Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 27. 05. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Francouzský osvícený právník a spisovatel Françoise de Pitaval (*1673 - 1743):
Jakékoliv setkání s právem znamená katastrofu pro každého, ať je již vinen nebo ne.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2165x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1677x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1548x)
Co se po nás chce?
(01. 07. 2021, 1377x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie - 12.3. 2008


Od čtenáře - Duchovno - 28. 03. 2008 (4713 přečtení)

Jsme téměř – TAM !
Přehrada je málem připravena prasknout... připravte se!


Dobře, docela ještě frkáme a bědujeme z toho, jak pomalu přichází trvalý pokrok. Po troškách se začleňujeme a sžíváme s novými energiemi z tohoto dalšího rozměrného skoku. A tak moc bychom si přáli, aby se již věci rychleji pohnuly ze svého místa. Malé střípky budoucí skutečnosti se však skládají, a nebojte se – naprosto jistě přijde čas na naše: „Jupííííí !“ A nakonec - přece jsme zaplaveni čerstvými energiemi a všechno se posunuje trvale dopředu jako „kouzelná vichřice“ bez námahy tvoření ! Díváme se jakoby vzhůru proti přehradě, která se může příznačně jevit, jakoby nás držela v šachu, až se můžeme cítit ustrnule a nehybně.

Budeme se vůbec moci pohnout kupředu ? Kdy se věci otočí? Skončí svět a bude po všem ? Byli jsme katapultování do pekla jak bylo předpovídáno ? Ovládne temno navždy naši planetu ? Je tu nějaká chyba ? Jsme přehlédnutí, zapomenutí a zůstali jsme vzadu... bezmocní, ztracení a oklamaní ? A kde je slíbená pomoc ????!!!! Musíme se vším těžce prokousávat samy, aby se vůbec cokoli stalo? A jsme již asi příliš unavení, vyčerpaní a prázdní na to, abychom mohli pokračovat... Copak se na nás naši andělé jen jednoduše svrchu dívají, aniž by něco udělali, pomohli...?

Všemu výše uvedenému říkám: „Určitě ne" - i když by se na mnohé otázky dalo říci i "ano". Ale jednou porozumíme, proč se mnoho věcí takto nepříznivě kolem nás děje.

Třebaže scénáře kolem nás mohou někteří z nás takto cítit a prožívat, přehrada kolem začíná prosakovat a my zase těmi prasklinami naoplátku „prosakujeme“ do nové dimenze - a to ji nakonec rozbije v čase, kdy dostatek duší bude opravdově toužit po novém a dokončí přechod do nové reality.

Pokud jde o scénáře zhůry, vskutku se pohneme kupředu, jen ještě počkejme na pravý čas… příliv se otočí velmi dramaticky - jak se to aktuálně předvádí v malých ukázkách za účelem budování hybnosti... starý svět vskutku padá... odděleně jak "stará" plechovka, aby již dále neexistoval... mnoho lidí zažívá „peklo" , které slouží k tomu, jak se stát bdělým, nebo nám pomůže něčeho se vzdát a zkusit něco nového. TAM nejsou žádné temné energie, to jen my „vidíme" tmu, která odchází... TAM není absolutně žádná chyba, jak všechno postupuje v božské a perfektní objednávce ( toto je pevný slib a úplně každé žijící bytosti je dána možnost „přeplavat“ do nové reality ). Naše staré cenné papíry vskutku odcházejí a to může někoho naplňovat pocitem,že prohrál, že je všude nejistota, že naše staré jistoty odcházejí. Naši andělé nás neopustili – jen nás teď více nechávají vytvářet si svoji vlastní novou realitu...

Pak je to ještě takto: Věci, při kterých se může zdát, že jsme při nich zanecháni napospas, se jeví tak proto, že ony již neodpovídají našim změněným vibracím. Tyto věci jsme vytvářeli v době, kdy jsme žili jinak. Ony existují jakoby někde jinde.

Jak začnou staré systémy odpadávat, budeme žít s odpovídajícími novými ochránci a požehnáním, které získáme podle toho, na jaké vibrační úrovni se budeme nacházet.

V čase, kdy velká energie z kosmu zahájila proces velkého zlomu procházející těmito okamžiky, byla mnohem více lidem dána možnost tvořit více „zevnitř“, pomáhat sobě navzájem a lépe se spojit s našimi bratry a sestrami ze Světla. Jsme nyní spojeni z hloubky našeho bytí. Naše spojení se zdrojem přichází z našich nejhlubších spojení. Toto je nádhera tvoření Nového světa. Žádné interference z hvězdnými bytostmi nebo něco nevhodného. Jsme to my, kdo vzestupujeme skrz naše nitro a souzníme s vesmírem. Takto vytváříme Nový svět… a Nebe je hranicí.

Takto starý svět přijde ke svému konci. Ale jen proto, že ten Nový je již skoro hotov, rodí se. Jestli je pro někoho obtížné tomuto věřit, jednoduše si všimněte, kolik nových dětí se teď rodí a kolik žen je zrovna teď těhotných. Je zde tolik nových a vyspělých duší, které jen čekají na to, aby přišly na tento Nový svět. A dokonce se někdy rodí jako dvojčata, jen aby tu s námi byly rychleji.

Phil mi říkával: "Když se díváš na noční oblohu, nemůžeš uvidět, jak se hvězdy pohybují. Ale jestli se podíváš na jistou dobu pryč, a pak se podíváš zpět na stejné hvězdy, uvědomíš si, že se přesunuly. My jejich pohyb předpokládáme, ale nemůžeme ho postřehnout našimi lidskými smysly."

A tohle se podobně děje právě teď. Věci se vskutku mění a posouvají. Jste připravení ? Cítíte, jak malé krůčky a nová uspořádání jsou silnější a silnější? Cítíte, jak vaši bratři a sestry s vámi navazují nové a silnější spojení na vyšší úrovni ?

Až do příště,

Karen

(zkráceno)

translation 2008 by Sanny

zdroj: http://www.whatsuponplanetearth.com/

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!