Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 25. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Friedrich Nietzsche:
Naše země se stala právě tím monstrem, proti kterému chtěla původně bojovat.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2869x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2808x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2797x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2468x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2424x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Nebeské bytosti


Angeli Coloqui - Duchovno - 23. 05. 2013 (3603 přečtení)

Kdo všechno obývá prostory Nebe a Rajské zahrady? Že jsou v Nebi andělské chóry, to všichni víme. Kdo kromě andělů obývá Nebe?

Mezi tyto nebeské bytosti patří draci, sfingy, kentauři, jednorožci, pegasové, vysoce inteligentní hlavonožci a vážky.


Draci

Draci jsou vytvořeny z Nebeského ohně a jak je dochováno v legendách, chrlí oheň a milují zlaté poklady. Jsou to velice hrdé a ušlechtilé bytosti, které mají své místo v Nebi. Jejich počet je v řádech tisíců a posledních několik tisíc let prakticky neměnný. I draci splývají s Pánovou suitou a se Světlem (s Plamenem, který je stvořil). Žijí ve volném rodovém uskupení.

Draci se dělí na 2 poddruhy, které se liší hlavně způsobem života. Živloví draci jsou menší, a k životu potřebují jeden ze 4 základních živlů, ze kterého čerpají sílu. Nebeští draci jsou až na jednu výjimku vždy větší, a jejich život není vázán na konkrétní životní prostředí a sílu čerpají ze svého pokladu. Nejmenší nebeský drak byl tzv. waleský červený drak, který žil v hlubokých lesích. Ostatní druhy nebeských draků jsou výrazně větší. O jejich velikosti a podobách podávají svědectví četné pohádky a mýty.

Všichni draci mají křídla, většina draků má 4 chodivé končetiny opatřené drápy. V Jižní a Střední Americe mají svůj původ okřídlení hadi, kteří rovněž patří mezi draky.

Draci jsou pokrytí šupinami, které kryjí jemnou kůži. Základní barva draka je zelená, stejně jako je zelená dračí krev. Další zbarvení je dáno zbarvením šupin. Ty jsou velice ostré, pro většinu zbraní obtížně proniknutelné. Dračí druhy se vzájemně liší tvarem šupin.

Dračí tělo je velice dlouhé, zakončeno ocasem. První pár lopatek patří kráčivým končetinám, druhý pár náleží křídlům, pánevní pletenec kráčivým končetinám.

Dračí hlava je protáhlého tvaru, podobně jako u varana nebo krokodýla, se svislou panenkou. Silná tlama ukrývá 2 až 3 řady zubů. U některých druhů jsou jedové žlázy a v jícnu má své ústí ohňotvorný orgán. Drak se svým ohněm nespálí.

Končetiny jsou v poměru k tělu krátké, křídla mají různé tvary a vždy velkou plochu a silné svaly.

Dračí křídla jsou vždy v páru, většinou dvě. Povrch je blanitě šupinatý, pernatý (odlišná struktura peří, které je drsné na omak a řeže) nebo také blanitě kožnatý.

Draci potřebují k nalákání partnerky zlatý poklad. Velký zlatý poklad. Ze zlata pak čerpají sílu. Odtud jejich láska k žlutému kovu.

Páření se děje pouze jednou za dračí život. Jedinec dospívá ve věku 1500 let, kdy dokáže chrlit oheň tavící skály. 
Draci obývali svého času většinu biotopů kromě pouští, kde žili pouštní draci spolu se sfingami.

Sfingy

Stejně jako draci, i sfingy byly stvořeny z Nebeského plamene a jak je dochováno v legendách, milují hádanky. Jejich bytí je opředeno tajemstvími. Jsou to velice ušlechtilé a důstojné bytosti, které mají své místo v Nebi. Na rozdíl od draků je jejich počet proměnlivý. Mají stálé partnerské svazky. Taky splývají s Pánovou suitou a se Světlem (s Plamenem stvoření). Žijí v úzkém rodovém uskupení. Obývají jednu část Rajské zahrady.

Většinou vypadají jako kočkovité šelmy opatřené velkými pernatými křídly. Mají velice ušlechtilé hlavy a jasné oči. Byly zobrazovány například v Benátkách a v Babyloně. Panenka mívá tvar přináležející živočišnému druhu, na který se sfinga podobá. Jsou dlouhověké, podobně jako draci, ale dospívají dříve. Navzdory úctyhodným rozměrům jsou velice hbité, rychlé a obratné.

Sfingy obývali přednostně teplé biotopy, pouze několik jich žilo v horách a v království sněhu, kde žili draci.

Kentauři

Nejméně naložené bytosti v Nebi. Není jasné, zda to sají s mateřským mlékem, nebo je to výchovou.

Jde o bytosti s trupem a rukama člověka a trupem a končetinami koně.

Jsou to převážně pastevci nebeských stád, ale jsou mezi nimi i učenci. Dovedou předpovídat budoucnost, studují hvězdy a pohyby vesmírných těles.

Kentauři jsou dvojího pohlaví, nemají stálé partnerské svazky a žijí ve stádech.

V očích draků jsou to koně, v očích sfing jsou to lidé.

Jednorožci

V Rajské zahradě žijí bílé koně s rohem vprostřed čela. Jejich přítomnost je pro duši povznášející, jsou to poslové dobrých zpráv, léčí svou přítomností. Někdy se zjevují lidem ve snech.

Pegasové

Okřídlení koně různých zbarvení opatření pernatým párem křídel. Jsou to povzbuditelé a utěšitelé, rovněž léčí svou přítomností. Také oni se mohou zjevovat ve snech.

Vysoce inteligentní hlavonožci

Dávno před draky a sfingami obývali Zemi inteligentní hlavonožci. Stavěli svá města pod vodou i na březích, měli svou kulturu.

V Nebi již žijí pouze jako součást Pánovy suity.

Jejich úsudek je bryskní, vždy uvažují věc z několika hledisek najednou.

Zemi obývali na přelomu prvohor a druhohor.

Vysoce inteligentní vážky

Žili zhruba ve stejné době jako hlavonožci ale na souši. V současné době ještě poslední jedinci žijí v Nebi na pozici srovnatelné s andělem, vážky-archandělé splynuli s Pánovou suitou nebo se Světlem.

Uvažují odlišně od ostatních nebeských bytostí, v nebeské knihovně zanechali rozsáhlé spisy a několik systémů, které v Nebi fungují dodnes, je jejich dílem.

Také vážky byly obyvateli Země v období prvohor a druhohor.

Všechny Boží bytosti mají svůj předobraz ve tvorech žijících na planetě Zemi a v současné době se mohou vtělit do žijících tvorů. Postupně směrují ke splynutí s Pánem, stejně jako andělé, a jsou plnohodnotnými členy nebeských zástupů. Draci a sfingy jsou součástí nebeské armády.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!