Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 22. 04. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Jacob van Blom
Vlk, který kandiduje na pastýře ovcí, začíná častokrát svůj volební projev prostým: Mám vás rád?

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2106x)
Spojení s bytostmi Země
(29. 04. 2021, 2027x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1619x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1496x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Poselství a vzkazy


Ivana Muková - Duchovno - 24. 03. 2008 (4995 přečtení)

Několik dní po Velikonočních svátcích přijde další významná událost pro celou Zemi. Touto událostí je změna času, tak jak ho znáte.


Váš čas se dočasně mění již během Velikonoc, avšak čas jako takový bude v tomto období již 3x rychlejší, než dosud. Nemůžete vnímat tato zrychlení anebo zatím jen velice málo. Vše, co bude předcházet, bude zpočátku trvat pouze několik okamžiků, ale postupně budete moci vnímat časové smyčky, které se na krátké okamžiky budou vytvářet. Tyto smyčky se budou postupně propojovat a budou tvořit základ pro novou časovou realitu, tedy spíše bezčasovost. Během tohoto roku projde takto vaším časem minimálně 8 časových změn, avšak stále velmi málo registrovatelných.

Někteří v současné době začínají poznávat části svých minulých životů, kdy byli součástí dávných civilizací. Tyto útržky vzpomínek budou postupně skládány a postupem času vytvoří jeden celek, který bude velice důležitý pro další život, neboť z něho bude vycházet několik důležitých bodů pro následující dny a měsíce. Spoustu z vás si již uvědomuje důvody a souvislosti, proč vlastně vnímá pouze některé věci a jak je vnímá a také události, které vás potkávají.

Hodně z vás ukončuje svou karmu v tomto životě. Část bytostí nalezne způsob, jak na chvíli dostat svůj život pod kontrolu. Tato chvíle bude spíše iluzí, avšak skrze toto budou moci někteří ulevit náporu v těchto dnech. Nové energie velice jemně přestavují organismus, aby se mohl připravit na další a silnější energie, které budou přicházet ve druhé polovině roku. Z tohoto důvodu také budete pociťovat různé druhy problémů s kostmi a také problémy týkající se různých tělesných bolestí, jako je bolest hlavy, břicha, srdce anebo třeba bolest v krku a různé příznaky chřipky. Některé příznaky však samy odezní během několika hodin až dnů.

Spoustu z těchto příznaků bude také příčinou daleko větších energetických změn. Veškeré druhy pohybu budou v těchto chvílích velice ulevující a uklidňující. Velké množství dalších lidí bude nacházet své duchovní partnery a skrze tyto duše bude procházet energie, která bude daleko silnější, než běžně, neboť spojením duší se uvolní ohromný potenciál.

Tyto bytosti také poznají, že duchovní partneři přicházejí z toho důvodu, aby jim poskytli oporu a útěchu a hlavně cit lásky, po kterém touží a začíná toužit stále větší množství bytostí. Všichni, kteří mají v srdci touhu po lásce, budou moci nalézt svého partnera. Bude to pro ně ozdravující a povznášející.

Další budou usilovně pracovat na svém duchovním postupu a zároveň také začnou pracovat další z několika tisíců duchovních pracovníků, kteří povedou ostatní. Veškeré dění je koordinováno a všem je poskytnuta možnost volby. Tato volba záleží na každém z vás. Můžete si vybrat cokoliv, po čem toužíte. Bude vám k tomu pomoženo. Žijte v lásce s ostatními a dávejte lásku všem, neboť takto jí bude stále více. Láska je váš spojenec na vaší cestě, láska čeká, až bude nalezena.

http://novazeme.ning.com/profiles/blog/show?id=1315955%3ABlogPost%3A31103
Psaní o transformaci http://jitro.bloger.cz/
Prostor pro setkávání služebníků světla NOVÁ ZEMĚ http://novazeme.ning.com/

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!