Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 30. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Mark Twain:
Bůh stvořil člověka, poněvadž byl zklamán opicemi. Pak už na další experimenty rezignoval.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2879x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2817x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2805x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2479x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2434x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2396x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie 28. 10. 2007


Od čtenáře (www.putnici.sk) - Duchovno - 09. 11. 2007 (3945 přečtení)

Zaplaveni temnotou a požáry v Kaliforni


Zdravím Vás!

V poslední době nás obklopuje náhlá temnota, která dosáhla svojí největší intenzity kolem soboty 27. října. A má to dobrý důvod, o kterém budu psát dále. Ovšem osůbky sensitivnější a jemnějšího vyciťování to nebudou mít jednoduché.

Můžeme mít pocit, že jsem obklopeni temnotou bez jakékoliv možnosti úniku. Nenacházíme ani záblesk světla. Ať hledáme kdekoliv, vypadá to že temnota je všude. Tady v USA máme 31. října Halloween a tak k tomu všemu co už je “ve vzduchu” se přídávají ještě strašidla, duchové, drastické scény …

Zdánlivě zaplaveni temnotou, marností, beznadějí, chaosem, bez kontaktu a nic ani zdánlivě nedává smysl. Všechno toto vytváří vnitřní pocity strachu, zmatku, paniky, ztracenosti, smutku, bolesti a tak dál. A to take právě teď vyvolává pocity strachu okolo nás. Kam, ach kam se světlo zdánlivě ukrylo?

Můžeme se přistihnout při myšlenkách – “Kdybych tak aspoň našla něco co mi přináši dobrý pocit!” či “Já už prostě nemůžu tolerovat níže vibrující energie ani o minutu déle!”, “Všechno okolo mě je prostě příšerné!”, “A není kam jít! Kamkoliv se vrtnu, nikde se necítím v pohodě!”, “Tady to snad nikdo neřídí … nic nedává smysl, není tu jistota a určitě ani pevné a vyšší vedení v naší současné realitě!” 

Ano, temnota nás nyní obklopuje, tím jak stoupáme na novou a vyšší úroveň se velmi pročišťujeme. A Merkur v ustupující pozici tomu – jako ostatně vždycky - napomáhá. Cesta zpět a hlouběji je součástí tohoto uvolňovacího procesu. A samozřejmě také komplikace v dorozumívání a v cestování.

Mnozí si řeknou, jsme napadeni temnotou, protože ona nechce aby zvítězilo světlo a svítílo tak jasně. Ale to je pouze nižší úroveň chápání, která vyvírá z myslí fungujících na zbytcích níže vibrující reality. 

My však teď už nežijeme ve stavu oddělení od našich vyšších úrovní sama sebe. A tak polarita a obviňování zvenčí prostě už dále neexistuje. A proto se stává evidentní, více než kdykoliv před tím, že prostě čístíme a uvolňujeme temnotu uvnitř nás. A jako praví lightworkers, kterými jsme, přeměňujeme tyto tmavé a hutné energie sami přes sebe.

Tak proto temnota všechno co zdánlivě vidíme, temnota všude okolo nás. To proto, že vyplouvá na povrch a odchází, už se nemá kde více skrýt. Já sama jsem už neviděla a nezažila takové množství temných energii naráz po mnoho let. Stádium, kterým právě procházíme je nicméně úplně normální a běžná fáze procesu vzestupu. Jednoduše to znamená, jako ostatně vždycky, že jsme na správné cestě našeho stoupání po žebříku vzestupu a že posunujeme velké kusy temnoty a pomáháme jim na jejich cesté do nového a lépe padnoucího domova.

A k tomu všemu jestě kolaps staré reality a starých systémů. Můžeme mít pocit jako by nám podtrhávali koberec pod nohama. Nic už nedává smysl a to staré co známe už nefunguje. Čeho se nyní zachytíme. Kam půjdeme?

Když už nemůžeme najít nic co nás těší, protože mnoho věcí je usazených v naší staré realitě, tak tady hledat záchranu nemůžeme. Musíme vytvořit něco nového. Televize (na určitou dobu) je velmi diskutovatelná. Slouží jenom k tomu, že nás vtahuje zpět do něčeho co zaniká a kde se cítíme naprosto hrozně. Televize nás také vzdaluje od naší nové reality. Umisťuje nás do vymyšlené - nefyzické reality … reality, která existuje někde jinde. Nový svět a vyšší sféry jsou právě tady … právě teď ... a televize upírá naši pozornost a tím i naši realitu někam jinam než do vyšších sfér … místa, kde se nyní nacházíme, ale my hledáme někde jinde. To stejné platí pro meditace. Také nás odvádějí od tady a teď. A my potřebujeme být tady … v této nové realitě … a účastnit se v ní abychom ji udělali opravdovou a mohli využít všech jejích darů.

Takže místo kam můžeme jít je tady … v této nové realitě … ne se usazovat ve staré. Jediné co potřebujeme je odbočit k ní … místo odbočování do reality staré, která je nyní už jen jedna velká iluze starých myslí, které ji vytvořily. Před začátkem procesu vzestupu byla nová realita mnohem méně dominantní realita. Mohli jsem se do ní dostat přes meditaci, najít ji v knihách, a jednou za čas prožít úžasnou zážitek. Nyní je to naopak. Nová realita nyní převažuje a ta stará je iluze, existující pouze v našich myslích.

“Já ji přece vidím hmotnou,” mužeme si myslet, či “ Mě se zdá docela reálná!” Pravda je ovšem ta, že čím více se na ni zaměřujeme tím se stává reálnější. A to je cesta jak se směrovat do vyšších sfér. Přemýšlej o něčem a jsi tam. Stane se to reálným. A proto musíme opravdu začít usměrňovat naši mysl abychom mysleli na to o čem víme, že je reálné … naše posvátná útočiště a naše posvátná místa vyššího řádu.

Vzpomeňme si na místa našich posvátných útočišť, co nám byly přepověženy po tak dlouhou dobu. Vzpomeňme si na naše vize jednoty a spojení a podpory, které jsem si tak dlouho přáli. Vzpomeňme si na posvátná společenství světla. Vzpomeňme si na náš nezávislý životní prostor a naše sny o životě v harmonii se všim okolo nás.

Ano, všechny tyto věci se velmi pravděpodobně nachází na velice blízkém horizontu. A to je jen několik věcí na které můžeme upírat naši pozornost, která nám zajistí životní prostor ve vyšších sférách a ještě k tomu všemu nám tyto věci také velmi pravděpodobně přitáhne.

To je důvod proč bychom se měli držet dál od reality, která se právě rozpadá. Můj mažel Phill teď pomáhá v Kalifornii hasit požáry. A všichni členové mojí rodiny (krome dcery) jsou tam také. Někteří z nich byli evekuování a vrátili se, a někteří prostě prožívájí “nereálné” aspekty, škody způsobené kouřem a chaos. To je oblast kde jsem vyrůstala a žila po mnoho let.

Co zjištuji je, že všechno je nám známé. Čím více se zúčastním, tím více jsem vtažena dovnitř podivné a nepředvídatelné reality nesmyslných náhod. Moje první nutkání bylo okamžitě jet do Kalifornie a pomáhat tam jak to jen půjde. Ano, zaplavil mě soucit, ale pak začalo být jasně, že tam být nemusím. Že lépe posloužím když se zaměřím na naše současné stěhování do nového města a zařizováním nového místa pro Philla a mě a pro ty kdo budou přicházet až na to oni budou připraveni.

 Phill zažívá to stejné. Naprostý chaos a zmatek v příkazech z vedení. Na místě je příliš mnoho požárníků. Nic nedává smysl a vypadá to jako by ani nikdo nebyl u kormidla. Přestože zůstávají v klidu a připraveni do akce, cítí se trochu zbyteční, bez kořenů a ztraceni.

Jak mnoho z nás si uvědomuje, že požáry v Kalifornii jsou součástí důkladného čištění. Mnoho oblastí, které se stanou našemi oblastmi a městy světla budou prožívat napřed očistu. To je součást procesu. Takto budou očištěny a připraveny k jejich nové roli a vyššímu účelu. Oblast okolo Sant Diega je určenou oblastí světla pro planetu. Proto bylo toto čistění součástí procesu a dalším krokem.

A co teď, budeme jen stát stranou a dívat se jak všechno plyne? Kdy něco zachráníme? Právě probíhá velké pátraní a tresty pro žháře co byly zodpovědni za tyto požáry. Na vyšších úrovních bylo všechno tak jak má být. Něco jako scénár George W. Busche, on krásně vykonává svoji práci tím jak privádí pozornost lidí co sedí u televise a těch co potřebují pobídku k tomu aby byli ochotni ke změně … a tím podporuje náš snadnější proces evoluce.

Upřením pozornosti na odplatu a věci podobné, odebíráme ji z mist, kde je jí nejvíce potřeba. Je Phillova zkušenost z požáru stejná jako zkušenost všech ostatních? Pochybuji. Jsem přesvědčena, že tam bylo velmi mnoho požárníků se zkušeností naprosto jinou a kdo byli na místě životně potřební. Každý z nás prožíváme zkušenosti s ohledem k tomu kde a jak vibrujeme.

Toto je Phillův poslení rok u požárníků. Nyní je potřebný jinde. Jsou tady ti, kdo prožili ztrátu jejich domovů. Tito lidé jsou velice pravděpodobně z těch kdo se účí chápat co je pro ně opravdu důležité, nebo přinejmenším kam se příště posunout. Jsou i tací jejichž domy zůstaly nepoškozené. Možná právě tito lidé už ví co je pro ně důležité. Jsou i tací kdo byli povoláni pomoci těm, kdo procházeji procesem přeměny a těm kdo potřebují podporu účastí a přítomnosti. Jsou i tací kdo budou informace přibližovat veřejnosti … kde se potřeba změny objeví.

Každý z nás je vždycky správně tam kde potřebuje být, a získává ty nejlepší zkušenosti, které jsou v souladu s jeho současou jedinečnou vibrací. Pokud se nacházíš v situaci, kdy máš pocit, že s tebou nic nesouladí, tak je to pravděpodobně proto, že už tam nepatříš. Mnoho z nás patří už někam jinam. Jednoduše už dál neobýváme starou realitu.

 V tomto období velkého stěhování se objeví mnoho ztrát. A my se budeme zvědavě ptát co dalšího se ještě přihodí a jestli se vůbec toto všechno usadí a my si ještě někdy odpočineme. To je cesta vzestupu. Ta vždycky v sobě zahrnuje zničení starého, vyrovnání sama sebe (zdravotní a emocionální dilema) a všichno je připraveno napojit nás jestě bezpečněji a celistvěji ke Zdroji.

Zdroj je to co je nyní tady a co nás žádá abychom ho našli, a to zahrnuje odstraňování všech překážek které nám stojí v cestě k  tomuto kontaktu s božským.

 A tak se mnoho z nás ocitá v přítomnosti velké temnoty. Všechno může být víc vyzývavé a náročné než kdykoliv před tím. Je to tím, že vibrujeme výše než kdykoliv před tím. A jak vibrujeme výše naše tolerance pro hutné a tmavé energie se více a více vyhraňuje. Cítíme, že prostě nesneseme o mnoho víc. Už stačilo! Kontrast mezi tím jak vibrujeme a tím co vidíme je příliš veliký. Ale tak jako vždycky, znovu nacházíme další sílu uvnitř sebe, která nám dovoli pokračovat … zůstat tady … dělat naši práci.

Může pomoct vědomí, že tyto těžká stádia vzestupu jsou vždycky dočasné. Být s těmi koho máme rádi a kdo má rád nás. Najít místo a možnost k projevení podpory, porozumění a soucitu. To nás vždycky utuží. Kontakt s druhými při poslouchání … opravdovém naslouchání. A pokud nejsi schopný ničeho z toho a ani nic jiného, prostě prospi tuto dobu. Dlouhý spánek dokud toto stadium neni ukonce. Buď k sobě vlídný a pokud můžeš, uvědomuj si, že všechny tyto nepříjemnosti jednou skončí.
Přeji ti Nebe v Tvém srdci, hvězdný svit v Tvé duši a zázraky ve Tvém životě v těchto časech plných zázraků.

Na shledanou příště

Karen

Překlad: Rozárka
Další překlady Karen Bishop viz http://www.aktualni-energie.estranky.cz/

převzato z www.putnici.sk

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...


26. 10. 2020:

Zdeněk Troška: "...budou dělat haury do chvíle, než jim zemře (na covid pozn.red.) někdo blízký, někdo, koho měli rádi. Mám pocit, že snad nesledují televizi a nevidí záběry ze všech států světa, kde je to stejné, ne-li horší. Musím chránit sebe a své blízké, to je přece moje povinnost a nějaké frajerské pózy nejsou namístě. Stejně mi vadí to věčné fňukání, že nebudou mít na nájem, na jídlo, na toto a tamto, že jsou finančně úplně na dně – ale hned jak se v červenci rozvolnilo, na 105 tisíc Čechů vyrazilo do Chorvatska k moři. A na to peníze najednou měli?..."

Celý článek...


25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!