Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 04. 04. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G. B. Stern:
Jak optimisté, tak pesimisté jsou přínosem pro společnost. Optimisté vynalezli letadlo, pesimisté padák.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2344x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2310x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2288x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2262x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce

* Miluj svůj život – 30. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů


Reklama - Inzerce - 23. 01. 2011 (3939 přečtení)

Festival se koná ve dnech 11.-13.2.2011 v prostorách gymnázia Omská, Omská 1300, Praha 10-Vršovice


     V polovině února se uskuteční v Praze jubilejní, v pořadí již 30. mezinárodní festival ezoterických a duchovních směrů Miluj svůj život.

Tento festival, jehož první ročník se uskutečnil v létě roku 1999 jako první akce takového rozsahu v naší republice, vstoupil za poslední desetiletí do podvědomí mnoha lidí zajímajících se o ezoteriku, léčitelství, psychologii a záležitosti osobnostního rozvoje. Základní filosofií festivalu je nechat vedle sebe existovat různé ezoterické směry a techniky, nenásilnou formou  nabízet lidem jejich ochutnávku a nechat na každém, aby si sám vybral to, co ho nejvíc zaujme.

Miluj svůj život 1

      Na třicátém festivalu Miluj svůj život se vám během těchto tří dnů představí více než 100 účinkujících, lektorů a přednášejících z ČR a ze zahraničí a provedou Vás celou akcí, která se koná na osmi místech současně v jednom areálu. Od pátku 11.2.2011 do neděle 13.2.2011 se tu budou konat přednášky, praktické semináře, zážitkové programy a mnoho dalšího zajímavého z oblasti ezoteriky, alternativního léčení a rozvoje osobnosti.

     Můžete zde potkat mnoho zajímavých osobností. Mimo jiné zde vystoupí mezinárodně známý léčitel Boris Tichanovský. Kromě toho, že léčí, ovládá bioenergetiku, akupunkturu, akupresuru a hypnózu také vyučuje různé druhy masáží. Ze Slovenska přijedete výborná dietoložka, regresní terapeutka a autorka jedinečného SM systému Eva Rozsypalová.  Nově zde svoji diagnostickou a léčitelskou metodu představí léčitel Dušan Tomek, který se zabývá akupunkturou a speciálně tzv. pulsovou diagnostikou déle než 25 let. Za zmínku také stojí sobotní večerní koncert bubenické skupiny Gri-Gri, která návštěvníky rozpohybuje africkými rytmy.

Miluj svůj život 2

     Již tradičně můžete v prostorách areálu navštívit velkou prodejní výstavu. Téměř  stovka firem zde předvede svoji  nabídku výrobků a služeb týkajících se ezoteriky, zdraví a zdravého životního stylu.

Své znalosti Vám zde nabídne i celá řada odborných a alternativních poradců. Kromě klasických služeb, jak je např.výklad karet, snů, feng shui, automatická  kresba, masáže, focení aury, astrologie, numerologii aj. se zde snažíme nabídnout a představit i nové , méně známé metody či informace.

     Na tomto jubilejním festivalu Vám bude představena unikátní metoda Darkfield, což je speciální mikroskopické vyšetření kapky živé krve, které zde bude provádět odborná lékařka přímo na místě. Pomocí této metody je nejen možné odhalit ranná stádia některých nemocí a  jejich příčiny, ale i již  probíhající  akutní stavy. Osobně zde  můžete vyzkoušet  metodu Astrofashion, která vychází z pradávných poznatků o propojení těla člověka a  jeho zdraví s hvězdnou oblohou. Využívá se zde módy, oblečení, doplňků, barev i vůní k dosažení změn a cílů, po kterých toužíme. Také si zde můžete domluvit speciální masáž těla – tzv. Astromasáž, která bude připravena výhradně pro Vás na základě Vašeho osobního horoskopu. Nejprve se seznámíte s Vaším horoskopem, dozvíte se, co se bude po masáži ve Vašem životě měnit, zlepšovat, na co je potřeba se zaměřit či co sledovat. A pak už následuje jen příjemná masáž.

Miluj svůj život 3 Za zmínku určitě stoji i bylinářská poradna, kde najdete odpovědi na nejrůznější problémy a neduhy. Vždyť v přírodě se nachází spousta volně rostoucích bylin, keřů a stromů, které nám mohou účinně pomoci. V rámci programu se můžete zúčastnit i pracovní dílny, kde se sami naučíte a i prakticky vyzkoušíte, jak připravit med s rakytníkem, aronií či borůvkou. A to není vše. Získáte zde i další recepty, které imunitnímu systému poskytnou vitamínovou bombu a obsahují spoustu dalších prospěšných látek pro naše tělo.

     Programy probíhají denně od 10.00 do 22.00 hodin, výstava je přístupná veřejnosti od 10.00 do 19.00 hodin. V areálu najdete čajovnu a stánky s občerstvením a nabídkou vegetariánských jídel.

     Festival se koná v areálu Gymnázia Omská, Omská 1300, Praha 10 - Vršovice, program celé akce a další informace najdete na  http://www.ezotera.cz/ano.


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!