Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 19. 08. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Nositel Nobelovy ceny v oboru lékařství D. Varelly, onkolog z Brazílie:
V dnešním světě se investuje pětkrát víc do léků na mužskou potenci a do silikonů pro ženy, než do léčení pacientů trpících Alzheimerovou chorobou.
Proto budeme mít za pár roků stařenky s velkým poprsím a stařečky s tvrdým penisem, ale nikdo z nich si nebude pamatovat, na co to je.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Země se posouvá, čas se mění
(21. 08. 2016, 3420x)
Žádejte o pomoc
(28. 09. 2016, 3047x)
Povzbuzení
(08. 09. 2016, 2963x)
Být vítězi
(17. 09. 2016, 2697x)
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2508x)

kulatý roh  Poslední komentářekulatý roh
.:
"odpověd momentálně nedokážu sesmolit, ale na youtube..."
(Léčení vnitřního dítěte)
půl na půl:
"ano, článek je užitečný, informuje o tom, jak funguj..."
(Manuál pro extroverta: Pravidla komunikace s introvertem )
bez titulku:
"Super!!! Přesně tak to je. Míla"
(Nebojte se Božích Zákonů)
Jedná se totiž o to, že ...:
"... pokud byste si nechali příjmení svého expartnera..."
(Zamyšlení pro dnešní den)
bez titulku:
"Dobrý den, podařilo se mi nedávno spojit se svým vni..."
(Léčení vnitřního dítěte)
Dotaz:
"Dobrý den, mám dotaz. Shamkhalaprashalanu jsem poprv..."
(Šankhaprakšálana)
výroba nemocných:
"Nemocní se vyrábí i jinak. Například diagnoza cukrov..."
(Jak nám vyrábějí nemoci, abychom se stali jejich zákazníky)
Životopis Míly a Eduarda Tomášových:
"Dobrý deň, pán Miloš. Som veľmi rada, že som našla ..."
(Životopis Míly a Eduarda Tomášových)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Poselství na rok 2008


Zdenka Blechová - Duchovno - 07. 03. 2008 (3086 přečtení)

Poselství automatickým písmem přijaté Zdenkou Blechovou 2. 11. v 7.15 hod.


V příštím roce zavládne chaos ve všech sférách života. Lidé se nebudou již navštěvovat jako dříve, ale budou trávit více času doma a v práci. Již se budou učit hospodařit se svým časem a ne ho dávat kdykoliv a komukoliv. Budou cítit lépe, že se nemusí stýkat s každým, kdo si to zamane a že nemusí dlít tolik času tam, kde nechtějí být. Doba bude stále náročnější a proto bude stále náročnější pobývat někde, kde nechci být.

Budou se učit scházet s druhými v rámci lásky a ne v rámci povinnosti, což ovšem povede k bojům v rámci toho: Ty už mě nemáš rád, ty už o mě nestojíš, nevíš co chceš. Ale právě proto, že člověk bude vědět co chce, už nebude chtít toto snášet. Rodinné vztahy budou ustupovat do pozadí a bude se v nich objevovat stále více čistoty. Už to nebude přetvářka a nebude to o tom, udělat občas pro toho druhého to co chce, ale bude to o tom, že budu opravdu dělat jen to, co chci.

Rodiče se budou cítit osamělejší, ale budou se snažit vyrovnat nové generaci a to je bude nutit na sobě zapracovat, protože už nikdo nebude chtít snášet jejich nářky.

Budou se snažit nalézt více pochopení ve svých bližních, ale když ho nebudou nacházet, budou se uchylovat do samoty a tam si zpracovávat všechny informace: Já pro ni tohle a ona se mi takhle odvděčí, to jsem si nezasloužila, to mám za svoji dobrotu. Tyto myšlenkové změny povedou k uzdravování, neboť se rodiče budou muset smířit i se zklamáním a to je povede k nové myšlenkové formě: Musím koukat na sebe a ne se rozdávat, to se mi pak nevyplatí a strádám.

Ve společnosti se budou vyskytovat nové vazby v podobě toho, že lidé se budou scházet stále více o samotě. Nebudou mít potřebu se s druhými dělit o vše, ale budou to chtít sdílet jen s někým a ten někdo bude muset být člověk, který je mi blízký srdcem a ne tím, že o něj stojím a všechno dělám, abych ho dostala. Tato forma se bude vytrácet, ale bude nastupovat nová forma vzájemného vzdělávání po stránce citů. Příští rok bude o citovosti ne už o rozumu. To samozřejmě povede také ke ztrátám bližších a také ke ztrátě majetku, neboť přes tyto formy se nejlépe naučím citu. Ztráty majetku budou na denním pořádku a lidé se už ani nebudou divit, že zase někdo zkrachoval , budou to brát jako normální přirozenou věc. Lidé si budou uvědomovat, že nejsou zapotřebí materiální hodnoty, ale daleko důležitější jsou hodnoty citové, neboť když se cítím dobře, mohu pracovat a je mi jedno kde a s kým. Budu se cítit s ostatními dobře a to mi bude dávat pocit jistoty i za cenu, že nic nemám. Už se nebudou hromadit statky, ale budou se pouštět, abych dokázal pustit i to co nepotřebuji a nelpěl na nesmyslných požadavcích na toho druhého a nechtěl být s ním jen proto, že je na mě hodný.

Společnost se bude vrstvit a bude se stále více potýkat s nedostatkem potravin a také soli. Sůl v oblastech středomoří bude mizet a to bude mít za následek migraci obyvatel. Lidé se budou bát. Co se děje, moře už není tak slané jak bývalo, to je divné a budou se snažit s tím vyrovnat tak, že se budou obracet k víře. Budou následovat mnoho dalších a budou se jim snažit namluvit to, že se nic neděje, ale že je dobré mít se na pozoru před dalšími následky.

V Evropě se lidé budou snažit okrádat jeden druhého a to hlavně v rámci Unie. Budou se počítat peníze a ti slabší odkráčí, neboť na ně nezbude. Úbytek bude také v sociální sféře. Lidé se budou snažit více pracovat a ne se nechat živit od ostatních. Budou chápat, že si musím na živobytí vydělat a ne se nechat živit. Už se nebude tolik stávat, že by jeden chtěl využívat druhého. Lidé si budou uvědomovat podstatu života. Že život je o práci a tvořivosti a ne o tom, že se snažím nalézt pochopení druhých. Ale že se musím snažit o sebe postarat a to znamená chápat svoje potřeby, ty jsou pro mě důležité.

V partnerských vztazích zaznamenáme změnu. Lidé se budou stále více učit žít samostatně a už se s druhými nebudou chtít scházet v rámci vztahů, ale spíše v rámci pocitů. Muž bude stále chtít zastávat svoji roli uzurpátora, ale žena už mu to nedovolí. Už bude silná a bude si umět s ním poradit. A tím role muže bude ustupovat do pozadí, bude se muset podvolit a začít mnohdy uznávat ženu a její pravdu, což povede k jeho citové bolesti, neboť se u něho bude rodit cit a to většinou bolí v srdci. Muž a žena už spolu budou žít více v přátelské vazbě a budou se cítit daleko volněji než předtím. Budou si uvědomovat, že vazby, které následovaly mnoho generací, postupně mizí a oni sice s tím druhým jsou ve svazku, ale více jsou sami. Ten druhý tady je, ale nemusí zde být stále. Stačí o něm vědět.

V oblasti sexu se bude inovovat. Lidé se budou chtít s tím druhým vyspat jen když ucítí potřebu nebo chuť. Už to nebude v rámci toho já ti dám a ty mě budeš za to upřednostňovat. Už to nepůjde, neboť na tom budou lidé ujíždět. Klidně se jeden s druhým vyspí a zase půjde dál. Takže pokud si někdo bude chtít toho druhého koupit sexem, vždy na to dojede tak, že se bude muset zase obrátit k sobě: Chci to, nebo to chci dělat jen pro toho druhého. A pro toho druhého už to dělat nepůjde, neboť budu cítit velký chlad a ten mi bude bránit se s tím druhým spojit. Takže se spojím jen, když to cítím a to znamená, že to chci. Jinak to už nepůjde. Pokud to udělám proti své mysli, budu se trápit a nebudu se cítit dobře.

V rámci zabezpečení rodiny se bude umět žena už o sebe lépe postarat a to jí dá sílu se postavit muži a dát mu najevo svoji hodnotu. V rodině se budou vyvíjet nové vztahy. Já tě už nepotřebuji jen proto, aby ses o nás postaral, ale potřebuji tě, protože se s tebou cítím dobře. Lidé se budou učit stále více citu, a když se nebudou cítit s tím druhým dobře, odejdou.

Státy budou upřednostňovat právo silnějšího a budou se snažit malé státy srazit na kolena. Malé státy nebudou mít jinou možnost než odkývat vyhlášky a snažit se je plnit, neboť jinak jim hrozí vyloučení a to oni nechtějí připustit. Bude se zde odehrávat síla vůči slabosti a to povede mnoho států k uvědomění, že se nechali zaprodat a že nyní není cesta zpátky. Budou si stále více uvědomovat svoji neschopnost a to povede stále více ke krizi. Lidé se budou cítit pod vedením takové vlády loutkou a budou se cítit málo v bezpečí. Budou si uvědomovat větší a větší tlak z vedení a budou se snažit z něho vymanit tím, že se budou snažit pro sebe udělat co nejvíce. Stále více lidí bude nacházet zdroj v přírodě. Televize bude ustupovat do pozadí a časem se lidé naučí trávit čas jinak než sledováním zpráv, které stejně nejsou věrohodné a jsou zkreslené.

Snažte se stále více věřit sobě a snažte se nevěřit všemu, co okolo sebe slyšíte a co vidíte. Občas i zprávy jsou nahrané a nejsou takové, jaké je vidíte. Vše se dá zmanipulovat a vždy tak, jak potřebuji. Vyjde najevo velký kolaps ve Spojených státech, který povede k uvědomění, že se s námi nakládá, jak se komu zachce a to bude mít za následek procitnutí mnoha vrstev obyvatelstva. USA se bude potýkat v příštím roce se ztrátou vedení, dojde k atentátu a ten bude mít za následek vyjasnění mnoha věcí, které jsou ukryty.

Obchod naší republiky bude stále menší a časem úplně vymizí. Lidé se budou stále více snažit produkovat své zboží do zahraničí, ale budou za ně dostávat stále méně peněz. Půjde zde o stagnaci a časem ke zmenšení kupní síly. Lidé si budou nechávat své úspory doma, budou se o ně bát a časem se budou snažit tyto úspory zhodnotit ve věcech jim prospěšných.

Zdraví bude stále více považováno za komfort a kdo ho bude mít, bude na něj hrdý. Neduhy budou pocházet z toho, jak lidé žijí a jak o sebe pečují. A tak si lidé budou stále více vážit sebe a budou se snažit pečovat o svého ducha a tím i o své tělo. Velký rozvoj zaznamená oblast regrese. Každý bude o sobě chtít vědět co nejvíce a bude hladovět po informacích ze svého pole. Ne všem bude dopřáno vidět dále. Méně se budou rozvíjet sporty a také akrobacie. Lidé už budou vědět, že nejde hazardovat se svým zdravím, ale že je třeba s ním zacházet šetrně.

Drogy budou lidem dávat stále větší zdroj síly a díky němu si budou dokazovat svoji sílu. Ale postupně zjistí, že je to blud, že jejich síla je menší než si myslí a to dost naleptá jejich psychiku. Budou se stávat stále více labilnější a budou se ucházet o místo na slunci tím, že se budou snažit s druhými sdílet drogy a to znamená: Dostanu je do tohoto vnímání a tím se budu cítit dobře, že v tom nejedu sám. Společnost se bude potýkat s tímto problémem a jeho vymícení nebude možné, neboť lidé se budou bát být bez těchto podpůrných prostředků. Jen silné duše odolají a budou vědět, že není zapotřebí se tímto způsobem ničit. Lidé pod vlivem drog se budou stávat nezodpovědnější a budou se snažit druhým vnutit svůj způsob myšlení a vnímání světa. Občas najdou někoho, kdo je pochopí, ale když zjistí, že realita je jiná, půjde zas tento člověk dál. Lidé se budou muset rozhodnout, zda zůstat u těchto podpůrných prostředků a zničit se, anebo opustit toto vnímání a začít v sobě budovat důstojnost a stabilitu.

Budou vznikat pevné vazby k sobě a to povede k uzdravení celé společnosti. Snažíme se vám vštěpovat zásady dobrého žití a vy se učíte dle těchto zásad žít a to je dobré. Takže příští rok bude rokem obrody a bude rokem zásluh. Kdo na sobě pracoval v minulých letech, bude sklízet, ale kdo ještě nezačal bude muset začít i za cenu zániku jeho společnosti, tz. podniku, rodiny atd.Vaše země si stále více bude všímat změn nejen ve svém nitru, ale také na povrchu. To, co nebude v souladu s její krystalizací, se bude stále více měnit ve prospěch všech. To znamená, že se budete stále více divit, co se děje ve světě za klimatické změny. Tyto změny budou však v souladu se vším co jste dosud vykonali a pokud se vám to nebude líbit, je to proto, že jste vložili věci, které nechcete zpětně přijímat. V mezilidských vztazích dále bude docházet ještě k větší očistě než nyní. I ti, kteří ještě stále váhají a váhali se připojit k davu, budou nuceni. Budou se stále více u nich projevovat psychické problémy a destruktivní myšlení. Bude více sebevražd a lidé se budou snažit uniknout z vývoje času po svém. Však vaše myšlení se bude stále více zásadně měnit a to je důležité. Budete stále více vnímat, že někteří z vás budou jiní a budete se snažit s nimi nestýkat, neboť si budete uvědomovat, že vám to škodí. A o to právě jde. Naučit se cítit a skrze to se naučit vnímat ostatní dle jejich struktury a rasy. Jedná se o vnímání meziplanetární. Vaše země se stále více dostává do vesmíru a zde je již zapotřebí se naučit cítit. Existuje zde mnoho civilizací a ne všechny jsou vhodné pro komunikaci. A proto je zapotřebí si uvědomovat cítění pro ostatní a dle toho s nimi komunikovat. Vaše děti se budou snažit vás naučit vnímat jednoduchost, striktně budou odmítat vedení a budou si více všímat svých vloh, což je pro ně důležité, pokud chtějí obstát v novém světě. Ve světě se stále více lidé budou dostávat do propadu, což bude mít neblahý vliv na svět drog a násilí. Bude se rozmáhat černý obchod s drogami a mnoho lidí tomu podlehne. Bude se stále více ve světě odrážet obraz společnosti jako takové v jejím nitru. Již si nebudete hrát na dobré a pěkné, ale budete sami sebe vidět s vlastními chybami, což může pro vás znamenat citelný náraz do vašeho podvědomí a těžko se budete s vlastními chybami vyrovnávat. V tomto roce je zapotřebí chodit často do přírody a uvědomovat si příčiny a následky. Je vhodné sportovat a také navštěvovat kurzy na posílení imunity a psychiky.
 


Rok 2007 - je rok zvratů ve světě, ale také rok uvědomění našich kvalit a záporů. Jdeme stále více do sebe a to je důležité pro náš postup.


Poznámka:
Některé slovní obraty a větná spojení obsahují staročeské výrazy a neodpovídají současné české gramatice. Jsou zaznamenány přesně tak, jak mi je sám Vesmír poslal.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,50 / Počet hlasů: 4] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
15. 08. 2019:

Čtvteční postřehy Terezy Spencerové:
• NATO si stěžuje, že ruské stíhačky v úterý odháněly od civilního letadla, v němž letěl ministr obrany Šojgu, španělskou alianční stíhačku "nebezpečným způsobem"… a prý jen "profesionalismus" aliančního pilota zabránil nebezpečné situaci… stížnost je pozoruhodná, neboť NATO současně připouští, že ruský civilní letoun měl "platný letový plán", letěl v mezinárodním vzdušném prostoru a navíc se i náležitě identifikoval…
• po nedávných pohrůžkách amerického velvyslance v Berlíně, že americké jednotky mohou být z Německa staženy, Merkelová slibuje navýšení zbrojních výdajů, jak požadují USA…
• na stěně manhattanského sídla mrtvého miliardářského pedofila Epsteina prý vyšetřovatelé objevili mimo jiné obří obraz, na němž Bill Clinton sedí v modrých šatech a červených lodičkách v prezidentské Oválné pracovně… Epsteinova "madam" Ghislaine Maxwellová byla mezitím objevena v odlehlém luxusním sídle v Nové Anglii, kde žije s vrcholným manažerem a členem supervlivné Rady pro zahraniční záležitosti (CFR) Scottem Borgersonem…
• kvůli obviněním z nevhodného chování k ženám byly zrušeny dva americké koncerty Placida Dominga…

Celý článek...


14. 08. 2019:

Bývalý senátor a exšéf Agrární komory Jan Veleba o Gretě (vepřovém a hraboších):
"Připomíná mi to anarchii. Tato slečna nemůže v patnácti letech rozumět světu, nemůže rozumět světovému klimatu, nemůže rozumět politice. Je to divadlo a stojí za ní nějaký kapitál nebo obrovská zelená lobby. Ta dívka je loutkou zelené lobby, která si ji vodí. Považuji to za nebezpečné. Jde o učebnicový příklad, jak uměle začít něco ovlivňovat. Kdyby tu Gretu ukázal Milion chvilek na Letné, tak se naše média zblázní a lidi by tam z toho omdlévali. Se seriózním přístupem k problému klimatu a počasí to nemá nic společného. Rozum mi nebere, že se k tomu propůjčuje i Svatý otec. V každém případě tato slečna není tím, kdo by znal světové děje a souvislosti. Nicméně to asi dopadne tak, že se z ní stane pravděpodobně světová politická hvězda..."

Celý článek...


07. 08. 2019:

Středeční postřehy Terezy Spencerové:
• po 16 oficiálně oznámených "konečných vítězstvích" nad Daešem Pentagon přiznává očividné, totiž, že Islámský stát v Sýrii a Iráku žije a znovu prospívá...
• Bolton nově vysvětluje americké odstoupení od dohody o raketách krátkého a středního doletu… už neviní Rusko, ale ukazuje na Čínu, která účastníkem smlouvy nebyla...
• Google se netají tím, že svými algoritmy hodlá zabránit Trumpovu znovuzvolení v roce 2020, a tak mu Trump slibuje: "Budeme Google pečlivě sledovat"… kde je konec "ruskému vměšování"?...
• jakýkoli turecký vojenský vpád do Sýrie bude "nepřijatelný" a USA mu zabrání, hrozí šéf Pentagonu kvůli avízované turecké ofenzívě proti "americkým" syrským Kurdům… ale zní to jako by hájil zájmy samotné Sýrie… tedy kromě toho, že Turecko do Sýrie vpadlo už dávno a je tam pořád… ostatně stejně jako USA… dva ilegální okupanti se hádají, kdo kam smí a kdo ne...
• přinejmenším ukrajinský zákon o lékařské záchranné službě byl převzat z USA, a to i "s chlupama", a tak umožňuje volat sanitku "z jakéhokoli místa Spojených států"...

Celý článek...


07. 08. 2019:

Zakladatel ODS a hudebník Petr Štěpánek: "Když policie mlátí lidi v Moskvě nebo v Hongkongu, naše média se mohou přetrhnout. Když policie mlátí lidi v Barceloně nebo v Paříži, není třeba to ukazovat...
Když policie mlátí lidi v Moskvě, ministr zahraničí Petříček spěchá psát protestní nótu. Když policie mlátí lidi v Paříži, ministr zahraničí Petříček ani nemukne. Už tomu rozumíte?
Vítejte v Zemi dvojího metru!
"

Celý článek...


24. 07. 2019:

Ivan Hoffman: "Osobní zkušenost je nepřenosná, a ti, kteří pamatují časy, kdy si u nás lidé byli vcelku rovni, byť v nedostatku, jsou nekompatibilní s generacemi, které už za samozřejmost považují hlubokou sociální nerovnost a nespravedlnost a mají za přirozené, že je člověk člověku vlkem. Kdo pamatuje časy, kdy „bez práce nebyly koláče“, těžko akceptuje generace, které pracujícím člověkem pohrdají. Budoucnost samozřejmě patří mladým, ale nějaký čas ještě, zahleděni do mobilů, budou zakopávat o nás, co jsme tu zbyli jako svědci zaniklého světa...
Odkaz 17. listopadu je dávno „zavražděn“ jeho protagonisty, takže by zmínění pánové
(Zeman a Babiš) museli zamordovat mrtvolu. Přiznávám, že mi to nekonečné okopávání premiérových a prezidentových kotníků už připadá trapné...
To, co se označuje termínem liberální demokracie, není nic jiného, než starý známý kapitalizmus, který dnes má globální ambice. Liberální demokracie je prorežimní ideologie, podporovaná mediálním mainstreamem a jak je tomu za všech režimů, i ten liberálně demokratický je o sobě pevně přesvědčen, že je něco lepšího, respektive to nejlepší, k čemu společnost mohla dorůst...
Z jedné strany jsme svědky toho, jak se bagatelizují tradice a boří přirozený řád, z druhé strany dostávají zelenou nejrůznější deviace a devianti. Považuji liberální demokracii za politický nešvar, kterému je nejvyšší čas se vzepřít obranou přirozeného světa..
"

Celý článek...


22. 07. 2019:

Vidlák: "Před několika dny jsem si přečetl u Terezy Spencerové, že americké děti se nejvíc chtějí stát youtubery a čínské děti se nejvíc chtějí stát astronauty. Tedy tchaikonauty. Petr Kubáč uváděl v jednom ze svých článků krásný příklad proč dnes tolik lidí studuje sociologii, ale skoro nikdo se nechce stát instalatérem. Inu, pokud vám jako instalatérovi potečou trubky, tak všichni vědí, že jste blbec. Když jako sociolog budete celý život kecat kraviny, nikdo to nepozná...
Inu, všichni chtějí být youtubery, sociology, manažery a to proto, aby se nepoznalo, že nic neumějí a k ničemu vlastně nejsou...
"

Celý článek...


20. 07. 2019:

Sobotní postřehy Terezy Spencerové:
• nejvíc amerických a britských dětí se chce stát youtubery, zatímco nejvíc čínských dětí astronauty… fascinující…
• Huawei už nehledá náhradu za operační systém Android od Googlu… vlastní operační systém Hongmeng ponechá pro použití mimo smartfouny… znamená to, že Trumpova administrativa Googlu povolila s tím „supernebezpečným“ Huawei dál spolupracovat?...
• Rusko vede tajné rozhovory s Nizozemskem v souvislosti s vyšetřováním tragédie malajsijského boeingu z roku 2014 nad Donbasem… o čem? nikdo neví, je to tajné…
• jen co USA kvůli nákupu ruských protiraketových systémů S400 vyřadily Turecko z programu stíhaček F35, přišlo Rusko s nabídkou stíhaček Su35…

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!