Jitřní země je věnována duchovní tématice, jako jóga, witchcraft, kult Bohyně, posvátná sexualita, tantra, mystika, ale tématem je i zdravá výživa, vegetariánství, ekologie, léčivé rostliny.
Jitřní země 
Translate - select language ^
 
  Dnešní datum: 04. 04. 2020     | Mapa stránek | Fórum JZ | Galerie JZ | Na Chvojnici | Galerie Na Chvojnici | Biozahrada |
   
 
kulatý roh  Náhodný citátkulatý roh
G. Lichtenberg:
Nejlépe poznáme člověka podle vtipu, nad kterým se pohoršil.

kulatý roh  Hlavní menukulatý roh
Hlavní stránka
Mapa stránek Jitřní země
Přehled rubrik
Odkazy
Galerie Jitřní země
Ankety
Nejčtenější stovka
Rozšířené vyhledávání
Poslat nové heslo
Upravit čtenářskou registraci
Zrušit svoji registraci čtenáře

kulatý roh  Přehled rubrikkulatý roh

kulatý roh  Nejčtenějšíkulatý roh
Probuďte svou vnitřní sílu
(22. 05. 2017, 2344x)
Otevřete dveře ke štěstí
(12. 04. 2017, 2309x)
Aktuální stav
(12. 01. 2018, 2286x)
Naslouchejte si každou vteřinou
(02. 11. 2017, 2262x)

kulatý roh  Počasí, Slunce, Lunakulatý roh
 
Předpověď pro ČR 1.den title= Předpověď pro ČR 2.den Předpověď pro ČR 3.den
 

Solar X-rays:
Status
Geomagnetic Field:
Status
Aktuální snímky Slunce


kulatý roh  O Jitřní zemikulatý roh
Jitřní země
ISSN 1801-0601
Vydavatel: J. Holub, Kralice n. Osl.
Jitřní země byla založena na pod­zim roku 2000. Věnuje se hlavně duchovní tématice, ať už je to jó­ga, witchcraft (wicca), kult Bo­hy­ně, posvátná sexualita a tantra, mys­ti­ka, New Age, ša­ma­nis­mus ale také třeba zdravá výživa, vege­tari­án­ství, lé­čivé rost­liny a eko­logie.

Inzerce WSA

* Rekonektivní léčení


WSA reklama (WSA) - Inzerce WSA - 02. 04. 2010 (3225 přečtení)

Eric Pearl  Rekonektivní léčení (angl. Reconnective Healing) je zcela novou formou, novou úrovní léčení. Nejedná se o varianty žádné z dosud používaných technik. Rekonektivní léčení jde za jejich hranici, jde za hranici našich smyslů, spojuje člověka s dosud neznámou energií vesmíru. Při Rekonektivním léčení vstupuje do hry beze zbytku celé spektrum energie, světla a informací. Jde o propojení s nám dosud neznámou energií a reálnost jeho existence se jasně prokázala jak v praxi, tak ve vědeckých laboratořích.


Tohle je něco nového. Tohle je jiné. Tohle je reálné – a je to v každém z nás.
Rekonektivní léčení je revoluční tím, že léčitelem může být každý, protože tím skutečným LÉČITELEM je Bůh / Vesmír / Láska – použijte své oblíbené slovo. Často tak dochází k silným a dramatickým léčením a vyléčením, která jdou daleko za hranice toho, o čem bychom se odvážili snít.
Průkopníkem metody REKONEKTIVNÍ LÉČENÍ je Dr.Eric Pearl.
Dr.Pearl říká: „ Nevím, opravdu nevím, JAK to funguje. Ale vím, a hlavně to vědí lidé, kteří s rekonektivní energií pracují, že to FUNGUJE. Tím, že vyléčíme sebe, můžeme léčit i druhé. Ale je dobré si uvědomit, že si nemůžeme připisovat zásluhy za vyléčení, protože energie nevychází Z NÁS, ale přichází SKRZE NÁS“.
Dr. Pearl je přesvědčen, že všichni lidé v sobě mají schopnost léčit pomocí rekonektivních frekvencí, protože tato schopnost, tyto léčivé frekvence přicházejí z vesmíru, a my sloužíme pouze jako přijímač a transformátor.
Dr.Eric Pearl provozoval 12 let velice úspěšnou chiropraktickou ordinaci v Los Angeles. Jednoho dne mu jeho pacienti začali říkat, že na sobě cítí jeho ruce - aniž by se jich fyzicky dotýkal! Velice brzy mu tito pacienti začali hlásit svá zázračná uzdravení - jednalo se o rakoviny, nemoci spojené s AIDS, o epilepsii, syndrom chronické únavy, o mozkovou obrnu, sklerózu, revmatická onemocnění a další vážná postižení. Eric Pearl je autorem bestselleru The Reconnection: Uzdravte ostatní, uzdravte sebe, který byl přeložen do 35 jazyků.
Dr. Pearl vystupoval před OSN, přednášel pro japonský Kongres, pro Národní zdravotní
institut USA. Spolupracuje s řadou předních lékařů, fyziků a biologů a s řadou
vysokoškolských pracovišť.
O fenoménu Rekonektivního léčení pojednávají filmy
CO MY JEN VÍME
ŹIVÝ MATRIX
Na seminářích Rekonektivní léčení (Reconnective Healing) poznáte sami, co tak ohromilo lékaře a zdravotníky. Odhalíte důvod, proč nemocnice a univerzity na celém světě investují čas i peníze ve snaze pokusit se tato “tajuplná” vyléčení vysvětlit… a také způsob, jak můžete tuto výjimečnou práci zvládnout i vy! Tyto semináře vás naučí zvládnout umění léčení, které přesahuje vše, o čem jste doposud četli, přemýšleli či snili! Dozvíte se všechny nezbytně nutné informace, které obratem budete moci vyzkoušet v praxi.
Stanete se léčiteli sami sobě i svému okolí. Eric Pearl vám ukáže, že schopnost někoho vyléčit je dána každému z nás.
Semináře všech stupňů jsou výrazně zaměřeny na praktickou stránku léčení.
Přednáška Podstata léčení
Přednáška je obecně o historii práce s Reconnection, o filozofii a o vědeckém výzkumu, který je za tím. Na dobrovolnících z publika jsou živě demonstrovány ukázky léčení. Dobrovolníci se také učí základy a pracují s dalšími diváky, takže publikum vidí bezprostřední reakce lidí ze svého středu.
Cílem přednášky je v praxi demonstrovat, že Rekonektivní léčení je NOVÉ, JINÉ, REÁLNÉ.

Více informací na www.eric-pearl.cz

Eric Pearl

 


Celý článek | Zpět | Informační e-mailVytisknout článek

 

NAHORU | Hlavní stránka

kulatý roh  Přihlášený čtenářkulatý roh

Uživatelské jméno:

Heslo:
Registrace nového čtenáře!


kulatý roh  Aktualitykulatý roh
13. 11. 2019:

Tereza Spencerová: "Moralesova demise přišla pouhý týden poté, co zamítl německému koncernu těžbu lithia s tím, že lithium „patří bolivijskému lidu“… západní a prozápadní mainstream mezitím dál odmítá nazývat puč pučem, očividně podle pravidla, že co je dobré pro Západ, nikdy pučem nemůže být…"

Celý článek...


13. 11. 2019:

Advokát Jaroslav Ortman: "Jestli odkazem listopadu 89 má být, že neuznáváme svobodné volby, že neuznáváme vítěze voleb a že mají odstoupit pod tlakem ulice, tak potom organizátorům nejde o listopad. Pak jim jde v podstatě o revoluční únor 1948, kdy ulice diktovala a vytvářela akční výbory Národní fronty, zavírala lidi, svrhávala je z funkcí, advokáty vyhazovala z Advokátní komory. To je pro mě naprosto nepřijatelné a tyhle metody neuznávám. A tvrdím, že je to faleš, faleš, faleš, a pokud někdo vyzývá k takovým krokům, tak patří buď do blázince, nebo by se nad jeho výzvami měly zamyslet orgány činné v trestním řízení."

Celý článek...


05. 11. 2019:

Nekorektní blog Petra Kubáče: "klimatický summit" se stěhuje potřetí, tentokrát do Madridu. Ve Španělsku protesty nehrozí, protože v tomto "demokratickém" státě dostanete za pořádání referenda víc než v Jižní Americe za terorismus a vraždy. Takže letecké palivo přece jen bude spáleno. Pozoruhodná je situace Grety Thurnbergové, protože plout na plachetinici (i miliardářské kevlarové) Atlantikem do Evropy v listopadu je poukázka na smrt v bouři. Proto bude zlý skřítek šetřit CO2 tak, že přijme španělskou pomoc a pojede jejich velkou, železnou (patrně vojenskou) lodí s táákhle velkým naftovým motorem běžícím nepřetžitě během celé (více než) týden trvající cesty...

Celý článek...


01. 11. 2019:

Neviditelný pes: Pirátka Krausová se schází s trestně stíhaným šéfem reklamky JCDecaux Tenzerem, přičemž pirát Michálek se snaží svoji přítelkyni z maléru vytáhnout, což je zcela pochopitelné, důvody jsou zcela jasné, a odskákat to má z důvodů ne zcela pochopitelných Mikuláš Ferjenčík. Takto je to řečeno jazykem prostým.
Akutní případy Piráti zpravidla řeší bonzováním v Bruselu, ale v tomto případě to nepůjde. Musí si to vyřešit sami. Na to mají transparentní celopirátskou diskusi. Božínku… oni mají štěstí, že takové blbosti jsou mimo rozlišovací schopnost lidí, kteří chodí do práce, mají rodinu, řeší děti a složenky a na luštění ptydepe nemají čas. Aférku Krausové a Michálka a Tenzera nebudou voliči vnímat. Tu vnímají ti, kdo je nevolí, stejně to fungue s Babišem...

Celý článek...


31. 10. 2019:

Zástupce ombudsmanky Stanislav Křeček: "Co dříve řekl učitel, nebo jiná obecně vážená osobnost, bylo bráno jako jisté měřítko hodnot, obecného vkusu a morálky. Kdo je dnes takovou osobností? Považuje se za ni každý a nazývá se to svobodou. Jsem vždy spíše pobaven, kolik ústavních právníků a politologů se objeví na sociálních sítích v souvislosti s jakýmkoliv právním nebo politickým problémem. Oni neříkají svůj názor, což by jistě bylo možné a vhodné, ale soudí jiné za to, že nesdílejí jejich představu o věci...
...poněkud přehlížíme tu část nenávistných projevů, které signalizují vážnější problémy ve společnosti. Sociální rozdíly nás mohou více ohrozit než nějaké výkřiky omezených hlupáků... Stovky milionů lidí žijí v naprosté chudobě, zatímco pár desítek miliardářů neví, kam s penězi...
"

Celý článek...


28. 10. 2019:

Hudebník Petr Štěpánek: "Bé bé bé, nepozvali nás na Hrad. Bů bů, to se řekneee! Jeden by i zaplakal. Už ale nedodávají, že kdyby je pozvali, pozvání by teatrálně odmítali, případně by zase ze slavnostního aktu demonstrativně odcházeli. Že, Mirko Stojedničko?" ...

Celý článek...


19. 10. 2019:

Komentátor Tomáš Vyoral: "Když se neznámá paní vyjádří na internetu vůči ilegálním imigrantům, nejvyšší státní zůstupce Pavel Zeman je pobouřen a angažuje se. Zatímco když starosta Řeporyjí Pavel Novotný opakovaně na internetu i jinde vyzývá a volá po smrti svých politických oponentů – konkrétních lidí, k močení na jejich hroby a bůhví k čemu, tak soudruh Zeman mlčí. Není hate speech jako hate speech..."

Celý článek...
WebArchiv - archiv českého webu        optimalizace PageRank.cz       Bělehrad.Cz      Výrobky z konopí a bio bavlny - URBANSHOP     

Tento web byl vytvořen prostřednictvím phpRS v2.8.2RC8 - redakčního systému napsaného v PHP jazyce.
Aby bylo legislativě EU učiněno zadost, vezměte na vědomí, že tento web využívá cookies, jako naprostá většina všech stránek na internetu. Dalším používáním webu s jejich využitím souhlasíte.

Redakce neodpovídá za obsah článků, komentářů ke článkům a diskusí ve Fóru,
které vyjadřují názory autorů a nemusí se vždy shodovat s názorem redakce.
Pro zpoplatněné weby platí zákaz přebírání článků z Jitřní země!