Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 18. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Barnes:
Nejsou všichni liberálové lichváři, ale zkuste se ptát, čím to, že všichni lichváři jsou liberálové.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3118x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2588x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2559x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2501x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2434x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* Na co se můžete těšit aneb "Pojďme se setkat"


WSA reklama - Inzerce WSA - 24. 02. 2010 (2638 přečtení)

Naše vize a cesta je jednoduchá: celý rok připravujeme veletrhy ESOTERIKA, BIOSTYL a ECOWORLD jako místo setkání pro všechny lidi, kteří mají zájem sami o sebe i o prostředí, ve kterém žijeme. Místo, kde se navazují osobní kontakty, napadají vás nápady, potkáváte zajímavé lidi, kupujete hezké věci a v neposlední řadě se účastníte zajímavých přednášek a seminářů.


Zkrátka místo, kde proudí energie života a každý si odnese domů něco pro sebe nebo pro své blézké. Veletrhy se letos budou konat již po šesté a věřte, že nás tato práce pořád naplňuje uspokojením. Pevně doufáme, že i pro vás bude tato akce velkým přínosem. Vždy nás potěší, když potkáme staré známé…

Co je nového?  K lepšímu se změnil termín konání. Zapište si prosím do diářů: 9. – 11. 4. 2010, Praha, Výstaviště Holešovice - Průmyslový palác, veletrhy ESOTERIKA, BIOSTYL a ECOWORLD 2010.

Ke komplexnímu životnímu postoji neodmyslitelně patří také zájem o přírodní medicínu, biopotraviny atd. Proto se jeden z našich veletrhů jmenuje  BIOSTYL  a má v podtitulu slogan „Vše pro Zemi… vše o Zemi“ . Veletrh vám představí filozofii bio-stylu,, známé i neznámé produkty, služby a  novinky.  Prostě vše dobré,  o čem ještě možná nevíte.

Jsme velice potěšeni,, že nad veletrhem BIOSTYL 2010 převzal záštitu Ministr zemědělství ČR ing. Jakub Šebesta. Poprvé se také podařilo domluvit mezinárodní spolupráci, která přinese příjemný vlahý vánek do světa českých přírodních a bio výrobků. Ano, mluvíme o Francii, která se stala první partnerskou zemí veletrhu BIOSTYL 2010. Na veletrhu uvidíte velice bohaté expozice francouzských firem a budete moci ochutnat mnoho BIO produktů této slunci zaslíbené země. Odborný garant veletrhu Biostyl je PRO – BIO Svaz ČR, který tento rok slaví 20leté výročí založení a připravujeme velkou společnou expozici členů svazu spojenou s krásnou výstavou fotografií ekologického zemědělství v ČR. Odbornou „třešničkou na dortu“ bude kontraktační a odborná konference „BIOSTYL po Francouzsku“, která proběhne v pátek 9. 4.2010 v Lapidáriu Národního Muzea.

                Navázat na veletrh BIOSTYL je zcela jednoduché. Existuje přímé propojení mezi zdravým životním stylem a hledáním věcí skrytých (neboli esoterických) a chováním úcty k matičce Zemi. Mluvíme o veletrhu ESOTERIKA, respektive   ECOWORLD.

Na veletrhu ECOWORLD najdeme mnoho ekologicky šetrných výrobků a technických  vymožeností, které nám pomůžou chovat se ekologicky, tedy tak,  abychom zanechali po sobě tuto Zemi v pořádku. Partnerem veletrhu je CENIA, česká informační agentura životního prostředí. V rámci veletrhu také proběhne odborná konference, pořádaná ve spolupráci se sdružením Eurosolar.cz na téma 100% obnovitelné energie.

Veletrh ESOTERIKA představuje celou řadu cest a způsobů k poznání sama sebe, k našemu osobnímu a duchovnímu růstu. Veletrh také představuje mnoho (staro)nových technik a směrů, které se nám v této oblasti nabízejí. Prostě na veletrzích najdete všechno pro lidi, jenž mají OPEN MIND (OTEVŘENOU MYSL).

Stěžejní část všech veletrhů tvoří bohatý doprovodný program, bez kterého by obdobná akce neměla význam. Tento rok jsme pro Vás připravili program, který vyniká zejména svou  svou pestrostí a různorodostí. Jaednotliví přednášející jsou špičky ve svých oborech.

Doprovodný program je organizován společností FELICIUS o.p.s. a bude plný přednášek, seminářů, nově i diskusních panelů, ukázek tanců a mnoha dalších programů, celkově na 8 pódiích.

Ze zahraničních hostů vybíráme např.:, TIM WALLACE MURPHY, Francie, spisovatel a historik,  autor  knih Odhalený kód symbolů, Rex Deus - Strážci pravdy či Znamení bestie. ShiFu ShiDeLon, Čína,učitel a opravdový mistr energetické léčitelské metody Qi-Gong (či-kung) a Tai –Qi (tai-čchi),  mistr bojových umění. Své mistrovství získal celoživotním studiem v klášteře SHAOLIN v Číně. Je představitelem již 31. generace tzv. laických mnichů tohoto kláštera. LINE BACK, Norsko, blízká spolupracovnice Dr. Erica Pearla, která představí nejnovější výzkumy ze světa vědy, které se přímo týkají jedinečné léčitelské metody RECONNECTION(seminář s Dr. Ericem Pearlem osobně bude týden po veletrhu).. PABLO RUSSELL, Kanada, duchovní vůdce  domorodého indiánského kmene Černonožců (Blackfoot – Blood), učitel, tanečník obřadu Tanec Slunce. Pablo nám ukazuje, jak i pro nás, Evropany, je životně důležité si zachovat spjatost se Zemí. Sylvie CROCHET, Francie ředitelka, ANSIL. Sylvie Crochet je bioložka, která se zajímá o vibrační energie a je specialistkou v detekování vln s anténou Lercher, fotoaparátem Kirlian a zařízením na testování energie Géobiolis.Maitreyi Piontek, Švýcarsko, aHavaj, SHAHAB TOLOUIE, Írán, John Hawken, Marion Hopfgartner, Rakouskoutorka mezinárodních bestsellerů, duchovní léčitelka a světoznámá okultistka.Maitreyi je známá pro své praktické a střízlivé (realistické) učení. Luisa Muratori, Itálie, Alan Lowen,vědma pracující dlouhodobě na Projektu pozvednutí Energetických vibrací planety Země v rámci Transformačního procesu. Dále můžeme zmínit hosty jako např.

Domácími hosty budou  ANTONÍN BAUDYŠ ML., JAN BÍLÝ, ANNA BRADÁČOVÁ, MILAN CALÁBEK, MILAN DOLEŽAL,RNDR. PETR FOŘT, CSC., JAROSLAVA HALAŠOVÁ, HEŘMANOVÁ DARIA Bc., PAVEL HRUBÝ, MUDR. JOSEF HRUŠOVSKÝ, KAREL KEKEŠI, DAGMAR KLUDSKÁ, KVĚTA KOLOUCHOVÁ, KAREL KŘÍŽ, ALENA MACHOVÁ, JIŘÍ MARIA MAŠEK, KALYANI P. MAŠKOVÁ, MUDR. JAN MIKLÁNEK, KATEŘINA D. MOTYČKOVÁ, MUDR. PAVEL NYVLT, ND, JUDITA PESCHLOVÁ, ZINA RAJNOCHOVÁ, ING. MÍLA REJLKOVÁ, ROSA DE SAR (RNDr. Mgr. Hana Blochová) , ING. HANA SMEJTKOVÁ, ONDŘEJ SMEYKAL, ING. VÍT SYROVÝ, ALŽBĚTA ŠORFOVÁ, MARKÉTA TOMANOVÁ (MINAŘÍKOVÁ), JANA BAUDISOVÁ HEMELÍKOVÁ, VĚRA VÁRADY, ERNESTÍNA VELECHOVSKÁ, MGR. PAVEL VESELÝ, MUDR. VLADIMÍR VOGELTANZ, VÁCLAV VOKOLEK, VOSTRÁ MARKÉTA, MILGROM RENA, PAVLÍNA BRZÁKOVÁ, JIŘÍ KUCHAŘ, PAVEL VÁŇA, JAN ŠULA, MARIÁN JELÍNEK, DAVID FREJ, JITKA VODŇANSKÁ A MNOHO DALŠÍCH OSOBNOSTÍ Z ČECH MORAVY A SLEZKA.

Součástí doprovodných akcí bude také dětský koutek, výstavy, kavárny, čajovny, odpočinkové zóny.

Vše, co by Vás mohlo zajímat o doprovodném programu nebo dalších věcí spojených s veletrhy, najdete na webových stránkách veletrhů. Podrobné informace o doprovodném programu najdete brzy na stránkách společnosti Felicius o.p.s.,Jestliže chcete zasílat pravidelné informace o připravovaných programech, zaregistrujte se na našich webových stránkách.

Již dnes se na Vás těšíme stejně, jak se na Vás bude těšit více než 260 vystavovatelů z  8 zemí.

Za společnost Incheba a společnost Felicius o.p.s. Vám přeji hezké dny

Ctirad Hemelík

www.veletrhesoterika.cz, www.biostyl.cz, www.veletrhecoworld.czwww.incheba.cz, www.felicius.cz


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!