn a cílů, po kterých toužíme. Také si zde můžete domluvit speciální masáž těla – tzv. Astromasáž, která bude připravena výhradně pro Vás na základě Vašeho osobního horoskopu. Nejprve se seznámíte s Vaším horoskopem, dozvíte se, co se bude po masáži ve Vašem životě měnit, zlepšovat, na co je potřeba se zaměřit či co sledovat. A pak už následuje jen příjemná masáž.

Miluj svůj život 3 Za zmínku určitě stoji i bylinářská poradna, kde najdete odpovědi na nejrůznější problémy a neduhy. Vždyť v přírodě se nachází spousta volně rostoucích bylin, keřů a stromů, které nám mohou účinně pomoci. V rámci programu se můžete zúčastnit i pracovní dílny, kde se sami naučíte a i prakticky vyzkoušíte, jak připravit med s rakytníkem, aronií či borůvkou. A to není vše. Získáte zde i další recepty, které imunitnímu systému poskytnou vitamínovou bombu a obsahují spoustu dalších prospěšných látek pro naše tělo.

     Programy probíhají denně od 10.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 19.00 hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou vegetariánských jídel.

     Festival se koná v areálu Gymnázia Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice, program celé akce a další informace najdete na  http://www.ezotera.cz/ano.


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...


07. 08. 2019:

Středeční postřehy Terezy Spencerové:
• po 16 oficiálně oznámených "konečných vítězstvích" nad Daešem Pentagon přiznává očividné, totiž, že Islámský stát v Sýrii a Iráku žije a znovu prospívá...
• Bolton nově vysvětluje americké odstoupení od dohody o raketách krátkého a středního doletu… už neviní Rusko, ale ukazuje na Čínu, která účastníkem smlouvy nebyla...
• Google se netají tím, že svými algoritmy hodlá zabránit Trumpovu znovuzvolení v roce 2020, a tak mu Trump slibuje: "Budeme Google pečlivě sledovat"… kde je konec "ruskému vměšování"?...
• jakýkoli turecký vojenský vpád do Sýrie bude "nepřijatelný" a USA mu zabrání, hrozí šéf Pentagonu kvůli avízované turecké ofenzívě proti "americkým" syrským Kurdům… ale zní to jako by hájil zájmy samotné Sýrie… tedy kromě toho, že Turecko do Sýrie vpadlo už dávno a je tam pořád… ostatně stejně jako USA… dva ilegální okupanti se hádají, kdo kam smí a kdo ne...
• přinejmenším ukrajinský zákon o lékařské záchranné službě byl převzat z USA, a to i "s chlupama", a tak umožňuje volat sanitku "z jakéhokoli místa Spojených států"...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!