Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 05. 2023     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jaroslav Hašek:
Národ český dodnes ještě pro tanec se získá,
bohužel však vždycky tančí, jak mu jiný píská.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2465x)
Ocitáte se v bouři dění
(21. 06. 2020, 1585x)
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 1463x)
Jaká je ta správná cesta?
(18. 03. 2021, 1436x)
Spojení s bytostmi Země
(29. 04. 2021, 1368x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Minulé životy v našem životě


Zdenka Blechová - Duchovno - 23. 10. 2008 (4337 přečtení)

Sv. Vojtěch
Jednou ke mně přišel na doporučení pán a my jsme zjistili, že to doporučení nebylo náhodné jako vše v našem životě. Máme spolu mnoho společného z minulého života. Byla jsem jeho učitelem. Tenkrát jsem věci vnímala spíše jen rozumem, ale on již tehdy je vnímal srdcem.


Jakmile k vám přijde člověk z minulého života okamžitě to poznáte. Je vám milý nebo naopak protivný, dle toho, s jakou energií jste odcházeli při vzpomínce na něho z tohoto světa. S takovou myšlenkou a energií k tomuto člověku se opět rodíme. Proto je dobré mít všechny vztahy při odchodu z tohoto světa zpracovány, aby nebylo nic, co by mě drželo v příštím životě v minulosti, tz. v tom, co jsem nedokončil, co jsem nevyřešil k tomuto člověku.

Začali jsme si povídat a najednou mi přišla informace: „To je svatý Vojtěch.“ Předala jsem mu toto informaci a on se najednou zpotil. Uvědomil si svoji minulost a cítil ji. Povídal: „Víte, co je zajímavé? Že já jsem začal studovat životopis Sv. Vojtěcha a navštívil jsem místa, která navštívil i on v naší krajině a ještě minulý týden v televizi dávali seriál o životě světců a zrovna o sv. Vojtěchovi a dokonce bydlím ve Starém Plzenci, kde pobýval i on.

A tak se spolu scházíme a objevuje spolu mnoho moudrosti z minulosti. Cítím, že tento muž v sobě má duchovní život, který žije v současnosti, ale stále se snaží přijít na kloub tomu, proč v minulosti světci trpěli a proč touto cestou se odevzdávali bohu. I on má ještě něco, co musí v tomto životě změnit, aby netrpěl a proto se mu minulost mísí s přítomností.

Budu nyní 26. 10. 2008 zasvěcovat kapličku p. Marii a přišla mi myšlenka, že by to měl být právě on, kdo mi pomůže s tímto zasvěcením. Nejdříve jsem se toho zalekla a měla jsem pocit, že se rouhám. Přece by měl zasvěcovat kněz a původně jsem si myslela, že to tak udělám, ale najednou můj vnitřní hlas byl silnější a tak jsem mu nabídla, jestli by mi nezasvětil kapličku a on povídá: „Víte, že sv. Vojtěch byl zasvěcovací kněz?“ to jsem opravdu nevěděla a bylo mi jasné, že má volba je správná. Jsou to jen předsudky, že se to musí udělat tak, jak je zvykem. Když už člověk cítí ducha, ví, že není důležité, zda to bude kněz, ale že je důležité, aby to byl člověk s čistým srdcem.

Začali jsme tedy připravovat zasvěcení. Když přišel, povídám mu: „A co budete mít na sobě?“ Povídá: „Myslel jsem si, že bych měl sako a vy jste se mi zjevila v modrých šatech. Máte nějaké modré šaty?“ Byla jsem překvapená: „Ano chci si vzít modré šaty a k vám mi přišlo, že byste měl mít šat, který by k vám náležel. Zajděte si do půjčovny a šat, který se vám bude líbit si pučte.

To, že si opět obléknete šat, který znáte a je vám blízký, tím se opět napojíte na svoji minulost. A hned jsem si uvědomila, že na počátku mé cesty jsem navštívila magický ples a v půjčovně jsem si zvolila modrý hábit, ve kterém je často znázorňována p. Marie. Bylo mi v tomto šatu tak dobře, že se mi ani nechtělo ho vracet. Tehdy jsem ještě vůbec nevěděla, že mojí patronkou je p. Marie, tam vlastně tehdy začala moje duchovní cesta. Uvědomuji si, jak jsem si tehdy nechala věštit na tomto plese z karet a bylo mi řečeno: „Nyní vám začíná nová cesta, padnou vaše vzdušné zámky a vy musíte jít po nové cestě a nesmíte se vracet, jinak byste si ublížila.“ Bylo to pro mě strašidelné a proto jsem se nechtěla tím příliš zaobírat.

Ale dnes si uvědomuji, jaká pravda byla již tehdy vyřčena a tak vím, že sv. Vojtěch se připravuje na svoji novou roli ve svém životě.

 
 
 
V S T U P   Z D A R M A
 
Chcete-li vědět, jak vypadá sv. Vojtěch dnes a chcete-li být přítomni zasvěcení kapličky
p. Marii, přijďte se podívat na
akci DOŽÍNKY 26. 10. Program potrvá od 14 – 18 hod.
-          můžete si poslechnout přednášku o sv. Vojtěchovi s videoprojekcí a mnoho moudrostí,
-          poslechnout písničky z mého nového CD „Písně, které otevírají a uzdravují srdce“ v podání autorů těchto písní.
 
Při zasvěcování kaple pro vyléčení srdce a duše bude podávaná všem přítomným voda ze studánky p. Marie.
 
Mimo písniček můžete navštívit i naše léčitele a poradit se s nimi v dané situaci. Těšit se můžete na
-          Evičku Suttnerovou – automatická kresba
-          Ilja a Ilona Matoušovi z Prahy – léčivé mandaly, tarot, numerologie, věštění    z kamenů
-          Ludmila Strnadová – AFT – teorie přitahovacích polí a kineziologie
-          Dáša Nová – originální drátované šperky s polodrahokamy
    
-          Výstava obrazů Zdenky Zemanové „Barvy duhy“
-          Dušičkové aranžmá firmy E-dekor

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!