Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 19. 01. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Tiskový mluvčí George Bushe:
V prezidentské debatě můžete říct cokoliv chcete a bude to slyšet 80 milionů lidí. Pokud reportéři později zjistí, že kandidát nemluvil pravdu - no a? Bude to číst 200 lidí, možná 2 tisíce nebo 20 tisíc lidí.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2626x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2488x)
Zaměření se na odpuštění
(15. 02. 2018, 2135x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2098x)
Sto jedna dní
(27. 02. 2018, 2076x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie - velký pád a nalezení našeho nebe - 16.8.2007


Od čtenáře (www.putnici.sk) - Duchovno - 29. 08. 2007 (4094 přečtení)

Vyšší vibrace jsou s námi od té doby, co jsme vstoupili do nového prostoru - i když - všichni nemusíte nové energie cítit. A je pro to i několik důvodů. Stoupání jako proces je velmi zajímavý... nikdy zcela nepřichází to, co jsme očekávali, a navíc naše očekávání často přicházela z mysli, která ještě pobývala v nižší vibrační realitě. Takže v jiném smyslu - náš vzestup je procesem vyučujícím nás jak rosteme a pamatujeme si zážitky. To je pro nás velká zkušenost.


Aktuálně jsme ve velmi vysokých vibracích a můžeme se cítit i vidět „rozptýleně" nebo prožívat citový zmatek, ztrátu, opuštění.
 

Zde v US se toto vyskytuje v dramatické podobě. Naše země začíná svůj konečný pád... a ten se bude zvýšeně projevovat právě teď. Pohár trpělivosti již přetekl. Stará falešná síla bude muset nyní odejít. Nic ji již nepodporuje. Nestrachujte se však – je to přirozený a spravedlivý proces vývoje.

Jak se pohneme kupředu, když naše systémy padají? Jak vytvoříme nové ze staré světové reality? Bude každá země na světě tohle zažívat?

Nebude. Jestli žijete v zemi, kde upřímnost, pokora, mír a spolupráce jsou součást společnosti, je zřejmé, že tam nebude potřeba drastických změn. Jestli vaše místo potřebuje značné množství změn, připravte se na divokou jízdu. Povstání, živelné pohromy a chaos bude normou pro několik dalších let. Ale jak říkám, ne všude.

Tohle byla a je i pro mě obtížná informace. Několikrát jsem ji kontrolovala a prověřovala. Běžně nejsem pro melancholické a osudové zprávy. Meditovala jsem o této informaci, abych se ujistila. Delší čas jsem tuto zprávu nechtěla tuto zprávu přijmout ke zveřejnění. Nakonec jsem měla setkání s velmi důvěryhodným průvodcem, který mi zopakoval tuto zprávu ještě jednou.

Daleko může být vzdálen čas, kdy energie vytvoří dramatické změny. Volby však již byly lidmi udělány a věci obvykle skončily s moc jemným výsledkem. Avšak s příchodem této poslední fáze evolučního růstu je na obzoru mnohem více dramatický a rozhodnější výsledek. Je čas pro důraznější pohyb vpřed.

Je prostor pro jiný scénář? Ten je samozřejmě vždy. Je vždy prostor pro snadnější a lehčí scénář. Co vám oznamuji, je aktuální situace. V tom je krása volby. To je také důvod, proč ukazované informace nejsou vždy přesné.

I přesto, že staré věci začnou svůj pád zrychleně v blízké době, my nemusíme s nimi padat také. Pokud zažíváte zábrany ve vašem úsilí pohnout se kupředu, vězte, že tímto jste možná chráněni před dopadajícími energiemi. Po několik týdnů právě teď, vidím většinu z nás uvnitř silně ochraňující bubliny. Byli jsme chráněni a bylo nám „zakazováno" jít „ven" nebo do míst, která předurčena pro pád a chaos.

Pamatujte si, že jsme přišli uvést a zrodit změny ve vývoji planety. Jsme silně chráněni právě teď a toto se projevuje neschopností hnout se kupředu, neschopností dokončit mnoho věcí a nedostatkem vůle k prosazení našeho posledního „snu."
 

Proč nemůžeme uskutečňovat náš poslední sen? Protože prožíváme vývoj mimo náš poslední sen, náš poslední sen nemusí být v souladu se starými systémy nebo platíme daň za to, že náš poslední sen příliš neodpovídá místu, kde nyní žijeme.

Možná jsme si o něčem mysleli, že bychom to rádi chtěli, ale možná jsme byli ještě příliš zapojení a připoutaní ke staré realitě a doufali jsme, že realita se brzy změní. A také, že náš „sen" byl možná z nižších myšlenek nebo představivosti.

Věci se nakonec usadí... a my se budeme moci znovu hnout vpřed (kolem času ekvinokciálního bodu a slunečního zatmění 11.září ! ), budeme se pohybovat vpřed po novější cestě a s možná i s novým plánem, který bude blíže odpovídat našim vyšším vibracím.

Tento krok nebo „sen" je dokonce vyšší než naše duchovní práce na tento planetě. Jak může cokoli vibrovat výše než naše duchovní práce? To může znít cize, ale vytvářející se nebe je právě teď v popředí. A pak další krok zahrnuje život v našem nebi. Tento sen obsahuje pobývání v naší vlastní verzi nebo představy nebe. Tento sen nám umožní prožít volnost, kde se všechny naše potřeby setkávají, cítit láskyplné okolí a život v realitě, která se vytváří potom, co jsme si ji takovou přáli. Je to realita bez zápasu nebo břemen. To je realita míru, který se poté objeví i fyzicky, ne jen uvnitř nás.

Nemyslete si však, že říkám, že bychom měli utéci od našich povinností jako lightworkers a uzavřít se ve svém světě. Že potřebujeme „utéci" a zanechat všechno za účelem bytí v našem nebi. Nebo že potřebujeme zažít obavu a úzkost, když věci začnou rychle hroutit. Říkám - takto ne. Co říkám je, že nyní jsme dospěli k další fázi tvoření reality a to již neodpovídá staré fázi. To není opravdu o obavách, ale o vydání se směrem k vnímání, co hezkého cítíme právě teď.
 

Můžeme jít tam i zpět. Můžeme zůstat v místě, kde právě žijeme. Třeba je toto prostor, který nejvíce odpovídá naší cestě. Tam my vytvoříme naše nebe. Například, jestli se US začne rychle hroutit, i tak můžeme najít „kapsu“ energie, kde budeme chráněni, jak jen to bude možné před měnící se realitou. Nebo se můžeme usídlit v jiné zemi, dokud čas velké proměny neskončí.
 

Během těchto časů nestability se můžeme vracet na jistý čas do hroutících se oblastí a poskytovat naši službu lidskosti a přinášet tam vyšší vibrace a jasnější světlo. Kdybychom stále zůstávali v tom, co padá, šli bychom dolů i s tím. Bylo by velmi těžké svítit jasným světlem, když obklopující energie jsou ze tmy. To bychom skončili silně deprimovaní, ztracení, zmatení.

Velmi důležitý je aspekt „přestavby“. My nemůžeme vystavět vyšší realitu, dokud pád neskončí nebo rozhodujícím způsobem nedosáhne jisté úrovně rozptýlení. Toto je důležitá část duchovního evolučního procesu. V aktuálních oblastech, kde pád skončí nebo tam, kde není pádu potřeba, lze začít přestavbu vyšší reality nebo žít naše životy našeho „nebe“ již v tu chvíli.
 

Pád je nezbytný. Kdybychom zkusili „ochránit" oblasti z nižší kmitavé reality, tím bychom jen překáželi vzestupu. US jsou připraveny na svůj velkolepý pád. Je to nezbytné. V celé té jejich podivné cestě je toto ohromující a bohužel jediná možnost. Všechno je v božské a dokonalé objednávce.

Ačkoli to někdo necítí, nebe je tu už s námi přítomno. Vyberte si jeho jednoduchost, tvořivost, hravost, radost, lásku a mír, koupejte se v něm a setřeste ze sebe to, co vás tíží.
 

Můj manžel a já právě bydlíme vtěsnáni do malého nájemního domku ve městě (kde Phil žil 5 let předtím, než jsme se setkali), s děravou střechou, žádnou izolací i s nějakými neuctivými sousedy. Ale i přesto se opravdu milujeme.
 

Milujeme jednoduchost našich životů. Milujeme společný život. Milujeme naši zahradu a naši osobní svatyni, milujeme naše zvířata a oni jsou slastně šťastní v míru - a když tu takto jsme - jsme v nebi. Máme hodně času na to, abychom mohli dělat cokoliv, co si vybereme. Toto se aktuálně rovná naší verzi nebe. Nejsme zapleteni se starými způsoby financování neobvykle vysokých cen z nájmu, ani nemusíme být někde v jistém času s mnoha závazky. Cítíme, že jsme vyrovnaní, a to je pro nás opravdu důležitý.

Jaký je váš sen? Jaké je vaše nebe? Jaká je vaše představa života, kterou budete podporovat, až peníze již nebudou potřeba? Jak budete pomáhat těm, kdo zažijí pád? Jaký bude váš příspěvek v čase, kdy bude potřeba postavit nové? Jak budujete vaše nebe, přinesete, co znáte a co jste se naučili v oblasti, která potřebuje přestavbu?

Až do příště,

Karen

translation 2007 by Sanny
zdroj: www.whatsuponplanetearth.com

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 2 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!