Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 04. 04. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
polský básník Julian Tuwim:
"Mysleme na chudé", řekl lodžský fabrikant: "To nic nestojí."

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2344x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2309x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2286x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2262x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* Na co se můžete těšit aneb "Pojďme se setkat"


WSA reklama - Inzerce WSA - 24. 02. 2010 (2676 přečtení)

Naše vize a cesta je jednoduchá: celý rok připravujeme veletrhy ESOTERIKA, BIOSTYL a ECOWORLD jako místo setkání pro všechny lidi, kteří mají zájem sami o sebe i o prostředí, ve kterém žijeme. Místo, kde se navazují osobní kontakty, napadají vás nápady, potkáváte zajímavé lidi, kupujete hezké věci a v neposlední řadě se účastníte zajímavých přednášek a seminářů.


Zkrátka místo, kde proudí energie života a každý si odnese domů něco pro sebe nebo pro své blézké. Veletrhy se letos budou konat již po šesté a věřte, že nás tato práce pořád naplňuje uspokojením. Pevně doufáme, že i pro vás bude tato akce velkým přínosem. Vždy nás potěší, když potkáme staré známé…

Co je nového?  K lepšímu se změnil termín konání. Zapište si prosím do diářů: 9. – 11. 4. 2010, Praha, Výstaviště Holešovice - Průmyslový palác, veletrhy ESOTERIKA, BIOSTYL a ECOWORLD 2010.

Ke komplexnímu životnímu postoji neodmyslitelně patří také zájem o přírodní medicínu, biopotraviny atd. Proto se jeden z našich veletrhů jmenuje  BIOSTYL  a má v podtitulu slogan „Vše pro Zemi… vše o Zemi“ . Veletrh vám představí filozofii bio-stylu,, známé i neznámé produkty, služby a  novinky.  Prostě vše dobré,  o čem ještě možná nevíte.

Jsme velice potěšeni,, že nad veletrhem BIOSTYL 2010 převzal záštitu Ministr zemědělství ČR ing. Jakub Šebesta. Poprvé se také podařilo domluvit mezinárodní spolupráci, která přinese příjemný vlahý vánek do světa českých přírodních a bio výrobků. Ano, mluvíme o Francii, která se stala první partnerskou zemí veletrhu BIOSTYL 2010. Na veletrhu uvidíte velice bohaté expozice francouzských firem a budete moci ochutnat mnoho BIO produktů této slunci zaslíbené země. Odborný garant veletrhu Biostyl je PRO – BIO Svaz ČR, který tento rok slaví 20leté výročí založení a připravujeme velkou společnou expozici členů svazu spojenou s krásnou výstavou fotografií ekologického zemědělství v ČR. Odbornou „třešničkou na dortu“ bude kontraktační a odborná konference „BIOSTYL po Francouzsku“, která proběhne v pátek 9. 4.2010 v Lapidáriu Národního Muzea.

                Navázat na veletrh BIOSTYL je zcela jednoduché. Existuje přímé propojení mezi zdravým životním stylem a hledáním věcí skrytých (neboli esoterických) a chováním úcty k matičce Zemi. Mluvíme o veletrhu ESOTERIKA, respektive   ECOWORLD.

Na veletrhu ECOWORLD najdeme mnoho ekologicky šetrných výrobků a technických  vymožeností, které nám pomůžou chovat se ekologicky, tedy tak,  abychom zanechali po sobě tuto Zemi v pořádku. Partnerem veletrhu je CENIA, česká informační agentura životního prostředí. V rámci veletrhu také proběhne odborná konference, pořádaná ve spolupráci se sdružením Eurosolar.cz na téma 100% obnovitelné energie.

Veletrh ESOTERIKA představuje celou řadu cest a způsobů k poznání sama sebe, k našemu osobnímu a duchovnímu růstu. Veletrh také představuje mnoho (staro)nových technik a směrů, které se nám v této oblasti nabízejí. Prostě na veletrzích najdete všechno pro lidi, jenž mají OPEN MIND (OTEVŘENOU MYSL).

Stěžejní část všech veletrhů tvoří bohatý doprovodný program, bez kterého by obdobná akce neměla význam. Tento rok jsme pro Vás připravili program, který vyniká zejména svou  svou pestrostí a různorodostí. Jaednotliví přednášející jsou špičky ve svých oborech.

Doprovodný program je organizován společností FELICIUS o.p.s. a bude plný přednášek, seminářů, nově i diskusních panelů, ukázek tanců a mnoha dalších programů, celkově na 8 pódiích.

Ze zahraničních hostů vybíráme např.:, TIM WALLACE MURPHY, Francie, spisovatel a historik,  autor  knih Odhalený kód symbolů, Rex Deus - Strážci pravdy či Znamení bestie. ShiFu ShiDeLon, Čína,učitel a opravdový mistr energetické léčitelské metody Qi-Gong (či-kung) a Tai –Qi (tai-čchi),  mistr bojových umění. Své mistrovství získal celoživotním studiem v klášteře SHAOLIN v Číně. Je představitelem již 31. generace tzv. laických mnichů tohoto kláštera. LINE BACK, Norsko, blízká spolupracovnice Dr. Erica Pearla, která představí nejnovější výzkumy ze světa vědy, které se přímo týkají jedinečné léčitelské metody RECONNECTION(seminář s Dr. Ericem Pearlem osobně bude týden po veletrhu).. PABLO RUSSELL, Kanada, duchovní vůdce  domorodého indiánského kmene Černonožců (Blackfoot – Blood), učitel, tanečník obřadu Tanec Slunce. Pablo nám ukazuje, jak i pro nás, Evropany, je životně důležité si zachovat spjatost se Zemí. Sylvie CROCHET, Francie ředitelka, ANSIL. Sylvie Crochet je bioložka, která se zajímá o vibrační energie a je specialistkou v detekování vln s anténou Lercher, fotoaparátem Kirlian a zařízením na testování energie Géobiolis.Maitreyi Piontek, Švýcarsko, aHavaj, SHAHAB TOLOUIE, Írán, John Hawken, Marion Hopfgartner, Rakouskoutorka mezinárodních bestsellerů, duchovní léčitelka a světoznámá okultistka.Maitreyi je známá pro své praktické a střízlivé (realistické) učení. Luisa Muratori, Itálie, Alan Lowen,vědma pracující dlouhodobě na Projektu pozvednutí Energetických vibrací planety Země v rámci Transformačního procesu. Dále můžeme zmínit hosty jako např.

Domácími hosty budou  ANTONÍN BAUDYŠ ML., JAN BÍLÝ, ANNA BRADÁČOVÁ, MILAN CALÁBEK, MILAN DOLEŽAL,RNDR. PETR FOŘT, CSC., JAROSLAVA HALAŠOVÁ, HEŘMANOVÁ DARIA Bc., PAVEL HRUBÝ, MUDR. JOSEF HRUŠOVSKÝ, KAREL KEKEŠI, DAGMAR KLUDSKÁ, KVĚTA KOLOUCHOVÁ, KAREL KŘÍŽ, ALENA MACHOVÁ, JIŘÍ MARIA MAŠEK, KALYANI P. MAŠKOVÁ, MUDR. JAN MIKLÁNEK, KATEŘINA D. MOTYČKOVÁ, MUDR. PAVEL NYVLT, ND, JUDITA PESCHLOVÁ, ZINA RAJNOCHOVÁ, ING. MÍLA REJLKOVÁ, ROSA DE SAR (RNDr. Mgr. Hana Blochová) , ING. HANA SMEJTKOVÁ, ONDŘEJ SMEYKAL, ING. VÍT SYROVÝ, ALŽBĚTA ŠORFOVÁ, MARKÉTA TOMANOVÁ (MINAŘÍKOVÁ), JANA BAUDISOVÁ HEMELÍKOVÁ, VĚRA VÁRADY, ERNESTÍNA VELECHOVSKÁ, MGR. PAVEL VESELÝ, MUDR. VLADIMÍR VOGELTANZ, VÁCLAV VOKOLEK, VOSTRÁ MARKÉTA, MILGROM RENA, PAVLÍNA BRZÁKOVÁ, JIŘÍ KUCHAŘ, PAVEL VÁŇA, JAN ŠULA, MARIÁN JELÍNEK, DAVID FREJ, JITKA VODŇANSKÁ A MNOHO DALŠÍCH OSOBNOSTÍ Z ČECH MORAVY A SLEZKA.

Součástí doprovodných akcí bude také dětský koutek, výstavy, kavárny, čajovny, odpočinkové zóny.

Vše, co by Vás mohlo zajímat o doprovodném programu nebo dalších věcí spojených s veletrhy, najdete na webových stránkách veletrhů. Podrobné informace o doprovodném programu najdete brzy na stránkách společnosti Felicius o.p.s.,Jestliže chcete zasílat pravidelné informace o připravovaných programech, zaregistrujte se na našich webových stránkách.

Již dnes se na Vás těšíme stejně, jak se na Vás bude těšit více než 260 vystavovatelů z  8 zemí.

Za společnost Incheba a společnost Felicius o.p.s. Vám přeji hezké dny

Ctirad Hemelík

www.veletrhesoterika.cz, www.biostyl.cz, www.veletrhecoworld.czwww.incheba.cz, www.felicius.cz


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!