Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 12. 11. 2019     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
předseda Ústaního soudu Pavel Rychetský:
Mé šestileté působení u Ústavního soudu mne poučilo o tom, že ani Parlament nemá absolutní moc a většina nemusí mít vždy pravdu a základní hodnoty demokratického právního státu je třeba chránit i před zákonodárci.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Nežijte ve lži
(20. 11. 2016, 2755x)
Hodiny odbíjejí
(30. 12. 2016, 2717x)
Mayský sněm
(07. 01. 2017, 2654x)
Jako v pohádkách…
(07. 12. 2016, 2571x)
Mayská rada
(14. 02. 2017, 2496x)
Upozornění
(28. 11. 2016, 2430x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno a zdraví

* Poselství stařešiny kmene Hopi pro Čechy- ještě jednou


Od čtenáře - Duchovno a zdraví - 28. 10. 2009 (7034 přečtení)

A do třetice něco z dojmů účastníků setkání se stařešinou Hopi v Praze. Je zajímavé to číst, skoro jako by každý slyšel něco jiného.
POZOR: Na CestyKsobe.Cz jsou již videoreportáže ze setkání.


Milí přátelé,

já jsem též velmi vděčná Vesmíru, že jsem se mohla zúčastnit setkání se stařešinou Hopiů Royem, který mi stoprocentně potvrdil mou osobní životní cestu zvyšování sebeuvědomění pomocí přírodní celistvé stravy, "jídla s plnou pamětí". Důležité je praktikování. Kdykoli jsem v přírodě, přiživuju se nejrůznějšími semínky, výhonky, na jaře se nejvíc těším na mladé bukové listí, které doporučovala už Hildegarda z Bingenu. Roy svými slovy o krvi, která propojuje srdce a mozek, o skutečném vaření jako nejvyšší alchymii, mi skvěle doplnil filozofii pana Fukuoky, propagátora bezorebního systému a filosofie farmaření "bez práce", pramenící z taoismu, Srdcové sútry, autora knihy "Revolúcia jednej slamky". Pochopila jsem, proč v poslední době nejvíc času strávím v kuchyni, což mě baví čím dál víc. Nechci dávat šanci těm, co ovládají potraviny, aby ovládali i mou krev a tím mé uvědomění. Podle Roye jsme ztratili kontrolu nad naší krví, již 4 až 7 generací jíme neplnohodnotnou stravu, jídlo bez původní paměti.

Kuchyň dříve byla prvním chrámem, školou, nemocnicí, prvním centrem ekonomiky - každý dům měl obilnici - zrní bylo prvním platidlem. Dnešní domovy nemají skutečné kuchyně, a bez skutečné alchymistické kuchyně se celá společnost rozpadá, většina dětí vyrůstá bez rodičů. Opětovné vytvoření kuchyně jako středu a chrámu je zásadní pro budoucí vývoj. Skutečné vaření je nejvyšší alchymií a bez návratu alchymisty svět bude pod vládou systému (cesta iluze, umělý svět, antistvoření).

Úžasná byla Royova slova o podpoře vesmíru: Všechno, co se děje na Zemi, se děje i ve vesmíru, jedno nemůže existovat bez druhého. Ve vesmíru byly vždy války, Bohové proti Bohům, systémy proti systému. Nakonec se ustanovilo Velké shromáždění, kde padlo rozhodnutí, že pošlou nejlepší ze všech bojovníků na Zemi, aby tam přišli na to, jak dosáhnout míru. Musí vyhrát bitvu uvnitř jich samých. Jak vyhrát tuto válku válek? Nesmíme zklamat jako bojovníci, jinak by všechny ty roky, předchozí životy, přišly vniveč. Poslední bitvu vyhrajeme tím, že se naučíme vnímat srdce a mozek jako Jedno, překleneme dualitu, vrátíme se ke Zdroji. Bezpodmínečná láska nám pomůže překlenout rozdíly, překročit Práh.

Máme pomoc celého vesmíru, sledují nás, nejsme sami. Modlí se za nás, abychom změnili věci uvnitř nás, což je nejvyšší alchymie. Alchymie znamená být precizní, přesní. Česká země byla podle proroctví Hopiů předurčena pro celosvětovou změnu, česká země je zemí alchymie. Je ale třeba praktikovat, naše země má prý obrovský potenciál vést svět díky biologické realitě zevnitř. Dostali jsme velké dary, máme pomoc celého vesmíru. Roy se chce ještě vrátit, asi v prosinci, a chtěl by hlavně ženám poradit s alchymií v kuchyni, jestli jsem to správně pochopila. Mluvil o tom, že postavíme "základní kámen", vytvoříme takovou "českou tsunami".

Mezitím máme praktikovat meditaci: Vizualizovat střed Země, který se stává středem našeho srdce. Nadechneme se a vydechnutím předáváme Stvořitelovo světlo celému vesmíru. Toto centrum můžeme přenést kamkoli do svého těla a poléčit. Nadechujeme lásku, která přichází ze středu Země, vydechujeme světlo (zlaté) do celého vesmíru viz též www.shaketheanthill.net (zatřes mraveništěm).

Roy mi rovněž potvrdil ten fakt, že celá planeta je obklopena chemií - chemtraily. Záměrem je izolace od akáši.

Všem bojovníkům úspěšnou poslední vnitřní bitvu přeje Jitka Valentová

(do redakce dorazilo mailem)

 

A ještě jeden mail:

Chci vyjádřit poděkování Alžbětě a týmu internetové televize www.cestyksobe.cz za uskutečnění tohoto setkání, a Vesmíru děkuji za jeho vedení a možnost se toho všeho zúčastnit, a fyzicky si procítit působení - vyzařování Roye.

Při prvním pohledu na Roye, po vstupu do sálu, když tam klidně a tak trochu v ústraní seděl, a ostatní kolem dělali jako v mraveništi, jsem se nezmohla na víc, než: "To je tedy síla!"

Jeho vyzařování mi projelo celým tělem, a cítila jsem silné brnění v chodidlech (stejně jako teď, když se vrátím vědomím do té chvíle).

Nechci rozebírat to, o čem se povídalo, protože předpokládám, že záznam si bude moci každý prohlédnout na internetové televizi, a vzít si z vyřčených Royových slov přesně to, co každému právě rezonuje jako jeho osobní cesta - pravda.

Pro mne osobně to celé bylo potvrzením mé Intuice a přijatých informací, a také povzbuzením pro to, na čem jsem začala pracovat, a co cítím, že mám dělat jako součást svého životního poslání a naplnění jeho účelu.

Mohla bych psát o souvislostech - kostičkách, zapadnutých do mozaiky, ale tentokrát nebudu. Cítím velký dík k Veškerenstvu - Existenci.

V závěrečné meditaci nad námi stála tiše a rozvážně Marie - Matka - Bohyně. Byla obrovská a v jedné ruce třímala žezlo, v druhé vladařské jablko. Byla klidná, ale přesto důležitá, nebojující, stojící tiše nad tím vším, co dole probíhalo.

*Bi

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,38 / Počet hlasů: 8] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihlášený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...


17. 10. 2019:

Z komentářů na Internetu: "Elán je samozřejmě skandalizován pod trapnou a průhlednou záminkou. Normální lidé si to uvědomují. Dobře také vědí, že útoky např. na Jarka Nohavicu mají úplně stejný důvod - pošpinit člověka, který se nebojí myslet a chovat jinak, než se těm hajzlíkům hodí. Mají smůlu. Mnoho lidí je dávno prohlédlo a doslova jimi pohrdají."

Celý článek: Mediálne potkany reagujú: Klip Elánu “Bulvárne krysy” ich zasiahol presne tam, kde mal


05. 10. 2019:

Ekonomka Markéta Šichtařová: "Ministerstvo práce a sociálních věcí se vytasilo s třicetistránkovou příručkou pro provozovatele takzvaných mikrojeslí. Příručka obsahuje instrukce, jak batolátkům vymýt mozek a udělat jim binec v jejich pohlaví. Nabádá k tomu, aby se během her ‚potíralo rozdělení na muže a ženy‘. Aby se klukům stejně jako holčičkám dávaly panenky a holkám zase autíčka...
Proč stejný druh lidí zbožňuje a hájí Gretu, jejíž loutkovodiči v podstatě vyzývají k diktatuře? Proč stejný typ lidí je ochoten uvažovat o tom, že se (pro začátek) ve školních jídelnách zakáže maso? Proč tihle lidé obyčejně hájí norský Barnevernet a byli by nejraději, kdyby se zavedl i u nás?...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!