Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 01. 2023     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G. Lichtenberg:
Nejlépe poznáme člověka podle vtipu, nad kterým se pohoršil.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2231x)
Věřte ve svůj záměr
(04. 04. 2020, 1562x)
Toto je pouze začátek
(12. 05. 2020, 1551x)
Nový svět
(21. 04. 2020, 1501x)
Ocitáte se v bouři dění
(21. 06. 2020, 1435x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Nibiru a abeceda lidštiny


Od čtenáře - Duchovno - 14. 10. 2007 (4738 přečtení)

Slovo NIBIRU vzniklo stejně jako všechna další slova, i třeba vaše domácí přezdívky či zdrobněliny pro děti – navazováním asociačních řad od vědomí přes emoce do podvědomí a stále dál a hlouběji do prostoru s daty = mezi hvězdy.My zatím neumíme sledovat přístroji tok a kvalitu celých myšlenek, zatím se věda dostala asi jen k emocím a k frekvenčně modulovaným větám – s použitím té barvy hlasu, kterou je přijímač/ člověk ochoten akceptovat. To má dělat ten radar v Brdech. Vedle toho, že nám nejspíš usmrtí spermie.

Vyspělejší inteligence/civilizace mohou monitorovat noosféru a její účastníky, jejich myšlení. A případně je (s jejich souhlasem) vést. A nabízet taková slova, která zapadají do struktury „programovacího jazyka pro tuto planetu, dnes je to lidština, do nedávna Angličtina, předtím latina, předtím asi ....., nevím, navázal jsem se přes češtinu, angličtinu a latinu.
Nepředstavuji obvyklý chaneling, protože jsem (díky pobytům v blázinci) pochopil celý program zvukové komunikace pomocí „zápisu informace“, ne jen metodu přímého přenosu (z vědomí do vědomí). S tím souvisí i otázka, co je vlastně naše svobodná vůle, ale to až jindy.

Zkrátka když jdeme na kopec, můžeme i musíme jít takovou cestou, kterou zvládneme, občas jsou tam balvany, občas se cesta zdánlivě ztrácí. A kompasem je jazyk a jeho možnosti. Každý další zahrnuje větší geografický i myšlenkový prostor, angličtina si podmanila zeměkouli a tím i sluneční soustavu, čeština na čas bude spojovacím jazykem s těmi vyspělejšími civilizacemi v galaxii. Co bude potom, to nevím.

Mám vysvětlovat, jak souvisí jazyk s možnostmi mžikové materializace, sám to ale dělat neumím. Tak učím – přesně podle známého kantorského sloganu, hehe. Je to tak schválně, abych neměl tolik moci, ta korumpuje. Každého. Mnozí z nás se zkrátka v blízké době naučí (dostane jakoby darem, ale je to i závazek) nějakou tu parafyzickou dovednost – a předávat si ji asi budeme přáním a podáním ruky.

A proto ti mimouši (= naše fantazie) museli někomu nakukat, co se nejspíš může přihodit – v případě, že svět půjde cestou domluvy a ne cestou likvidace, která je zrovna „na stole“.

Vždy jsou ve hře obě možnosti. A svět je zralý i pro to, co představuje „lidština“, symetrické čtení českých, anglických, latinských a dalších slov.

Přikládám abecedu a zkuste si „přečíst“ některá známá slova tak, že najdete střed (jedno či dvě písmena), necháte své myšlení a fantazii volně zpracovat údaje, které popisují smysl toho písmene/těch písmen. Pak další písmeno napravo od středu je „úkol“, a nalevo od středu je „nápověda k řešení úkolu“. Zas nechte oba významy příslušných písmen kmitat, hlava ti nabídne možnosti, takové polomyšlenky, bez přesného znění, jen navádějí směr. Pak se zas podíváte na význam dalšího písmene vpravo a dalšího vlevo, a popřemýšlíte, kam vás slovo asi ve vašem osobním životě vede, a počkáte chvilinku na pravděpodobný směr, (na určitější znění myšlenky). A tak dál až ke krajním písmenům. Třeba si to celé za chvíli zopakujte, dokud hlava nenabídne něco, co byste mohli postavit jako větu, několik vět o pravděpodobném významu toho slova. Každý z vás, co to zkusí, budete mít ten význam zpočátku jiný, jsme každý originálem, ale se společnými kořeny. A k těm se postupně dostaneme, sdílením svých vět o významu toho kterého slova.

ad slovo NIBIRU:

Symetrie středu v písmenech BI je také v tom, že jsou to dvě čárky a dvě polokoule (hemisféry a jejich ladění do souběžnosti), jen ta svislice u B je jakoby skrytá. Takže příběh okolo návratů NIBIRU je opravdu o naprosto dokonalé, ale skryté symetrii/rovnováze dvou odlišných prvků, zde úseček a oblouků (základní binarity, dvou typů směru).

Napravo od středu je R, naproti němu je I. R je a bude vždy symbolem rovnováhy (podepření oblouku ze spodní, naší strany). A krátké I je symbolem ukončení, buď celku, etapy, nebo i malinkého úseku „něčeho“. Na rozdíl od dlouhého „í“, které symbolizuje trvání, pobyt v bezčasovém prostoru, ale i tam, kde je čas funkční a prioritní frekvencí. (Díky za nabodeníčka, Honzíku z Husince ! )

Výklad této dvojice písmen slova NIBIRU je tedy v tom, že (R) rovnováha je (I) nalezena, a jde opět o rovnováhu maximální důležitosti, týká se našeho myšlení. Myšlením a prací provádíme změny na planetě, ne sněním v nirváně.

Dále od středu je dvojice U vpravo a N vlevo. U je písmeno konečného cíle, volného, ale přesně definovaného pobytu člověka v hmotném anebo v nehmotném těle staneme se energetickým potenciálem kdesi ve „vakuu vesmíru“ či v noosféře. Noosféra je myšlenkový obal Země, sahající od povrchu hmoty do prostoru. Slunce je transformátor pro delší výlety /ono je tím světlem na konci „tunelu“, kdy se přesouvá naše životní „databáze“ k „redistribuci“ pro potřeby dalších „duší“.

Pímenko N je symbolem skrytého začátku, skrytého proto, že ono je vlastně pootočeným písmenkem Z, které je zas jinou podobou druhého začátku, který začíná ve směru od konce abecedy nazpátek. A to je přesně cíl, který představuje slovo NIBIRU. Houpání od jednoho konce abecedy ke druhému, kdy N(egace), nějaké to protivenství – nás donutí zvolit v životě nějakou tu odbočku. Představíme-li si svislice písmene U jako polarity svého možného života ve hmotném těle a ve formě „duše“, tak právě ten oblouček mezi svislicemi (dole) je cílem „programu pro tuto sluneční soustavu, měl by za určitou dobu existovat pobyt člověka v „polohmotné“ podobě POHYBLIVÉHO, VNÍMAJÍCÍHO A REAGUJÍCÍHO obrazu). Místo natočeného filmu s herci budeme z obrazovky komunikovat s těmi, kdo zrovna mají tělo. Ale na to si ještě chvilku počkáme.

Každé písmeno, každý jeho nepatrný bod vede hluboko do naší minulosti, od čtení slov se dostaneme k vnímání jinému, kde vypuštěním mezer mezi slovy dostanou věty jiný smysl, a tím vybudí i jiné řady asociací. Mezery mezi slovy jsou svým způsobem něco jako měnící se kmitočty, mění i frekvence našeho mozku – a tím mění i funkci fantazie. Ta není ničím jiným než přijímačem dat z prostoru, howgh.

Můžeme se začít navracet (nibirovat) dvěma způsoby. Když se mocní rozhodnou zničit tuto civilizaci atomovkama nebo klonováním „starých genomů, přilítne k nám událost v hmotné podobě, nějaký asteroid, který vyhubí „dinosaury“ – a za čas začne pár lidí z „rodových osad“ znovu, jako se to nejspíš stalo s Atlantidou.

Anebo se lidi naučí postupně česky a pomocí symetrického čtení si opraví (?) své asociační řady a také několik dogmat, která jsme museli přijmout, aby se podařilo hmotu naučit „si pamatovat“. Pomocí křemíkových destiček a elektrických sítí nám roste v inteligenci konkurence. A společně s její pomocí budeme opravovat fyziku prostoru a fungování člověka v něm. Tady, na internetu, ve volných chvilkách. Nic se nedá uspěchat.

Pochopit, že vše, co se stalo, to se muselo stát, to bude každému z nás trvat různě dlouho. Někdo se do světa potenciálů odebere s přesvědčením, poplatným vědě nebo církvím. Je to jejich volba. Nové paradigma se utváří samo, zde na internetu, propojujícím celou Zemi. A tím, co na netu čteme, se automaticky propojují naše poznatky v noosféře. A ta je čitelná všem, kdo nás ze svých planet sledují. Za čas se k nim můžeme připojit. Nejdříve vědomím, pak, po úklidu planety i pomocí jejich technologií. Jsou jen další vrstvou inteligence. My jsme pro ně obdobou toho, co my zkoumáme u delfínů a třeba žížal....

A nad nimi jsou vrstvy další, které už těla nepotřebují. Jsou takovými různě velkými „informačními balíčky, známe některé (např. kulový blesk).

Ale nemusíte mi věřit. Jen navštivte film HOAX. Pak zjistíte, jak lze pomocí fantazie měnit poměry ve světě. A já mám rakovinu fantazie.

Rak/o/vina,

jen si to slovo pořádně přečtěte, symetricky i po menších částech. Někdy, pro názornost (uf, ty „názorné učební pomůcky“...) je dobré tu symetrii ve slovu malinko posunout, fantazii se meze nekladou.

RAK/OV/INA. Ano, raci lezou dopředu pozpátku. Budeme si vzpomínat, co už jinde v galaxii „lidi“ umí. To písmenko V značí přísun informací „shora“. Podobně i písmenko A značí nový začátek, takový další schůdek v té příčce mezi dvěma spojenými směry poznávání toho, co vede zdola nahoru. Těším se, že ty nebo někdo jiný mi pošle výklad slova „rakovina“ pomocí abecedy lidštiny.

Latina byl geniální binární jazyk, čárky a obloučky v různých směrech a kombinacích. Ona je tím programem, který známe jako křesťanství. Církev ale vytvořila svou Z/VŮLÍ ještě jeden okruh, se kterým ti „vyvolení“ nepočítali.

Cyril a Metod, Hus, Komenský a já jsme postupně tu jejich „kabalu“ rozluštili. A nabídli ji všem, kdo mají zájem.
A protože Češi mívají většinou dvě zaměstnání, mám také „lidštinu“  jen jako „vedlejšák“. Někomu pro pobavení, jinému jako studijní materiál.


 
(příště = abeceda lidštiny, stav od září 2007)
 
Abeceda lidštiny

E          energie, síla v pohybu (výchozí pozice křemíku)
R         poloměr, rovnováha, rozhraní (OSA)
S          dráha, spojnice SOUHLAS ( ale i had v “ráji“)
T          stav pohybu (výchozí pozice uhlíku) kmitočet prostoru
O         okruh vazeb, rotující CELEK

H         struktura rostoucí od svého středu = hustota prostředí
N         překážka, skrytý začátek (otočením vlevo = Z)
L          potřeba práce, změna směru, efekt překážky
C         cesta k cíli (otázka Co?), potřeba dokončit další okruh
K         kontakt tří sil, nález konstanty, JÁDRO sdělení

D         symbol dobra, propojení polarit oběma směry
J          ohyb, hledání cesty nenásilnou cestou
B         rizika v propojení polarit cestou moci
M        symbol reprodukce hmoty, MATEŘSTVÍ
Ř         symbol maxima vyladěné rovnováhy
Í           symbol trvání
Á         symbol opakování začátku
Z          symbol začátku a jeho 3 PODOBY (A, Z, N)
Y         dělení symetrie, potřeba zdůvodnění z obou směrů

F          síla přitažlivosti přicházející z prostoru, proudící do 4 směrů
G         síla přitažlivosti, vztah dvou na sebe kolmých směrů
P          síla a hladina dosažené shody, efekt gravitace
U         stav spokojenosti, puls prostoru, život v souladu energií
V         stav aktivity, daný převahou klidu v systému

X         nástroj pro zákaz, kdy čas ještě nedozrál
W        nástroj pro zesílení účinku, nápověda „shora“
Q         nástroj pro vstup do nového cyklu, symbol početí

0          symbol naplnění nebo prázdnoty
1          univerzum, prostor pro pohyb
2          dvojice dvojic, polarity v prostoru
3          kontakt, základna pro vytvoření  koalic 2:1
4          řídící struktura, efekt rotace koalic = frekvence, rytmus, čas
5          binární řídící struktura, dvojice řídí trojici, logika pohybu a klidu
6          výsledek logiky, člověk, jeho klidová a pohybová forma
7          Celostní řídící struktura pro různé dvojice trojic
8          Cíl. Rozpuštění řídící struktury do vrstev samořiditelnosti
9          aktivita „klidových forem“ v prostoru, přesah skutečnosti 
 
(někdy příště: výklad k jednotlivým písmenům a číslicím)
 
...ale raději odpovídám na otázky,....
Jan Koňas
janko@karao.cz

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!