Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 16. 12. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatĂ˝ roh  Náhodný citátkulatĂ˝ roh
Paul Kingsnorth :
Obávat se, že po kolapsu současné civilizace se dostanou k moci psychopaté, je omyl. Ti nám už přece dávno vládnou!

kulatĂ˝ roh  Hlavní menukulatĂ˝ roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatĂ˝ roh  Přehled rubrikkulatĂ˝ roh

kulatĂ˝ roh  NejčtenějšíkulatĂ˝ roh
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2819x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2735x)
Mayská rada
(14. 02. 2017, 2575x)
Mayský sněm promlouvá
(01. 04. 2017, 2453x)
Být otevření
(16. 01. 2017, 2397x)
Jsme bytostmi Země
(01. 02. 2017, 2332x)

kulatĂ˝ roh  Počasí, Slunce, LunakulatĂ˝ roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatĂ˝ roh  O Jitřní zemikulatĂ˝ roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Nová Karen - KŘÍDLA


Od čtenáře (www.emergingearthangels.com) - Duchovno - 27. 05. 2009 (2795 přečtení)

Bez domova, ale s čistým plátnem, 24.5.2009


Vítejte!

Chvílemi jsme již téměř plně odstraněni z našich starých realit v tolika situacích a pocit bez domova je možná nyní jen naše volba a to dokonce i když nesmíme zřetelně vědět proč. Možná jen putujeme kolem bez jasného uvědomění si ?domova? - ještě nevíme, kam patříme a také co budeme dělat příště... ačkoli v jisté úrovni již velmi dobře víme, že něco velice nového, již viditelného je na blízkém horizontu.

Třebaže jsme toho starého opustili již mnoho v uplynulých měsících a týdnech, stále ještě čekáme na konečné kousky zapadající do skládající se mozaiky naší nové reality. Mnoho nových energií ve formě jedinců a věcí se nedávno přesunulo do našich starých oblastí a převzali naše staré role v průběhu toho, jak opouštíme naše dosavadní způsoby života a dovolujeme něčemu nebo někomu, aby místo nich umístil něco nového. Tak každá nová energie přijíždí zaplnit naše volná místa, pro každého z nás, kdo se přemístí k další realitě a zkušenostem. Musí být o něco před námi, abychom mohli zažít naši zamýšlenou svobodu uvolněnou z dávného světa. Úplně každý kousek musí být na místě předem připraveném.

Tyto finální kroky musí být dokončené předtím, než zažijeme dramatické ukotvení v nových energiích a k našemu velmi novému světu a realitě 21. června. A vězte také, že vždy je okno s energií kolem každého takového význačného data. Slunovraty jsou ukazately času a také i tentokrát se použije jeho energetického potenciálu k podpoře a zažehnutí této velkolepé události.

Vrchol června 2008 nás chtěl dostat z našich starých schémat a starých rolí a mnozí to pociťovali jako silné trauma. Byly to energie, které byly velmi vyzývavé a obtížné ke zvládnutí. A letos zase vyvoří síly z nastávajícího slunovratu v červnu 2009 opak. Budeme namísto toho, abychom padali a byli taženi dolů, formálně ustaveni oprávněnými správci naší krásné planety Země. Bude to všechno o našem ukotvení, uzemnění.

Jestli jste ten, kdo dokončuje vzestupový proces, můžete se cítit, jakobyste ?čekali" docela opuštěni a jakoby bez spojením s velkou částí všeho. A další, kteří jsou ještě v procesu, nechávají tyto finální kousky padat do míst, kde jsou užitečné k rozhodnutím ohledně možných budoucích plánů. Jsme uvnitř přetvářeni a něco velmi nového a vzrušujícího se právě rozvíjí. Možná jsme ?ztraceni? právě teď, bez domova, padáme, a přitom bychom chtěli zažívat pohodlí, skvělé známosti nebo uzdravující klid.

Tento čas je jako žádný jiný, jak to je dar a jen málokdy budeme mít možnost zažít podobnou zkušenost. Budeme-li se dívat zpět z doby, která teprve přijde, ucítíme kouzlo zázraku, jak vše zrovna přichází a my se ocitáme uprostřed procesu zrození... Velmi mnoho se vyčistí... tak mnoho musí být očištěno pro nový začátek. Nic již pak nebude stejné jako dřív.

Podobně může být teď vhodný čas pro hledání našeho srdce srdcí, zkoumání jaké to je, když si něco opravdově a z duše přejeme.

Stále ještě neděláte to, co si myslíte, že ?byste měli" dělat? Nakonec si uvědomíte, že můžete již brzo dělat cokoli vy chcete. Kdybyste měli několik miliónu dolarů a všechny vaše potřeby by byly uspokojené, co byste dále vytvořily a jak by dál vypadal váš život? Kdo by ještě v něm byl? Co byste dělali? Nalezli byste sebe plně odstraněné ze starého světa s jeho omezeními? A jaká by byla vaše znovu nalezená svoboda, cítili byste ji stále ještě?

Nyní může být i skoro nemožné udělat jakýkoliv druh rozhodnutí. Během několika posledních týdnů zažíváme mnoha způsoby přesně to, co uvádím po mnoho let jako ?signál zastavení" energie. Tato situace přijde vždy, když jsme ve velkém přechodu. Posune nás vpřed, pomůže uskutečnit mnohé plány a přání.

Jestli se pokusíme vytvořit něco před tím, než budou všechny kousky na místě a taky předtím, než se vše připraví nahoře pro nás, nejspíše budeme muset předtím mnoho zrušit. I při tomto způsobu jsme však chránění, jako vždy. Je vždy nejlepší jednoduše věřit, že všechno je v božské a perfektní objednávce.

Třebaže můžeme najít sebe jako věčně putující sem a tam, jakoby bez domova, naše perfektní domovy, osudy, partneři a místa na zemi přijdou v pravý čas... a věřte mi, bude mít cenu na ně čekat !

Přeji vám mnoho lásky, síly a vděčnosti.

Karen

(kráceno)

Překlad: Sanny (Lubomír Stejskal)

Zdroj: http://www.emergingearthangels.com/latest.html
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatĂ˝ roh  Přihlášený čtenářkulatĂ˝ roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatĂ˝ roh  AktualitykulatĂ˝ roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium ?patří bolivijskému lidu?? západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být?"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku? oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů ? konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!