Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 26. 11. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
David Duke (2009 - krátce předtím, než jsme mu v ČR znemožnili mluvit):
V právo na svobodu projevu věří skoro všichni. Ale pokud věříte v právo na svobodu projevu jen pro lidi a myšlenky, s nimiž souhlasíte, pak v toto lidské právo ve skutečnosti nevěříte.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2939x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2531x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2481x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2372x)
Pracujte v souladu se svou duší
(14. 12. 2017, 2233x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Příběh odpuštění


Od čtenáře - Duchovno - 13. 09. 2009 (2878 přečtení)

Co je to skutečně odpustit. Z celého srdce. Pochopit to a ze srdce odpustit. POCHOPIT TO, ale co? Pochopit to můžeme jen hlavou, ale stačí to?


Kdysi před sta tisíci lety jedny bytosti se nemohly množit.

Pomocí genetiky začali klonovat tvory, aby obelstili prokletí druhu, a skrze tyto pokusy by se naučili klonovat i sebe. A tak jsem vzniknul i já. Nemluvil jsem, neměl jsem hlasivky, ale domlouval jsem se telepaticky. Oni to poznali, že jim čtu myšlenky, ale bylo jim to jedno. Byl jsem zavřený v kleci a pro ně jsem byl pouhé zvíře. Záměrně naklonovaný inteligenci. Oni totiž neuznávali jiné tvory než sebe. Pro ně jsem byl pouze chlupaté 2,5 metrové zvíře. A pak tu byla i ona. Taky klon, stejná jako já.

Když poznali, že odmítám spolupráci, pokusili se mne donutit tím, že ji odvedli a zabili. Ona jim to vsugerovala. Raději se obětovala, než aby skrze ní mne nutili. Dodnes si pamatuji ty její oči a slyším v hlavě její slova, co mi říká. Co si myslí. Raději se obětuje z lásky ke mně. Vrazi. Katani. Dodnes jsem si nesl s sebou tu zlobu a nenávist na ně, na sebe, na Boha.

Proč, Bože, proč ona a ne já!!! A já byl zbabělec. Dopustil jsem to, mněl jsem rozbít ty mříže. Bránit ji……. ale stačil její jediný pohled a já se skrčil v koutě.

Konečně v tomto životě jsem se narodil, abych jim dokázal odpustit. Po tolika tisícletí jsem konečně dokázal pochopit a ze srdce odpustit. Něco mne tím učili. Byla to vůle Boží.

9. 9. 09. Silný den. Nemám čas na cvičení. Tak aspoň zkrácenou meditaci. Dnes ji nutně potřebuji. Ale proč mám ten pocit.

Prosba k andělům, modlitba a najednou jsem na cestě do hlubin. Někam se propadám, beze strachu, s důvěrou. Bolest, bolest a slzy. Vždyť jsem odpustil. V srdci už necítím nenávist. A zase ji vidím a cítím lásku k ní jak tenkrát. Ale najednou už nevidím ji ale jejího ducha. Její duši. Je to bílý duch v ní a já ho vidím. A je stejný, jakého mám v sobě i já. Tak dobře ho znám u sebe. Tolikrát jsem říkal a slyšel, že jsme děti boží. Jsme nositeli Božství. A já vidím její božskou podstatu. V tomto životě mi Bůh řekl, že ne moje děti mne opouští, ale že mne opouští on. A to proto, aby se stále vracel a čekal, kdy ho přijmu.

Teď to vidím. Ne ona. Ale to její nesmrtelné božství mne opouští.

Její duše. Dívám se a konečně to vidím. VIDÍM DVĚ DUŠE, KTERÉ ODVÁDĚJÍ DUŠI TŘETÍ. DUŠI MÉ LÁSKY. NA CHVÍLI SE SPOJILY JEJICH CESTY, ABY POMOHLY TÉ JEDNÉ DUŠI ODEJÍT Z TOHO SVĚTA. Vidím i jejich duše, stejně krásné jako její. Pomohli jí jen naplnit svůj osud. Jen mne tím mněli něco naučit. Ach, staň se vůle tvá ó Bože.

Konečně to vidím a chápu. Kvůli komu se to vše odehrálo. Kdo se má co naučit. Tečou mi slzy, už nemám co odpouštět, teprve teď jsem vše přijal

Bože, proč to vidím až dnes?

Josef Máca

 
Poznámka redakce:

Článek neprošel redakční úpravou.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!