Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 10. 04. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Bertrand Russell:
Smutné je, že hlupáci jsou tak sebejistí, zatímco moudří lidé jsou vždy plní pochybností.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2357x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2319x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2297x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2271x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Negativita zabíjí


Šaman - Duchovno - 19. 01. 2012 (4864 přečtení)

Tolika se toho namluvilo, buďte pozitivní, myslete pozitivně. Dobrá nálada a smích půl zdraví. A už vám někdo taky vysvětlil proč. A kolik víte o obyčejné vodě. O jejich účincích a hlavně o jejich schopnostech si pamatovat a přetvářet se.Japonský vědec, pan Emoto před dvěma lety na podzim u nás vydal knihu (vydání bylo celosvětové) o jeho vynálezu. Jeho vynález spočívá ve vynálezu metody jak při -15 stupních celsia pomocí mikroskopu dělat fotografie vody, tedy ledu. On tuto metodu zveřejnil proto, aby si to kdokoliv na světě mohl sám ověřit. Dokázal fakty v tomto případě se jedná o fotografie krystalů ledu pořízené při zmiňované teplotě. V knize je dostatek fotografií, které nám ukazují a dokazují schopnosti vody. Nafotil krystaly ledu špinavé vody a krystal má hnědočernou barvu a tvar brambory. Čím špinavější voda tím tmavší barva krystalu. Čistá voda z horského ledovce má jasně bílou zářivou barvu a krásný pravidelný tvar krystalu. Nádherný krystal. On ale pokusy dokázal, a je to možné si ověřit jeho metodou,  že  když vzal vzorec špinavé vody a vyfotil jeho krystal a pak nechal v místnosti tuto vodu a studenti tam chodili se smát, povídali si tam vtipy, nebo v jiném případě se u ní líbali, nebo jen na sklenici nalepil papírek na které byla napsaná modlidba a nebo jen mantra, tak vždy se ta voda vyčistila. Fotografie to průkazně ukazují. Pozitivní emoce, nebo modlidba at už předříkávaná a nebo napsaná vodu vždy vyčistila. Ale platilo to i obráceně. Když na vzorek čisté vody chodili studenti nadávat, nebo na ni nechali působit negativní emoce, strach, smutek, voda se vždy zakalila. A zase při dodávání pozitivních emocí se dokázala sama vyčistit.

Víte, že naše tělo je tvořeno až ze 75% vodou. Každá naše buňka obsahuje vodu. Stejnou vodu, kterou fotil pan Emoto a prokázal, jak se negativitou dokáže voda zakalit. Jak negativní prostředí dokáže ze živé vody udělat mrtvou. Už víte, proč jsem vám to psal. Stačí pobývat vedle negativního člověka a on vám vaši vodu v těle zaručeně umrtví. Proto se vyhýbejte negativním lidem. Každý zná to rčení, začni u sebe a můžeš změnit svět. Tolikrát se mne ptali a to jako když já se budu chovat spořádaně, tak mohu změnit svět. Ano, mne to funguje. Já jsem pozitivní, a měním všem vodu kolem sebe. I oni jsou za chvíli v lepší náladě, a ti, kteří to odmítají se mi obloukem vyhýbají. Ale ta armáda pozitivních lidí kolem mne neustále roste, nabaluje se to jako sněhová koule. A když budeme všichni pozitivní, tak se změní i politici a nebo před námi utečou. Znáte to heslo o utahování opasků. Já říkám povolit a ten co tvrdí opak, a bude-li nás dost, nevydrží nápor pozitivity a uzdraví se. Stačí jen vytrvat, i kapka čisté vody naruší kámen, stačí jen vytrvat.

Na závěr. Co si myslíte u tom, jak dobře funguje buňka v lidském těle, jak je zdravá, schopná regenerace, odolávat infekcím, spolupracovat společně s ostatními pro dobro celku, je-li nabita pozitivní silou, má nádherný zářivý krystal v každé molekule vody. A jak asi funguje bunka, s negativní energií a mrtvou vodou uvnitř  sebe. Odpovězte si sami. Jen já můžu změnit sebe, jen já rozhoduji ted a tady, jaká bude moje budoucnost. Nechť vás provází světlo, láska a požehnání síly stvoření. I vodu ve vás.
Bude-li příště, tak napíšu o schopnostech vody, její paměti a co to pro naše zdraví znamená.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,33 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 1 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!