Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 26. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Rudyard Kipling:
Moc bez odpovědnosti je odvěkou výsadou kdejaké běhny.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2873x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2812x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2799x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2471x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2428x)
Spojení duší
(23. 08. 2018, 2384x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Prapodivné vibrace: nic nedává smysl! (28.6.2007)


Od čtenáře - Duchovno - 22. 07. 2007 (3834 přečtení)

Retrográdní Merkur spolu se slunovratem (a kromě toho i s procesem vzestupu!) začal vzorec, který právě zakoušíme. Něco je prostě divné, příběhy a scénáře se mění každou minutou. Taky toho máme hodně, jakmile jednu věc dokončíme, hned je jí v patách další. Ale převládají „podivnosti“, které mnohdy ani nedávají žádný smysl.Proč? Protože jsme zase jednou „překalibrováváni“ a přestrukturováváni. Díky slunovratovým a retrográdním energiím toho na povrch vyplulo skutečně hodně. Přineslo nám to do cesty mnoho zbytků a vzorců, které si žádají naši pozornost. Když se toho hodně vyčistí (jako se to stalo teď), tak se vynoří další temné a husté energie, které mohou způsobovat deprese (a skutečně občas náhlé a silné), smutek, žal, nesmírnou touhu po něčem, co bychom chtěli co nejdříve, někdy i pocity paniky, ztráty a stesku.

 To je typický scénář vzestupu. V počátečních letech (od roku 2000) se rozšířily deprese jako epidemie. Od té doby toho bylo mnoho pročištěno a odstraněno, takže se objevují jenom čas od času. Pokud patříte k těm, kdo depresí nějakou dobu trpí, nepodléhejte iluzi, že to je pouze příznak vzestupu. Mohou vám pomoci léky a dobrý lékař. Většina starých duší, k nimž náležíme, byla v mládí mnohokrát zneužita a trpěla (abychom tyto energie mohli skrze sebe transmutovat pro celou planetu) a je zapotřebí velkého léčení, než se pohneme dál. A jakmile se nám to podaří, doslova nás zavalí příliv nádherných a skvostných prožitků!

 Deprese v rámci vzestupu přichází v intenzivních vlnách a trvá krátce. Může se zdát téměř nesnesitelná a může zasahovat opravdu hluboko. Ale mezi jednotlivými vlnami prožíváme mnohé blaho. To je rozdíl. Totéž platí o stavech paniky a úzkostí, návalů pláče a smutku. Přicházejí a zase odejdou, nejsou trvale přítomné. Někdy je docela náročné zjistit, co se to vlastně děje. Příznaky vzestupu hodně připomínají menopauzu, včetně výpadků krátkodobé paměti, návalů a nočních pocení, tíživých emocí, přibírání v pase, mlsnosti, nemožnosti shodit váhu (ať děláme, co děláme!), nespavosti a podobně. A to platí i o mužích a mladých lidech!

 V tomto kole jsme toho ze sebe vydolovali hodně. A když toho má člověk hodně, snadno ztrácí přehled a neví, kam vlastně míří. Nechápeme, co se to děje. Protože jsme zmatení, můžeme být v pokušení přicházet s novými projekty nebo náhle měnit plány. Ale když víme, že jsme prostě „překalibrováváni“ a že se toho mnoho ujasní, jakmile ty trosky odklidíme, můžeme se v brzké budoucnosti posunout do nové a lepší budoucnosti.

 V základu toho bylo hodně přerušeno a neví se, kam to patří. Je tu mnoho starých energií, které jsou ztracené a bez domova, protože starší a nižší vibrace už déle v tomto novém světě nemohou přebývat. Tyto energie se nemají na co napojit, takže se dějí mnohé „prapodivné“ věci, které nedávají smysl.

 Jestliže se máme pohnout vpřed, je třeba věnovat pozornost věcem, které jsme zanedbávali, nebo o nich ani nevěděli. Něco, co v nás probíhalo ve skryté formě, se může náhle projevit, říci si o ošetření a léčení, a zase rychle ustoupit. Upozorňují nás také na naše slabiny, které se nevyplatí podceňovat, aby se nám jednou nevymstily.

 Děje se toho tolik, že se to dotýká i našich čtyřnohých miláčků, kteří se také někdy chovají poněkud zvláštně. I oni totiž cítí tyto energie, které se projevují na hlubších, strukturálních úrovních, jež je třeba gruntu přebudovat (jako třeba moje nové webové stránky), abychom mohli začít na nových základech.

 Když už se zmiňuji o svých nových stránkách (úsměv), tak na ně vstoupím s novým programem Vkročení do nové reality. Jeho základní formát bude nesmírně čistý a harmonický pro všechny návštěvníky.

 A tak to je v současné době se vším. Tato restrukturizující energie se projevuje u každého v jiné variaci, ale jakmile završíme další kolo, budeme připraveni posunout se dále mnohem snadněji a splavněji.

 Jako vždycky je všechno v Božím a naprostém pořádku. A přesto všechno, co se děje, jsem ještě nikdy kolem sebe neviděla ani nezakusila tolik lásky, péče a úcty od ostatních kolem. Nyní vibrujeme tak vysoko, že když se střetneme s něčím, co k nám „neladí“, s čím nejsme spojeni nebo co neprojevuje úctu, péči, lásku a podporu, vnímáme to jako políček do tváře nebo jako ledovou sprchu. Možná proto se nám temné energie z posledního kola zdají tak divné, nezvykle tvrdé a ve zjevném protikladu k tomu, co začínáme poznávat jako „novou normu“.

 Ano, nová norma je tu, aby tu zůstala. Všechny naše potřeby budou naplněny, a to, co nevibruje na nejvyšší úrovni, budeme doslova pociťovat jako nevhodné a nepříjemné. Udělali jsme veliký pokrok. Červenec opět věci posune o kus dál, a my půjdeme za nesmírnými zázraky, trvalými radostmi a za uskutečněním svých snů…

 Přeji vám v tomto pozoruhodném čase nebe v srdci, hvězdný třpyt v duši a zázraky v životě.

Příště na shledanou,
Vaše Karen
Překlad: Ivana Muková

Poznámka: V roce 2002 vytvořila Karen Bishop měsíční informační bulletin - "Co se děje na planetě Zemi" http://www.whatsuponplanetearth.com . Od té doby čekají miliony lidí po celém světě na její "Energy Alerts", které přinášejí informace o lidském a planetárním vývoji. Nalezneme v nich poslední informace o vzestupu, jeho příznacích a aktuálních energiích, které se právě staly součástí našeho životního prostoru. České překlady najdete na http://www.aktualni-energie.estranky.cz/

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
26. 10. 2020:

Zdeněk Troška: "...budou dělat haury do chvíle, než jim zemře (na covid pozn.red.) někdo blízký, někdo, koho měli rádi. Mám pocit, že snad nesledují televizi a nevidí záběry ze všech států světa, kde je to stejné, ne-li horší. Musím chránit sebe a své blízké, to je přece moje povinnost a nějaké frajerské pózy nejsou namístě. Stejně mi vadí to věčné fňukání, že nebudou mít na nájem, na jídlo, na toto a tamto, že jsou finančně úplně na dně – ale hned jak se v červenci rozvolnilo, na 105 tisíc Čechů vyrazilo do Chorvatska k moři. A na to peníze najednou měli?..."

Celý článek...


25. 10. 2020:

Exsenátor Jan Veleba: " V nadcházejícím týdnu jde v podstatě o všechno a pokud se nezklidní situace ve společnosti a na postu ministra zdravotnictví se rychle neobjeví kvalitní osobnost, pak opoziční demoblok a mediotelevizní žumpa ČT využijí všech prostředků k likvidaci vládnoucího hnutí, speciálně premiéra Andreje Babiše. Pokud by se jim to podařilo, tak tato společnost končí...
Naše společnost je nemocná, ztratila se slušnost, ztratila se elementární úcta k jakýmkoliv hodnotám, ztratil se stud. Nenajdete normální slušnou diskusi, názor proti názoru, najdete jenom urážky, zesměšňování a útoky...
"

Celý článek...


25. 10. 2020:

Sociolog Petr Hampl: "Epidemii si nemůže řešit každý sám. Výsledek je závislý na spolupráci. Jenže jsme v situaci, kdy se lidem lže téměř neustále a téměř o všem. O migraci, dluzích, Evropské unii, školství, mezi- národních smlouvách a čemkoliv jiném vás napadne...
Být ekonomickou celebritou – to dnes znamená, že dobře vypadáte, máte kontakty v médiích, a dokolečka opakujete, že řešením všeho je snížení daní pro bohaté, snížení státních výdajů a deregulace. To se naučíte za dvě minuty. K tomu nepotřebujete číst složité studie v cizích jazycích...
"

Celý článek...


24. 10. 2020:

MUDr. Ivan David: "Vláda se nechala dotlačit k uvolnění opatření. Ti, kteří ji k tomu tlačili, dnes tvrdí, že vláda udělala chybu. Radit, jak se to dělat má, je o dost lehčí, než to dělat. To je ověřený fakt. Vláda musí vážit mnoho aspektů současně. Více chránit obyvatele a vystavovat se nelibosti, že jsou omezeni? Nezasahovat do podnikání, než do něj zasáhne virus, nebo ho omezit a vystavovat se hněvu a žádostem o odškodnění? Atd.
Vláda se neměla nechat dotlačit k „rozvolnění“, jenže kdo by uvěřil, že to pomohlo, když by následky nenastaly?… Koho odškodnit za újmu způsobenou vládou více a koho méně, neboť nelze dát všem stejně. Pokud by újmu způsobil nebržděný koronavirus, zase by to bylo přičítáno vládě, na koronaviru si nikdo nic nevezme...
"

Celý článek...


07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!