Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 08. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Čapek:
Pravými otci zákonů jsou darebáci, ne právníci.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Země se posouvá, čas se mění
(21. 08. 2016, 3437x)
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3056x)
Povzbuzení
(08. 09. 2016, 2983x)
Být vítězi
(17. 09. 2016, 2712x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2522x)

kulatý roh  Poslední komentářekulatý roh
.:
"odpověd momentálně nedokážu sesmolit, ale na youtube..."
(Léčení vnitřního dítěte)
půl na půl:
"ano, článek je užitečný, informuje o tom, jak funguj..."
(Manuál pro extroverta: Pravidla komunikace s introvertem )
bez titulku:
"Super!!! Přesně tak to je. Míla"
(Nebojte se Božích Zákonů)
Jedná se totiž o to, že ...:
"... pokud byste si nechali příjmení svého expartnera..."
(Zamyšlení pro dnešní den)
bez titulku:
"Dobrý den, podařilo se mi nedávno spojit se svým vni..."
(Léčení vnitřního dítěte)
Dotaz:
"Dobrý den, mám dotaz. Shamkhalaprashalanu jsem poprv..."
(Šankhaprakšálana)
výroba nemocných:
"Nemocní se vyrábí i jinak. Například diagnoza cukrov..."
(Jak nám vyrábějí nemoci, abychom se stali jejich zákazníky)
Životopis Míly a Eduarda Tomášových:
"Dobrý deň, pán Miloš. Som veľmi rada, že som našla ..."
(Životopis Míly a Eduarda Tomášových)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno a zdraví

* Odstraníte-li příčiny onemocnění, uzdravíte se


Karel Vebr - Duchovno a zdraví - 02. 11. 2012 (4093 přečtení)

Pak již žádné léky, či operace nebudou potřeba. Aby se to ale opravdu podařilo, musíte se již konečně o své zdraví sami začít zajímat. 


Pokud onemocníte, měli byste vypátrat, proč se tak stalo a co máte prostřednictvím vaší choroby pochopit a změnit, abyste se uzdravili. Bohužel většina lidí tak nečiní, a pokud onemocní, zajde k lékaři a zodpovědnost za své zdraví a mnohdy i za svůj život vloží do jeho rukou. Tady je ale problém: lékař se řídí přesně stanovenými léčebnými postupy, a tak vás odešle na různá vyšetření, bude na vás zkoušet hromady léků a vy postupem času možná zjistíte, že jste nadále nemocní, a někdy dokonce ještě víc, než na začátku léčby. Proč tomu tak je? Protože současná západní medicína neléčí příčiny onemocnění, ale jen důsledek.

Neléčí celek – tedy vás, ale jen postižený orgán. Nedetoxikuje váš organizmus, ale naopak ho ještě více zanáší toxickými léky.

     Je smutné, že například onkologický pacient je léčen chemoterapií, která má tolik drastických vedlejších účinků a přitom se nikdo nezajímá, zdali tento pacient v sobě nehostí kvantum parazitů. Někteří z nich se totiž přímo spolupodílejí na vzniku onkologického onemocnění. Zarážející je, že možná právě na tohoto pacienta doma čeká jeho pes, kterého pravidelně zbavoval parazitů. Proč asi? No přece, aby pes byl zdravý! Jak je možné, že u zvířat je to normální a u lidí ne? Proto jsem se začal před několika lety zabývat celostní medicínou, která mi naštěstí umožňuje se těmito příčinami zabývat a následně je u klientů odstraňovat, anebo aspoň minimalizovat.

Z toho důvodu s klientem navážu přátelský rozhovor, z kterého postupně společnými silami odhalíme některé návyky, které se postupem času staly příčinami jeho nynějšího onemocnění. Na základě toho pak určím léčebně-ozdravné fáze, které se nejčastěji skládají z těchto důležitých úkonů:

Úprava pH organizmu

     Zde se jedná o odkyselení, neboť téměř všichni nemocní jsou značně překyselení. Překyselené prostředí je pak rájem pro veškeré patogeny, včetně rakovinových buněk.

Aktivace imunitního systému

     Každý nemocný má oslabený imunitní systém. Pokud se předtím podrobil chemoterapii, je jeho imunitní systém oslaben totálně a potřebuje posílit.

Cílená likvidace patogenů

     To je likvidace nežádoucích bakterií, virů, plísní a rakovinových buněk. Při této likvidaci používám léčiva, při kterých u klienta nedochází k poškozování zdravých buněk, tak jak je tomu např. u chemoterapie.

Likvidace parazitů

     Ti okrádají tělo o tolik potřebné živiny a zásobují ho toxickými odpady. Někteří z nich se spolupodílí na vzniku mnoha onemocnění, včetně onkologického. Je třeba si uvědomit, že i zdravý člověk má v sobě kolem patnácti druhů parazitů. Co potom nemocný…?

Navrácení ztracené vitality a duševní aktivity

     To mimo jiného znamená užívat přírodní doplňky stravy, které jsou bohaté na stopové prvky, minerály, vitamíny, nenasycené mastné kyseliny apod.

     Těmito léčebnými postupy lze odstranit většinu příčin, které nemoc vyvolaly. Aby ale uzdravení bylo trvalé, je navíc nutné každého nemocného dovést k poznání, co všechno je třeba v jeho případě změnit. Např. špatné stravovací návyky: jestliže jeho jídelníček bude nadále tvořen převážně uzeninami, masem, anebo sladkostmi a k tomu bude třeba ještě kouřit, nemůže počítat s tím, že bude zdravý. Chcete odstranit sebezničující návyky Vašeho životního stylu, nebo raději dáte přednost mnohem pohodlnější konzumaci léků s tolika vedlejšími účinky?

Nemoc je důsledek přetíženého a oslabeného imunitního systému, který se oslabil v důsledku nadměrného výskytu patogenů. Ty se rozmnožily zase v důsledku překyseleného organizmu, což je zase důsledek nevhodné stravy, nedostatečného pohybu, povrchního dýchání a podobně. Buď to se smíříte s tím, že podlomené zdraví, vedlejší účinky chemických léků, různá bolestivá vyšetření a operace budou neoddělitelnou součástí Vašeho života, anebo uděláte zásadní změnu ve svých stravovacích návycích a můžete začít úplně nový život.    

Zkuste si sami odpovědět na následující otázky:

-          Má Váš život smysl nebo jen tak vegetujete?

-          Jak moc se máte rádi? Vážíte si dostatečně sami sebe?

-          Kolik času věnujete sami sobě? Jak využíváte svůj volný čas?

-          Kde jste doposud hledali lásku – bylo to ve vnějším světě (vztah, partner, rodina, práce, náboženství, jídlo, sladkosti, drogy atd.), nebo jste ji hledali uvnitř sebe (ve Vašem SRDCI)?

-          Láska je samozřejmě všude, ve vnějším světě i ve Vašem srdci…ale pokud lásku objevíte pouze ve vnějším světě (což se tak většinou děje), stáváte se na ní silně závislí.

-          Víte, že ve skutečnosti nemůžete opravdu nikoho vlastnit?

-          Uvědomujete si, jaké negativní energie Vás občas ovládají (zlost, lítost, žárlivost, strach, nenávist…)? Co jste doposud udělali proto, abyste tyto energie ovládli VY?

-          Jakou roli v životě hrajete? Hrajete oběť nebo agresora? Podřízeného nebo nadřízeného? Víte, že nejlepší je nehrát žádnou z těchto rolí?

 

     Mám velkou radost, když se někdo, komu klasická západní medicína nepomohla, uzdraví. A ještě větší radost mám, když se díky nemilé zkušenosti, jakou nemoc jistě je, dotyčný člověk změní. Když konečně pochopí, že tak, jak doposud žil, již žít nejen nemůže ale už ani nechce.

 

                                                                                                               Tomáš Prokeš

 

 

Tomáš Prokešbude přednášet na výstavě Ezotera v Praze, v sobotu 24.11.2012 od 14 hod. na téma Celostní léčba onkologických onemocnění.Informace najdete v programu akce na  http://www.ezotera.cz/ano

 

 

Tento článek může být dále šířen pouze v nezměněné podobě s kontaktem na autora a s odkazem na internetové stránky včetně této poznámky.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 2 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...


07. 08. 2019:

Středeční postřehy Terezy Spencerové:
• po 16 oficiálně oznámených "konečných vítězstvích" nad Daešem Pentagon přiznává očividné, totiž, že Islámský stát v Sýrii a Iráku žije a znovu prospívá...
• Bolton nově vysvětluje americké odstoupení od dohody o raketách krátkého a středního doletu… už neviní Rusko, ale ukazuje na Čínu, která účastníkem smlouvy nebyla...
• Google se netají tím, že svými algoritmy hodlá zabránit Trumpovu znovuzvolení v roce 2020, a tak mu Trump slibuje: "Budeme Google pečlivě sledovat"… kde je konec "ruskému vměšování"?...
• jakýkoli turecký vojenský vpád do Sýrie bude "nepřijatelný" a USA mu zabrání, hrozí šéf Pentagonu kvůli avízované turecké ofenzívě proti "americkým" syrským Kurdům… ale zní to jako by hájil zájmy samotné Sýrie… tedy kromě toho, že Turecko do Sýrie vpadlo už dávno a je tam pořád… ostatně stejně jako USA… dva ilegální okupanti se hádají, kdo kam smí a kdo ne...
• přinejmenším ukrajinský zákon o lékařské záchranné službě byl převzat z USA, a to i "s chlupama", a tak umožňuje volat sanitku "z jakéhokoli místa Spojených států"...

Celý článek...


07. 08. 2019:

Zakladatel ODS a hudebník Petr Štěpánek: "Když policie mlátí lidi v Moskvě nebo v Hongkongu, naše média se mohou přetrhnout. Když policie mlátí lidi v Barceloně nebo v Paříži, není třeba to ukazovat...
Když policie mlátí lidi v Moskvě, ministr zahraničí Petříček spěchá psát protestní nótu. Když policie mlátí lidi v Paříži, ministr zahraničí Petříček ani nemukne. Už tomu rozumíte?
Vítejte v Zemi dvojího metru!
"

Celý článek...


24. 07. 2019:

Ivan Hoffman: "Osobní zkušenost je nepřenosná, a ti, kteří pamatují časy, kdy si u nás lidé byli vcelku rovni, byť v nedostatku, jsou nekompatibilní s generacemi, které už za samozřejmost považují hlubokou sociální nerovnost a nespravedlnost a mají za přirozené, že je člověk člověku vlkem. Kdo pamatuje časy, kdy „bez práce nebyly koláče“, těžko akceptuje generace, které pracujícím člověkem pohrdají. Budoucnost samozřejmě patří mladým, ale nějaký čas ještě, zahleděni do mobilů, budou zakopávat o nás, co jsme tu zbyli jako svědci zaniklého světa...
Odkaz 17. listopadu je dávno „zavražděn“ jeho protagonisty, takže by zmínění pánové
(Zeman a Babiš) museli zamordovat mrtvolu. Přiznávám, že mi to nekonečné okopávání premiérových a prezidentových kotníků už připadá trapné...
To, co se označuje termínem liberální demokracie, není nic jiného, než starý známý kapitalizmus, který dnes má globální ambice. Liberální demokracie je prorežimní ideologie, podporovaná mediálním mainstreamem a jak je tomu za všech režimů, i ten liberálně demokratický je o sobě pevně přesvědčen, že je něco lepšího, respektive to nejlepší, k čemu společnost mohla dorůst...
Z jedné strany jsme svědky toho, jak se bagatelizují tradice a boří přirozený řád, z druhé strany dostávají zelenou nejrůznější deviace a devianti. Považuji liberální demokracii za politický nešvar, kterému je nejvyšší čas se vzepřít obranou přirozeného světa..
"

Celý článek...


22. 07. 2019:

Vidlák: "Před několika dny jsem si přečetl u Terezy Spencerové, že americké děti se nejvíc chtějí stát youtubery a čínské děti se nejvíc chtějí stát astronauty. Tedy tchaikonauty. Petr Kubáč uváděl v jednom ze svých článků krásný příklad proč dnes tolik lidí studuje sociologii, ale skoro nikdo se nechce stát instalatérem. Inu, pokud vám jako instalatérovi potečou trubky, tak všichni vědí, že jste blbec. Když jako sociolog budete celý život kecat kraviny, nikdo to nepozná...
Inu, všichni chtějí být youtubery, sociology, manažery a to proto, aby se nepoznalo, že nic neumějí a k ničemu vlastně nejsou...
"

Celý článek...


20. 07. 2019:

Sobotní postřehy Terezy Spencerové:
• nejvíc amerických a britských dětí se chce stát youtubery, zatímco nejvíc čínských dětí astronauty… fascinující…
• Huawei už nehledá náhradu za operační systém Android od Googlu… vlastní operační systém Hongmeng ponechá pro použití mimo smartfouny… znamená to, že Trumpova administrativa Googlu povolila s tím „supernebezpečným“ Huawei dál spolupracovat?...
• Rusko vede tajné rozhovory s Nizozemskem v souvislosti s vyšetřováním tragédie malajsijského boeingu z roku 2014 nad Donbasem… o čem? nikdo neví, je to tajné…
• jen co USA kvůli nákupu ruských protiraketových systémů S400 vyřadily Turecko z programu stíhaček F35, přišlo Rusko s nabídkou stíhaček Su35…

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!