Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 24. 05. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Rozcestník | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Aischylos:
Nenazývej nikoho šťastným, dokud není mrtev.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Země se posouvá, čas se mění
(21. 08. 2016, 3161x)
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 2850x)
Chraňte své duše
(01. 07. 2016, 2788x)
Povzbuzení
(08. 09. 2016, 2746x)
Být vítězi
(17. 09. 2016, 2512x)

kulatý roh  Poslední komentářekulatý roh
.:
"odpověd momentálně nedokážu sesmolit, ale na youtube..."
(Léčení vnitřního dítěte)
půl na půl:
"ano, článek je užitečný, informuje o tom, jak funguj..."
(Manuál pro extroverta: Pravidla komunikace s introvertem )
bez titulku:
"Super!!! Přesně tak to je. Míla"
(Nebojte se Božích Zákonů)
Jedná se totiž o to, že ...:
"... pokud byste si nechali příjmení svého expartnera..."
(Zamyšlení pro dnešní den)
bez titulku:
"Dobrý den, podařilo se mi nedávno spojit se svým vni..."
(Léčení vnitřního dítěte)
Dotaz:
"Dobrý den, mám dotaz. Shamkhalaprashalanu jsem poprv..."
(Šankhaprakšálana)
výroba nemocných:
"Nemocní se vyrábí i jinak. Například diagnoza cukrov..."
(Jak nám vyrábějí nemoci, abychom se stali jejich zákazníky)
Životopis Míly a Eduarda Tomášových:
"Dobrý deň, pán Miloš. Som veľmi rada, že som našla ..."
(Životopis Míly a Eduarda Tomášových)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
    
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
    

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Poselstvi a vzkazy od Zlaté dušičky


Převzato (zlata.dusicka.sweb.cz) - Duchovno - 18. 09. 2008 (8549 přečtení)

Poselství přijatá v období 10.8. - 17.9.2008.17.9.2008

Co nás ještě čeká?

Na konci roku 2008 přijde nová vlna transformace. Nebude jiná, nežli ty dosud, avšak jedním se přece jen bude lišit. Transformační příznaky nebudou fyzické, ale psychické. Mnoho lidí si uvědomuje, že se dějí určité události, které mají silný vliv jak na ně, tak na jejich okolí. Události jsou spojeny s příchodem nového věku. Listopad ukončí dobu temnoty a začátkem prosince projde zemí nový druh energie, která ve vás probudí schopnost rozeznat lásku a božské vedení u sebe samých. Intuice je již probuzena, ale toto není ani osmnáctina toho, co ve skutečnosti může být využito. Božské vedení bude vpraveno do lidských myslí. Temnota zde dosud přebývající, se projeví ohromnou silou, neboť bude nutit spousty lidí k nechtěným a neuvěřitelným činům. Zprvu se bude zdát, že je vše v pořádku, avšak při podrobnějším prozkoumání se objeví úplně jiný motiv v jednání lidí. Někteří se budou bránit ještě více, než dosud a ti také budou přesměrováni na jinou cestu. Cesty lidí se začínají rozcházet, každý směřuje svou cestou. Někteří projdou branou času a zůstanou v současnosti, jiní půjdou po linii vertikální a uvědomí si, že jsou součástí bezčasovosti. Sama Země se probudí během předvánočního období a očistí se od zbytků negativity. Uskuteční se veliká energetická proměna a Slunce bude vykazovat známky spánku. Spousty lidí se podvědomě začnou vracet k přírodě a k Zemi jako takové. Všichni, co se probouzí a jsou již probuzeni, budou znát souvislosti a také odpovědi na to, co se děje. Všichni pocítí proměnu. A tato proměna je povede stále více na cestě vzhůru. Konec roku bude již mírný a bude se chystat oslava uskutečněných proměn. Oslava Nového roku a probuzení pro spoustu hledajících…

 

11.9.2008

Současné dny přinášejí útěchu. Možná je to jenom zdání, které se jeví jako klid před bouří, avšak záleží na tom, jak kdo je daleko se svým pojetím a zpracováním svých záležitostí. Spoustu lidí očekává nápor, který je na čas vykolejí, ale je to opět zdání. Jakmile se uvolní energie Země, proběhne silná očista, doprovázená přírodními katastrofami. Energie se musí uvolnit a také je důležité, aby se Země očistila před blížícím se energetickým náporem. Mnoho zůstává skryto uvnitř, ale mnoho začíná být projeveno. Skrze ducha proudí informace, které byly uvolněny ku prospěchu všech. Nové energie zaujímají své místo, energie času se smršťuje. Brány se otevírají, přichází proměna časových období. Uvolňuje se potenciál a vesmír projevuje celistvost skrze bytosti v něm žijící. Opakování dávných událostí nastává. Hora hříchu se probouzí a obnovují se síly Země. Některé blízké události dojdou výrazných proměn a bude mnoho celků rozbito. Noví lidé se probudí v odlišných koutech a spojí je blízká budoucnost a společná realita. Samotní lidé již nebudou těmi, kteří se projevují nyní. Skrze ně promluví láska a pojme do sebe všechny ostatní. Místa na Zemi se zazelenají a zmizí sníh. Nové místo se ukáže na mapě. Nakonec bude odměněn každý, kdo se spojil s jednotou a nastane zlatý věk.

 

8.9.2008

Aktuální dění

Nový měsíc nastal. Vše, co se zdálo až do této doby velice složité, ztrácí postupně na důležitosti. Energetické obaly již byly prosvíceny, aura nabírá daleko barevnějších odstínů. Mnozí jsou také stále větší měrou napojováni na kosmické vědomí. Mnoho z vás, aniž si to nyní uvědomuje, je již schopno komunikovat bez problémů se svým vyšším já anebo s jinými bytostmi, aniž by museli používat jakékoliv pomůcky, např. kyvadlo. Probouzí se energie Země. Země, která dosud pouze přežívala, vysílá svou energii vzhůru. Do středu Země proniká energetické napojení z galaktického středu. Toto napojení je stále silnější. Objevují se zde barevné oblaky, která září všemi barvami. Skrze Zemi prochází mnoho energetických napojení. Skrze toto napojení jsou také vedeni lidé ke svým úkolům. Nacházejí odpovědi na své otázky. Stále více si uvědomují, že to, co se kolem děje, nesouvisí s jejich pojetím světa takového, jaký by měl být. Projevuje se stále větší nespokojenost s tím, co je. Někteří dokonce již začínají podnikat akce proti tomu, co jim vadí na zdejších poměrech. Avšak ještě není vše připraveno a často se stane, že přijde neúspěch. Později, až bude víc lidí probuzených a napojených na moudrost vesmíru, již bude možné pozorovat první úspěchy ve změně současné situace. Málokdo také ví, že fyzická transformace je velkou měrou závislá na přijetí či nepřijetí toho, co přichází. Pokud se lidé brání, dělají vše jen a jen horší. Není nutná obrana, pouze klid a přijetí, zbavení se strachu a víra. Všude kolem se objevují pravdy o lidském žití, avšak málokdo je žije. Mnoho lidí jim však již rozumí a je pouze na nich, kdy se jim podaří je začít realizovat. Spojení s energií vesmíru vede k pochopení situace a životní změně. Realita, která má více podob, bude za pár let velice rozdílná. To, co budou vnímat někteří, jiní ještě neuvidí. Záleží na úhlu pohledu a také na tom, co dotyčný vidět chce a čeho se zuby nehty drží. Schopnost prohlédnout mají všichni.

 

3.9.2008

Díky zesílenému vnímání je možno zahlédnout daleko více "podivných" jevů, nežli dříve. Avšak stále se u lidí objevuje velká nedůvěra a strach z neznámého. Tímto se však lidé dostávají do sporů sami se sebou, což vede k jejich nerozhodnosti a váhání udělat jakékoliv rozhodnutí. Obavy o budoucnost jsou doprovázeny velice silným pocitem bezmoci a tento, i ostatní pocity, jsou ukládány do fyzických těl, což má za následek problémy v srdeční oblasti. Duchovní centrum lidského těla se také postupně mění. Mění se otáčení srdeční čakry a tato se začíná roztahovat více do prostoru, aby se mohla dále rozšířit do co největší oblasti. Protože však toto probíhá pouze u některých jedinců, není ještě možné plně transformovat fyzická těla. Do budoucna se dá očekávat tato změna daleko výraznější. Veškeré události jsou synchronizovány a někdy stačí prožít je pouze na nevědomé úrovni a více se s nimi nezabývat. Hlavně však stále více dbát na vliv vašich myšlenek na lidské životy. Tento vliv je stále silnější. Moc lidí již je probuzeno a stále se toto množství zvyšuje. Je potřebné, aby si lidé sdělovali své zážitky, aby byli schopni rozpoznat, co a proč se jim děje. Nakonec ještě malá rada. Nečekejte až budete ke změnám donuceni násilně. Uvědomte si a konejte dokud máte čas a není to pro vás tolik bolestné.

 

31.8.2008

Sluneční energie

Sluneční paprsky dodávají lidem spoustu energie. Sluneční energie je velice léčivá a nyní je více, než důležité čerpat právě tuto energii. Dny se začínají zkracovat a světla bude ubývat. Mnoho lidí s energií slunce spojuje své pocity a své cítění. Když slunce svítí, čerpají z něho energii, když nesvítí, je stále více lidí, kteří zažívají díky tomuto depresivní stavy. Mnoho lidí je přesvědčeno, že slunce má ohromný vliv na jejich životy. A také to tak je. O slunci se mluví také proto, protože pokles energie může mít za následek velice silné změny jak v životě lidí, tak na Zemi. Proud sluneční energie je nyní pomalu oslabován a během dalších měsíců dojde k ještě většímu poklesu této energie. Lidé se budou učit čerpat energii hlavně ze země, neboť země se stane na několik měsíců jejich hlavním zdrojem energie a dále také voda. Země a voda vytvoří energetický svazek a tento bude prostupovat čarami od spodu, tedy od první čakry, dále skrze celé energetické tělo. Energie se skrze tělo uvolní a upraví všechny čakry. Otáčení čaker bude odblokováno a skrze rozpuštění bloků odejde z fyzických těl spoustu fyzických problémů. Odstraněním bloků se začne probouzet osmá čakra, která slouží a bude sloužit k přímému napojení na vyšší já. Skrze osmou čakru bude procházet energetická matrice, která těsněji propojí nejen bytosti s vesmírem, ale i lidi podobného a stejného smýšlení. Vše se začíná stále více propojovat do jednoho celku. Země již se probouzí do vyšší dimenze a skrze Zemi také lidé na ní. Nový div světa se objeví během několika měsíců a pozvedne zraky lidí k nebesům. Mnozí uvidí záležitosti v širším měřítku a dojdou k přesvědčení, lišícím se od jejich nynějšího. Proběhne velice silná změna, která byla již dávno avizována. Objeví se nová planeta, která v sobě nese život. A lidé uvěří tomu, že zde nejsou jediní.

 

24.8.2008

Nevláčejte sebou to, co již dávno nepotřebujete

Doba je silně emoční. Emoce se vyplavují všem a stále větší měrou, nežli dosud. Kontrola pocitů není možná. Je nutné vše, co se objevuje, dostat na povrch, procítit, uvědomit si a pustit. Toto jsou obrovské emoční nánosy ze spousty věků a jediným řešením těchto problémů je jejich vytažení na povrch a zpracování. Ne všichni si uvědomují, co jim jejich potlačené, zasunuté a neprožité emoce způsobují. Jedná se o velice silné tlaky v oblasti žaludku a srdce, spoustu strachu usazeného za předešlé životy a toto vše vede ke stále silnějším pocitům zoufalství a neschopnosti projít dál, cestou postupu. Mnozí lidé nechápou, že to, co si na své cestě nastřádali, budou také nuceni na této cestě zanechat. Nelze se již dále vláčet s těžkým břemenem, které stále více táhne a strhává k zemi a nutí vás sklánět hlavu stále níže. Zbavte se tohoto břemene a ihned si uvědomíte a pocítíte tu lehkost žití a bytí, vše, co vás potká, pak půjde lehce samo od sebe. Veškeré dění nyní tomuto procesu velice napomáhá, neboť toto je jednou z hlavních podmínek postupu. Nechat vše staré a nepotřebné za sebou. Energie vesmíru stále více podporují očistu a transformaci a stále větší důraz je kladen na jedince a jejich práci sama na sobě. Jelikož uskutečňujete nejtěžší etapu své cesty, budete také neustále konfrontováni se svou minulostí a sami se sebou a budou vám nastavována zrcadla se všemi, se kterými se setkáte. Tak budete nalézat svou hodnotu, sebevědomí a propojení s vesmírem a nacházet se v jednotě s vesmírem a ostatními bytostmi. Energetický potenciál je již dávno daleko silnější, nežli před několika lety. Lidé jsou schopni vydržet a zvládnout daleko více, nežli dosud. Také jejich psychika je stále více posilována ke zvládnutí časového zrychlení a také nástupu bezčasovosti a postupu do nových realit. Možné následky vedoucí k psychickému zhroucení již byly z velké části eliminovány. Nyní již vše běží přirozeným tempem. Lidstvo celkově postupuje krok za krokem jako jeden a také za pomoci svých průvodců dosahuje prvních cílů na své cestě. Mnoho z vás již dokáže spoustu věcí vnímat z pohledu shora a proto jste nedotčeni emocemi probíhajícími uvnitř vás. Nová doba se stále více rozpíná v lidských myslích a vnímání se mění velmi rychlým tempem. Vše se již nachází uprostřed celku a během několika let dojde k propojení dimenzí, takže bude možné účelně svá těla posouvat v několika vibračních vrstvách naráz. Vše spěje k vyřešení problémů, nastane období klidové. Naleznete sami sebe skrze Boha.

 

17.8.2008

Přítomnost

Na krátkou dobu se zdálo, že tlaky polevují, ale opak je pravdou. Neustále jsou lidé tlačeni do dalších a dalších změn, neboť jen takto budou schopni přizpůsobení a přežití v novém světě. Změny projdou lidskými životy a vytvoří v nich prostor pro uvědomění, spojení s vesmírem a lásku k sobě i k ostatním. Všechny události jsou propojeny s lidmi samými a také mezi nimi navzájem. Mnoho z vás si uvědomuje, že to, co prožíváte, prožívá současně s vámi ohromná spousta ostatních. Tyto změny jsou všude stejné. Propojení mezi lidmi se velice zintenzivňuje. Setkávají se lidé stejného smýšlení, prožívání a stejného náhledu na věci a události přítomné. Žití přítomnosti je jediné východisko z problémových a depresivních stavů. Je nutné co nejlépe využít toho, co přítomnost nabízí. Myšlenky na věci budoucí pouze podtrhávají nohy všem, kteří se snaží ze všech sil kráčet kupředu. Energeticky jste neustále podporováni na své cestě, k řešení všech životních situací přispívá velice výrazně spoustu činitelů, které mnohdy nelze ani postřehnout. Nyní stále více, nežli dříve je nutné uvědomovat si návaznosti událostí, neboť tímto je možné snáze nacházet řešení problémů, které nastaly. Doba je energeticky náročná stále více a je zapotřebí spoustu sil. Často velice pomáhá, pokud lidé svěří své problémy ostatním, kteří pociťují něco podobného. Dojde zde opět k propojení myšlenkových pochodů a nastane uvolnění psychického tlaku. Jinak nyní se vše začíná opět vracet k normálu. Energie se stabilizují a jsou zmírňovány dopady událostí na vaše životy. Během měsíce září budou dále mezi lidmi probíhat rozchody, přesuny a přemístění na místa pro ně určená a dále setkávání s lidmi, kteří pro současnost tvoří největší učební látku za poslední léta. Vše je neustále vedeno vpřed a spoustu lidí začíná vnímat silnější energetické pole, které obklopuje jak je samotné, tak i ostatní lidi. Všichni jsou propojeni navzájem, na duchovní úrovni není individualit. Vše je pouze jeden a toto hledejte uvnitř sebe. Takto nazírejte na ostatní kolem sebe, neboť všichni mají v sobě božskou podstatu, vedoucí vás do jednoho a toho stejného bodu stvoření, domů.

 

10.8.2008

Není to jednoduché, ale jdeme dál..

Stále ještě působí mnoho aspektů spojených s datem 8.8.08. Mnoho se událo, ale převážně v podvědomí spousty lidí. Někteří pocítili změnu, která je přivádí na rozcestí jejich životů. Nyní teprve obdrží spoustu lidí ukazatel na další cestu svého života, neboť přestáli zlomový okamžik. Změnám stále ještě není konec a budou neustále vstupovat do všech životů a daleko více zasahovat do osudů lidí. Nyní až do poloviny srpna budou nabírat na síle, budou na vás doléhat pocity samoty a opuštěnosti a jako byste sem ani nepatřili. Nebudete se v tomto období cítit právě nejlépe a stále častěji se budete dostávat do jiných realit. Je důležité, aby si vaše fyzická i psychická těla zvykala na tento přechod, neboť s postupem času zde budete zůstávat stále častěji, než dojde k propojení času. Mnoho z vás také vstupuje do časových smyček, které vás vrací zpět do dob dávno minulých anebo se ocitáte – zejména během spánku – v pravděpodobných událostech budoucích. Vše je dobré pouze nahlížet okem pozorovatele, nenechat se uvrhnout do obav a strachů. Takto nejlépe můžete vše prožívat. Jako pozorovatelé, kteří vnímají nástup nové doby, avšak nenechají se strhnout tím, co prožívají. Zejména ke konci srpna bude již mnoho dořešeno. Ti, co již zvládli své životní lekce pro tento čas, mohou požádat o další. Tímto bude možné rychleji projít touto dobou a vytvořit si dostatečný náskok v oblasti karmy. Karma bude takto několikanásobně krácena. Samozřejmě také všichni, co se sami dokáží dostat do jiných realit, mohou obdržet velice důležité odpovědi na své otázky. Mnoho z vás cítí, že nastává cosi významného. Vše je neustále v pohybu, spousta z vás však stále prožívá většinu na nevědomé úrovni a nemusí ani změny registrovat. Někteří tato slova označí jako nedůležitá a matoucí nebo nesmyslná. Tito lidé však ještě nedosáhli té úrovně pochopení podstaty, nemohou se ještě dostatečně sžít s rezonancí těchto slov. Avšak i tito k tomuto budou dovedeni. Každopádně nyní již jste ušli ohromný kus cesty a nelze se zastavit, či dokonce vracet zpět. I Země je nyní velice vysílená probíhajícími změnami. Je důležité na malý okamžik odpočinout, nabrat sílu a poté ihned pokračovat dále, neboť pouze takto lze dosáhnout pozitivních výsledků. Mocné jsou síly světla a lásky a vedou vás přímo k Bohu.

zlata.dusicka@seznam.cz

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

Související články:
Cílem je celistvost (14.05.2019)
Život v přítomnosti (30.04.2019)
Stát sami za sebou a rozhodovat se srdcem (14.04.2019)
Proces změny (31.03.2019)
Současný život (21.03.2019)
Propojování (05.03.2019)
Změna vede k osvobození (22.02.2019)
Rekapitulace (14.02.2019)
Párové duše (01.02.2019)
Proces transformace (31.01.2019)
Shrnutí toho, co je (16.01.2019)
Věřte (09.01.2019)
Novoročním předsevzetím je uvěřit v sebe (27.12.2018)
S láskou do následujících dní (10.12.2018)
Co se děje kolem nás? (03.12.2018)
Celý svět pohlédne vzhůru (02.12.2018)
Aktivujte sami sebe (24.11.2018)
Každý je veden tam, kde je to potřeba (22.11.2018)
Kdo jsme? (11.11.2018)
Začátek (30.10.2018)
Dosažení vyšších cílů (24.10.2018)
Čas uvést vše v pravdu (10.10.2018)
Zaměření na srdce (30.09.2018)
Světlušky (18.09.2018)
Vyvolejme řetězovou reakci (09.09.2018)
Co je pro naše dobro (24.08.2018)
Spojení duší (23.08.2018)
Co se děje, děje se pro vaše dobro (14.08.2018)
Věřte ve svou jedinečnost (27.07.2018)
Oddělení zrna od plev (13.07.2018)
Bytostné pochopení (21.06.2018)
Opakování (14.06.2018)
Boření iluzí (25.05.2018)
Nový svět (21.05.2018)
Sebe-vědomí a sebe-láska (25.04.2018)
Osvobození se od nevědomosti (12.04.2018)
(S)tvořitelé (22.03.2018)
Přijetí nového (13.03.2018)
Sto jedna dní (27.02.2018)
Zaměření se na odpuštění (15.02.2018)
Staňte se součástí sebe samých (14.02.2018)
Co nás provází (29.01.2018)
Aktuální stav (12.01.2018)
Váš rok (02.01.2018)
Pracujte v souladu se svou duší (14.12.2017)
Vaše motto (03.12.2017)
Svět se mění (19.11.2017)
Mayský sněm promlouvá (15.11.2017)
Naslouchejte si každou vteřinou (02.11.2017)
Mayové přichází s dalšími informacemi (25.10.2017)
Vracejte se k sobě samým (12.10.2017)
Nejsme připraveni (27.09.2017)
Mayský sněm přináší informaci o propojení dimenzí (13.09.2017)
Spoléhejte sami na sebe (13.09.2017)
Být lepšími (31.08.2017)
Mayský sněm (22.08.2017)
Žijte v lásce (07.08.2017)
Mayský sněm promlouvá (19.07.2017)
Potřeba zbavovat se programů (11.07.2017)
Vize nového světa (16.06.2017)
Mayský sněm promlouvá (09.06.2017)
Co byste si vybrali? (01.06.2017)
Probuďte svou vnitřní sílu (22.05.2017)
Mayská rada promlouvá (16.05.2017)
Naslouchejte si (29.04.2017)
Mayská rada - potřeba rychlejších změn (27.04.2017)
Otevřete dveře ke štěstí (12.04.2017)
Mayský sněm promlouvá (01.04.2017)
Děti (29.03.2017)
Mayský sněm (12.03.2017)
Mayská poselství (12.03.2017)
Cesta dále (27.02.2017)
Mayská rada (14.02.2017)
Jsme bytostmi Země (01.02.2017)
Být otevření (16.01.2017)
Mayský sněm (07.01.2017)
Hodiny odbíjejí (30.12.2016)
Jako v pohádkách… (07.12.2016)
Upozornění (28.11.2016)
Nežijte ve lži (20.11.2016)
Proste o pomoc za všechny bytosti (10.10.2016)
Žádejte o pomoc (28.09.2016)
Být vítězi (17.09.2016)
Povzbuzení (08.09.2016)
Šťastní ve svých srdcích (07.09.2016)
Země se posouvá, čas se mění (21.08.2016)
Učit se vidět pravdu (11.08.2016)
Probuďte v sobě lásku (24.07.2016)
Pochybnosti (14.07.2016)
Chraňte své duše (01.07.2016)
Možnost volby (14.06.2016)
Žít s otevřenýma očima (02.06.2016)
Hybná síla (23.05.2016)
Společný cíl (16.05.2016)
Jsme láska (05.05.2016)
Spaste sami sebe (26.04.2016)
Svoboda (15.04.2016)
Rodina (04.04.2016)
Povzbuzení (29.03.2016)
Požehnání (23.03.2016)
V jakém světě chcete žít? (16.03.2016)
Slova pro duši (07.03.2016)
Co bude dál? (29.02.2016)
Mír ovládne vaše srdce (20.02.2016)
Prostor klidu a míru (08.02.2016)
Propojení (08.02.2016)
Víra (29.01.2016)
Mezní bod (25.01.2016)
Zvolte život a lásku (17.01.2016)
Hledejte ve svém nitru (13.01.2016)
Být jako děti (03.01.2016)
Tentokrát bez novoročních předsevzetí, avšak s vírou v sebe samé... (28.12.2015)
Přání pro všechny (17.12.2015)
Předvánoční… (12.12.2015)
Něco končí a něco začíná (30.11.2015)
Pomáhej bližnímu svému (18.11.2015)
Cesta duše (11.11.2015)
Jste napojeni (31.10.2015)
Jediná pravá cesta (24.10.2015)
Svět se mění (18.10.2015)
Úkoly v tomto čase (07.10.2015)
Velká síla přichází (06.10.2015)
Spojením dokážete zázraky (28.09.2015)
Varování (25.09.2015)
Náš úkol (13.09.2015)
Vztahy nové doby (06.09.2015)
Zrcadlení a otevírání očí (26.08.2015)
Bumerang (18.08.2015)
Zkoušky (05.08.2015)
Pokora (27.07.2015)
Otevření se a přijetí (13.07.2015)
Láska je vším... (05.07.2015)
Minulost se opakuje (02.07.2015)
Jeden celek (22.06.2015)
Největší příležitost (13.06.2015)
Povzbuzení (06.06.2015)
Přechod od nevědomého k vědomému - rekapitulace (30.05.2015)
Štěstí (29.05.2015)
Nová budoucnost (15.05.2015)
Jak si kdo ustele, tak si i lehne (27.04.2015)
Změna uvnitř nás samých (15.04.2015)
Požehnání (01.04.2015)
Pozitivní i negativní - jeden celek... (24.03.2015)
Jaká je naše budoucnost? (14.03.2015)
Síla Země (08.03.2015)
Světlo a tma (21.02.2015)
Čistý stůl (07.02.2015)
Období protikladů (28.01.2015)
Jste průkopníci (18.01.2015)
Láska ať provází vaše kroky (04.01.2015)
Důvěra sobě (10.12.2014)
Svoboda? (03.12.2014)
Láska a milosrdenství (30.11.2014)
Mějte čas sami na sebe (12.11.2014)
Je čas pochopit a přestat se vzpírat (04.11.2014)
Jste spokojeni? (29.10.2014)
Otcova řeč (27.10.2014)
Neumírejte zaživa (14.10.2014)
Jsme jiní (03.10.2014)
Nové desatero (15.09.2014)
Vedení v nás samých (10.09.2014)
Jak měnit život? (20.08.2014)
Stavidla se otevírají (18.08.2014)
Ozdravujte Zemi (01.08.2014)
Moudrost věků skrytá uvnitř nás samých (17.07.2014)
Jít více do hloubky (07.07.2014)
Vhodné podmínky (23.06.2014)
Prosekat cestu džunglí (17.06.2014)
Naše poslání (14.06.2014)
Pomozte sami sobě (09.06.2014)
Láska léčí (31.05.2014)
Cesta člověka (20.05.2014)
Oslava života (14.05.2014)
Poselství (09.05.2014)
Materiální a duchovní (08.05.2014)
Skvělý čas pro možnost růstu (30.04.2014)
Cesta domů (23.04.2014)
Božská síla (21.04.2014)
Svobodné bytosti (09.04.2014)
Cesta duše (06.04.2014)
Škola zvaná život (31.03.2014)
Přijetí (23.03.2014)
Nová Země? (10.03.2014)
Očista a ozdravení (02.03.2014)
Mysl (24.02.2014)
Vyladění (07.02.2014)
Cesta k sobě (22.01.2014)
Návrat domů (13.01.2014)
Milovaní (06.01.2014)
Jak jsme si vedli? (17.12.2013)
Protiklady (10.12.2013)
Probuďte se ze snu (01.12.2013)
Lidé Země (30.11.2013)
Odkrývání skrytého (20.11.2013)
Zamýšlení se nad životem (07.11.2013)
Dušičky (05.11.2013)
Česká zem (18.10.2013)
Závislosti (14.10.2013)
Vidět neviděné (03.10.2013)
Spojení a celek (26.09.2013)
Naslouchání a komunikace (23.09.2013)
Co se s námi děje? (18.09.2013)
Svět je takový, jaký si tvoříme (10.09.2013)
Každý sám za sebe (09.09.2013)
Rodiče, děti a vztahy (29.08.2013)
Jsme jiní (25.08.2013)
Odkrývání skrytého (18.08.2013)
Země a my (13.08.2013)
Víte, co v životě chcete? (11.08.2013)
Proč se trápit, když to není třeba? (03.08.2013)
Nepřinášejte oběti (28.07.2013)
Modlitby a přání (20.07.2013)
Volnost (13.07.2013)
Dá se obecně říci, jak přivést do svého života změnu? (13.07.2013)
Proč se bojíte měnit své životy? (06.07.2013)
Síla lásky a víry (29.06.2013)
Domov (23.06.2013)
Odpouštění (13.06.2013)
Překonání sebe samých (04.06.2013)
Maličkosti všedního dne (27.05.2013)
Pomoc (22.05.2013)
Jak se vypořádat s tím, co nás potkává? (12.05.2013)
Síla (05.05.2013)
Zaměřte se na sebe (29.04.2013)
Čas vědomých bytostí (29.04.2013)
Transformace (18.04.2013)
Člověk (07.04.2013)
Proč jsme přišli? (03.04.2013)
Život je dar (31.03.2013)
Svoboda (27.03.2013)
Promluva (21.03.2013)
Co je potřeba udělat? (20.03.2013)
Vytrvejte (17.03.2013)
Život (06.03.2013)
Aktivita (24.02.2013)
Přišli jsme změnit svět (15.02.2013)
Země (12.02.2013)
Tlak se zvyšuje (01.02.2013)
Všichni jsme na jedné lodi (23.01.2013)
Co se musí stát, aby se něco změnilo? (15.01.2013)
Nastavte si hranice (08.01.2013)
PF 2013 (31.12.2012)
Konec 2012 (28.12.2012)
Slova povzbuzení do dalších hodin, dní a let (19.12.2012)
Pár slov na cestu (06.12.2012)
Jiný pohled na následující události (24.11.2012)
Odpočítávání (14.11.2012)
Dotaz od jedné z nás… (05.11.2012)
Je čas (30.10.2012)
Je potřeba posílit svou víru (17.10.2012)
Už nikdy nebudeme stejní (15.10.2012)
Otázky a odpovědi (29.09.2012)
Být ve svém středu (19.09.2012)
Jak a kudy dál? (02.09.2012)
Rekapitulace (24.08.2012)
Máte to, co potřebujete (16.08.2012)
Naučte se rozlišovat (07.08.2012)
MOHU nebo MUSÍM? (22.07.2012)
Výzva (14.07.2012)
Zvládneme život anebo ho vzdáme? (07.07.2012)
Staré a nové (21.06.2012)
Skutečná vize pravdy (13.06.2012)
Uzemňování (05.06.2012)
Povolání a peníze (30.05.2012)
Vztahy (17.05.2012)
Lide Země (09.05.2012)
Čas proměny vědomí (03.05.2012)
Co se to z nás stalo? (18.04.2012)
Jeden (12.04.2012)
Jednejte ze svobodné vůle (04.04.2012)
Díky za každou láskyplnou myšlenku (25.03.2012)
Pohyb (14.03.2012)
Zůstaňte naladěni (01.03.2012)
Chtějte a buďte (22.02.2012)
Vyberte si lásku (14.02.2012)
Přijde jaro (10.02.2012)
Můžeme cokoli (29.01.2012)
Matka Země bude hovořit (24.01.2012)
Vnitřní svět (23.01.2012)
Uvolňování (16.01.2012)
2012 - rok výzvy (03.01.2012)
Půlnoční výzva do roku 2012 (14.12.2011)
Sdělení (30.11.2011)
Jsme tvůrci (16.11.2011)
Je to tak? (23.10.2011)
Využijte tento čas (14.10.2011)
Pár rad... (24.09.2011)
Být ve svém středu (31.08.2011)
Uvolněte své emoce (18.08.2011)
Tvoření lásky (02.08.2011)
Země a my (23.07.2011)
Věřte svému srdci (06.07.2011)
Nejdůležitější fáze (24.06.2011)
Vzpomeňte si, probuďte se (10.06.2011)
Otevírání srdcí (24.05.2011)
Napojení na svou duši (15.05.2011)
Mějte lásku i sami k sobě (05.05.2011)
Všichni jsme jedno (04.05.2011)
Radost (21.04.2011)
Možnosti (13.04.2011)
Okolnosti se mění (05.04.2011)
Ještě není konec (16.03.2011)
Březen 2011 (27.02.2011)
Kristovy energie (03.02.2011)
Zaměřte se na výsledek (19.01.2011)
Úkoly těchto let (01.01.2011)
Poselství konce roku 2010 (11.12.2010)
Všichni jsme jeden (30.11.2010)
Hodně síly (12.11.2010)
Zrychlení (27.10.2010)
Úhel pohledu (12.10.2010)
Žití je vaše cesta (30.09.2010)
Vše přichází ve vlnách (16.09.2010)
Rodinné – vesmírné - vztahy (30.08.2010)
Očista (20.08.2010)
Řekněte ne! (03.08.2010)
Nový pohled na svět (20.07.2010)
Hravost (08.07.2010)
Zvláštní den (26.06.2010)
Proměna těla i ducha (17.06.2010)
Život je hra (11.06.2010)
Srdeční čakra (08.06.2010)
V souladu s vesmírem (05.05.2010)
Čas naslouchání sobě samým (22.04.2010)
Nalezněte svůj střed (08.04.2010)
Doba si žádá činy (24.03.2010)
Spojte své síly (03.03.2010)
Vše již bylo řečeno (21.02.2010)
Nevzdávejte se (14.02.2010)
Manipulace (29.01.2010)
Rozhodování (20.01.2010)
Změny (05.01.2010)
Slova pro současné dny (20.12.2009)
Udržte v sobě klid a mír (10.12.2009)
Učiňte rozhodnutí (01.12.2009)
Pár slov o lásce… a co nás čeká? (22.11.2009)
Hnací síla (13.11.2009)
Vše se ukazuje v novém světle. (05.11.2009)
Pomocníci světla (29.10.2009)
Blíží se konec roku a rok 2010 (18.10.2009)
Láska v nás (09.10.2009)
Vztahy (02.10.2009)
Očisťujte svá těla (24.09.2009)
Poselství těchto dnů (15.09.2009)
Přehodnocení priorit (06.09.2009)
Velký tlak i velká úleva? (27.08.2009)
(Ne)zvládáme? (20.08.2009)
Náročná doba (12.08.2009)
Cesta lásky (04.08.2009)
Změny (27.07.2009)
Cesta za světlem (20.07.2009)
Dějí se divné věci (03.07.2009)
Rozhodnutí (26.06.2009)
Promluvy (24.06.2009)
Doba plná záhad (04.06.2009)
Současnost vás připraví na budoucnost (25.05.2009)
Láska vás vede správnou cestou (19.05.2009)
Změny (08.05.2009)
Další pracovníci světla (28.04.2009)
O víkendu (18.04.2009)
Nic se neděje? (12.04.2009)
Neváhejte (01.04.2009)
Očišťování (26.03.2009)
Pomoc slunce a přírody (21.03.2009)
Nepolevovat (09.03.2009)
Je tu čas činů (25.02.2009)
Máte před sebou ještě roky práce (16.02.2009)
Rozvíjejte radost v srdci (10.02.2009)
(31.01.2009)
Sebepoznání (28.01.2009)
Co se to s námi děje? (15.01.2009)
Možnosti (09.01.2009)
Konec roku (02.01.2009)
Rekapitulace (18.12.2008)
Příští rok… (11.12.2008)
Životní pohled zpět (05.12.2008)
Jak nás současné změny ovlivňují? (28.11.2008)
Vzájemná spolupráce (27.11.2008)
Shrnutí (18.11.2008)
Odpouštění a uvědomění (09.11.2008)
Zamyšlení... (04.11.2008)
Cítíte se zvláštně? (25.10.2008)
Je to síla (21.10.2008)
O současných pocitech (19.10.2008)
Poselstvi a vzkazy od Zlaté dušičky (06.10.2008)
Právě dopadající energie - červenec 2008 (05.08.2008)
[Akt. známka: 5,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
23. 05. 2019:

Čtvrteční postřehy Terezy Spencerové:
• dokonce i britskou vládou placená Syrská observatoř pro lidská práva konstatuje, že pro tvrzení Al Kajdy o dalším „Asadově chemickém útoku“ neexistují žádné důkazy… britská premiérka Mayová si ale ve svém hlubokém brexitovém marasmu našla čas, aby za „chemický útok“ pohrozila Sýrii odvetou…
• i New York Times už přiznává, že venezuelský Guaidó nemá doma dostačující podporu, a tak se namísto převzetí moci avízují jeho rozhovory s Madurem…
• Turecko sice s USA dál jedná o svém nákupu ruských protiraketových systémech S400, ale připravuje se i na následné americké sankce…
• americký GM producent Monsanto, aktuálně ve vlastnictvím německého Bayeru, v rámci probíhajících debat o herbicidech špicloval novináře, politiky a jiné vlivné lidi přinejmenším v sedmi evropských zemích…

Celý článek...


23. 05. 2019:

Tereza Spencerová: "...Pokud ale kdosi nesnese ani existenci populistických stran (pro tuto chvíli jim tak klidně říkejme, i když se nabízejí i jiné pojmy), a co víc, má snad i pocit, že naši společnost nějak ohrožují, tak by asi měl v první řadě řešit problémy, jejichž neřešení a naopak bobtnání vede lidi k tomu, aby takové strany volili. Pokud si totiž zvykneme na likvidaci „nepohodlných“ politiků jen proto, že vznášejí nepříjemné otázky a nabízejí na ně svá – tedy nikoli „shora“ posvěcená – řešení, tak to není jen konec demokracie, ale navíc evropskou společnost v dohledné době čeká konfrontace s mnohem radikalizovanějšími, protože o něco naštvanějšími a poníženějšími lidmi, vlastními občany..."

Celý článek...


21. 05. 2019:

Úterní postřehy Terezy Spencerové:
• na základě bezpočtu novinářských dotazů Organizace pro kontrolu chemických zbraní (OPCW) v zásadě potvrdila autentičnost zprávy, která nedávno unikla do médií a vyvrací původní tvrzení Západu, že chemický útok loni v dubnu v syrské Dúmě spáchal Asadův režim… po viníkovi „úniku“ už se pátrá a bude za zveřejnění pravdy náležitě potrestán…
• s hesly typu „Francie nepatří Francouzům! Každý má právo tady být!“ asi pět set migrant převážně z Afriky pod vedením jakési neziskové organizace obsadilo jeden z terminálů pařížského letiště Charlese de Gaulla…
• na integraci zhruba milionu imigrantů německá vláda za loňský rok vynaložila rekordních 23 miliard eur…

Celý článek...


16. 05. 2019:

Středeční postřehy Terezy Spencerové:
• z Organizace pro kontrolu chemických zbraní (OPCW) uniklo technické hodnocení "Asadova chemického útoku" z dubna 2018 ve Východní Ghútě u Damašku… Západ z něj obvinil syrskou vládu a následoval "kárný" raketový útok na několik cílů v Sýrii… experti OPCW nyní mimo jiné konstatují, že umístění plynových bomb, jak byly zaznamenány na záběrech "humanitárních" Bílých přileb, neodpovídá tomu, jak by byly rozházeny po shození z letadla, a že nejspíš byly na místě ručně naaranžovány… čili, další false flag…
• džihádisté z Idlíbu, po jejichž boku nyní Bílé přilby působí, pokračují v ostřelování křesťanského města Skajlabíja, počty civilních obětí rostou…
• dnes už bývalý ředitel amerických tajných služeb Clapper má po splasknutí bubliny Russiagate asi nervy, neboť tvrdí, že přece "není nutné", aby dnes byli vyšetřováni ti, kteří vyšetřovali Trumpovy vazby na Rusko…

Celý článek...


14. 05. 2019:

Prof. Ing. Jaroslav Šesták, DrSc, dr.h.c.: "...Možná stojí za připomenutí, že bolševici sice kdysi všechno znárodnili, ale nic nerozprodali ani nerozkrad- li, podařilo se jim vybudovat společnost téměř bez velkých sociálních problémů, zavést hodnotný vzdělávací systém, univerzální penzijní řád, vybudovat solidní, i když vynucené velkozemědělství, a třeba i vystavět celostátní integrovanou síť rozvodů vysokého napětí, kterou používáme dodnes. Dokonce i zanedbaný průmysl byl v mnoha směrech téměř konkurenceschopný. Nakonec předali republiku s dluhem jen 17 miliard do rukou nastupujících expertů, kteří věděli, jak na to jít, a tak se dluh rozrostl až na dnešních 1 745 miliard...."
( Pozn.: Profesor Šesták byl po přijetí státního vyznamenání z rukou prezidenta Miloše Zemana "odejit" z Fyzikálního ústavu AV)

Celý článek...


13. 05. 2019:

Zpěvák Ondřej Hejma: "...Česká televize je prostátní, prorežimní, protože u nás, a to já opakuju pořád, nevládne Andrej Babiš ani Miloš Zeman, tady vládne EU. My jsme členský stát EU, ztratili jsme svou suverenitu v Lisabonské smlouvě. Česká televize dělá probruselskou politiku. Dělají to, co se od nich čeká, Tak to prostě je. Stejně jako demonstrace na Staromáku byla prorežimní... Ono to tak nevypadá. Babiš a Zeman jsou jen úředníci, přerozdělují prachy, co zbyde, ale když je něco vážného, rozhoduje se to v Bruselu..."

Celý článek...


13. 05. 2019:

Mediální analytik Jiří Fencl: "...ČT nezprostředkovává, nesděluje, ale snaží se sama realitu měnit, protože to prostě její redaktoři vzali tak nějak do vlastních rukou. Na to nepotřebuju zákon, Radu a všechny ty rádoby etické a kodexové parafernálie. ČT tedy není médiem, spíše hybridním cenzurním úřadem a je mimo jakékoli rozumové chápání. Kvalifikovaný odhad: odtrženost ČT od reality je již na hezkých 99,7 procenta..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!