Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 18. 01. 2021     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Karel Havlíček Borovský
Kdo si nechce hubu spálit, musí mlčet nebo chválit

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2626x)
Co nás provází
(29. 01. 2018, 2488x)
Zaměření se na odpuštění
(15. 02. 2018, 2134x)
Oddělení zrna od plev
(13. 07. 2018, 2096x)
Sto jedna dní
(27. 02. 2018, 2076x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Prázdnota, co přinese červen a skutečný význam roku 2012


Od čtenáře - Duchovno - 30. 05. 2008 (5015 přečtení)

Právě dopadající energie - 21.5. 2008
Naší planetě se úspěšně daří její snaha o zvýšení svých vibrací a ukotvení nového prostředí a nové reality.


Mnoho toho, co existovalo v realitách minulosti nebo uvnitř nízko vibrujících dimenzí, se teď již stává jen jakousi iluzí a té již zbývá jen málo sil k tomu, aby se udržela. Minulý rok jsme si vytvořili výše vibrující svět a z toho důvodu se nám může zdát ten starý již spíše jako nepovedený sen. Staré systémy, staré struktury společnosti se přežily. Není již nic, pro co by se tu mohly dále zdržovat a žijí opravdu jen v představách a přáních lidí.

Jak postupujeme dál a dále do vyšších oblastí, máme čím dál tím méně společného s tím, co bylo. Toto v nás může vytvořit i pocit pádu někam, kde se nemůžeme ničeho zachytit, žádného pevného bodu. Můžeme mít pocit, že již nemáme takovou podporu jako dřív nebo že jsme se dokonce ocitli na opuštěném místě a úplně sami... zvláštní druh prázdnoty a oddělení bez zjevného spojení s ostatními lidmi ve společnosti.

Mohu vám však zaručit, že jste na dobré cestě našeho duchovního evolučního procesu. Všechno je přesně takové, jaké má být pro tuto fázi našeho úchvatného vzestupu. Tato aktuální situace je přítomná také proto, že jsme udělali další a docela velký krok.

Ve staré, umírající 3D realitě jsme nějak žili... a najednou – hups!... a jsme ve vyšších úrovních. Ty nám umožňují mnohem lépe se spojovat se našimi milovanými v novém duchovním prostoru. Zpočátku jakoby nevíme, co všecno to může pro nás znamenat a můžeme se cítit i popletení. Ale pak zjistíme o kolik je to teď lepší a budeme vděční za harmonii v naší duši.

Toto je důležitá část procesu. Znovu se spojujeme s dávnými bytostmi a s dávnými energiemi, ve kterých se opět tak dobře cítíme. Znovu v nás silně ožívá síla lásky, se kterou jsme tak rádi žili. Vstupujeme na jeviště, kde se mnohem víc zcela spojíme s našimi bratry a sestrami, milovanými lidmi. Mnohdy zdánlivě nezvládnutelné podmínky vytvářejí potřebu jednoty a pevného spojení. Na této planetě byl nedostatek jednoty velmi dlouhý čas a nyní přišel čas to změnit. Ti, kdo žijí jen pro sebe, berou si jen pro sebe, by si měli uvědomit, že dělají to, co neexistuje ve vyšších světech.

Jsme teď velmi povzbuzováni právě spojením mezi sebou. Lidé Hopi výmluvně říkají: "Jsme těmi, kteří na tohle čekali." Současné aktuální planetární podmínky mohou být pociťovány jako nepříjemné, ale mají svůj důvod a pomáhají vzestupovému procesu .

Ve vyšších oblastech se stále více spojujeme také v realitě našich snů. Jak se energie stále více uspořádávají, zažíváme stále více z našeho nebe na Zemi. Jak věci vibrují výše a výše, zažíváme rychlejší plnění našich přání. Každá manifestace se přirozeně projeví podle toho, jací vnitřně jsme a v co a jak mnoho věříme.

Čím více se oddáme novému, tím více zažijeme vyšších úrovní reality. A čím více si dovolíme být v souladu s naší duší nebo s pravdou a ponecháme být to, z čeho nemáme dobrý pocit, tím více zažijeme nebe tady na Zemi.

Jak opouštíme staré vzory, špatná pochopení, naivní víru, různé situace i další věci našich životů, jistě se brzy najdeme v nebi na Zemi. A zrcadlo našich činů nám dovolí dělat ustavičné změny nás samotných pro to, abychom se změnili v anděly na Zemi, kterými jsme se zaslíbili být.
 

Červen

Přinese další propojování. Je velmi dobré, že jsme s předstihem zvládli naše květnové úkoly a teď nám třeba zbyde více času na různý úklid. Dobře jsme přestáli období “velkého nákladu” nových energií v dubnu a v první polovině května. Retrográdní Merkur od 26.května do 20.června nám dále pomůže v tomto procesu.

Mnohem víc toho pro nás přijde v červnu. Věci budou mít svůj další nástup. Spojíme s novými lidmi a s novými věcmi. Naše nové začátky opravdu začnou ! Ještě více se spolu spojíme. Spojíme se s těmi, kteří nám ukazují lepší cestu.
 

2012

Bude mít spoustu energie se silným ohniskem. Dalo by se říct, že to označí “konec světa”. A mnoho lidí se také příliš soustřeďuje na tuto událost namísto toho, aby se soustředili na to, že žijí právě teď.

2012 jednoduše označí konec období nebo reality. Planety budou rozmístěné takovým způsobem, že cíle bude muset být dosaženo. Ti z nás, kteří jsou vnímaví, budou tuto událost cítit velmi intenzivně uvnitř sebe. To bude znamenat, že naplnění nastalo a my jsme přímo na cestě k cíli. A také v čase ode dneška až do roku 2012 zažijeme krok za krokem proces uvolňování minulosti a příchodu nového.

V roce 2012 nebudou žádné velké katastrofy, hrozné události nebo spousta utrpení. Přijde to, co budeme potřebovat a tyto události jednoduše potvrdí skutečnost, že jsme udělali to, co bylo potřeba udělat pro naši planetu v této době. A pak to také bude nový začátek nového velkolepého budování naší planety s novými energiemi. V té době již bude úplně každý z nás přesně vědět, co by měl udělat, aby žil k prospěchu všech. Nové budování planety opravdu začne v prosinci 2012. 

Je mnoho lidí a mnoho různých úrovní duchovního vývoje. Někteří jsou připraveni již teď, jiní teprve začínají vzhlížet k nebi. A to je také v pořádku.

Takže prozatím, vězte, že naše nová spojení právě začínají a začínají se projevovat s velkou intenzitou. Spojujeme se s novou existencí a mnohým z nás začne život našich snů...

Vaše Karen

(kráceno)
translation 2008 by Sanny

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 3,00 / Počet hlasů: 1] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
16. 11. 2020:

Profesor dr. Ivo Budil: "Bylo by nespravedlivé popírat obrovské vzepětí emocí v listopadu 1989 spjatých právě s osobou Václava Havla. Ocitl se zkrátka ve správný čas na pravém místě...
Bylo to skutečné národní společenství, naplněné pozitivní energií a historickým optimismem. Zrodila se mobilizující a osvobozující vize, která mohla dát českému národu obrovský rozvojový impulz. To, že k tomu nedošlo, mělo několik příčin. Především jsme byli navzdory různým vzletným frázím západních státníků řazeni do mocenského bloku, který objektivně prohrál čtyřicetiletý konflikt. A jak prozíravě prohlásil keltský náčelník Brennus v roce 387 před Kristem po vítězství nad Římany: „Běda poraženým.“ Česká republika byla do nového evropského ekonomického systému začleněna jako závislá a využívaná periférie, jejíž produktivita, pracovní síly a potenciál měly primárně pomoci posílit zhoršující se výkonnost západoevropského hospodářství. Významná část místní politické elity, a to v čele s Václavem Havlem, si tuto skutečnost buď vůbec neuvědomovala, nebo zmíněné kolonizaci přímo napomáhala...
"

Celý článek...


03. 11. 2020:

Publicista a spisovatel Benjamin Kuras: "Mimořádně komická jsou – po všech těch neprokázaných nařčeních Trumpa – nyní naopak prokázaná odhalení hrátek Bidenova syna Huntera s Ukrajinou, Ruskem a Čínou, nalezených v porouchaném laptopu, který ten trouba nechal v opravně a zapomněl si jej vyzvednout. Figurují tam dolárky za zprostředkování kontaktu na Bidena, když byl viceprezidentem. Jako třeba měsíční padesátitisícové platby od ukrajinského energetického holdingu Burisma nebo tříapůlmilionový šek od manželky bývalého moskevského starosty. Teda bylo by to komické, kdyby na tom nebylo tragické to, že polovině Američanů to nevadí."

Celý článek...


01. 11. 2020:

Blesk ty fotografie nepořídil, Blesk ty fotografie koupil. Víte, co to znamená? Ministr zdravotnictví padl na politickou provokaci,“ řekl ve studiu ČT24 komentátor Českého rozhlasu Petr Nováček.

Celý článek...


27. 10. 2020:

Profesor Ivo Budil: "Přiznám se, že neznám žádného novináře z Blesku, ale domnívám se, že nejde o poeticky naladěné a citlivé osoby chodící o půlnoci o samotě rozjímat na opuštěné hradby Vyšehradu o smyslu českých dějin. Ten člověk tam bezpochyby šel za určitým cílem, který splnil. Nenazýval bych ho jednoduše udavačem, protože prostě dělal svoji práci. Pan profesor Prymula náležel mezi mocné muže, kteří mají vlivné nepřátele. Podobné praktiky jsme v české politice zažili již mnohokrát, a to včetně svržení předsedy vlády. Pan profesor Prymula není prvním a ani zdaleka posledním, komu se něco podobného přihodilo...
Problém České republiky spočívá v tom, že mocenské jádro Evropské unie má zájem na tom, udržovat ji v polokoloniálním či periferním postavení, k čemuž slouží liberálně levicové a aktivistické politické strany, mainstreamová média a akademické kruhy. Jakýkoliv náznak lidového vůdce, který by české společnosti umožnil plně využít její potenciál, tedy musí být zničen či diskreditován.
"

Celý článek...


27. 10. 2020:

Jaroslav Štefec: Něco tady smrdí. A hodně. Akce, jejímž cílem byla likvidace Romana Prymuly a jeho odstavení z postu ministra zdravotnictví má všechny atributy klasické operace bezpečnostních služeb. Prolhané, plné podivností a postavené na písku. Takže kdybych si mohl tipnout, směřovaly by moje úvahy spíše než oblíbeným „směrem Moskva“ (případně Peking) daleko pravděpodobnější českou cestou, případně směrem k našim „spojencům“. Podivností typu „agenta s kufrem plným ricinu“ je víc než dost. Počínaje otázkou, kdo poslal fotografa bulvárního plátku v daný čas na dané místo, až po „podivné“ znalosti jistého Moravce, takto naduté a arogantní hlásné trouby antibabišovské tak zvaně „veřejnoprávní“ televize...
Ten, kdo celou akci připravil a naplánoval, rozhodně počítal s reakcí „antirouškařů“ a dalších obhájců „práva na vymření půlky národa“, samozřejmě té, v níž nebudou oni...

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!