Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 03. 03. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Schwarzemberg:
Tragedií této země je skutečnost, že nemůžete věřit ani těm, které jste osobně podplatil

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2753x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2191x)
Párové duše
(01. 02. 2019, 2097x)
Věřte ve svou jedinečnost
(27. 07. 2018, 1996x)
Co je pro naše dobro
(24. 08. 2018, 1814x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Šamanismus s J. Hawkenem

* Nekonečný kruh Hvězdné panny


JiHo - Šamanismus s J. Hawkenem - 05. 05. 2005 (6859 přečtení)

Doplňující poznámky k některým aspektům Nekonečného kruhu Hvězdné panny a k šamanskému léčení.Zde si můžete prohlédnout schématické znázornění Nekonečného kruhu Hvězdné panny. (Pokud byste si jej chtěli také vytisknout, použijte Mozillu a nebo Firefox, Internet Explorer tento obrázek bohužel neumí vytisknout v odpovídající kvalitě.)

Poznámky:

SV - energie - většina léčení se děje skrze energii. Ten, kdo hlídá tento aspekt, drží energii v kruhu, aby nezmizela, a byla na dostatečně vysoké úrovni. Ostatní v kruhu poslouchají, co SV říká. SV může věci měnit a může nové věci začínat. Je odpovědný za to, aby ostatní dělali to, co řekne ten, kdo vede léčení, dohlíží, aby fáze zrcadlení přešla do fáze transformace. Je zodpovědný za celkový průběh léčení, za jeho dynamiku, drží energetické tělo a také při ukončování léčení sleduje, jestli se všichni vrátili a zda je možné kruh otevřít. Pokud máme málo lidí a nemáme vedoucího léčení mimo kruh, je to SV, který z pozice energie léčení vede.

SZ - Karma - je odpovědná za to, že ozřejmuje lekce, které se má léčený naučit. Zahrnuje to všechny informace o minulých životech, pokud přijdou. Na začátku léčení přivoláme knihu života a karma sleduje, zda se kniha otevírá či nikoliv. Pokud se neotevírá, ptáme se karmy, co můžeme udělat, aby se Kniha života otevřela. Pokud se ani poté neotevře, neděláme léčení! Karma také zodpovídá za uzavření knihy života na konci léčení.

S - zaměřuje se na to, co se děje v srdci a mysli léčeného a sleduje soulad mezi srdcem a rozumem. Sever zrcadlí, jak léčený chápe danou situaci, o čem je přesvědčený, jak je zmatený, jaké má vzorce myšlení.

J - vnitřní dítě, emoce a pocity, ale i na vzpomínky z dětství. Zrcadlí a transformuje probíhající pocity a emoce.

Z - drží fyzické tělo a říká to, čeho si všimne v těle. Dále zrcadlí bloky ve fyzickém těle, přístupu ke smyslnosti těla, problémy s ženskostí, temná místa v podvědomí.

JV - sebepojetí (sebekoncept) a předci - všímá si toho, co přichází od rodičů a prarodičů, příp. duchovních předků. Je to o tom, jak léčená osoba vnímá sama sebe a jak působí navenek.

V - místo trojího ohně "oheň v pohlaví, oheň v srdci a oheň ducha", sexualita. Co léčenému blokuje jeho životní energii, sexualitu, nadšení, vášeň a inspiraci

(J, S, Z - vyzvedávají to, co se děje teď)

S přijímajícím je uprostřed kruhu osoba, která ho podporuje při léčení. Tato osoba poslouchá všechny a vedoucího kruhu a dělá zásahy do těla. Současně ale pozoruje a vnímá sama, co je třeba udělat a podle potřeby to udělá.

Dále je určena osoba, která přivede léčeného do kuhu (do kruhu se vchází mezi S a SV). Po léčení jej opět z kruhu odvede a zůstává s ním tak dlouho, jak to léčený potřebuje.

V průběhu léčení je velmi důležité vystihnout okamžik, kdy celý kruh (každý ve své pozici) přechází od zrcadlení k transformaci, t.j. k vlastnímu léčení. Každý vytváří transformující a uzdravující obraz dané nemocné skutečnosti a posílá (vyslovit!) jej do kruhu k léčenému. Pokud tento "zdravý obraz" nepřijde samovolně, je třeba jej ze své pozice vytvořit! Tímto způsobem vkládáme svoji léčivou energii, svůj příspěvek léčenému.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 02. 2021:

Senátor Jaroslav Doubrava: " ...chovali se (poslanci) jako úchylové. Dokonce hejtmani z opozičních stran prosili své strany, aby neblbly a nouzový stav prodloužily. Politické hovězí hlavy ze stáda opozice z toho ale udělaly předvolební mejdan. Poslanci, kteří zařízli nouzový stav, jsou stejní primitivové jako ti, kteří demonstrovali proti nošení roušek. A opozice neustále do vlády bušila, že neudělala to či ono, že něco mohla dříve a lépe. Změnilo se to v politickou štvanici, nakonec vláda ztrácela rozhodnost, aby nebyla obviněna z nedemokratických zásahů...
...ČT1 se stává největším šiřitelem nenávisti, polopravd a dezinformací v ČR. Z tohoto hlediska se nedivím, že se takhle urvali z řetězu i primitivové z opozice. Poslanci z opozice ukázali, že nemají ani páru o tom co potřebují lidé dole, v konkrétních vesnicích, městských čtvrtích, ti kteří jsou odkázáni měsíc od měsíce na plat nebo v horším případě na podporu...
"

Celý článek...


10. 02. 2021:

Bohumil Pečinka:  "...je to třicet let stále o tomtéž. Už v letech 1990-92 dělalo právnické expertní duo Jičínský-Rychetský zákulisní rozhodnutí a nátlakové akce, jimiž stavělo parlament i vládu do neřešitelných situací. Často tomu sekundoval i Jan Filip z pozice experta, plně podřízeného Pavlu Rychetskému. Třicet let nato stejní lidé, tentokrát už bez zesnulého Zdeňka Jičínského, rozhodli o volebním zákonu a dostali politickou reprezentaci pod tlak..."

Celý článek...


29. 01. 2021:

Petr Žantovský: "...USA pro mnohé z nás před rokem 1989 symbolizovaly svobodu a demokracii, zatímco sovětský blok symbolizoval třídní boj a všeobecné hlupství. Dnes je to jinak. Amerika se chová hůř než naši rudí za Jakeše. Je to symbol? Jistě: úpadku země, která si neví rady sama se sebou, a tak nabízí zástupné terče. Jen my jsme stále stejní, tedy aspoň naše vrchnost: dříve odezírala ze rtů Moskvě, dnes Washingtonu případě Berlínu a Bruselu. Ale změní to nás, občany, co tomu musejí přihlížet? Ani v nejmenším. Jen to prohloubí skepsi a nedůvěru. Jako za toho Jakeše. Kdybych byl optimista, řeknu, že cítím v kostech změnu, jako byla cítit dejme tomu od roku 1985. Ale protože jsem realista, bojím se, že tato změna bude draze vykoupena..."

Celý článek...


26. 01. 2021:

Proč? Martiny Kociánové: Sklapni, nebo Tě smažem!

YouTube channel Svobodné Universum
Kupředu do minulosti: Svobodné universum


26. 01. 2021:

Ivo Rušák: „Putinova rezidence“ u Černého moře
"...dnešní vlna mediálního „zájmu“ o tu „Putinovu rezidenci“ je už historicky druhou vlnou, jaksi reinkarnovanou a znovu rozvířenou zjevně v souvislosti s návratem A. Navalného do Ruska a tak nějak zakrývá skutečnost, že A. Navalného po návratu ruská policie ze zákona prostě musela zatknout, protože byl dříve odsouzený k podmíněnému trestu (30 dní vězení) a neplněním jeho podmínek ten trest podmíněný přešel v trest nepodmíněný. Jistě mu nikdo nebude vyčítat to období, kdy se jako léčil z té „otravy“ a kdy byl v „rekonvalescenci“, ale od té doby pobýval (schválně?) v Německu dále, a tedy se (schválně?) nehlásil v pravidelných intervalech ruské policii, jak stanovovaly podmínky trestu..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!