Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 16. 01. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G.B.Shaw:
Jaká demokracie? V dnešní době se hlasy poslanců dají prostě koupit.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2622x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2487x)
Zaměření se na odpuštění
(15. 02. 2018, 2128x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2095x)
Sto jedna dní
(27. 02. 2018, 2076x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie –PROPRUŽENÍ AŽ NA DORAZ – 4.9.2008


Od čtenáře - Duchovno - 10. 09. 2008 (3114 přečtení)

Příliv skončil. Energie však zůstávají. Již tam nic není. Jen velmi malý pohyb, ticho, prázdnota, možná i smutek, pocit vyčerpanosti... snad se nám chce křičet, možná jsme skleslí a možná udivení, na jakém světě se právě zrovna nacházíme...


Pro ty, kteří jsou velmi citliví a vnímavější, by mohl být tento scénář platným. Ti ostatní by si mohli všimnout, že mnohé věci jakoby usychají, propružují až na doraz a ukončují se se zdánlivě žádným budoucím vyřešením v dohledu. Zrovna jsem vyčerpala zásobu krmiva pro svého kolibříka. Musel na ně delší dobu čekat a tak jsem byla docela zvědavá, jestli se cítil stejně jako my. Díval se do krmítka, jak je úplně prázdné a navíc teď neměl kolem sebe ani žádné kolibříky... docela podobná situace nedávným energiím.

Pokud jste již mimo hlavní proud a dosáhli jste potřebného stupně, můžete cítit tyto energie prostě i při chůzí i dýchání v průběhu dne. Jestli jste více v hlavním proudu, můžete zažívat značný pokles vašeho obchodu, můžete sahat do svých peněžních rezerv nebo se můžete cítit odpojení a téměř neviditelní. Energie se mohou zdát mrtvé a téměř neexistující. Můžete se pokusit rozveselit a chtít být šťastní - ale můžete také skončit pádem.

Dobře, a co dál? Všechno je jako vždy v božské a dokonalé objednávce. Velmi často máme právě tento pocit a zkušejonost přímo před energetickou vlnou. Energie jsou na cestě a další, ještě silnější a významnější energetická vlna bude následovat. Potřebujeme se zotavit a přeorientovat před další velkou vichřicí energie, která přijde. 

Během tohoto velkého období klidu jsme připravováni. Jsme nyní spojování ještě hlouběji a silněji tak, že budeme připraveni sloužit planetě, až se energie z rychlé manifestace vrátí. Tato příprava a nové spojení může v projevu kolísat u úplně každého jednotlivce. Já jsem zakoušela pocit, jako kdybych byla úplně vyvedená z míry, dále akutní zvedání žaludku a závrať ( spřádá se Merkabah spojující mě s mým světelným tělem nebo vyšší dimenzí ). Potom potřebovala jíst každou hodinu a s velkou chutí. Když jsme přeorganizováváni uvnitř, potřebujeme také hodně paliva ! Po celou dobu jsem měla silný průtok energie korunní čakrou ( myslím, že tam snad mám velkou modřinu :). Toto trvalo jen po dobu několika dnů, bohudíky, protože jsem byla velmi unavena z jezení!

Další spojení s vyššími a hlubšími úrovněmi bude zahrnovat další otevření se světlu, otevření se vyšším energiím, a to může způsobit pocity závratě, opilosti, slabosti nebo prostě budeme jen chtít křičet bez zjevného důvodu. Může být i deprimovaní. Pokud se zkusíme vrátit zpět do našich starých kolejí, naše Vyšší já a tělo řeknou: "Ne. Zatím ne. Ještě nejsi dost připraven. Proto vyčkejte o něco déle."

Tato doba klidu je velmi dobrá na přípravu. Dobrý čas pro organizaci. Je to dobrý čas na to dostat věci do pořádku …protože když se energie v říjnu vrátí, pak už nebude čas na dělání velkých přesunů, kromě držení si svých klobouků !

Podzimním ekvinokciálním bodem v září se určí začátek a příchod nových říjnových energií. Do té doby se můžeme cítit zajištěni vědomím, že je pro nás dobré to, kde teď právě jsme. Jsme vždy láskyplně a božsky opatrováni. I když si zrovna myslíme, že je něco špatně.

Během tohoto „propružení až na doraz“ se můžeme cítit jako bychom se ztratili. Můžeme se cítit jako bychom ztratili sílu nebo že se nemůžeme dozvědět potřebné věci. Kdykoli jsme přeorientování nebo opětovně se spojujeme s vyššími světy, potřebujeme všechny naše rezervy k dokončení tohoto procesu. To je důvod, proč jsem dostala takový hlad a to je důvod, proč můžeme cítit vyčerpaní a neživí. A potom budeme mnohem víc připojeni k našemu božskému Já, k pravdivému Bytí a také ke Zdroji. Pak ztělesníme mnohem víc energie lásky a my budeme vibrovat mnohem výše.

Když jsme v tomto oslabeném stavu, jsme nyní víc zranitelní, než kdy předtím. Navíc, vibrujeme výše než planeta, je tam menší hustota a tak se hranice přirozeně stávají o dost tenčí. Během těchto časů se nám zdá, že nám to jen způsobuje problémy, ale je to spíše zkušenost vstupování energie do našich mezer. Ale jednou dokončíme tento proces, budeme o moc silnější a zkušenější v zacházení s mezními situacemi, proces vzestupu vytváří.

Tak zatímco jsme v tomto stavu toku energií i zdánlivé slabosti při transformaci, můžeme být snadno někým využití ….ale toto je jen dočasné. Proces vzestupu ví, co to dělá. My nemáme trpět zbytečně a také nemáme různé nepohodlí věčně žít.

Když to opět projdeme… a když to opět dokážeme, ucítíme neuvěřitelně úžasné věci…

Přeji vám nebe ve vašem srdci, svit hvězd ve vaší duši a zázraky ve vašem životě v těchto zázračných časech...

Vaše Karen       

translation 2008 by Sanny

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!