Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 26. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
David Duke (2009 - krátce předtím, než jsme mu v ČR znemožnili mluvit):
V právo na svobodu projevu věří skoro všichni. Ale pokud věříte v právo na svobodu projevu jen pro lidi a myšlenky, s nimiž souhlasíte, pak v toto lidské právo ve skutečnosti nevěříte.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2873x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2812x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2799x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2471x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2428x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2384x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie 27. 9. 2007


Od čtenáře - Duchovno - 10. 10. 2007 (3511 přečtení)

Útoky, ztrácení oblíbených věcí a přemístění - 27. 9. 2007
Energie se významně proměňují právě teď a vytvářejí mnohé manifestace, které se zdají být neúprosné a které nám nedávají žádný čas na odpočinek nebo oddych. A mnohé z těchto manifestací nejsou vůbec tím, co jsme očekávali, že se kolem nás bude vyskytovat následkem našeho duchovního rozvoje.Dosáhneme-li vyšších stavů vědomí a nahlédneme-li pak do své duše, můžeme být často docela rozčarováni. Můžeme naleznout zklamání, stres i hněv, což se právě často objeví, když náhle dosáhneme vyššího stavu vývoje duše. Nemůžeme již absolutně déle tolerovat cokoli, co je nižších vibrací. Náhle se věci, které jsme snášeli velmi dlouho, stanou věcmi, které již nemůžeme vůbec cítít ani jednu minutu ve svém prostoru. Tak cizí to je. Tohle je docela běžné při našem stoupání.

Jak na nás tlačí vyšší energie a bombardují nás, můžeme být rozrušení, cítit ohromný tlak a potom nakonec třeba jen - "třesknutí". A přitom další den může již být velmi pokojný a klidný. Až do dalšího vlny.

Může se zdát, že kdykoli chceme najít útěchu, klid a mír - někdo, nebo něco jiného se objeví, aby to přerušilo. Můžeme cítit bombardování při každé příležitosti. Jak vytváříme vyšší svět, hranice se rozptylují o trochu více a hustota odchází. A tak by se mohlo zdát, že to zlé se bude ztrácet a odcházet.

Jenže temnota je netrpělivější stále víc a o to více, jak odhodlaně postupujeme kupředu. Temnější a hustší energie jsou skutečně nyní panické jen při pomyšlení na to, že nás mají opustit - a proto... útočí. Tento scénář se opakuje znovu a znovu, kdykoli dosáhneme vyššího stupně vývoje. Jsme napadáni pro věci, které dokonce ani neděláme. Pokud máte tuto neustálou zkušenost již delší čas, může to být také výzva k obětování některé naší energie přítomné uvnitř nás.

Temnota je hysterická právě teď. Cítí, že povoluje jeho sevření a tak používá všech prostředků. Lidé, starý systém a cokoliv ze starého světa se chce udržet ze všech sil a zběsile se snaží o sebezachování. A temnota poté napadne sama sebe. To je to,co způsobí velkou část jejího pádu, co vytvoří implozi zevnitř. Temnota opravdu jde také pro světlo. A ono se zdá být jejím ideálním cílem. Legrační obviňování či nepřiměřené požadavky nás mohou činit zranitelné, rozrušené a hluboce smutné.

Zrovna během této doby můžeme také ztrácet věci, která nám přirostly k srdci. Věci, se kterými jsme spojeni. Nebo pro nás mají zvláštní význam. Nebo nám přináší mír a pohodu, souzní s námi. Náhle nám jsou odebrány nebo zvláštně zmizí.

Jak je to možné? Jak se přesunujeme do nové dimenze, nemusíme mít některé fyzické objekty kvůli tomu, aby v nás pomáhali vytvářet tyto hezké energie. Naše radost, pohoda, identita, již nemusí dále pocházet z fyzického světa. Nyní již mnozí z nás vibrují výše a tak nyní ztělesňujeme stále více všeho uvnitř nás samotných. My budeme žít ve světě, kde tyto věci jsou nutné. Tyto pozitivní energie již neexistují na vnější straně nás. Ony nebudou jako oddělené entity. Zvolili jsme si cestu aktivování těchto energií uvnitř našeho já. Jakmile jsme těmi energiemi my sami, ony často zmizí. Provázek, který nás k nim poutal, je pryč. Můžeme si je najít znovu, ale jen proto, abychom zjistili, že je již téměř nepotřebujeme. Nyní vibrujeme výše.

Nedávno jsem ztratila můj oblíbený pár medvědích opálových náušnic. Dověděli jsme se ze starověkých řezeb v kameni, která medvědí tlapa reprezentuje sílu a můj svatební řetížek a prsten je složený z opálů. Můj manžel Phil přišel včera domů s novým párem náušnic pro mě, stejných jako staré a potom - o několik hodin později já našla ty své starší! Phil nedávno ztratil svou oblíbenou krabici na pstruhy. Rybolov byla jedna z jeho oblíbených aktivit, pomáhal mu zažít silný pocit míru a moje dcera se zase dostala do dopravní nehody a odepsala svůj milovaný automobil. Pro každého z nás jsou tyto zkušenosti různé. A dokonce podle zpráv od lidí se zdá být mizení kam se jen podíváme, jako by to byl pád skrze rozměry.

Scénář přemístění je také přítomen. Pohybujeme se v zeměpisných oblastech, které nám v budoucnosti dobře neposlouží. Oblasti, které budou z různých důvodů očišťovány pro jejich staré a temnější energie, nás doslova zavádějí. Jestliže bude mít oblast vysoké vibrace, a byla obývána nízko vibrujícími jedinci, přijme očištění a potom bude svěží a čistá pro nové obsazení v budoucnosti. Tyto oblasti budou vibrovat nejvýše a budou centry Světla pro novou planetu Zemi.

Mnoho z nás je „zavedeno mimo" skrze různé cesty. Váš domov – rodina - může náhle nefungovat nebo se zhroutit. Nebo můžete zjistit, že vaše sousedství je náhle extrémně hlučné a že je potřebujete opustit a najít mír a klid.

Mnoho z oblastí, které budou podporovat "evakuanty," jsou aktuálně oblasti naplné velkým množstvím ženské energie. Můžete je náhodou najít při svých cestách a nebudete je chtít opustit. A mohou být pro vás připraveny na výhodném místě již teď. Zkusme to a soustřeďme se na nově se objevující reality - dveře jsou otevřené, a co se podaří, bude sloužit k našemu umístění v lepším prostoru.

Tam budou také kapsy uvnitř kapes reality. Tam mohou být svatyně uvnitř oblastí s nižší vibrační realitou. Během dne rovnodennosti jsme šli s Philem ven do jistých rozvalin a sledovali jeho průběh na kamenech, které tu staré národy vztyčily během jejich času. Postavení v ženské svatyni ( rovnodennosti nesou ženské energie a slunovraty mužské), kdy Slunce bylo přesně tamtéž na obzoru, co Měsíc, nás umístilo v neuvěřitelně aktivním prostoru, který jsem kdy zkoušela. Nádherná brána a místo zvýšené energie, míru a všeobjímající úcty.

V budoucnosti, kdy se naše vibrace budou rovnat našemu okolí, budeme v souladu mnohem víc než jsme nyní. Zdroj nás vede na každém kroku cesty a když se odevzdáme a dovolíme jemné a milující ruce ducha, aby nás vedla, dovede nás tam, kde potřebujeme být.

Vaše Karen
translation 2007 by Sanny
zdroj: www.whatsuponplanetearth.com

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 3 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...


24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!