Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Machiavelli:
Cizí vojsko je nejhloupější obranné opatření, jaké svět zná.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2859x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2796x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2785x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2454x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2412x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Právě dopadající energie - velký pád a nalezení našeho nebe - 16.8.2007


Od čtenáře (www.putnici.sk) - Duchovno - 29. 08. 2007 (4032 přečtení)

Vyšší vibrace jsou s námi od té doby, co jsme vstoupili do nového prostoru - i když - všichni nemusíte nové energie cítit. A je pro to i několik důvodů. Stoupání jako proces je velmi zajímavý... nikdy zcela nepřichází to, co jsme očekávali, a navíc naše očekávání často přicházela z mysli, která ještě pobývala v nižší vibrační realitě. Takže v jiném smyslu - náš vzestup je procesem vyučujícím nás jak rosteme a pamatujeme si zážitky. To je pro nás velká zkušenost.


Aktuálně jsme ve velmi vysokých vibracích a můžeme se cítit i vidět „rozptýleně" nebo prožívat citový zmatek, ztrátu, opuštění.
 

Zde v US se toto vyskytuje v dramatické podobě. Naše země začíná svůj konečný pád... a ten se bude zvýšeně projevovat právě teď. Pohár trpělivosti již přetekl. Stará falešná síla bude muset nyní odejít. Nic ji již nepodporuje. Nestrachujte se však – je to přirozený a spravedlivý proces vývoje.

Jak se pohneme kupředu, když naše systémy padají? Jak vytvoříme nové ze staré světové reality? Bude každá země na světě tohle zažívat?

Nebude. Jestli žijete v zemi, kde upřímnost, pokora, mír a spolupráce jsou součást společnosti, je zřejmé, že tam nebude potřeba drastických změn. Jestli vaše místo potřebuje značné množství změn, připravte se na divokou jízdu. Povstání, živelné pohromy a chaos bude normou pro několik dalších let. Ale jak říkám, ne všude.

Tohle byla a je i pro mě obtížná informace. Několikrát jsem ji kontrolovala a prověřovala. Běžně nejsem pro melancholické a osudové zprávy. Meditovala jsem o této informaci, abych se ujistila. Delší čas jsem tuto zprávu nechtěla tuto zprávu přijmout ke zveřejnění. Nakonec jsem měla setkání s velmi důvěryhodným průvodcem, který mi zopakoval tuto zprávu ještě jednou.

Daleko může být vzdálen čas, kdy energie vytvoří dramatické změny. Volby však již byly lidmi udělány a věci obvykle skončily s moc jemným výsledkem. Avšak s příchodem této poslední fáze evolučního růstu je na obzoru mnohem více dramatický a rozhodnější výsledek. Je čas pro důraznější pohyb vpřed.

Je prostor pro jiný scénář? Ten je samozřejmě vždy. Je vždy prostor pro snadnější a lehčí scénář. Co vám oznamuji, je aktuální situace. V tom je krása volby. To je také důvod, proč ukazované informace nejsou vždy přesné.

I přesto, že staré věci začnou svůj pád zrychleně v blízké době, my nemusíme s nimi padat také. Pokud zažíváte zábrany ve vašem úsilí pohnout se kupředu, vězte, že tímto jste možná chráněni před dopadajícími energiemi. Po několik týdnů právě teď, vidím většinu z nás uvnitř silně ochraňující bubliny. Byli jsme chráněni a bylo nám „zakazováno" jít „ven" nebo do míst, která předurčena pro pád a chaos.

Pamatujte si, že jsme přišli uvést a zrodit změny ve vývoji planety. Jsme silně chráněni právě teď a toto se projevuje neschopností hnout se kupředu, neschopností dokončit mnoho věcí a nedostatkem vůle k prosazení našeho posledního „snu."
 

Proč nemůžeme uskutečňovat náš poslední sen? Protože prožíváme vývoj mimo náš poslední sen, náš poslední sen nemusí být v souladu se starými systémy nebo platíme daň za to, že náš poslední sen příliš neodpovídá místu, kde nyní žijeme.

Možná jsme si o něčem mysleli, že bychom to rádi chtěli, ale možná jsme byli ještě příliš zapojení a připoutaní ke staré realitě a doufali jsme, že realita se brzy změní. A také, že náš „sen" byl možná z nižších myšlenek nebo představivosti.

Věci se nakonec usadí... a my se budeme moci znovu hnout vpřed (kolem času ekvinokciálního bodu a slunečního zatmění 11.září ! ), budeme se pohybovat vpřed po novější cestě a s možná i s novým plánem, který bude blíže odpovídat našim vyšším vibracím.

Tento krok nebo „sen" je dokonce vyšší než naše duchovní práce na tento planetě. Jak může cokoli vibrovat výše než naše duchovní práce? To může znít cize, ale vytvářející se nebe je právě teď v popředí. A pak další krok zahrnuje život v našem nebi. Tento sen obsahuje pobývání v naší vlastní verzi nebo představy nebe. Tento sen nám umožní prožít volnost, kde se všechny naše potřeby setkávají, cítit láskyplné okolí a život v realitě, která se vytváří potom, co jsme si ji takovou přáli. Je to realita bez zápasu nebo břemen. To je realita míru, který se poté objeví i fyzicky, ne jen uvnitř nás.

Nemyslete si však, že říkám, že bychom měli utéci od našich povinností jako lightworkers a uzavřít se ve svém světě. Že potřebujeme „utéci" a zanechat všechno za účelem bytí v našem nebi. Nebo že potřebujeme zažít obavu a úzkost, když věci začnou rychle hroutit. Říkám - takto ne. Co říkám je, že nyní jsme dospěli k další fázi tvoření reality a to již neodpovídá staré fázi. To není opravdu o obavách, ale o vydání se směrem k vnímání, co hezkého cítíme právě teď.
 

Můžeme jít tam i zpět. Můžeme zůstat v místě, kde právě žijeme. Třeba je toto prostor, který nejvíce odpovídá naší cestě. Tam my vytvoříme naše nebe. Například, jestli se US začne rychle hroutit, i tak můžeme najít „kapsu“ energie, kde budeme chráněni, jak jen to bude možné před měnící se realitou. Nebo se můžeme usídlit v jiné zemi, dokud čas velké proměny neskončí.
 

Během těchto časů nestability se můžeme vracet na jistý čas do hroutících se oblastí a poskytovat naši službu lidskosti a přinášet tam vyšší vibrace a jasnější světlo. Kdybychom stále zůstávali v tom, co padá, šli bychom dolů i s tím. Bylo by velmi těžké svítit jasným světlem, když obklopující energie jsou ze tmy. To bychom skončili silně deprimovaní, ztracení, zmatení.

Velmi důležitý je aspekt „přestavby“. My nemůžeme vystavět vyšší realitu, dokud pád neskončí nebo rozhodujícím způsobem nedosáhne jisté úrovně rozptýlení. Toto je důležitá část duchovního evolučního procesu. V aktuálních oblastech, kde pád skončí nebo tam, kde není pádu potřeba, lze začít přestavbu vyšší reality nebo žít naše životy našeho „nebe“ již v tu chvíli.
 

Pád je nezbytný. Kdybychom zkusili „ochránit" oblasti z nižší kmitavé reality, tím bychom jen překáželi vzestupu. US jsou připraveny na svůj velkolepý pád. Je to nezbytné. V celé té jejich podivné cestě je toto ohromující a bohužel jediná možnost. Všechno je v božské a dokonalé objednávce.

Ačkoli to někdo necítí, nebe je tu už s námi přítomno. Vyberte si jeho jednoduchost, tvořivost, hravost, radost, lásku a mír, koupejte se v něm a setřeste ze sebe to, co vás tíží.
 

Můj manžel a já právě bydlíme vtěsnáni do malého nájemního domku ve městě (kde Phil žil 5 let předtím, než jsme se setkali), s děravou střechou, žádnou izolací i s nějakými neuctivými sousedy. Ale i přesto se opravdu milujeme.
 

Milujeme jednoduchost našich životů. Milujeme společný život. Milujeme naši zahradu a naši osobní svatyni, milujeme naše zvířata a oni jsou slastně šťastní v míru - a když tu takto jsme - jsme v nebi. Máme hodně času na to, abychom mohli dělat cokoliv, co si vybereme. Toto se aktuálně rovná naší verzi nebe. Nejsme zapleteni se starými způsoby financování neobvykle vysokých cen z nájmu, ani nemusíme být někde v jistém času s mnoha závazky. Cítíme, že jsme vyrovnaní, a to je pro nás opravdu důležitý.

Jaký je váš sen? Jaké je vaše nebe? Jaká je vaše představa života, kterou budete podporovat, až peníze již nebudou potřeba? Jak budete pomáhat těm, kdo zažijí pád? Jaký bude váš příspěvek v čase, kdy bude potřeba postavit nové? Jak budujete vaše nebe, přinesete, co znáte a co jste se naučili v oblasti, která potřebuje přestavbu?

Až do příště,

Karen

translation 2007 by Sanny
zdroj: www.whatsuponplanetearth.com

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 2,00 / Počet hlasů: 5] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 2 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!