Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 20. 09. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
George Bernard Shaw:
Problémem chudých je jejich bída. Problémem bohatých je jejich zbytečnost.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3124x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2593x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2566x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2508x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2441x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Nebeské bytosti


Angeli Coloqui - Duchovno - 23. 05. 2013 (3210 přečtení)

Kdo všechno obývá prostory Nebe a Rajské zahrady? Že jsou v Nebi andělské chóry, to všichni víme. Kdo kromě andělů obývá Nebe?

Mezi tyto nebeské bytosti patří draci, sfingy, kentauři, jednorožci, pegasové, vysoce inteligentní hlavonožci a vážky.


Draci

Draci jsou vytvořeny z Nebeského ohně a jak je dochováno v legendách, chrlí oheň a milují zlaté poklady. Jsou to velice hrdé a ušlechtilé bytosti, které mají své místo v Nebi. Jejich počet je v řádech tisíců a posledních několik tisíc let prakticky neměnný. I draci splývají s Pánovou suitou a se Světlem (s Plamenem, který je stvořil). Žijí ve volném rodovém uskupení.

Draci se dělí na 2 poddruhy, které se liší hlavně způsobem života. Živloví draci jsou menší, a k životu potřebují jeden ze 4 základních živlů, ze kterého čerpají sílu. Nebeští draci jsou až na jednu výjimku vždy větší, a jejich život není vázán na konkrétní životní prostředí a sílu čerpají ze svého pokladu. Nejmenší nebeský drak byl tzv. waleský červený drak, který žil v hlubokých lesích. Ostatní druhy nebeských draků jsou výrazně větší. O jejich velikosti a podobách podávají svědectví četné pohádky a mýty.

Všichni draci mají křídla, většina draků má 4 chodivé končetiny opatřené drápy. V Jižní a Střední Americe mají svůj původ okřídlení hadi, kteří rovněž patří mezi draky.

Draci jsou pokrytí šupinami, které kryjí jemnou kůži. Základní barva draka je zelená, stejně jako je zelená dračí krev. Další zbarvení je dáno zbarvením šupin. Ty jsou velice ostré, pro většinu zbraní obtížně proniknutelné. Dračí druhy se vzájemně liší tvarem šupin.

Dračí tělo je velice dlouhé, zakončeno ocasem. První pár lopatek patří kráčivým končetinám, druhý pár náleží křídlům, pánevní pletenec kráčivým končetinám.

Dračí hlava je protáhlého tvaru, podobně jako u varana nebo krokodýla, se svislou panenkou. Silná tlama ukrývá 2 až 3 řady zubů. U některých druhů jsou jedové žlázy a v jícnu má své ústí ohňotvorný orgán. Drak se svým ohněm nespálí.

Končetiny jsou v poměru k tělu krátké, křídla mají různé tvary a vždy velkou plochu a silné svaly.

Dračí křídla jsou vždy v páru, většinou dvě. Povrch je blanitě šupinatý, pernatý (odlišná struktura peří, které je drsné na omak a řeže) nebo také blanitě kožnatý.

Draci potřebují k nalákání partnerky zlatý poklad. Velký zlatý poklad. Ze zlata pak čerpají sílu. Odtud jejich láska k žlutému kovu.

Páření se děje pouze jednou za dračí život. Jedinec dospívá ve věku 1500 let, kdy dokáže chrlit oheň tavící skály. 
Draci obývali svého času většinu biotopů kromě pouští, kde žili pouštní draci spolu se sfingami.

Sfingy

Stejně jako draci, i sfingy byly stvořeny z Nebeského plamene a jak je dochováno v legendách, milují hádanky. Jejich bytí je opředeno tajemstvími. Jsou to velice ušlechtilé a důstojné bytosti, které mají své místo v Nebi. Na rozdíl od draků je jejich počet proměnlivý. Mají stálé partnerské svazky. Taky splývají s Pánovou suitou a se Světlem (s Plamenem stvoření). Žijí v úzkém rodovém uskupení. Obývají jednu část Rajské zahrady.

Většinou vypadají jako kočkovité šelmy opatřené velkými pernatými křídly. Mají velice ušlechtilé hlavy a jasné oči. Byly zobrazovány například v Benátkách a v Babyloně. Panenka mívá tvar přináležející živočišnému druhu, na který se sfinga podobá. Jsou dlouhověké, podobně jako draci, ale dospívají dříve. Navzdory úctyhodným rozměrům jsou velice hbité, rychlé a obratné.

Sfingy obývali přednostně teplé biotopy, pouze několik jich žilo v horách a v království sněhu, kde žili draci.

Kentauři

Nejméně naložené bytosti v Nebi. Není jasné, zda to sají s mateřským mlékem, nebo je to výchovou.

Jde o bytosti s trupem a rukama člověka a trupem a končetinami koně.

Jsou to převážně pastevci nebeských stád, ale jsou mezi nimi i učenci. Dovedou předpovídat budoucnost, studují hvězdy a pohyby vesmírných těles.

Kentauři jsou dvojího pohlaví, nemají stálé partnerské svazky a žijí ve stádech.

V očích draků jsou to koně, v očích sfing jsou to lidé.

Jednorožci

V Rajské zahradě žijí bílé koně s rohem vprostřed čela. Jejich přítomnost je pro duši povznášející, jsou to poslové dobrých zpráv, léčí svou přítomností. Někdy se zjevují lidem ve snech.

Pegasové

Okřídlení koně různých zbarvení opatření pernatým párem křídel. Jsou to povzbuditelé a utěšitelé, rovněž léčí svou přítomností. Také oni se mohou zjevovat ve snech.

Vysoce inteligentní hlavonožci

Dávno před draky a sfingami obývali Zemi inteligentní hlavonožci. Stavěli svá města pod vodou i na březích, měli svou kulturu.

V Nebi již žijí pouze jako součást Pánovy suity.

Jejich úsudek je bryskní, vždy uvažují věc z několika hledisek najednou.

Zemi obývali na přelomu prvohor a druhohor.

Vysoce inteligentní vážky

Žili zhruba ve stejné době jako hlavonožci ale na souši. V současné době ještě poslední jedinci žijí v Nebi na pozici srovnatelné s andělem, vážky-archandělé splynuli s Pánovou suitou nebo se Světlem.

Uvažují odlišně od ostatních nebeských bytostí, v nebeské knihovně zanechali rozsáhlé spisy a několik systémů, které v Nebi fungují dodnes, je jejich dílem.

Také vážky byly obyvateli Země v období prvohor a druhohor.

Všechny Boží bytosti mají svůj předobraz ve tvorech žijících na planetě Zemi a v současné době se mohou vtělit do žijících tvorů. Postupně směrují ke splynutí s Pánem, stejně jako andělé, a jsou plnohodnotnými členy nebeských zástupů. Draci a sfingy jsou součástí nebeské armády.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
17. 09. 2019:

Bývalý šéf vojenské zpravodajské služby a bezpečnostní analytik Andor Šándor: "Ta samolibost, že já to vím nejlépe a ostatní jsou minimálně hlupáci, pokud ne ruští agenti, přisluhovači Kremlu a Číny a podobně, je velmi nešťastná, a navíc často sklouzává do polohy osobní, urážlivé. Navenek to samozřejmě ovlivňuje to, jak se k sobě lidé chovají...
Já stále věřím tomu, že je správná teze, že Koněv osvobodil Prahu, protože tlak jeho vojsk donutil generála Toussainta uzavřít smlouvu s generálem Kutlvašrem a s Josefem Smrkovským, nechat zde těžké zbraně a zmizet. Jinak by tu Prahu Němci rozflákali, kdyby nebyli pod tlakem.
.."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Spisovatel, autor historických knih Václav Junek: "z vyššího hlediska české moderní historie jde opravdu jen o ten šum (kauza sochy maršála Ivana Stěpanoviče Koněva), navíc vyvolaný přibližně těmi samými elementy, které (například) pod vedením Franty Sauera ze Žižkova se vší jim vlastní hloupostí skácely Mariánský sloupu na Staroměstském náměstí v listopadu 1918 a jistě také v přibližně stejné době dosáhly likvidace pomníku jednoho z největších českých vojevůdců maršála Radeckého. To ale opravdu jen pro příklad. Stejného druhu ovšem byla pozdější praxe nacistů ve věci pomníků Ernesta Denise, plukovníka Švece, prezidenta Wilsona i mnoha dalších. A to nemluvím už vůbec o komunistech a jejich tak oblíbeném obrazoborectví..."

Celý článek...


08. 09. 2019:

Andrej Babiš - bývalý premiér?
Zdeněk Zbořil: "Tentokrát v ČT překročili míru nejenom slušnosti, ale i povinností, které jsou jim uloženy ze zákona. Nějaký zdroj informací, o kterém si můžeme myslet, že není nejserióznější, někteří novináři ho označují za "Bakalapress", tak vypustí informaci, že premiér Babiš byl zbaven nařčení, že se dopouštěl trestného činu, a tu zprávu převzala ČT, Český rozhlas i ČTK a v podstatě tak způsobí stav, který může vyvolat šíření poplašné zprávy.
A tak "opisovali" redaktoři veřejnoprávních médií i dalších médií jeden od druhého, až se jeden redaktor možná spletl a mluvil o Andreji Babišovi už jako o bývalém premiérovi, a o tom už by měla jednat mediální Rada, ale nedělám si iluze, že tomu tak je nebo bude...
"

Celý článek...


03. 09. 2019:

Ivan Lehotský: "USA před měsícem vypověděli smlouvu INF s Ruskem o omezení raket středního a krátkého doletu. Prý proto, že Rusko smlouvu porušovalo. Prošly sotva dva týdny a Američané provedli test takové rakety, kterou mají s mírně jinými nastaveními už dávno rozmístěnou ve více východoevropských zemích. Že by šlo o zázračně rychlý technický vývoj? Nebo to bylo jinak a kdosi se právě nechtěně přiznal ke lži a podvodu?..."

Celý článek...


24. 08. 2019:

Advokátka Jana Zwyrtek Hamplová: "...jsou tu skupiny, k nimž se stát chová macešsky, a které nemají ani sílu se nějak viditelněji bránit, protože na to nemají síly nebo čas. Osobně vidím zátěž, která se klade na samosprávu, jako by jí tu samosprávu někdo chtěl zase sebrat, vnímám rodiny s dětmi, jak se těm pracujícím neulehčuje nic, zatímco se strká do dávek těm, kteří nikdy pracovat nebudou, seniory, kterým se říká, ať se zabezpečí hlavně sami, drobné živnostníky, kteří za chvíli budou rušit živnosti, protože ten tlak neustojí, máme málo lékařů, policistů..."
"...Roztrhání Ústavy je z mého pohledu neomluvitelné gesto. Podobně jako česká vlajka ve vagíně a trenýrky na Pražském hradě. Máme demokracii, rozhodujme ve volbách, a aby ty výsledky byly jiné, pokud se nám současné nelíbí, tak pro to sakra něco dělejme. V Americe by něco takového znamenalo doživotní diskvalifikaci z veřejného života. Roztrháním Ústavy roztrhal Minář i svobodu slova a jiná práva v Ústavě obsažená. Je to cíl Milionu chvilek? Jen jedna pravda?..."

Celý článek...


15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!