Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 06. 06. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Adam Michnik:
Na komunismu je nejhorší to, co přijde po něm.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2429x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2402x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2372x)
Nejsme připraveni
(27. 09. 2017, 2266x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Plazmatičtí diskarnáti – Démoni z vyšších úrovní


Jiřina Miltech - Duchovno - 09. 11. 2009 (8806 přečtení)

Měla jsem zajímavý rozhovor s jedním ze souputníků současným životem. Dozvěděla jsem se, (a nebylo to poprvé), že byl nařčen z nečestného jednání. Přímo byl slovně napaden, že lidi podvádí, že po setkání s ním umírají. Je docela známým léčitelem. Pohybuje se v okruhu lidí, kterým pravidelně pomáhá s jejich duchovním vzestupem. Také se zdravím. Nakonec z těchto „dam“ vylezlo, že teď jsou tu ony, aby pokračovaly ve vedení jeho „oveček“ ke Světlu místo něho.


Vskutku není zdaleka sám takto postižen. Setkáváme se s takovýmto jednáním dosti často všichni. I ve svém soukromém životě.

Vysvětlení není zase až tak složité. Pracuji s metodou duchovního léčení SRT. Je to systém čištění našich přednastavení pro tento život, tuto inkarnaci. V okamžiku, kdy cítíme, že nejde něco s božím pořádkem, poprosíme naše vyšší Já o pročištění příslušných programů od negativních energií, emocí a entit, poděkujeme a požehnáme za jejich pomoc a je vystaráno. U někoho se dostaví změna ihned – jedná se o lidi duchovně pokročilé, kteří vnímají energie. Nejpozději však do 3 týdnů.

Někdy se jedná o diskarnáty. Pak je třeba požádat o jejich očištění, odpojení a odvedení ke Světlu. Tím je odstraníme ze svého energetického systému. Diskarnáti jsou duše ulpělé z nějakého důvodu na pozemské úrovni z našich minulých vtělení. Doslova se „přilepí“ buď na osobu přímo, nebo na program, se kterým měli někdy v souvislosti s námi něco společného. Tam se živí naší energií – jako duše bez fyzického těla nemají jinou možnost. Způsobují změnu části naší energie na negativní pomocí programů, které svým vlivem zesílí. Vyvolají v nás pocit strachu a tím se živí a získávají postupně větší a větší sílu. Jsou napojeni na náš energetický systém – doslova přilepení. V tom místě, kde působí, se vytvoří blok a následně nemoc. Proudění energie zde je blokováno jako doprava před zablokovanou – ucpanou křižovatkou. Na nás pak je, abychom spustili program sebeuzdravení. Ovšem tyto programy jsou jimi taktéž blokovány. I na nich lpí jejich negativní vliv. Hovoříme o kletbách a prokletích. Proto poprosíme diskarnáty pročistit, odpojit a odvést ke světlu. Vyčistit náš energetický systém od těchto bloků – kleteb prokletí. Příslušné blokované programy sebeuzdravení projdeme pak bez zádrhelů – lehce.

Pokud toto nepomůže, pak je nutno změnit formulaci a poprosit o očištění, odpojení a odvedení ke Světlu plazmatických inkarnátů. Jsou to démonské bytosti z vyšších rovin vědomí, vybavené démonskými programy ovládání takové síly, že jejich odhalení a odsunutí do patřičných mezí není vůbec jednoduché. A mnohdy to ani není v našich silách. Jsou neústupní. Nedají na sebe sáhnout. Nestačí jen poprosit o jejich odstranění. Je třeba poprosit o jejich „duchovní nakopnutí“. Provádí se to přes postiženou osobu. Osobu, skrze níž démon prosazuje svůj záměr. Lidé si totiž vůbec nejsou vědomí, že je něco v nepořádku. Jedná se o posedlosti démonem. Tyto démoni jsou vybaveni tak mocnými programy, že zcela ovládnou mysl postiženého. Ten vůbec nevnímá cizí přítomnost ve svém energetickém systému. Je nezvratně přesvědčen o „své pravdě“ a přesvědčivě ovlivňuje i ostatní lidi. Může mu pomoci jedině někdo další, který to vidí – který prozřel. (Maskování mistrovskými energiemi.)

Tak to také provedl i tento můj přítel a kamarád.
Nyní je čas, abychom prozřeli všichni. Pak nebudou mít démoni – lidé jimi posedlí a jim propadlí svou vůlí – šanci nám škodit. Pouze nás upozorní, co máme řešit – jaká moudrost je nyní pro nás pro tento okamžik důležitá.

Mnohým z nás se to již daří. A připomínám – nemusíme je následovat. Ani přijímat jejich cestu za svou.

Jsme svobodné vůle. Zvolme svou cestu. Uvědomme si konečně, co je konkrétně pro naši osobu směrodatné. A jděme DO TOHO, či ZA TÍM.

Celý vesmír je s námi a přeje nám.

Spasme sebe i své démony pochopením jejich mise sítem lásky.

Jsme požehnanými dětmi svého Otce.
 

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,22 / Počet hlasů: 9] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 8 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
05. 06. 2020:

Bývalá europoslankyně Jana Bobošíková: " Neexistuje žádný faktický ani procedurální důvod, proč by se měl Evropský parlament zabývat volbou členů Rady ČT. Existují jen důvody mocenské a ideologické. Nepřekvapuje mě, že konzervativní katolička v radě veřejnoprávní televize členské země EU není v progresivistických bruselských kruzích vítána a vzbuzuje tam obavy. Navíc, když rozumí ekonomii a její akademická činnost je ověnčena mezinárodními cenami.
Překvapuje mě ale, že europoslanci, zvolení českými občany, se snaží zpochybňovat v Bruselu rozhodnutí poslanců českého parlamentu. Neuvědomují si, že si tak vyslouží především pohrdání, a to i od těch, kteří jim nyní přikyvují. Zrada a hledání vrchnostenského biče, namísto domácí diskuse a argumentů, je projevem zbabělosti a slabosti.
"

Celý článek...


05. 06. 2020:

Poslankyně Zuzana Majerová Zahradníková: "Nedávno jsme mj. ve Sněmovně rozhodovali o vydání poslankyně SPD, Karly Maříkové. Hrozily jí tři roky vězení! Za jednu jedinou napsanou větu... Africký migrant za znásilnění dostal roky pouze dva! Takové jsou u nás tresty, taková je spravedlnost..."

Celý článek....


31. 05. 2020:

Poslanec Jiří Kobza: "George Orwell musí rotovat v hrobě jako vrtule, protože kdyby byl tady mezi námi, tak by určitě křičel nahlas, říkal by: "Proboha, lidi, já jsem svůj román 1984 psal jako varování, ne jako návod!""

Celý článek...


23. 05. 2020:

Režisér Zdeněk Troška: "Byli jsme zemědělskou velmocí, naprosto soběstačnou a navíc jsme ještě spoustu úrody vyváželi. Ať to bylo v rostlinné či živočišné výrobě. Každý řekne – proč máme draze dovážet brambory, mrkev, zelí či obilí ze zahraničí, když si můžeme vypěstovat svoje? Proč brambory ze Španělska? Proč mrkev z Itálie? A za jaké ceny? Před třemi týdny jsem se nestačil divit ve volyňském COOPu ceně za žlutou papriku... 172,90 korun! A dneska květák za stovku a bakelitová rajčata za dvě stě? Myslíte, že to běžný občan na vesnici či v maloměstě koupí?"

Celý článek...


06. 05. 2020:

Profesor Milan Zelený: " Jen malá Česká republika má přes 250 registrovaných stran a hnutí; rozpolcenost, nenávist a nespolupráce jsou markantní...
Není nic naivnějšího než „Ekonomická diplomacie“ politického pózování, domluv, vydírání a rozdrcení toho, co nám všem dnes chybí nejvíce: spolupráce – ne „spoluprátse“ – na globální úrovni.
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!