Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 19. 05. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Charles de Gaulle:
Evropu nesjednotí evropští státníci, ale Číňané.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Základní kámen budoucnosti
(17. 06. 2021, 2146x)
Důležitý mezník
(27. 05. 2021, 1662x)
Cesta za duhou
(09. 06. 2021, 1535x)
Co se po nás chce?
(01. 07. 2021, 1364x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* Prapodivné vibrace: nic nedává smysl! (28.6.2007)


Od čtenáře - Duchovno - 22. 07. 2007 (4439 přečtení)

Retrográdní Merkur spolu se slunovratem (a kromě toho i s procesem vzestupu!) začal vzorec, který právě zakoušíme. Něco je prostě divné, příběhy a scénáře se mění každou minutou. Taky toho máme hodně, jakmile jednu věc dokončíme, hned je jí v patách další. Ale převládají „podivnosti“, které mnohdy ani nedávají žádný smysl.Proč? Protože jsme zase jednou „překalibrováváni“ a přestrukturováváni. Díky slunovratovým a retrográdním energiím toho na povrch vyplulo skutečně hodně. Přineslo nám to do cesty mnoho zbytků a vzorců, které si žádají naši pozornost. Když se toho hodně vyčistí (jako se to stalo teď), tak se vynoří další temné a husté energie, které mohou způsobovat deprese (a skutečně občas náhlé a silné), smutek, žal, nesmírnou touhu po něčem, co bychom chtěli co nejdříve, někdy i pocity paniky, ztráty a stesku.

 To je typický scénář vzestupu. V počátečních letech (od roku 2000) se rozšířily deprese jako epidemie. Od té doby toho bylo mnoho pročištěno a odstraněno, takže se objevují jenom čas od času. Pokud patříte k těm, kdo depresí nějakou dobu trpí, nepodléhejte iluzi, že to je pouze příznak vzestupu. Mohou vám pomoci léky a dobrý lékař. Většina starých duší, k nimž náležíme, byla v mládí mnohokrát zneužita a trpěla (abychom tyto energie mohli skrze sebe transmutovat pro celou planetu) a je zapotřebí velkého léčení, než se pohneme dál. A jakmile se nám to podaří, doslova nás zavalí příliv nádherných a skvostných prožitků!

 Deprese v rámci vzestupu přichází v intenzivních vlnách a trvá krátce. Může se zdát téměř nesnesitelná a může zasahovat opravdu hluboko. Ale mezi jednotlivými vlnami prožíváme mnohé blaho. To je rozdíl. Totéž platí o stavech paniky a úzkostí, návalů pláče a smutku. Přicházejí a zase odejdou, nejsou trvale přítomné. Někdy je docela náročné zjistit, co se to vlastně děje. Příznaky vzestupu hodně připomínají menopauzu, včetně výpadků krátkodobé paměti, návalů a nočních pocení, tíživých emocí, přibírání v pase, mlsnosti, nemožnosti shodit váhu (ať děláme, co děláme!), nespavosti a podobně. A to platí i o mužích a mladých lidech!

 V tomto kole jsme toho ze sebe vydolovali hodně. A když toho má člověk hodně, snadno ztrácí přehled a neví, kam vlastně míří. Nechápeme, co se to děje. Protože jsme zmatení, můžeme být v pokušení přicházet s novými projekty nebo náhle měnit plány. Ale když víme, že jsme prostě „překalibrováváni“ a že se toho mnoho ujasní, jakmile ty trosky odklidíme, můžeme se v brzké budoucnosti posunout do nové a lepší budoucnosti.

 V základu toho bylo hodně přerušeno a neví se, kam to patří. Je tu mnoho starých energií, které jsou ztracené a bez domova, protože starší a nižší vibrace už déle v tomto novém světě nemohou přebývat. Tyto energie se nemají na co napojit, takže se dějí mnohé „prapodivné“ věci, které nedávají smysl.

 Jestliže se máme pohnout vpřed, je třeba věnovat pozornost věcem, které jsme zanedbávali, nebo o nich ani nevěděli. Něco, co v nás probíhalo ve skryté formě, se může náhle projevit, říci si o ošetření a léčení, a zase rychle ustoupit. Upozorňují nás také na naše slabiny, které se nevyplatí podceňovat, aby se nám jednou nevymstily.

 Děje se toho tolik, že se to dotýká i našich čtyřnohých miláčků, kteří se také někdy chovají poněkud zvláštně. I oni totiž cítí tyto energie, které se projevují na hlubších, strukturálních úrovních, jež je třeba gruntu přebudovat (jako třeba moje nové webové stránky), abychom mohli začít na nových základech.

 Když už se zmiňuji o svých nových stránkách (úsměv), tak na ně vstoupím s novým programem Vkročení do nové reality. Jeho základní formát bude nesmírně čistý a harmonický pro všechny návštěvníky.

 A tak to je v současné době se vším. Tato restrukturizující energie se projevuje u každého v jiné variaci, ale jakmile završíme další kolo, budeme připraveni posunout se dále mnohem snadněji a splavněji.

 Jako vždycky je všechno v Božím a naprostém pořádku. A přesto všechno, co se děje, jsem ještě nikdy kolem sebe neviděla ani nezakusila tolik lásky, péče a úcty od ostatních kolem. Nyní vibrujeme tak vysoko, že když se střetneme s něčím, co k nám „neladí“, s čím nejsme spojeni nebo co neprojevuje úctu, péči, lásku a podporu, vnímáme to jako políček do tváře nebo jako ledovou sprchu. Možná proto se nám temné energie z posledního kola zdají tak divné, nezvykle tvrdé a ve zjevném protikladu k tomu, co začínáme poznávat jako „novou normu“.

 Ano, nová norma je tu, aby tu zůstala. Všechny naše potřeby budou naplněny, a to, co nevibruje na nejvyšší úrovni, budeme doslova pociťovat jako nevhodné a nepříjemné. Udělali jsme veliký pokrok. Červenec opět věci posune o kus dál, a my půjdeme za nesmírnými zázraky, trvalými radostmi a za uskutečněním svých snů…

 Přeji vám v tomto pozoruhodném čase nebe v srdci, hvězdný třpyt v duši a zázraky v životě.

Příště na shledanou,
Vaše Karen
Překlad: Ivana Muková

Poznámka: V roce 2002 vytvořila Karen Bishop měsíční informační bulletin - "Co se děje na planetě Zemi" http://www.whatsuponplanetearth.com . Od té doby čekají miliony lidí po celém světě na její "Energy Alerts", které přinášejí informace o lidském a planetárním vývoji. Nalezneme v nich poslední informace o vzestupu, jeho příznacích a aktuálních energiích, které se právě staly součástí našeho životního prostoru. České překlady najdete na http://www.aktualni-energie.estranky.cz/

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!