Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 02. 06. 2023     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jaroslav Hašek:
Národ český dodnes ještě pro tanec se získá,
bohužel však vždycky tančí, jak mu jiný píská.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Odpočítávání se rozběhlo
(01. 03. 2021, 2466x)
Ocitáte se v bouři dění
(21. 06. 2020, 1589x)
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 1474x)
Jaká je ta správná cesta?
(18. 03. 2021, 1441x)
Spojení s bytostmi Země
(29. 04. 2021, 1374x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* Příběhy slov na Jitřní zemi


Ivana Paukertová - Sebepoznání - 13. 08. 2009 (4275 přečtení)

Poslední dobou se zabývám různými analýzami a jen tak z legrace jsem si projela Jitřní zemi programem na analýzu slov. Vyšly z toho příběhy. Článek jsem zařadila do rubriky Duchovno, protože ty příběhy pokládám za zrcadla.Příběh Jitřní země 2009

Jitřní země 2009 mapa stránek galerie přehled rubrik odkazy poslat registraci čtenáře duchovno jinak informace rostliny společnost vztahy pozvánka okolí pro jak zemi tantra nebo ale také ekologie jsou zde které nás pokud vám stránky jejich nám model změny tak ještě nejsi obyčejný bez titulku při myslenia ahoj není cesty zrcadlo nic láska nejmocnější učitelka života článek komentářů jako fóru být kurz přečtení vás kurzy celý www převzato komentovat hodně pak podle ako jsem holder.

Poznámka: anglický slovník

 

Příběh Jitřní země v roce 2003

Tantra jitřní země komentářů celý komentovat přečtení také knihy ale ukázka pokud sebepoznání jsou které pro cvičení jiho života být další ekologie jak jej jejich lysebetha může nic pánevního převzato při rostliny tím van věci andre diskusní dna hovory jiří jsme máte nad nás ohnutek podle práce před sebe spiritualsexuality svoji systému tady více vztahy zítra apollo bohem čakrami čakry často dnes dnešní fenix fénixe globální jednou jóga jógy která lysebeth mezi nám náš něco paměť.


Příběh diskuzního příspěvku z Hydeparku: Tragédia festivalu „Pohoda“ – inteligentný vietor!

Příspěvky pro tragédia festivalu „pohoda inteligentný vietor ohlásit tento příspěvek odpovědět citací stř 2009 pod jeho ako toho tomto alebo ale nie sebe ani bude bez kto len pokročilý registrován 2008 soukromá zpráva nahoru tak tam jsou tomu není jako jan pretoze este tom túži večnom živote musí zomrieť pripravený mať život večný 209 úte kvě bydliště zvolen srp gyalpo aby zulu píše když která som lasku zlosti impulz stav jak tím nebo být může.

 

Příběh diskuzního příspěvku z Hydeparku: Vesmír jako hologram

Vás titre page fóra pro vesmír jako hologram příspěvky polina roce který pokud tak jsou může částice mezi navzájem která nebo každá informace než například bohm realita vesmíru vysvětlit hologramu filmu obraz není stále ale části tom pouze částicemi hlubší reality být mysli také protože když přestože stejně všechno své další mozku které holografickém kde možné všechny jak jen pribram holografické holografického byla množství mozek holografický pribramova informací během naše frekvencí realitu vědomí paradigma grof.

 

Příběh diskuzního příspěvku z Hydeparku: Co se děje na Zemi...

Země pro děje zemi příspěvky polina ned kvě 2008 www jako ale která vědci také podle jsou pak jak velmi právě tyto totiž bude bylo však pokročilý 499 registrován čtv dub nahoru vostalpetr při být experiment které jde který tak tom lidí když jeden aby než zda více roce tomu jsem nebo člověk sebe andegard toho navždy například prostě může společnosti jejich již pokud mozku jeho jen není stř naše mezi oblasti útesy populace skvrna.

 

Příběh diskuzního příspěvku z Hydeparku: Lekníny bez bahna

Všem titre page pro lekníny bez bahna aneb klenoty cesta nebo která andegard tom jako jana kvě 2008 vloženo vostalpetr píše kdy jsem něco bůh který ani láska jsi atd srdci již ale však prostě jen jedno protože být pokročilý příspěvky 356 registrován ned nahoru autor není sám název příspěvku text toho sebe vědomí když tak tím aby člověk lída milý pane bože let jeho taky jak jsou pak sobě bude bud takže štěstí pát.

 

Příběh článku Extáze a řemeslo

Jitřní země 2009 galerie odkazy nové duchovno jinak informace rostliny pro rok jak tělo duchovní nebo ale jsou které pokud vám můžete kteří tak tady ještě bez titulku není nic života ani práce další jsem hodně tom aby jen trochu teď jako své mají tomu mysl toho která vás když stejně znovu lidí který svého tím všechny něco protože máme více nejsou svou pak budete mám jeho celý nějaký budou jste obraz svět článek holder.

 

Příběh článku Kontrasty

Jitřní země 2009 galerie odkazy jinak rostliny pro věci jak tělo nebo ale třeba jsou které pokud vám stránky jejich kteří model komentáře tak ansone ještě nejsi obyčejný bez titulku není pravdu zrcadlo nic láska nejmocnější učitelka života dělat ani zajímavé anson situace kdy jako mysl musím jeho která vás když lidí pak večer zase bude mít jsem jen jestli než peníze jste vaše článek nada jiří šprincl jari lída mandelová jety jana tykalová holder.

 

Příběh komentářů ke článku Kontrasty

Jitřní země 2009 jinak pro jak nebo ale třeba jsou které nás pokud tak ještě bez sebe není pravdu nic života ani dne autor anson komentář reagovat nada evanada seznam titulek jen jsem tím proč než když mysli sobě toho tomu jako své protože pocit být někdo potom něco bude jsi jeho bych tom hodně svou který vlastní která kde lidi mít jari tantras teď asi mně tam lída mandelová limandom gmail manipulátor přemítající mysl.

 

Příběh tohoto článku

Jitřní země 2009 galerie šamanismus odkazy duchovno jinak informace rostliny pro jak zemi tantra nebo ale také jsou zde které nás pokud vám stránky jejich model komentáře bez titulku další ještě nejsi obyčejný jsem když tak při sebe ahoj není nic láska života ivana jen toho článek protože příběh komentářů jako být vás celý www pak podle holder jej může tím více která něco diskuzního příspěvku hydeparku příspěvky tento jeho ani bude nahoru tom který.

 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 3 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!