Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 01. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Alvin Toffler:
Jedna z definic zdravého rozumu říká, že je to schopnost rozlišit, co je reálné a co ne. Brzy budeme potřebovat novou definici.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2630x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2493x)
Zaměření se na odpuštění
(15. 02. 2018, 2140x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2102x)
Sto jedna dní
(27. 02. 2018, 2081x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie 27. 9. 2007


Od čtenáře - Duchovno - 10. 10. 2007 (3557 přečtení)

Útoky, ztrácení oblíbených věcí a přemístění - 27. 9. 2007
Energie se významně proměňují právě teď a vytvářejí mnohé manifestace, které se zdají být neúprosné a které nám nedávají žádný čas na odpočinek nebo oddych. A mnohé z těchto manifestací nejsou vůbec tím, co jsme očekávali, že se kolem nás bude vyskytovat následkem našeho duchovního rozvoje.Dosáhneme-li vyšších stavů vědomí a nahlédneme-li pak do své duše, můžeme být často docela rozčarováni. Můžeme naleznout zklamání, stres i hněv, což se právě často objeví, když náhle dosáhneme vyššího stavu vývoje duše. Nemůžeme již absolutně déle tolerovat cokoli, co je nižších vibrací. Náhle se věci, které jsme snášeli velmi dlouho, stanou věcmi, které již nemůžeme vůbec cítít ani jednu minutu ve svém prostoru. Tak cizí to je. Tohle je docela běžné při našem stoupání.

Jak na nás tlačí vyšší energie a bombardují nás, můžeme být rozrušení, cítit ohromný tlak a potom nakonec třeba jen - "třesknutí". A přitom další den může již být velmi pokojný a klidný. Až do dalšího vlny.

Může se zdát, že kdykoli chceme najít útěchu, klid a mír - někdo, nebo něco jiného se objeví, aby to přerušilo. Můžeme cítit bombardování při každé příležitosti. Jak vytváříme vyšší svět, hranice se rozptylují o trochu více a hustota odchází. A tak by se mohlo zdát, že to zlé se bude ztrácet a odcházet.

Jenže temnota je netrpělivější stále víc a o to více, jak odhodlaně postupujeme kupředu. Temnější a hustší energie jsou skutečně nyní panické jen při pomyšlení na to, že nás mají opustit - a proto... útočí. Tento scénář se opakuje znovu a znovu, kdykoli dosáhneme vyššího stupně vývoje. Jsme napadáni pro věci, které dokonce ani neděláme. Pokud máte tuto neustálou zkušenost již delší čas, může to být také výzva k obětování některé naší energie přítomné uvnitř nás.

Temnota je hysterická právě teď. Cítí, že povoluje jeho sevření a tak používá všech prostředků. Lidé, starý systém a cokoliv ze starého světa se chce udržet ze všech sil a zběsile se snaží o sebezachování. A temnota poté napadne sama sebe. To je to,co způsobí velkou část jejího pádu, co vytvoří implozi zevnitř. Temnota opravdu jde také pro světlo. A ono se zdá být jejím ideálním cílem. Legrační obviňování či nepřiměřené požadavky nás mohou činit zranitelné, rozrušené a hluboce smutné.

Zrovna během této doby můžeme také ztrácet věci, která nám přirostly k srdci. Věci, se kterými jsme spojeni. Nebo pro nás mají zvláštní význam. Nebo nám přináší mír a pohodu, souzní s námi. Náhle nám jsou odebrány nebo zvláštně zmizí.

Jak je to možné? Jak se přesunujeme do nové dimenze, nemusíme mít některé fyzické objekty kvůli tomu, aby v nás pomáhali vytvářet tyto hezké energie. Naše radost, pohoda, identita, již nemusí dále pocházet z fyzického světa. Nyní již mnozí z nás vibrují výše a tak nyní ztělesňujeme stále více všeho uvnitř nás samotných. My budeme žít ve světě, kde tyto věci jsou nutné. Tyto pozitivní energie již neexistují na vnější straně nás. Ony nebudou jako oddělené entity. Zvolili jsme si cestu aktivování těchto energií uvnitř našeho já. Jakmile jsme těmi energiemi my sami, ony často zmizí. Provázek, který nás k nim poutal, je pryč. Můžeme si je najít znovu, ale jen proto, abychom zjistili, že je již téměř nepotřebujeme. Nyní vibrujeme výše.

Nedávno jsem ztratila můj oblíbený pár medvědích opálových náušnic. Dověděli jsme se ze starověkých řezeb v kameni, která medvědí tlapa reprezentuje sílu a můj svatební řetížek a prsten je složený z opálů. Můj manžel Phil přišel včera domů s novým párem náušnic pro mě, stejných jako staré a potom - o několik hodin později já našla ty své starší! Phil nedávno ztratil svou oblíbenou krabici na pstruhy. Rybolov byla jedna z jeho oblíbených aktivit, pomáhal mu zažít silný pocit míru a moje dcera se zase dostala do dopravní nehody a odepsala svůj milovaný automobil. Pro každého z nás jsou tyto zkušenosti různé. A dokonce podle zpráv od lidí se zdá být mizení kam se jen podíváme, jako by to byl pád skrze rozměry.

Scénář přemístění je také přítomen. Pohybujeme se v zeměpisných oblastech, které nám v budoucnosti dobře neposlouží. Oblasti, které budou z různých důvodů očišťovány pro jejich staré a temnější energie, nás doslova zavádějí. Jestliže bude mít oblast vysoké vibrace, a byla obývána nízko vibrujícími jedinci, přijme očištění a potom bude svěží a čistá pro nové obsazení v budoucnosti. Tyto oblasti budou vibrovat nejvýše a budou centry Světla pro novou planetu Zemi.

Mnoho z nás je „zavedeno mimo" skrze různé cesty. Váš domov – rodina - může náhle nefungovat nebo se zhroutit. Nebo můžete zjistit, že vaše sousedství je náhle extrémně hlučné a že je potřebujete opustit a najít mír a klid.

Mnoho z oblastí, které budou podporovat "evakuanty," jsou aktuálně oblasti naplné velkým množstvím ženské energie. Můžete je náhodou najít při svých cestách a nebudete je chtít opustit. A mohou být pro vás připraveny na výhodném místě již teď. Zkusme to a soustřeďme se na nově se objevující reality - dveře jsou otevřené, a co se podaří, bude sloužit k našemu umístění v lepším prostoru.

Tam budou také kapsy uvnitř kapes reality. Tam mohou být svatyně uvnitř oblastí s nižší vibrační realitou. Během dne rovnodennosti jsme šli s Philem ven do jistých rozvalin a sledovali jeho průběh na kamenech, které tu staré národy vztyčily během jejich času. Postavení v ženské svatyni ( rovnodennosti nesou ženské energie a slunovraty mužské), kdy Slunce bylo přesně tamtéž na obzoru, co Měsíc, nás umístilo v neuvěřitelně aktivním prostoru, který jsem kdy zkoušela. Nádherná brána a místo zvýšené energie, míru a všeobjímající úcty.

V budoucnosti, kdy se naše vibrace budou rovnat našemu okolí, budeme v souladu mnohem víc než jsme nyní. Zdroj nás vede na každém kroku cesty a když se odevzdáme a dovolíme jemné a milující ruce ducha, aby nás vedla, dovede nás tam, kde potřebujeme být.

Vaše Karen
translation 2007 by Sanny
zdroj: www.whatsuponplanetearth.com

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 3] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 3 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!