Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 01. 12. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Thúkidides:
Impérium se nakonec stává chorobou. Právě ta zabila Athénskou demokracii.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2946x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2542x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2497x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2383x)
Pracujte v souladu se svou duší
(14. 12. 2017, 2242x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Šamanismus s J. Hawkenem

* Nekonečný kruh Hvězdné panny


JiHo - Šamanismus s J. Hawkenem - 05. 05. 2005 (6777 přečtení)

Doplňující poznámky k některým aspektům Nekonečného kruhu Hvězdné panny a k šamanskému léčení.Zde si můžete prohlédnout schématické znázornění Nekonečného kruhu Hvězdné panny. (Pokud byste si jej chtěli také vytisknout, použijte Mozillu a nebo Firefox, Internet Explorer tento obrázek bohužel neumí vytisknout v odpovídající kvalitě.)

Poznámky:

SV - energie - většina léčení se děje skrze energii. Ten, kdo hlídá tento aspekt, drží energii v kruhu, aby nezmizela, a byla na dostatečně vysoké úrovni. Ostatní v kruhu poslouchají, co SV říká. SV může věci měnit a může nové věci začínat. Je odpovědný za to, aby ostatní dělali to, co řekne ten, kdo vede léčení, dohlíží, aby fáze zrcadlení přešla do fáze transformace. Je zodpovědný za celkový průběh léčení, za jeho dynamiku, drží energetické tělo a také při ukončování léčení sleduje, jestli se všichni vrátili a zda je možné kruh otevřít. Pokud máme málo lidí a nemáme vedoucího léčení mimo kruh, je to SV, který z pozice energie léčení vede.

SZ - Karma - je odpovědná za to, že ozřejmuje lekce, které se má léčený naučit. Zahrnuje to všechny informace o minulých životech, pokud přijdou. Na začátku léčení přivoláme knihu života a karma sleduje, zda se kniha otevírá či nikoliv. Pokud se neotevírá, ptáme se karmy, co můžeme udělat, aby se Kniha života otevřela. Pokud se ani poté neotevře, neděláme léčení! Karma také zodpovídá za uzavření knihy života na konci léčení.

S - zaměřuje se na to, co se děje v srdci a mysli léčeného a sleduje soulad mezi srdcem a rozumem. Sever zrcadlí, jak léčený chápe danou situaci, o čem je přesvědčený, jak je zmatený, jaké má vzorce myšlení.

J - vnitřní dítě, emoce a pocity, ale i na vzpomínky z dětství. Zrcadlí a transformuje probíhající pocity a emoce.

Z - drží fyzické tělo a říká to, čeho si všimne v těle. Dále zrcadlí bloky ve fyzickém těle, přístupu ke smyslnosti těla, problémy s ženskostí, temná místa v podvědomí.

JV - sebepojetí (sebekoncept) a předci - všímá si toho, co přichází od rodičů a prarodičů, příp. duchovních předků. Je to o tom, jak léčená osoba vnímá sama sebe a jak působí navenek.

V - místo trojího ohně "oheň v pohlaví, oheň v srdci a oheň ducha", sexualita. Co léčenému blokuje jeho životní energii, sexualitu, nadšení, vášeň a inspiraci

(J, S, Z - vyzvedávají to, co se děje teď)

S přijímajícím je uprostřed kruhu osoba, která ho podporuje při léčení. Tato osoba poslouchá všechny a vedoucího kruhu a dělá zásahy do těla. Současně ale pozoruje a vnímá sama, co je třeba udělat a podle potřeby to udělá.

Dále je určena osoba, která přivede léčeného do kuhu (do kruhu se vchází mezi S a SV). Po léčení jej opět z kruhu odvede a zůstává s ním tak dlouho, jak to léčený potřebuje.

V průběhu léčení je velmi důležité vystihnout okamžik, kdy celý kruh (každý ve své pozici) přechází od zrcadlení k transformaci, t.j. k vlastnímu léčení. Každý vytváří transformující a uzdravující obraz dané nemocné skutečnosti a posílá (vyslovit!) jej do kruhu k léčenému. Pokud tento "zdravý obraz" nepřijde samovolně, je třeba jej ze své pozice vytvořit! Tímto způsobem vkládáme svoji léčivou energii, svůj příspěvek léčenému.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!