Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 24. 05. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Rozcestník | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Aldous Huxley:
Skutečně efektivní totalitní stát může existovat, bude-li všemocná vláda složená z politických bosů a armády jejich manažerů budou ovládat populaci otroků, kteří nemusí být za mřížemi, protože své otroctví milují.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Země se posouvá, čas se mění
(21. 08. 2016, 3161x)
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 2850x)
Chraňte své duše
(01. 07. 2016, 2788x)
Povzbuzení
(08. 09. 2016, 2746x)
Být vítězi
(17. 09. 2016, 2511x)

kulatý roh  Poslední komentářekulatý roh
.:
"odpověd momentálně nedokážu sesmolit, ale na youtube..."
(Léčení vnitřního dítěte)
půl na půl:
"ano, článek je užitečný, informuje o tom, jak funguj..."
(Manuál pro extroverta: Pravidla komunikace s introvertem )
bez titulku:
"Super!!! Přesně tak to je. Míla"
(Nebojte se Božích Zákonů)
Jedná se totiž o to, že ...:
"... pokud byste si nechali příjmení svého expartnera..."
(Zamyšlení pro dnešní den)
bez titulku:
"Dobrý den, podařilo se mi nedávno spojit se svým vni..."
(Léčení vnitřního dítěte)
Dotaz:
"Dobrý den, mám dotaz. Shamkhalaprashalanu jsem poprv..."
(Šankhaprakšálana)
výroba nemocných:
"Nemocní se vyrábí i jinak. Například diagnoza cukrov..."
(Jak nám vyrábějí nemoci, abychom se stali jejich zákazníky)
Životopis Míly a Eduarda Tomášových:
"Dobrý deň, pán Miloš. Som veľmi rada, že som našla ..."
(Životopis Míly a Eduarda Tomášových)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
    
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
    

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno a zdraví

* Odstraníte-li příčiny onemocnění, uzdravíte se


Karel Vebr - Duchovno a zdraví - 02. 11. 2012 (3990 přečtení)

Pak již žádné léky, či operace nebudou potřeba. Aby se to ale opravdu podařilo, musíte se již konečně o své zdraví sami začít zajímat. 


Pokud onemocníte, měli byste vypátrat, proč se tak stalo a co máte prostřednictvím vaší choroby pochopit a změnit, abyste se uzdravili. Bohužel většina lidí tak nečiní, a pokud onemocní, zajde k lékaři a zodpovědnost za své zdraví a mnohdy i za svůj život vloží do jeho rukou. Tady je ale problém: lékař se řídí přesně stanovenými léčebnými postupy, a tak vás odešle na různá vyšetření, bude na vás zkoušet hromady léků a vy postupem času možná zjistíte, že jste nadále nemocní, a někdy dokonce ještě víc, než na začátku léčby. Proč tomu tak je? Protože současná západní medicína neléčí příčiny onemocnění, ale jen důsledek.

Neléčí celek – tedy vás, ale jen postižený orgán. Nedetoxikuje váš organizmus, ale naopak ho ještě více zanáší toxickými léky.

     Je smutné, že například onkologický pacient je léčen chemoterapií, která má tolik drastických vedlejších účinků a přitom se nikdo nezajímá, zdali tento pacient v sobě nehostí kvantum parazitů. Někteří z nich se totiž přímo spolupodílejí na vzniku onkologického onemocnění. Zarážející je, že možná právě na tohoto pacienta doma čeká jeho pes, kterého pravidelně zbavoval parazitů. Proč asi? No přece, aby pes byl zdravý! Jak je možné, že u zvířat je to normální a u lidí ne? Proto jsem se začal před několika lety zabývat celostní medicínou, která mi naštěstí umožňuje se těmito příčinami zabývat a následně je u klientů odstraňovat, anebo aspoň minimalizovat.

Z toho důvodu s klientem navážu přátelský rozhovor, z kterého postupně společnými silami odhalíme některé návyky, které se postupem času staly příčinami jeho nynějšího onemocnění. Na základě toho pak určím léčebně-ozdravné fáze, které se nejčastěji skládají z těchto důležitých úkonů:

Úprava pH organizmu

     Zde se jedná o odkyselení, neboť téměř všichni nemocní jsou značně překyselení. Překyselené prostředí je pak rájem pro veškeré patogeny, včetně rakovinových buněk.

Aktivace imunitního systému

     Každý nemocný má oslabený imunitní systém. Pokud se předtím podrobil chemoterapii, je jeho imunitní systém oslaben totálně a potřebuje posílit.

Cílená likvidace patogenů

     To je likvidace nežádoucích bakterií, virů, plísní a rakovinových buněk. Při této likvidaci používám léčiva, při kterých u klienta nedochází k poškozování zdravých buněk, tak jak je tomu např. u chemoterapie.

Likvidace parazitů

     Ti okrádají tělo o tolik potřebné živiny a zásobují ho toxickými odpady. Někteří z nich se spolupodílí na vzniku mnoha onemocnění, včetně onkologického. Je třeba si uvědomit, že i zdravý člověk má v sobě kolem patnácti druhů parazitů. Co potom nemocný…?

Navrácení ztracené vitality a duševní aktivity

     To mimo jiného znamená užívat přírodní doplňky stravy, které jsou bohaté na stopové prvky, minerály, vitamíny, nenasycené mastné kyseliny apod.

     Těmito léčebnými postupy lze odstranit většinu příčin, které nemoc vyvolaly. Aby ale uzdravení bylo trvalé, je navíc nutné každého nemocného dovést k poznání, co všechno je třeba v jeho případě změnit. Např. špatné stravovací návyky: jestliže jeho jídelníček bude nadále tvořen převážně uzeninami, masem, anebo sladkostmi a k tomu bude třeba ještě kouřit, nemůže počítat s tím, že bude zdravý. Chcete odstranit sebezničující návyky Vašeho životního stylu, nebo raději dáte přednost mnohem pohodlnější konzumaci léků s tolika vedlejšími účinky?

Nemoc je důsledek přetíženého a oslabeného imunitního systému, který se oslabil v důsledku nadměrného výskytu patogenů. Ty se rozmnožily zase v důsledku překyseleného organizmu, což je zase důsledek nevhodné stravy, nedostatečného pohybu, povrchního dýchání a podobně. Buď to se smíříte s tím, že podlomené zdraví, vedlejší účinky chemických léků, různá bolestivá vyšetření a operace budou neoddělitelnou součástí Vašeho života, anebo uděláte zásadní změnu ve svých stravovacích návycích a můžete začít úplně nový život.    

Zkuste si sami odpovědět na následující otázky:

-          Má Váš život smysl nebo jen tak vegetujete?

-          Jak moc se máte rádi? Vážíte si dostatečně sami sebe?

-          Kolik času věnujete sami sobě? Jak využíváte svůj volný čas?

-          Kde jste doposud hledali lásku – bylo to ve vnějším světě (vztah, partner, rodina, práce, náboženství, jídlo, sladkosti, drogy atd.), nebo jste ji hledali uvnitř sebe (ve Vašem SRDCI)?

-          Láska je samozřejmě všude, ve vnějším světě i ve Vašem srdci…ale pokud lásku objevíte pouze ve vnějším světě (což se tak většinou děje), stáváte se na ní silně závislí.

-          Víte, že ve skutečnosti nemůžete opravdu nikoho vlastnit?

-          Uvědomujete si, jaké negativní energie Vás občas ovládají (zlost, lítost, žárlivost, strach, nenávist…)? Co jste doposud udělali proto, abyste tyto energie ovládli VY?

-          Jakou roli v životě hrajete? Hrajete oběť nebo agresora? Podřízeného nebo nadřízeného? Víte, že nejlepší je nehrát žádnou z těchto rolí?

 

     Mám velkou radost, když se někdo, komu klasická západní medicína nepomohla, uzdraví. A ještě větší radost mám, když se díky nemilé zkušenosti, jakou nemoc jistě je, dotyčný člověk změní. Když konečně pochopí, že tak, jak doposud žil, již žít nejen nemůže ale už ani nechce.

 

                                                                                                               Tomáš Prokeš

 

 

Tomáš Prokešbude přednášet na výstavě Ezotera v Praze, v sobotu 24.11.2012 od 14 hod. na téma Celostní léčba onkologických onemocnění.Informace najdete v programu akce na  http://www.ezotera.cz/ano

 

 

Tento článek může být dále šířen pouze v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s odkazem na internetové stránky včetně této poznámky.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 2 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
23. 05. 2019:

Čtvrteční postřehy Terezy Spencerové:
• dokonce i britskou vládou placená Syrská observatoř pro lidská práva konstatuje, že pro tvrzení Al Kajdy o dalším „Asadově chemickém útoku“ neexistují žádné důkazy… britská premiérka Mayová si ale ve svém hlubokém brexitovém marasmu našla čas, aby za „chemický útok“ pohrozila Sýrii odvetou…
• i New York Times už přiznává, že venezuelský Guaidó nemá doma dostačující podporu, a tak se namísto převzetí moci avízují jeho rozhovory s Madurem…
• Turecko sice s USA dál jedná o svém nákupu ruských protiraketových systémech S400, ale připravuje se i na následné americké sankce…
• americký GM producent Monsanto, aktuálně ve vlastnictvím německého Bayeru, v rámci probíhajících debat o herbicidech špicloval novináře, politiky a jiné vlivné lidi přinejmenším v sedmi evropských zemích…

Celý článek...


23. 05. 2019:

Tereza Spencerová: "...Pokud ale kdosi nesnese ani existenci populistických stran (pro tuto chvíli jim tak klidně říkejme, i když se nabízejí i jiné pojmy), a co víc, má snad i pocit, že naši společnost nějak ohrožují, tak by asi měl v první řadě řešit problémy, jejichž neřešení a naopak bobtnání vede lidi k tomu, aby takové strany volili. Pokud si totiž zvykneme na likvidaci „nepohodlných“ politiků jen proto, že vznášejí nepříjemné otázky a nabízejí na ně svá – tedy nikoli „shora“ posvěcená – řešení, tak to není jen konec demokracie, ale navíc evropskou společnost v dohledné době čeká konfrontace s mnohem radikalizovanějšími, protože o něco naštvanějšími a poníženějšími lidmi, vlastními občany..."

Celý článek...


21. 05. 2019:

Úterní postřehy Terezy Spencerové:
• na základě bezpočtu novinářských dotazů Organizace pro kontrolu chemických zbraní (OPCW) v zásadě potvrdila autentičnost zprávy, která nedávno unikla do médií a vyvrací původní tvrzení Západu, že chemický útok loni v dubnu v syrské Dúmě spáchal Asadův režim… po viníkovi „úniku“ už se pátrá a bude za zveřejnění pravdy náležitě potrestán…
• s hesly typu „Francie nepatří Francouzům! Každý má právo tady být!“ asi pět set migrant převážně z Afriky pod vedením jakési neziskové organizace obsadilo jeden z terminálů pařížského letiště Charlese de Gaulla…
• na integraci zhruba milionu imigrantů německá vláda za loňský rok vynaložila rekordních 23 miliard eur…

Celý článek...


16. 05. 2019:

Středeční postřehy Terezy Spencerové:
• z Organizace pro kontrolu chemických zbraní (OPCW) uniklo technické hodnocení "Asadova chemického útoku" z dubna 2018 ve Východní Ghútě u Damašku… Západ z něj obvinil syrskou vládu a následoval "kárný" raketový útok na několik cílů v Sýrii… experti OPCW nyní mimo jiné konstatují, že umístění plynových bomb, jak byly zaznamenány na záběrech "humanitárních" Bílých přileb, neodpovídá tomu, jak by byly rozházeny po shození z letadla, a že nejspíš byly na místě ručně naaranžovány… čili, další false flag…
• džihádisté z Idlíbu, po jejichž boku nyní Bílé přilby působí, pokračují v ostřelování křesťanského města Skajlabíja, počty civilních obětí rostou…
• dnes už bývalý ředitel amerických tajných služeb Clapper má po splasknutí bubliny Russiagate asi nervy, neboť tvrdí, že přece "není nutné", aby dnes byli vyšetřováni ti, kteří vyšetřovali Trumpovy vazby na Rusko…

Celý článek...


14. 05. 2019:

Prof. Ing. Jaroslav Šesták, DrSc, dr.h.c.: "...Možná stojí za připomenutí, že bolševici sice kdysi všechno znárodnili, ale nic nerozprodali ani nerozkrad- li, podařilo se jim vybudovat společnost téměř bez velkých sociálních problémů, zavést hodnotný vzdělávací systém, univerzální penzijní řád, vybudovat solidní, i když vynucené velkozemědělství, a třeba i vystavět celostátní integrovanou síť rozvodů vysokého napětí, kterou používáme dodnes. Dokonce i zanedbaný průmysl byl v mnoha směrech téměř konkurenceschopný. Nakonec předali republiku s dluhem jen 17 miliard do rukou nastupujících expertů, kteří věděli, jak na to jít, a tak se dluh rozrostl až na dnešních 1 745 miliard...."
( Pozn.: Profesor Šesták byl po přijetí státního vyznamenání z rukou prezidenta Miloše Zemana "odejit" z Fyzikálního ústavu AV)

Celý článek...


13. 05. 2019:

Zpěvák Ondřej Hejma: "...Česká televize je prostátní, prorežimní, protože u nás, a to já opakuju pořád, nevládne Andrej Babiš ani Miloš Zeman, tady vládne EU. My jsme členský stát EU, ztratili jsme svou suverenitu v Lisabonské smlouvě. Česká televize dělá probruselskou politiku. Dělají to, co se od nich čeká, Tak to prostě je. Stejně jako demonstrace na Staromáku byla prorežimní... Ono to tak nevypadá. Babiš a Zeman jsou jen úředníci, přerozdělují prachy, co zbyde, ale když je něco vážného, rozhoduje se to v Bruselu..."

Celý článek...


13. 05. 2019:

Mediální analytik Jiří Fencl: "...ČT nezprostředkovává, nesděluje, ale snaží se sama realitu měnit, protože to prostě její redaktoři vzali tak nějak do vlastních rukou. Na to nepotřebuju zákon, Radu a všechny ty rádoby etické a kodexové parafernálie. ČT tedy není médiem, spíše hybridním cenzurním úřadem a je mimo jakékoli rozumové chápání. Kvalifikovaný odhad: odtrženost ČT od reality je již na hezkých 99,7 procenta..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!