Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 10. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G. Lichtenberg:
Nejlépe poznáme člověka podle vtipu, nad kterým se pohoršil.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2859x)
Svět se mění
(19. 11. 2017, 2797x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2786x)
Váš rok
(02. 01. 2018, 2455x)
Mayský sněm promlouvá
(15. 11. 2017, 2412x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Duchovno

* PROJEKT SVĚTELNÉ MŘÍŽKY JEDNOTY


Ivana Muková - Duchovno - 16. 10. 2007 (4708 přečtení)

(Meditace za každého úplňku a novoluní)
11.září 2007, za novoluní (a zatmění Slunce), začaly díky aktivitě nadace Děti Slunce (The Children of the Sun), sloužící jako duhový most mezi paradigmaty vědomí, celosvětové meditace aktivizující světlenou síť energií páté dimenze (tzv. kristovského vědomí bezpodmínečné lásky, přijetí, neodsuzování, spolupráce, přejícnosti, radosti, respektu, svobody atp.). Účastnit se jich mohou jak jednotlivci, tak i skupiny – záleží na vašich možnostech. Jediným předpokladem je to, že touto činností budete vnitřně osloveni.
 


Ukotvování energií páté dimenze do planetární mřížky Země
 
Prvního ukotvení vibrací Lásky, harmonie, léčení, spolupráce se zúčastnily tisíce lidí z 26 zemí celého světa (pokud je organizátorům známo): z USA, Kanady, Austrálie, Anglie, Belgie, Jižní Afriky, České republiky, Izraele, Malajsie, Holandska, Španělska, Argentiny, Panamy, Mexika, Peru, Ekvádoru, Chile, Uruguaje, Kolumbie, Venezuely, Brazílie, Paraguaje, Kostariky, Dominikánské republiky…
 
Pracujeme se živoucí aurou Země, s planetární mřížkou, s níž jsme všichni spojeni a jejíž jsme součástí (neboť naše fyzická těla jsou z prvků Matky Země) – proto se akce jmenuje Projekt planetární mřížky.
 
Na projekt dohlíží duchovní hierarchie, nanebevzatí mistři, andělé i členové naší galaktické rodiny. Pracujeme s transfiguračním plamenem Božské lásky, fialovým transformačním plamenem, s plamenem osvícení a plamenem nanebevzetí… Hlavním záměrem je ukotvit energie páté dimenze Nové Země a využívat je k procesu osobní přeměny pro nejvyšší dobro všech: pro léčení, inspiraci, rozvoj, očistu, transformaci, překalibrování, aktivizaci kódů DNA a zharmonizování světelného těla a jeho transfiguraci v novou krystalickou matrici. Můžete také obdržet individuální poselství vašich duchovních průvodců, navázat s nimi pevné spojení a zřetelněji s nimi komunikovat.
 
Krystalická mřížka jednoty je silně aktivována, aby do aury Země ukotvovala energie páté dimenze a božskou formu Nové Země. S přibližujícím se rokem 2012
a díky tomu, jak více lidí bude žít multidimenzionálně, bude stále aktivnější. Je to něco jako „telekomunikační“ systém, který nám pomáhá zůstat ve spojení s vyšším vědomím lidí po celém světě.
 
Tato mřížka světla, které se také říká krystalická mřížka, mřížka vzestupu a mřížka kristovského vědomí, je formou vyšších dimenzí, která kolem planety existovala vždycky a lidstvo ji tedy mohlo vždy používat. Náš vděk patří mnohým bytostem, které přispěly k opravě a reaktivizaci této mřížky, která byla naposled využívána v období zlatého věku Atlantidy, kdy podporovala existenci ve vyšších dimenzích. Díky patří také těm, kdo energie mřížky po celá tisíciletí udržovali.
 
Společná meditace za každého novoluní a úplňku
 
Hlavní snahou je vytvořit mocný podpůrný systém, o který se lidstvo bude moci v nadcházejícím období zvýšené intenzity a zmatků spojených s procesem restrukturalizace Země. Pokud by někdy selhala technika a nebylo by možné komunikovat, budeme moci tohoto energetického kanálu využívat k výměně informací.
Tato krystalická struktury rovněž napomáhá rozvoji vnímání vyššími smysly, včetně telepatických schopností, jasnovidnosti a jasnoslyšení, k příjmu a dekódování světelných jazyků. Spadá sem také urychlení smíru a harmonie mezi národy světa, jakož i mírumilovné vztahy s jinými galaktickými bytostmi. Navíc bude také mocnou posilou stabilizace v chaosu stále se zrychlující spirály vedoucí k roku 2012.
 
Magnetismus této planety se dramaticky mění a jeho energie splývá s polem krystalické energie. Magnetické pole obsahuje minulost. A jak se magnetické pole oslabuje, minulost pomíjí. Bylo by bez minulosti potřeba válek, zneužívání a využívání, nenávisti? Mřížka jednoty se dá využít k ukončení konfliktů v dualitě, neboť druhy těchto energií jsou založeny na asociacích předchozích zkušeností.
 
Naší snahou je zesynchronizovat záměr našich srdcí a myslí v jednu obří síť a matrici síly Světla. Pokud pochopíme, že jsme všichni na stejné misi, jenom každý s poněkud jinými nasměrováními a rolemi, můžeme intenzivněji pracovat na vědomé transformaci svého individuálního úsilí v jednu kolektivní sílu. Vědomým a pravidelným spojováním s mřížkou jednoty posilujeme svoji schopnost získávat i vyzařovat energie vyšších dimenzí – jako jeden synergický paprsek Lásky a transformační energie.
 
Světelný matrix a silové pole jednoty
 
Tato mřížka je projevem našeho evolučního procesu a růstem univerzálního vědomí. Všichni jsme spolutvůrci této krystalické matrice energie diamantového světla. Je to sám s sobě fungující a udržující se systém komunikace a přenosu energie.
 
Mřížka je v tuto dobu velmi aktivní. Posvátná místa a hlavní energetické body na planetě překypují silou a vynořující se světelná města již existují ve svých éterických formách. O tato místa a Novou Zemi se můžeme spolehlivě opřít a vdechnout tuto energii do svého běžného každodenního života, propojit se s ostatními a nadále toto spojení posilovat a šířit mezi další zájemce.
 
Společně s pomocí Zdroje, neboli samotného plamene stvoření, vytváříme okolo naší planety silové pole Lásky, které pomůže celému lidstvu i Matce Zemi v jejich evoluci. Energie budou nejaktivnější po dobu 24 hodin, takže se s nimi můžete kdykoli v této době spojovat ve svém srdci a soustředit se na uzdravení, stabilizaci Země, světový mír a harmonii, na léčení každého ve fyzickém těle v každé zemi.
 
My, jako mosty a zářiče této krystalické energie, můžeme směrovat obrovské množství této transformační energie z mřížky k určitým jednotlivcům, skupinám, světovým událostem, vládám, médiím, záležitostem ohledně životního prostředí atd.
Tato mřížka je zásobárnou veškerých vědomostí na planetě a obsahuje v sobě formu energetiky Nové Země. Zesouladěním našich myšlenek a záměrů pramenících ze srdce vytváříme jednotnou harmonickou frekvenci, která propojuje naše kolektivní Vyšší světlo v jedno mocné silové pole. Představte si tu sílu! Díky této mřížce máme snazší přístup k veškerému poznání, k neomezené energii, k otevření se svému nejvyššímu božsko-lidskému potenciálu. Stáváme se energetickými alchymisty a mistry manifestace… jako JEDEN SJEDNOCENÝ SVĚTELNÝ PAPRSEK. Každodenní spojování s touto mřížkou a využívání ji jako mostu k realitě Nové Země mocně ovlivní náš individuální proces, planetu Zemi i masové probuzení celého lidstva.
 
Mnoho z nás se cítí povoláno sestavit vlastní světelnou síť tím, že bude inspirovat ostatní, aby se k němu v tomto úsilí přidalo. Tuto krystalickou energii lze nejenom přijímat, ale i dále vysílat, podle svého vnitřního vedení. To již mnozí z nás dělají, aniž by si toho byli plně vědomi. Energie Nové Země působí stále a na všechny, ovšem s vědomým záměrem je ještě více umocněna, a společným, sjednoceným energetickým polem slouží jako čisté kanály pro Ducha Svatého.
V současném období velké očisty je důležité zůstat ve spojení s touto mřížkou a energetickým systémem Nové Země, aby se znesnadnil přístup duálních energií mezi vás a vaši síť. Když jste spojeni s čistotou mřížky, všechna její energie má vibrace vyšších dimenzí bezpodmínečné lásky a jednoty.
 
Účast – sami, nebo ve skupině
 
Abyste se mohli zúčastnit i vy, stačí se pro to prostě vědomě rozhodnout, ať jste na světě kdekoli. Energie budou proudit a stabilizovat se v průběhu 24 hodin, takže mohou léčit a ovlivňovat všechny, kdo to dovolí.
Soustřeďte se společně s námi na to, jak je dobré být živí. Rozmýšlejte o tom jak a kdy se ve vás vynořuje "velký obraz“, jak se všechno posunuje směrem k lepšímu a lepšímu – a usmívejte se. Okamžitě tuto energii pocítíte; je to něco jako když jste zamilovaní.
 
Mřížka světelné jednoty:
 
-         posiluje a ukotvuje duchovní matrici energie Nové Země v auře naší planety
-         slouží jako most podporující planetární posun
-         ohromný planetární a vesmírný telekomunikační systém
-         systém meridiánů planety a „vesmírný internet“
-         zásobárna veškerého poznání na planetě
-         spojení s vyšším vědomím lidstva po celém světě
-         upevnění schopností našeho transfiguračního procesu
-         umožnění komunikace osvícených lidí celého světa
 
Vědomým spojením s mřížkou Jednoty se všichni stáváme silnějšími přijímači a vysílači vyšších světelných frekvencí, jako jeden synergický paprsek energie vzestupu. Jak se ponoříte do krystalické matrice démantového světla, otevřete se vyššímu lidskému potenciálu a říši nekonečných možností.
 
Jak se s mřížkou spojit?
 
S touto sítí, nástrojem míru, spolupráce a Lásky, se spojujeme záměrem a koncentrací na ni. Čím je naše tělo prosvětlenější, tím je napojení snazší a čistší.
 
-         soustřeďte se do svého srdce a vědomě se s ní spojte
-         požádejte svoje Vyšší Já, aby vás vedlo
-         meditací, vizualizací, každým nádechem
 
Příklady, jak mřížky využívat:
 
-         posílání Lásky a léčení druhým
-         pomoc při osobní a planetární transformaci
-         upevnění, vyrovnání a transformaci energií
-         vyzařování světla do oddělených oblastí
-         aktivizace skrytých kódů
-         přístup k univerzálnímu světelnému jazyku
-         rozvoj a transformace telepatické komunikace
-         spojení světa do jednotného vědomí
-         posílení schopnosti manifestace
-         rozvinutí schopností vyššího vědomí
-         usnadnění komunikace s vyššími světelnými inteligencemi
-         jako vstupní a výstupní brána interdimenzionálního cestování
-         obdržení poselství o své posvátné misi
-         ztělesnění absolutního poznání
 
Prostředky k propojení:
 
-         ponořte se do Lásky, odeberte se do meditačního prostoru, spojte se s krystalickou mřížkou
-         vyvolejte Božské energie
-         prohlaste, že se hodláte stát vysílačem
-         prohlaste, že hodláte pracovat pro svoji síť nebo skupinu
-         spojte se s myšlenkou, že pracujete pro dobro každé osoby, místa či události
-         udržujte se v soustředěnosti na svoje úmysly a nechte se vést vyššími bytostmi
-         sledujte svoji intuici a vzkazy vyššího vedení
-         věřte, že se vám dostane osobních technik a vedení k posílení této schopnosti vědomého vysílání energie
 
Zakladatelkou nadace Děti Slunce je Tiara Kumara, která je v kontaktu s nanebevzatými mistry a má přístup do éterické Shamaly a do ašrámu mistra 1. paprsku Boží vůle. Rovněž úzce spolupracuje s fialovým plamenem a mistrem alchymie Božské manifestace St.Germainem. Hlásí se rovněž k energiím Matky Terezy a princezny Diany. Cílem této aktivity je urychlení vývoje kolektivního vědomí, sjednocení a stabilizace.
 
Pokud vaše srdce s těmito informacemi rezonuje, pak se přidejte k celosvětovým meditacím za úplňku a novoluní:
 
2007
26. října:           úplněk         
9. listopadu:      novoluní
24. listopadu:    úplněk
9. prosince:       novoluní
24. prosince:      úplněk
 
2008
8. ledna:          novoluní                       
22. ledna:        úplněk                           
7. února:         novoluní                       
21.února:        úplněk                           
7. března:        novoluní                       
21. března:       úplněk                           
6. dubna:         novoluní                       
20. dubna:       úplněk                           
5. května:        novoluní                       
20. května:       úplněk                           
3. června:         novoluní                       
18. června:       úplněk
3. července:      novoluní                       
18. července:   úplněk
1. srpna:          novoluní
16. srpna:         úplněk
30. srpna:         novoluní
15. září:          úplněk
29. září:          novoluní
14. října:         úplněk
28. října:         novoluní
13. listopadu:   úplněk
27. listopadu:   novoluní
12. prosince:    úplněk
27. prosince:    novoluní
 
 
Children of the Sun
P.O. Box 651
Sedona City of Light
Arizona, 86339
United States of America
(928) 203-5805
 
 
Přeložila Mgr. Ivana Muková.

Článek je možné dále šířit, ale bez úprav a s uvedením zdroje http://jitro.bloger.cz/, jakož i s adresou původních stránek.

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 0 / Počet hlasů: 0] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 1 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
07. 10. 2020:

Ladislav Petráš: " Vůbec se nedivím USA, SRN VB a dalším zemím, že mají z Ruska strach. Vždyť žádný jejich občan by asi neustál to, co občané Ruska: Skripal a jeho dcera a jako poslední (zatím) případ Navalnyj. Ten prý odolal dokonce zdokonalenému Novičoku. To je opravdu hrozba zejména pro členské země NATO. Představte si, že takto chemicky odolný Rus přijede třeba do ČR a začne tady okolo sebe sypat Novičok (jako kdyby nestačil ten zpropadený ricin v kufru). No hrůza jen pomyslet... "

Celý článek...

Pozn. red.:  U všech afér, dezinformací i "informací" je vždy na místě stará otázka: Kdo z toho má prospěch?


26. 09. 2020:

Vytvoření koalice proti dokončení výstavby Nord Stream 2 vedené Spojenými státy naznačuje, že Washington nastoupil na cestu „hospodářského lupičství“, píše bulharský deník Duma. Jak si je jistý autor bulharského vydání, USA se tímto způsobem snaží nejen eliminovat konkurenta, ale také nadále udržovat Evropu na krátkém vodítku.

Celý článek...


18. 09. 2020:

Jan Schneider: "Tak nám zase někoho otrávili. Jegora Gajdara v Irsku (2006), Skripalovy ve Velké Británii (2018), a teď Navalného v Německu? Kdyby ho ale opravdu otrávili nervovým jedem na bázi organofosfátů v Rusku, byl by dávno nebožtík a kolem něj by bylo mnoho dalších. Kdyby ho otrávili toutéž látkou v Německu, dopadlo by to stejně. To je moc divných věcí najednou. Ti novodobí Goebbelsové ale tvrdí, že se tak opravdu stalo, a že na odebraných vzorcích tu shodu potvrdilo několik laboratoří. Má to jen jeden háček. Ty vzorky nebyly odebrány forenzně průkazným způsobem. Neobstály by před jakýmkoliv soudem jako důkaz ani v případě ukradené koloběžky..."

Celý článek...


11. 09. 2020:

Jan Keller: Novičok patří spolu s ricinem do skupiny vysoce toxických chemických látek, které Rusko používá ve třech jasně definovaných případech.

  • Za prvé tehdy, když má pocit, že minulé sankce, které proti němu byly přijaty, jsou příliš slabé, ztrácejí svoji účinnost a potřebovaly by zdůraznit.
  • Za druhé Rusové k některé z těchto látek sahají, když mají dojem, že jejich diplomatické vztahy s jinou zemí jsou jakžtakž uspokojivé, takže je nutno je náležitě vyostřit a zdramatizovat. Za tímto účelem se někdy spokojují pouze s fingovanou hrozbou, kterou se snaží široce medializovat s pomocí těch nejvěrohodnějších mediálních kanálů.
  • Nejběžnější je třetí případ, kdy sahají k novičoku proto, aby zhatili některý z projektů, na němž s partnerskou stranou léta spolupracovali a od něhož si slibují velký ekonomický přínos. V posledním případě šlo o to, že Rusové potřebovali, aby v Německu vznikl odpor proti plynovodu Nord Stream 2, který je právě před dokončením. Protože Německo zůstávalo hluché vůči americkým výhradám proti tomuto energetickému projektu, museli Rusové sáhnout k novičoku, aby měli odpůrci rusko-německé spolupráce v oblasti energetiky silnější argumenty.

Celý článek...


10. 09. 2020:

„Díky sankcím zavedeným v roce 2014 je dnes Rusko mnohem méně závislé na přílivu zahraničního kapitálu, takže pandemie způsobila jeho ekonomice menší škody," vysvětlila v rozhovoru pro agenturu Bloomberg Elina Ribakova, zástupkyně hlavní ekonomky z Institutu mezinárodních financí ve Washingtonu.

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.3a - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!