Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 15. 07. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
David Duke (2009 - krátce předtím, než jsme mu v ČR znemožnili mluvit):
V právo na svobodu projevu věří skoro všichni. Ale pokud věříte v právo na svobodu projevu jen pro lidi a myšlenky, s nimiž souhlasíte, pak v toto lidské právo ve skutečnosti nevěříte.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Vzpomeňte si, kým jste
(04. 05. 2022, 1602x)
Rok 2022 a budoucnost
(13. 12. 2021, 1498x)
Láska vítězí
(28. 02. 2022, 1454x)
Cesta duše a cesta člověka
(13. 03. 2022, 1397x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Společnost a vztahy

* Návrh na projekt


Od čtenáře - Společnost a vztahy - 19. 07. 2011 (4475 přečtení)

Již delší dobu se na webu setkávám s banerem, který odkazuje na registr dlužníků. Z vlastní zkušenosti vím, jak je těžké někdy vyjít s penězi, a z okolí vidím, že je to mnohdy i horší, a to i pro lidi, kde oba chodí do práce, a mají jen 2 děti. Myslím, že většina těch, kteří se na tomto zveřejněném seznamu ocitli, jsou oběti místní podoby lichvářského systému, který vysává většinu našeho světa. Bez možnosti tomu čelit. Paradoxem je, že největší zloději a tuneláři se tam neocitli. Myslím tím naše politiky a různé přidružené elementy. Je to zveřejněno schválně, aby lidi mohli plivat jeden na druhého, ve snaze si ulevit od vlastní bídy, nebo forma další šikany již tak zbídačených občanů?


Myslím, že je čas na protiúder. Aby si aparátčíci nemysleli, že mohou ostatní ožebračovat a pak jim ještě sr... na hlavu. Existuje seznam dlužníků. Ok. A co takhle udělat taky nějaký seznam, online ho zveřejnit a doplňovat? Tak, jako je Tabule cti, kde jsou různé osobnosti našeho národa, udělat Tabuli hanby. Po vzoru Al Kajdy, což je taky jen online seznam nějakých emlementů, bych ji pojmenoval AL KEJDA. S přídomkem - Tabule hanby českého národa. Myslím, že na rozdíl od Al Kajdy bude více reálná, co do skutečné identity a profláknutosti zveřejněných individuí. V pozadí nadpisu by byla kupa hnoje se zapíchnutými vidlemi, a vlevo by byl rozchodník na jednotlivá odvětví spol. života, a rozbalovacím menu na podrobnější úseky. A vpravo by se pak otevřelo okno, kde by již byl seznam patřičných individuí. Jméno, fotka, pokud tedy je, datum nar. a jiné osobní údaje, a po kliknutí na něj pak podrobný profil a seznam "aktivit", pro které se dotyčný/á zúčastnil této taškařice. Docela bych věděl (a určitě nejen já) i o těch, kteří by tam měli čestnou pozici. V oddílu s názvem Extraliga.

Najde se dobře informovaný webmaster s vyváženým pohledem na věc, který by se do toho chtěl pustit? Nejde tu o štvavou kampaň, ale o seznam, který by dobře zmapoval celej profil této doby, a to i jako memento pro budoucnost. Popsat konkrétní postupy, jak se zotročuje nenápadně a plíživě celá společnost je jistě užitečnější, než jen vytvářet učebnice dějin, kde se to zase jen zkreslí, a ukazovat na oběti minulé totality, aby se zakryl současný stav. Příspěvků od různých dopisovatelů bude jistě dost, a i tak bude mít webmaster už od začátku dost práce, aby tam dal i jen to, co už víme.   

Zatím se mějte, zdraví Chiron (eft-cz@email.cz)

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 3,22 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 5 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!