Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 28. 01. 2023     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Alvin Toffler:
Jedna z definic zdravého rozumu říká, že je to schopnost rozlišit, co je reálné a co ne. Brzy budeme potřebovat novou definici.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2231x)
Věřte ve svůj záměr
(04. 04. 2020, 1562x)
Toto je pouze začátek
(12. 05. 2020, 1551x)
Nový svět
(21. 04. 2020, 1501x)
Ocitáte se v bouři dění
(21. 06. 2020, 1435x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Příběh odpuštění


Od čtenáře - Duchovno - 13. 09. 2009 (3245 přečtení)

Co je to skutečně odpustit. Z celého srdce. Pochopit to a ze srdce odpustit. POCHOPIT TO, ale co? Pochopit to můžeme jen hlavou, ale stačí to?


Kdysi před sta tisíci lety jedny bytosti se nemohly množit.

Pomocí genetiky začali klonovat tvory, aby obelstili prokletí druhu, a skrze tyto pokusy by se naučili klonovat i sebe. A tak jsem vzniknul i já. Nemluvil jsem, neměl jsem hlasivky, ale domlouval jsem se telepaticky. Oni to poznali, že jim čtu myšlenky, ale bylo jim to jedno. Byl jsem zavřený v kleci a pro ně jsem byl pouhé zvíře. Záměrně naklonovaný inteligenci. Oni totiž neuznávali jiné tvory než sebe. Pro ně jsem byl pouze chlupaté 2,5 metrové zvíře. A pak tu byla i ona. Taky klon, stejná jako já.

Když poznali, že odmítám spolupráci, pokusili se mne donutit tím, že ji odvedli a zabili. Ona jim to vsugerovala. Raději se obětovala, než aby skrze ní mne nutili. Dodnes si pamatuji ty její oči a slyším v hlavě její slova, co mi říká. Co si myslí. Raději se obětuje z lásky ke mně. Vrazi. Katani. Dodnes jsem si nesl s sebou tu zlobu a nenávist na ně, na sebe, na Boha.

Proč, Bože, proč ona a ne já!!! A já byl zbabělec. Dopustil jsem to, mněl jsem rozbít ty mříže. Bránit ji……. ale stačil její jediný pohled a já se skrčil v koutě.

Konečně v tomto životě jsem se narodil, abych jim dokázal odpustit. Po tolika tisícletí jsem konečně dokázal pochopit a ze srdce odpustit. Něco mne tím učili. Byla to vůle Boží.

9. 9. 09. Silný den. Nemám čas na cvičení. Tak aspoň zkrácenou meditaci. Dnes ji nutně potřebuji. Ale proč mám ten pocit.

Prosba k andělům, modlitba a najednou jsem na cestě do hlubin. Někam se propadám, beze strachu, s důvěrou. Bolest, bolest a slzy. Vždyť jsem odpustil. V srdci už necítím nenávist. A zase ji vidím a cítím lásku k ní jak tenkrát. Ale najednou už nevidím ji ale jejího ducha. Její duši. Je to bílý duch v ní a já ho vidím. A je stejný, jakého mám v sobě i já. Tak dobře ho znám u sebe. Tolikrát jsem říkal a slyšel, že jsme děti boží. Jsme nositeli Božství. A já vidím její božskou podstatu. V tomto životě mi Bůh řekl, že ne moje děti mne opouští, ale že mne opouští on. A to proto, aby se stále vracel a čekal, kdy ho přijmu.

Teď to vidím. Ne ona. Ale to její nesmrtelné božství mne opouští.

Její duše. Dívám se a konečně to vidím. VIDÍM DVĚ DUŠE, KTERÉ ODVÁDĚJÍ DUŠI TŘETÍ. DUŠI MÉ LÁSKY. NA CHVÍLI SE SPOJILY JEJICH CESTY, ABY POMOHLY TÉ JEDNÉ DUŠI ODEJÍT Z TOHO SVĚTA. Vidím i jejich duše, stejně krásné jako její. Pomohli jí jen naplnit svůj osud. Jen mne tím mněli něco naučit. Ach, staň se vůle tvá ó Bože.

Konečně to vidím a chápu. Kvůli komu se to vše odehrálo. Kdo se má co naučit. Tečou mi slzy, už nemám co odpouštět, teprve teď jsem vše přijal

Bože, proč to vidím až dnes?

Josef Máca

 
Poznámka redakce:

Článek neprošel redakční úpravou.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!