Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 16. 01. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Deborah Eisenbergová, americká spisovatelka:
Američané jsou jediný národ na světě, který věří své vlastní propagandě.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2622x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2487x)
Zaměření se na odpuštění
(15. 02. 2018, 2128x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2095x)
Sto jedna dní
(27. 02. 2018, 2076x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie - Připravit, pozor, teď! Konečně jsme volní! 31.5.2007


Od čtenáře - Duchovno - 04. 06. 2007 (5198 přečtení)

Stojíme na samotném prahu nové fáze… nové fáze posunu vpřed, ale hlavně nové fáze bleskové a zázračné manifestace. Během posledních několika týdnů jsme završovali fázi vstupu do našeho nového prostoru. Ta obnášela velké změny, nástup nového, upravování a reorganizaci, a také nové uhnízdění.V průběhu této poslední fáze toho k nám přišlo skutečně hodně, a většinou se to vztahovalo k našemu novému dimenzionálnímu a energetickému prostoru. Avšak nyní, začátkem června 2007, opět zakusíme úžasné a neuvěřitelné energie, které nás posunou směrem k manifestaci našich snů.

Fáze, kterou právě završujeme, v sobě obsahovala mnohé srážky a krachy. I to bylo proto, že se vyšší energie srážely s nižšími a již existujícími energiemi. Výsledkem byly záchvaty, strach ze ztráty identity a jistoty známého, a většinou hlava k prasknutí nad tím, která myšlenka je správná. Záchvaty se často dostavily s nárůstem světla, neboť staré musí odejít, což způsobuje veliký strach. Chňape po drahocenném životě.

Protože jsme v rovnováze a připraveni na novou fázi, která je před námi, daly se scénáře těchto „kolizí“ a „nových prostorů“ očekávat. Tak totiž funguje energie a evoluce.všechno v dokonalém a božském řádu.

Nyní, když jsme v sobě konečně integrovali dostatečné množství nových energií a dimenzí, můžeme jenom sledovat, jak jsme katapultováni vstříc úžasným manifestacím nového!

Většina z těchto manifestací bude obsahovat nové role při vytváření nové planety Země. Pomyslete na něco, co byste chtěli, a pozorujte, jak se vám to bez úsilí zhmotňuje. Také podporu budeme pociťovat mnohem silněji než dříve. Budeme překypovat radostí, zázraky nebudou mít konce, úsměvy nezmizí z tváří, a my se budeme cítit, jako bychom se konečně dostali do ráje (nebo na Zemi, o níž jsme vždycky věděli, že je reálná), se světlem na helmě.

Po letech pohupování ve vývoji sem a tam, integrování světla, někdy dost pomalého, jsme konečně dosáhli určitého množství jedinců, takže se bude zdát, že světlo svítí na všechno stvořené. Ano, evoluční proces bude pokračovat, ale bude podstatně snazší, a to především pro ty, kteří nesou pochodeň od chvíle, kdy sem dorazili. Pro ty, kdo sem přišli transmutovat temnotu (tedy pro vás… pakliže tyto řádky čtete), pro ty, kteří propagují vyšší vize, pro ty, kteří souhlasili s tím, že prostřednictvím sebe sama pozvednou vědomí této planety, i pro ty, kdo souhlasili, že zůstanou, dokud nebude stvořena nová Země a nezačne fungovat… pro ty konečně nastal čas.

Pomyslete na touhu a sledujte, jak přichází zdánlivě odnikud. Uvědomte, že si strach a stres z minulosti zde nemůže existovat. Toto je nová realita, se zcela novými zkušenostmi, pocity a způsoby bytí, kterou máte na dosah. Pokud zakoušíte nějaké nepříjemné pocity, uvědomte si,že jste prostě na chvíli zapomněli, kde vlastně jste, a opět se soustřeďte na svět, kde není žádná temnota, ne všechno dobré, co v životě máte, a vězte, že všechno ostatní je jenom jedna velká iluze, kterou jste si vytvořili, nebo prostě ve svém bývalém životě tady na Zemi vídali (ano, přesně tak, právě jsme se reinkarnovali do nového světa). Veškeré vnímání temnoty je nyní pouhou iluzí, která pochází z našeho zkresleného způsobu myšlení.

Sledujte, jak se do vztahů začíná promítat větší světlo a láska, jak je staré dysfunkční vzorce přestávají podporovat. Sledujte, jak začínáte žít život, o němž jste si nikdy nepomysleli, že by byl možný. Sledujte, jak se k vám věci dostávají na úrovni duše, neboť přitahování na úrovni duše vždy předchází zákonu přitažlivosti (podobné přitahuje podobné). Ve vyšších z vyšších říší (byť určitě ne nejvyšší), funguje přitahování na úrovni duše vždycky. To znamená, že si k sobě přitáhnete věci a osoby, které se hodí do plánu vaší duše… tedy nikoli nezbytně to, čemu věříte a co vnímáte.

A v tomto smyslu se děje zázrak, kdy zákon přitažlivosti nižší úrovně přestává existovat. Partneři naší duše a její prožitky ve vztahu ke smyslu a plánu naší duše se k nám nyní dostanou v rekordním čase. Potřebujete-li pozemek, dostanete jej. Potřebujete-li se setkat se skupinou své duše, stane se tak (a to může vypadat docela jinak, než jak si představujete! Partneři naší duše byli velice dlouho maskovaní, a nyní k nám přistupují a masky odhazují. „Tak to jste celou dobu byli vy!“ zvoláte možná. Anebo jste to možná celou tu dobu věděli, ale nikdo se nechoval tak, jak jste si mysleli, že by se chovat měl…)

Ano, náš čas je právě teď. A vězte, že proces duchovního vývoje bude pokračovat i nadále stále jako na houpačce, takže nesmíme ztrácet odvahu, když se opět ocitneme ve fázi: „Ale ne! Tohle snad už ne!“ Leč čím výše stoupáme, tím méně budeme tyto zážitky nižších vibrací prožívat, až nakonec ustanou úplně.

Poslední články řetězu, který nás poutaly k tomu, co jsme si postaru zhmotnili, i ke starým prožitkům, konečně praskají. Konečně jsme volní. Konečně jsme volní!

Přeji vám v tomto pozoruhodném čase nebe v srdci, hvězdný třpyt v duši a zázraky v životě.

Příště na shledanou,

Vaše Karen

Překlad: Ivana Muková

Poznámka: V roce 2002 vytvořila Karen Bishop měsíční informační bulletin - "Co se děje na planetě Zemi" www.whatsuponplanetearth.com . Od té doby čekají miliony lidí po celém světě na její „Energy Alerts“, které přinášejí informace o lidském a planetárním vývoji. Nalezneme v nich poslední informace o Vzestupu, jeho příznacích a aktuálních energiích, které se právě staly součástí našeho životního prostoru.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 7 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!