Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 21. 07. 2024     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
Romain Rolland:
Nejhorší chorobou, kterou svět trpí, není síla zlých, ale slabost dobrých.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Vzpomeňte si, kým jste
(04. 05. 2022, 1612x)
Rok 2022 a budoucnost
(13. 12. 2021, 1511x)
Láska vítězí
(28. 02. 2022, 1465x)
Cesta duše a cesta člověka
(13. 03. 2022, 1407x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Sebepoznání

* Regresní terapie s anděly a odvádění přivtělených duší


Ivana Muková - Sebepoznání - 13. 11. 2007 (6853 přečtení)

Nejrůznější zdravotní i duševní problémy, jakož i potíže ve vztazích a s financemi, bývají následky traumat prožitých v minulosti, neboť vše, co duše kdy prožila, je zaznamenáno v našem podvědomí, nikam se neztrácí. Tyto stopy můžeme najít vybavováním si na základě asociací (asociace je propojení nějaké vzpomínky či fantazie s něčím, co se nám v souvislosti s ní vybaví).


Příklad: uvidíme kočku a začneme pociťovat neurčitý smutek – naše duše si pamatuje, jak nám v dětství přejelo naši kočičku auto. Když pocity potlačíme (začneme myslet na něco jiného, snažíme se odreagovat, nebo si jako moderní člověk vezmeme prášek a je klid), zůstávají v našem podvědomí i nadále a postupem času se stávají čím dál tím neurčitější, takže si nakonec ani nevzpomínáme, co nás to vlastně trápí – ale „jenom“ se necítíme v pohodě.

Toto můžeme poměrně spolehlivě vypozorovat se vzpomínkami na dětství, ale někdy je efektivnější pracovat s obrazy minulých životů, tj. s příběhy a obrazy našeho podvědomí, a to zvláště v případech, kdy komplex (v terminologii hlubinného psychologa C.G.Junga komplex znamená shluk do sebe provázaných prožitků nebo asociací, představ) je příliš bolestivý a bolí naši duši jako živá rána.

 
Můžeme při regresi prožít něco, co neuneseme?

S kvalifikovaným a zkušeným terapeutem se to nestává. Ten vás provede regresí zase bezpečně zpátky do současnosti a pomůže vám opět se uzemnit v „tady a teď“. Nepřijemné pocity při znovuprožívání nikdy nepřesáhnou míru snesitelnosti, i když jsou mnohdy značně nepříjemné a narušují nám představy a iluze, které jsme o sobě měli.

Opakovaným procházením nepříjemné pocity ustupují, člověk si vybavuje více detailů, skutečností a souvislostí, až z něj problém spadne jako již nepotřebná skořápka. Toto přirovnání je na místě, protože tyto komplexy si naše ego vytvořilo z obranných důvodů, aby již víckrát nemuselo zažívat stejnou bolest (například ze ztráty oné kočičky se člověk podvědomě rozhodne, že už se nikdy k žádné kočce citově nepřipoutá, a v průběhu let u něj dojde např. k alergii na kočičí srst).

Na závěr úspěšné terapie ztrácí člověk o problém zájem, jako by se ho již netýkal. Postupem času dochází i k úpravám zdravotního stavu (hmotné tělo potřebuje delší čas na regeneraci).

Regrese pomáhají v případě různých nevysvětlitelných psychosomatických potížích, depresí, bolestí, strachů a fobií, bipolárních poruch, nutkavých projevů, závislostí atd.

Při regresní terapii s anděly se nepoužívá hypnóza ani žádné manipulativní techniky působící na lidské podvědomí. Klient sedí nebo leží, má zavřené oči a s pomocí terapeuta, který ho vede a klade mu otázky, si vybavuje zážitky z minulosti, díky nimž dochází k pochopení skutečných příčin svých problémů, na které se pak dá cíleně působit.

 
Sezení je potřeba několik; nepřivede mě to na mizinu?

Regresní terapie většinou opravdu nestačí jedna, sezení je zapotřebí podle potřeby několikrát zopakovat. V mém případě je mi to sděleno duchovními průvodci klienta.

V současné době (listopad 2007) ceny seriózních regresních terapeutů nepřesahují tisíc korun za hodinu. Někteří pracují dvě až tři hodiny, já na základě praxe dávám přednost devadesátiminutovému sezení – i když někdy se také může stát, že je potřeba pracovat déle. To by však nemělo v klientovi způsobovat obavy, že terapeut sezení schválně protahuje, aby si vydělal; doporučuji se na pevné částce dohodnout předem.

Jak jsem se již zmínila, spolupracuji s duchovními průvodci a anděly, od nichž Vám mohu vyřídit vzkazy, nebo vás na ně napojit, abyste se mohli zeptat, jak můžete svoje problémy řešit. (V případě terapií na dálku mohu jen vyřídit vzkazy, nikoli vás s vašimi duchovními pomocníky zkontaktovat.) Ptát se můžete na cokoliv – na zdraví, vztahy, zaměstnání, řešení různých problematických situací. Jedinou podmínkou je, aby to nebylo protizákonné či neetické (se snahou poškodit někoho druhého). V případě zdraví se lze ptát i na možnosti způsobů léčení. Počet sezení se v průměru pohybuje od tří do sedmi.

 
Odvádění přivtělených duší, zrušení prokletí a očištění aury

Někdy bývá důvodem problémů i prokletí, uřknutí nebo přivtělená duše. Tyto jevy nepatří do tmářské historie, ale jsou dnes aktuální stejně, jako byly v každé době. Uřknutí je šíření nepravdivých informací o dotyčném, prokletí je cílené pronásledování (třeba pomluvami; příkladem mohou být honičky bulvárních novinářů na známé i celkem neznámé osobnosti).

Přivtělené duše jsou ty, které po smrti fyzického těla neodešly domů, ke světlu, ale setrvávají z různých důvodů v éterickém obalu Země, v tzv. „astrálu“. Těmito důvody může být připoutanost k majetku nebo hmotným požitkům, závislosti a dluhy, snahy někomu, koho opustily, pomáhat a starat se o něj i nadále.

Jsou pevně vklíněné do naší aury a brání nám například v některých vztazích nebo v kariéře, a my se pak divíme, jaktože nám tyto životní oblasti nefungují, i když se tak snažíme.

Mohou se na nás přilepit i duše, které jsou prostě zmatené. Ze života odešly náhle (třeba při nehodě) a nemohou se zorientovat, kde se to vlastně ocitly a nemohou pochopit, že již nemají fyzické tělo. Toto bývá (naštěstí) nejběžnější případ přivtělených duší.

Pak jsou to duše, které se k nám přivtělily z karmických důvodů, aby si s námi dořešily vztah nebo problémy z minulého života (či spíše z životů několika), které jsme nestačili vyřešit tenkrát.

Mohou to však být i tzv. larvy a elementálové, což jsou energetické útvary, které volně poletují kolem nás a znepříjemňují nám život. Ty jsme si sice většinou většinou vytvořili sami negativním myšlením, strachem nebo zlostí, ale může se také stát, že takovéto negativní entity bez svobodné vůle byly vytvořeny a vyslány na nás lidmi, jež se zabývají černou magií, aby nás bojkotovaly a zabraňovaly nám v postupu a cestě ke světlu.

Samozřejmě do této kategorie bloků patří také energie vyplývající z nejrozličnějších dohod, slibů, smluv a závazků, které jsme kdy s někým uzavřeli (nejenom manželský slib věčné lásky až za hrob, ale i řeholní sliby chudoby, celibátu atp.) Také ty se dají v milosti a lásce Všemohoucího a s pomocí archanděla Gabriela zrušit.

© Ivana Muková
ivana.mukova.sblog.cz

 

 

Pokud se vám tento článek líbil, přidejte jej na

 

[Akt. známka: 1,00 / Počet hlasů: 2] 1 2 3 4 5
Celý článek | Zpět | Komentářů: 0 | Informační e-mailVytisknout článek


Komentovat článek     

Pro přidávání komentářů musíte být čtenář registrovaný a přihláąený a mít nastavený odběr info-mailů.


 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Sdružení za obnovu národní suverenitykulatý roh

Kudy z krize


kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
Vzhledem současné situaci pozastaveno


Aischylos:
„První obětí každé války je pravda.“


WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!